24 jún 04, 08:38:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 75892 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #165 Dátum: 14 márc 28, 17:47:19 »

hmm értem. Köszi. Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #166 Dátum: 14 márc 29, 21:48:00 »

Szólok előre, hogy tudjatok róla. A következő 2-3 hétben (beleértve a mostot is) hétfőnél előbb (sem később) nem lesz rész. (értsd: hétfőn lesz Nevet). Ok: suli.
Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #167 Dátum: 14 márc 31, 18:19:08 »

Éjfél környékén lesz fent megint?? Mosolyog
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #168 Dátum: 14 márc 31, 21:56:04 »

Valószínűleg most dátum szerint már holnap. De még mielőtt lefekszem kikerül.
...Semmi időm nem volt rá a hétvégén. Megint..... Ne akarjátok látni a határidőnaplómat mostanában....

EDIT:

A rész valamikor a kora hajnali órákban kerül ki előre láthatólag. Ha saccolnom kéne, akkor olyan 2 óra felé +- fél óra.
Akinek dolga van nyugodtan feküdjön le, mire feljön a napocska töltheti a részt.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #169 Dátum: 14 ápr 01, 11:49:55 »

Ez a rész kicsit furcsa volt. Szóval együtt játszottak hárman és mind a 3 elfelejtkezett az egyik lányról. Még Chitoge naplójában se volt említés, hogy lett volna velük még egy lány. Ez így nem kóser. Ez pont olyan, mint annó a One Piece-ben, hogy mutatják, hogy Luffy meg Ace ketten koccintanak, hogy testvérek lettek, erre pár 100 résszel később hirtelen feltűnik Sabo is, aki becsatlakozik harmadiknak a koccintásba. Így olyan érzetet kelt, mintha csak utólag került volna bele a sztoriba.

Nos legalább a felnőtteknek tiszta az emlékük. Azért van egy olyan érzésem, hogy Ruri lesz az a lány, akivel ketten játszottak, mert Chitoge apja nem mondott nevet, mikor a lányt mondta és Ruri is ott volt, mikor bementek a kapun. Nevet

Most a következő rész nagyon fel lett tüzelve, hogy együtt van egy kulcsot szorongató lánnyal a képen. Remélem, hogy mindkét lány rajta lesz, vagy épp egy teljesen más lánnyal lesz együtt rajta. Amúgy én még mindig Chitogére szavazok, mert Rakun már ott volt a nyakék, mikor találkozott Onoderával. (Már itt is borul az együtt játszottak 3-an sztori) és Raku emlékeiben a lány adta neki a nyakéket. Az egyedüli dolog, ami nem tetszik, hogy nem tudjuk konkrétan milyen ígéretet kötött Chitoge. Viszont még őt védi a "Zavsze in Love". Így már nincs is értelme, hogy Tsugumi elvigye arra a helyre Chitogét. Max hátha eszébe jut róla valami.

Na de a részről. Komolyan beletört? ikszdé Ne szívassanak már, így hogy tudjuk, meg, hogy Chitoge kulcsa e az?! De egyuttal megnyugtató is, hogy nincs kizárva, hogy az övé lenne. Amúgy igaza van Rakunak, a jelen számít nem a múlt. Viszont most már kicsit másképp fog Chitogéra tekinteni, ahogy ő is rá.

Rakunak drága képenként 100 yen de az Onoderásat kérdés nélkül megvette 500 ért. ikszdé Velem is történt egyszer az ami Onoderával, hogy nem láttam a kép lényegét, mert pont eltakarta az ujjam. Viszont gáz, hogy így rossz következtetést von le Onodera mert így mindenkinek csak félre értés lesz főleg Chitogének. Chitoge tuti, hogy vessz egy Rakusat. Nevet

Az új lány már ott volt az Ending végén.^^
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 01, 11:52:01 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #170 Dátum: 14 ápr 01, 12:10:11 »

Ez a rész kicsit furcsa volt. Szóval együtt játszottak hárman és mind a 3 elfelejtkezett az egyik lányról. Még Chitoge naplójában se volt említés, hogy lett volna velük még egy lány. Ez így nem kóser. Ez pont olyan, mint annó a One Piece-ben, hogy mutatják, hogy Luffy meg Ace ketten koccintanak, hogy testvérek lettek, erre pár 100 résszel később hirtelen feltűnik Sabo is, aki becsatlakozik harmadiknak a koccintásba. Így olyan érzetet kelt, mintha csak utólag került volna bele a sztoriba.

Hát ez egyrészt valószínűleg azért is volt, hogy ezt előre ne lehessen tudni, ebben igazad van, de ha úgy nézzük Chitoge naplójában voltak olyan részek, hogy "Ma is együtt játszottunk.", "Ma is nagyon jól szórakoztam", amik nem mennek keresztbe azzal, hogy hárman voltak ott.
Amúgy biztosan nem utólag találta ezt ki az író, ahhoz túlságosan jól össze van rakva. Inkább olyasmi ez, mint, hogy a Narutoban a visszaemlékezésekben mindig fiatalnak láttuk Rikudo-t aztán Kurama rámutatott, hogy lehet, hogy egy öregember.

Amúgy én még mindig Chitogére szavazok, mert Rakun már ott volt a nyakék, mikor találkozott Onoderával. (Már itt is borul az együtt játszottak 3-an sztori) és Raku emlékeiben a lány adta neki a nyakéket. Az egyedüli dolog, ami nem tetszik, hogy nem tudjuk konkrétan milyen ígéretet kötött Chitoge.

Igazából nem, mert ettől még játszhattak együtt. Egyszerűen csak Onodera akkorról emlékszik Rakura, amikor elbúcsúztak. Ráadásul ez még azt sem zárja ki, hogy esetleg tőle kapta.

Az új lány már ott volt az Ending végén.^^

Igen, spoiler Nevet Mondjuk az a kép nem olyan nagyon jó, de a most heti részben úgy is benne lesz már.

----

Egyébként azon ne csodálkozzatok, hogy mindenki alig emlékszik az ígéretre. 4-5 évesek voltak és csak 1 hónapon át voltak együtt. Én olyan ígéreteimre nem emlékszem 4-5 éves koromból, amit a szüleimnek tettem, nemhogy valami random barátaimra. Azoknak már én se emlékszem sem a nevére sem az arcára, csak, hogy milyen ruhát viseltek kb stb.
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #171 Dátum: 14 ápr 05, 11:26:35 »

Ez a rész is jó volt!

Iszonyú cikis fotók. ikszdé Onodera, hogy széttépte.ikszdé Meg azt a képet ajánlani Onoderának amin Raku van előtérben. Mosolyog

off:

11 éve voltunk egy kis bulin egy barátnőnknél. (persze még ilyen szülői felügyelet alatt tartott bulicska volt.) De páran ott aludtuk. És reggel mikor felkeltünk elővettük a fényképezőgépet és ahogy keltek fel sorban a többiek úgy kaptuk le őket. Persze a csajok totál ki voltak. Nevet Majd pár napra rá meglettek a képek. De pont azé a lányé volt a fényképezőgép aki nekem bejött, + őt is lefényképeztük keléskor. De megcsinálta a képeket és (mivel mi nagyon közel laktunk egymáshoz) szerencsére én láttam őket először. És nagyon tetszett az a kép ahol pont felébredt! Úgyhogy nekem adta! Mosolyog Persze akkor még nem történt köztünk semmi! De kép mai napig meg van. Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #172 Dátum: 14 ápr 05, 12:29:46 »

Egyébként azon ne csodálkozzatok, hogy mindenki alig emlékszik az ígéretre. 4-5 évesek voltak és csak 1 hónapon át voltak együtt. Én olyan ígéreteimre nem emlékszem 4-5 éves koromból, amit a szüleimnek tettem, nemhogy valami random barátaimra. Azoknak már én se emlékszem sem a nevére sem az arcára, csak, hogy milyen ruhát viseltek kb stb.

Ehhez még hadd fűzzem hozzá, az opening szüvegének két sorát:

"Toki no suna ga ooikakushite
Aimai ni shite shimau keredo"

"Az idő homokjai elmosnak mindent,
és elhomályosítják mi egykor édes volt"

off:
......

Jó kis történet. Nekem is vannak hasonlók. Régen pont úgy voltam egy csajjal, mint Raku, hogy nem mertem szinte szólni se hozzá (akkoriban elég szégyenlős voltam még), aztán olyan sokáig húztam a dolgot, hogy nem lett belőle semmi.
Naplózva

dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #173 Dátum: 14 ápr 07, 14:30:10 »

Hány óra fele várható az új rész?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #174 Dátum: 14 ápr 07, 15:15:09 »

Remélem előbb, mint múlt héten, de még nem tudok pontos időpontot mondani.
Két hete írtam, hogy ez a pár hét most gáz lesz. Remélhetőleg a 15. rész már rendesen időben vasárnap tud jönni.
Naplózva

patikas_robert
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #175 Dátum: 14 ápr 07, 17:42:47 »

Hali a következő rész mikor érkezik már hétfő délután van :'(
Naplózva
dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #176 Dátum: 14 ápr 07, 17:57:12 »

Remélem előbb, mint múlt héten, de még nem tudok pontos időpontot mondani.
Két hete írtam, hogy ez a pár hét most gáz lesz. Remélhetőleg a 15. rész már rendesen időben vasárnap tud jönni.

értem csak nem akarok fent maradni hajnali 2-3ig Nevet mindenesetre nagyon köszi a munkádat Mosolyog  bow
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #177 Dátum: 14 ápr 07, 19:20:55 »

Már közel lektorálás alatt van a dolog, szóval ha minden jól megy éjfél +- fél óra.
Naplózva

dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #178 Dátum: 14 ápr 07, 19:49:17 »

Már közel lektorálás alatt van a dolog, szóval ha minden jól megy éjfél +- fél óra.

egyszer adja vissza nektek az élet a jótékony munkátokat srácok  bow Nevet
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #179 Dátum: 14 ápr 07, 21:20:10 »

Már közel lektorálás alatt van a dolog, szóval ha minden jól megy éjfél +- fél óra.

Na akkor reggel fél órával korábban kelek (ismét Nevet) és egy jó kis lökettel indulhat a napom.
Előre is köszi a fordítást!
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!