24 ápr 28, 08:38:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 75177 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #345 Dátum: 14 okt 11, 20:46:39 »

Üdvözletem!
Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de van esetleg infó arról, hogy lesz-e következő évad?
Előre is nagyon köszönöm! Mosolyog

Egyelőre még nem tudni, csak most jelentették be, hogy zöld utat kapott. Ha tippelnem kéne, akkor tavasszal, értsd: március környéke.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #346 Dátum: 15 jan 20, 13:10:11 »

http://haruhichan.com/wpblog/33749/haru-onodera-from-nisekoi-second-season-character-visual/ Mosolyog

Én várom már Mosolyog Nagyon jó kis sorozat, tele szerethető karakterekkel és a történet is érdekes. Nem hittem volna, hogy így meg tud fogni egy nem shounen anime Nevet Egyedül ez a hárem dolog nem tetszik, elég lenne csak Onodera meg Chitoge, kezdenek kicsit sokan lenni...
Naplózva

Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #347 Dátum: 15 ápr 04, 10:55:40 »

Nagyon köszönjük az OAD-okat. MIndkettő tetszett, újból ráhangolódtam a sorozatra az új évad előtt.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #348 Dátum: 15 ápr 15, 15:41:15 »

Igen az Oadok is jók voltak, de nekem jobban tetszett a 2. évad első része Nevet
Jó kis szaftos részt kaptunk Mosolyog Az elején meglepett, hogy "kész" a nyakék, de valahogy éreztem, hogy túl korai lenne már az első részben a kulcsos jelenetet ellőni. Biztos a végére tartogatják, bár már kezd nagyon brazil szappanoperába átmenni a sorozat, hogy ennyire húzzák  >.<#
Viszont jókat nevettem a részen és a látvány csodálatos volt Nevet 5/5 A vége volt a legjobb ikszdé
Naplózva

Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #349 Dátum: 15 ápr 21, 21:54:51 »

A rész várhatóan a holnapi nap folyamán kikerül, a csúszásért pedig elnézéseteket kérjük!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #350 Dátum: 15 ápr 30, 18:45:00 »

A 2. rész elég erőltetett volt, viszont a 3. nagyon adta Nevet Chitoge anyja szó szerint gyönyörű lett, hihetetlen, hogy a Shaft miket tud kihozni a sorozatból. Meg hát az egész epizód úgy alles zusammen szórakoztató volt Nevet
Az openinggel is puszi-pajtás lettem, pedig az első 2 meghallgatásra és nézésre nem nagyon tetszett. Jó lesz ez a 2. évad, bár már hiányolom Onoderát.
Naplózva

Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #351 Dátum: 15 ápr 30, 21:49:47 »

Az OP tényleg jóra sikeredett, én is megkedveltem. Chitoge anyukája meg valóban érdekes figura. Érdekesség képp mondom, hogy, ami a szájában van az valójában egy csoki, de az animében eléggé ciginek fest.
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #352 Dátum: 15 máj 04, 21:43:59 »

Valami fantasztikus ez a második évad. Chitoge anyukája valami borzalom így természetileg, hogy semmibe veszi a lányát. Raku hiába próbálta volna megvédeni, hogy fantasztikus, hogy ennyi teendő mellett is tud rá időt szakítani legalább karácsonykor, de ha pár bizniszt ott hagyna jobban lenne ideje arra, ami tényleg fontos. De valószínűleg a következő részben változtat a hozzáállásán Mosolyog
Naplózva
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #353 Dátum: 15 máj 04, 22:28:55 »

A fejlemények holnap kiderülnek. Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #354 Dátum: 15 máj 07, 17:17:47 »

Egyszerre volt karácsonyi és Anyák napi hangulata a résznek és mivel az utóbbi pont hétvégén volt, így szépen beidőzítették a készítők Nevet
Egyébként jó kis epizód lett, bár a rajzolás most furcsa lett néhol. Pár helyen duci lett Chitoge és az anyukája.
A 10 évvel ezelőtti múltról is megtudtunk 1-2 fejleményt.
4/5 a részemről Nevet
És kaptunk egy 3. endinget is 4 részen belül ikszdé Ezúttal egy Chitogés (akkor valszeg lesz Onoderás és Marikás is). Hát a zene méltó a címére: Sleep ZZZ. Elég unalmas a dallama, szinte altató ikszdé Nem kedvelem az ilyeneket, ezért csak egy 2/5
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #355 Dátum: 15 máj 07, 20:59:24 »

Megnyugtat a tudat hogy más férfiak is nézik ezt a sorozatot
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #356 Dátum: 15 máj 08, 06:00:48 »

http://haruhichan.com/wpblog/33749/haru-onodera-from-nisekoi-second-season-character-visual/ Mosolyog

Én várom már Mosolyog Nagyon jó kis sorozat, tele szerethető karakterekkel és a történet is érdekes. Nem hittem volna, hogy így meg tud fogni egy nem shounen anime Nevet Egyedül ez a hárem dolog nem tetszik, elég lenne csak Onodera meg Chitoge, kezdenek kicsit sokan lenni...
Szerintem is sokan vannak de tudod néha kell a ''vér frissítés'' vagy valami hasonló
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #357 Dátum: 15 máj 11, 17:36:05 »

Nekem is kell egy olyan papagáj
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #358 Dátum: 15 máj 24, 19:02:06 »

Szerintem a második évad sokkal roszzabb mint az első
Okok
Pl nincs egybefüggő sztory
Vogatunk részenként karaktereket stb
Ismerek olyan animét ahol ugyanígy csalódás volt az elsőhöz képest öhöm sao de reménykedem
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #359 Dátum: 15 máj 25, 10:13:00 »

Nagyon jók voltak az 5-6. részek is Nevet Sokat nevettem, de volt néhány elég megható jelenet is.
torda221: Igen, eddig valóban nincs komoly összefüggő történet, minden héten másról van szó, de nekem tetszenek ezek az epizódok is, hisz jobban bemutatják a szereplőket. Meg biztos lesznek még itt érdekes dolgok, még ha csak az évad 2. felében is. Bőven hozza az 1. évad szintjét, a Shaft nagyon érti a munkáját Mosolyog

Ja amúgy külön dicséret a publikálási szövegen, az 5. rész felvezetése nagyon jó lett ikszdé Mivel a mangát nem olvasom és előzetesek meg nincsenek, így elég  Hmm? fejjel olvastam a szöveget, hogy mi van?? ikszdé De a rész után már minden leesett Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!