24 ápr 28, 00:17:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 75175 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #360 Dátum: 15 máj 25, 14:54:18 »

Mind a 2 rész nagyon jó volt, főleg a Valentin napos. Mondjuk érdekes, hogy ezek szerint a japánoknál a lányoknak kell csokit adni annak a fiúnak, aki nekik tetszik, vagy szerelmesek belé. Nálunk meg mindkét fél megteheti, de inkább a fiúknak kell "ajándékozni". Mondjuk az egész egy Amerikától vett hülyeség szerintem, de azért érdekes Mosolyog
Amúgy én úgy vettem észre, hogy Chitoge inkább hátrafelé halad mostanában Rakuval kapcsolatban, Onodera picit előrébb ment a "kijelölt" útján. Marika meg nem tudom, ő ilyen semleges szinten áll nálam, szóval vele nem nagyon számolnék jelenleg, mondjuk a papagájos rész az nagyon adta nálam, de szerelmi szemszögből esélytelennek látom. Viszont, hogy Tsugumi adta az első csokit Rakunak az is érdekes, hiszen ő sem áll olyan közel Rakuhoz szerintem, mint Onodera és Chitoge. Kíváncsi vagyok a folytatásra Mosolyog
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #361 Dátum: 15 máj 26, 19:58:35 »

 Ekem egy kicsit keszekuszának tünik ez a szerelmi xy szög , már nem tom ki szereti igazán kit szeret viszont
Mindent félreértenek
Amugy most raku chitoget vagy onoderát szeret?
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #362 Dátum: 15 jún 10, 18:51:17 »

Haru mikor jön rá hogy ichijo a hercege?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 18:51:49 írta torda221 » Naplózva
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #363 Dátum: 15 jún 11, 08:38:54 »

Egyértelműen Onoderát szereti, de Chitogével kapcsolatban még nem tudja, mit érez. Meg azt se nagyon, hogy bírja-e őt vagy sem.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #364 Dátum: 15 jún 11, 09:09:34 »

Tényleg elég epizódos ez a 2. évad. Azt érzem, hogy az 1. évadot direkt úgy csinálták meg, hogy egybefüggő történet legyen és folyamatosan haladjon előre, ehhez pedig kivettek minden 1 részes melléktörténetet, amiket most be is raktak a 2. évadra. A 2 epizódos Chitoge és az anyukája részeken kívül nekem eddig az összes "mangás fillernek" tűnik, ha értitek, mire gondolok.
Nekem már Chitoge kishúgának megjelenése sem tetszik, még tovább nő Raku már eddig is hatalmas háreme.
A 8. rész első fele meg inkább kínos volt, mintsem vicces. Bár durva, hogy direkt ezért csináltak egy openinget, mint minden lánynak egy endinget. Azért a Shaft minőségre továbbra sem lehet panaszunk, csak jó lenne már haladni is valamit a főtörténetben, ha egyáltalán még létezik  smirksweat
Egyébként köszi a fordítást, a 8. rész második felében jót nevettem a "hype vonatos" szövegen Nevet
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #365 Dátum: 15 júl 06, 12:43:08 »

Igen nekem is hiányzik  az összefüggő történet
Am a második évad ennyi nincs több rész , szemetek
És nem onodera huga?
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #366 Dátum: 15 júl 06, 12:47:43 »

Tényleg elég epizódos ez a 2. évad. Azt érzem, hogy az 1. évadot direkt úgy csinálták meg, hogy egybefüggő történet legyen és folyamatosan haladjon előre, ehhez pedig kivettek minden 1 részes melléktörténetet, amiket most be is raktak a 2. évadra. A 2 epizódos Chitoge és az anyukája részeken kívül nekem eddig az összes "mangás fillernek" tűnik, ha értitek, mire gondolok.
Nekem már Chitoge kishúgának megjelenése sem tetszik, még tovább nő Raku már eddig is hatalmas háreme.
A 8. rész első fele meg inkább kínos volt, mintsem vicces. Bár durva, hogy direkt ezért csináltak egy openinget, mint minden lánynak egy endinget. Azért a Shaft minőségre továbbra sem lehet panaszunk, csak jó lenne már haladni is valamit a főtörténetben, ha egyáltalán még létezik  smirksweat
Egyébként köszi a fordítást, a 8. rész második felében jót nevettem a "hype vonatos" szövegen Nevet

Sajnos nem így történt, az első évadból alig 2-3 fejezetet hagytak ki, de azok is fel lettek dolgozva OVA formájában, a mostani évad szintén a manga szerint lett csinálva, szóval az epizodikusság és a fősztoriszál hanyagolása a mangának tudható be. :S
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #367 Dátum: 15 júl 06, 16:54:26 »

Viszont akkor is teljes csalódás lett ez a 2. évad :S Értem én, hogy a mangában is hasonlóan voltak, de megfigyelhető, hogy például a 2 Ovát innen-onnan szedték ki a mangából (mert az egyik a 2. évad előtt, míg a másik utána van időben).
Ez a 12 rész semmivel se vitte előre a történetet és behozott egy csomó (eddig legalábbis) teljesen felesleges és persze hogy lány karaktert, nincs még elég ugye...
Alapból 20 részre számítottam az 1. évad után megint, erre kiadnak ilyen keveset és kb. az összes rész fillernek érződött Szomorú Szomorú vagyok, nagyon szomorú! De főleg csalódott! Persze minden 2. epizód vicces volt és érdekes, de akkor is durva belegondolni, hogy elment 12 rész a semmivel.
Ezt vagy úgy oldhatták volna meg, hogy megint 20 epizódot adnak ki, vagy úgy (mint az 1. évadban), hogy egyes epizodikus fejezeteket kihagynak, hogy a főtörténet is haladjon előre.
Na mind1, ezt kaptuk, ez van. Maga a Shaft munkára egyébként nem lehet panaszunk, mivel minden egyes részt gyönyörűen megcsináltak. Viszont az, hogy ez kb. elkönyvelhető egy filler évadnak, hatalmas  csalódás. Egyetértek a Nyaa torrenten hozzászólókkal, ez csak egy 5/10-es évad Szomorú
Ilyen tempóban viszont még az 5. évad sem kizárt.

Egyébként köszönöm a minőségi fordítást ehhez az évadhoz is! Mosolyog
Most akkor legalább 1 évig szünet megint, mi? :/
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #368 Dátum: 15 júl 06, 21:10:41 »

Csak szünetet ne
Enélkül az anime nélkül nincs mért élnem
Naplózva
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #369 Dátum: 15 júl 07, 18:17:15 »

Ez azért durva volt.  Hmm? Remélem szarkasztikusan mondtad.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!