24 jún 20, 16:13:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 76302 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
torrent95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #150 Dátum: 14 márc 25, 18:42:57 »

Nagyon jó rész volt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 18:45:04 írta torrent95 » Naplózva
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #151 Dátum: 14 márc 25, 18:45:36 »

Én az Onodera-Raku párost jobban preferálnám, mint a Chitoge-Raku-t.
Lehet az a bajom, hogy lány szemmel nézem, de nekem Onodera nagyon unszimpatikus :/ Valószínűleg azért, mert pár eltéréssel, teljesen megegyezek Chitogéval (ENNYIRE nem vagyok erőszakos Nevet), és nem szimpatizálok az ilyen szerény, kis cukis, visszahúzódó lányokkal (van kivétel, de minimális) :/ A mostani epizódos ruhája is.. háát.. maradjunk annyiban, hogy Chitoge ruhája felülmúlta Nevet Szóval én pont Kirisakinak szurkolok ^^ Bár Narutoban is utálom Hinatát és Sakurát imádom.. whatever Nevet
De még mindig van 1 ismeretlen lány, akit az openingben nem mutatnak. Még ő is bőven bekavarhat a dolgokba.
Ezen én is gondolkodtam, miután kiderült ugye, hogy Chitoge barátnője az első Mosolyog A fürdős részt eddig nem múlta felül ez sem, szóval várom a legközelebbi ahhoz hasonló remekművet ^^
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #152 Dátum: 14 márc 25, 20:09:41 »

Ki vagy te és mit csináltál Onoderával?! Nagyon meglepődtem rajta, hogy Onodera ennyire bekeményít. Már a titkos hely is elég nagy dolog volt tőle de egy ilyen szintű vallomásra meg aztán végképp nem számítottam. Viszont tetszett Onoderának ez az oldala. Tsugumi hívása után nagyon gyorsan elszállt a hangulat. De most a teljes rész után úgy érzem, hogy ez csak a felvezető volt egy nagyobb dologhoz. Bár elvileg valami kis lezárás/tetőpontnak történnie kell a következő részben mert az ilyen ([20]24-25) részes animéknél a közepén mindig van egy ilyen.

Lehet, hogy belenyúltam valamibe, szóval a csak saját felelősségedre olvasd el ezt a bekezdést, ha esetleg mégis igazam lenne.
Az első rész legelején Raku álmában/visszaemlékezésében. A lány adta Rakunak a nyakéket és magánál tartotta a kulcsot, míg Onoderánál a fiún már ott volt a nyakék és a srác adta neki a kulcsot. Chitoge esetében azt tudjuk, hogy azt írta bele a naplójába a búcsú előtti napon, hogy "Meg fogom neki ígérni azt. Azt az ígéretet, amit együtt döntöttünk el..." Szóval az ő esetében külön nem szerepelt a nyakék csak a kulcs, ami be volt szorulva a könnybe. Ha a kettő közül kell választani, akkor én Chitogéra voksolnék, mert Onoderánál különbözik az ő és Raku emléke, míg Chitogénál legalább ismeretlen de amit tudunk az megegyezik Raku emlékével. Chitoge mellet még szól a "Zawsze in love" mondat, ami Raku reakciójából ítélve emlékszik rá, mert az ő emlékében is benne van.
Véleményén?

Az az nagyon nagy, hogy Raku mindkét lánynak meglepődésében csak annyit tudott, mondani, hogy "Hö"^^
Na és a buliról hova tűnt Shuu? Tsugumi bezárta valahova, hogy ne okozzon galibát?  ikszdé
Chitoge bandája is pont olyan, mint Rakué. Ugyan olyan hülyék.Nevet
Nem igaz, hogy Raku nem rendelésre készítette az ajándékát xD


Szóval én pont Kirisakinak szurkolok ^^ Bár Narutoban is utálom Hinatát és Sakurát imádom.. whatever Nevet
Team Chitoge!  Hümm-hümm

De még mindig van 1 ismeretlen lány, akit az openingben nem mutatnak. Még ő is bőven bekavarhat a dolgokba.
Én olyannak örülnék a legjobban, ha az új lány szentül meg lenne győződve arról, hogy ő Rakuval kötött ígéretet és az összes lány féltékeny lenne rá vagy valami. Aféle főellen Nevet

Mi van, ha Raku mindkét lánnyal ígéretet kötött egy nyár alatt?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 20:29:44 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #153 Dátum: 14 márc 25, 20:30:47 »

Igen, ez tényleg jó rész volt. Nevet Ez rendesen visszaadta a manga hangulatát, de mindenki legyen óvatos az elméleteivel és még ne igen próbáljon gondolkozni, na mégis mi meg hogy. Nevet

Én az utolsó lány team-et támogatom. Nevet ( de rossz név nélkül ő róla beszélni Szomorú )
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #154 Dátum: 14 márc 26, 08:11:27 »

Én olyannak örülnék a legjobban, ha az új lány szentül meg lenne győződve arról, hogy ő Rakuval kötött ígéretet és az összes lány féltékeny lenne rá vagy valami. Aféle főellen Nevet

Nem akarok előre lelőni semmit, de ennél valami sokkal sokkal viccesebb lesz Nevet
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #155 Dátum: 14 márc 27, 01:04:41 »

Jó rész volt!

Hogy lehet Onodera ellen szurkolni? :O Ő olyan aranyos! Nevet Hajrá Onodera! ikszdé

De én is nekikezdek most már a mangának! Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #156 Dátum: 14 márc 27, 02:06:18 »

Aki nem tud angolul, az ne kezdjen neki a mangának, mert 2 hét múlva behozzunk a magyar fordítást.
Naplózva

ArAnyA
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12


« Válasz #157 Dátum: 14 márc 27, 12:18:11 »

Aki nem tud angolul, az ne kezdjen neki a mangának, mert 2 hét múlva behozzunk a magyar fordítást.
Ez azt jelenti hogy a mangát fogja fordítani a Naruto-kun ? Igazán csodás lenne. Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #158 Dátum: 14 márc 27, 14:04:11 »

Ez azt jelenti hogy a mangát fogja fordítani a Naruto-kun ? Igazán csodás lenne. Nevet

Nem. Ez azt jelenti, hogy 2 hét és ott fog tartani az anime, ameddig van magyar fordítás.
Utoljára mondom el, nem visszük a mangát jelenleg és egyelőre nincs terbe véve sem, max "jó lenne egyszer" alapon.
Nem tudom mért olyan nehéz ezt felfogni, amikor már a hírszövegbe is kiirattam egyszer.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 14:04:42 írta Exkirion » Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #159 Dátum: 14 márc 27, 17:26:48 »

Ezt most nem értem! Akkor mikor jön új Magyar manga rész?  Pojén

Viszont azt tényleg nem vágom, hogy mikor Onoderát az üveg másik oldalán Raku meglátja. Akkor Onodera mit csinált amit olyan égőnek érzett?  Gondolkozik (ez az elő, hogy nem tudom értelmezni a látottakat, és pont egy ilyen pillanat az? kiborít! Nevet )
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #160 Dátum: 14 márc 27, 18:50:10 »

Ezt most nem értem! Akkor mikor jön új Magyar manga rész?  Pojén

Viszont azt tényleg nem vágom, hogy mikor Onoderát az üveg másik oldalán Raku meglátja. Akkor Onodera mit csinált amit olyan égőnek érzett?  Gondolkozik (ez az elő, hogy nem tudom értelmezni a látottakat, és pont egy ilyen pillanat az? kiborít! Nevet )

A manga jelenleg 115 fejezetnél jár, de ebből 33 fejezet érhető el magyarul (én ennyit találtam). A fordítást valószínűleg felfüggesztette a fordítócsoport. És a jövőheti résszel az anime utoléri az eddig lefordított mangát. Ennél érthetőbben nem tudom magyarázni. Nevet

Onodera éppen igazítja a haját és valószínűleg zavarba jött, hogy Raku látja.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #161 Dátum: 14 márc 27, 22:51:19 »

Jövő héten még biztos nem, de kettő, vagy három hét múlva már biztosan.
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #162 Dátum: 14 márc 28, 00:03:03 »

Én a mangás kérdést csak poénnak szántam!  Nevet De ezek szerint akkor nem jött át. Szomorú  Azért is írtam a másik kérdésem úgy, hogy amit tényleg nem értek. Ennek ellenére a választ köszi. ikszdé

Hmmm, azért szerintem ez nem annyira ciki. De még ha Onodera annak is érzi, picit fura, hogy kineveti a pincér szerintem. Na mindegy. (én egy ezred másodpercig kb, azt hittem, hogy pukizott a pincérnő. ikszdé )

Köszi a válaszokat! Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #163 Dátum: 14 márc 28, 03:05:25 »

Azért ciki, legalább is amennyire én értem, mert, ugye egy az egész úgy néz ki, mintha randira mennének. Utcai ruhákban vannak, Onodera biztos, ami biztos, még szépítkezik kicsit, csak Raku pont észreveszi. A pincérnő, szerintem nem azon nevetett, amit Onodera csinált, hanem, hogy pont észrevette raku és, hogy erre hogyan reagáltak.

Kicsit nehéz szavakba önteni Nevet
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #164 Dátum: 14 márc 28, 07:17:40 »

Nah Nevet ez a rész volt a 2. amit nagyon vártam Nevet most már csak a befejező rész hiányzik Nevet 99% hogy az lesz amit a mangások nagy része akar Nevet elég röhejes rész xD de ennek ellenére egy hatalmasat ugrik vele végre a sztori Nevet az új lány-chan megjelenését is várom, szakadni fogok xD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!