24 ápr 28, 11:30:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 75181 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 14 jan 12, 15:37:25 »

Suli minden nap? Új cserediák? Átlagosnak hangzik nem? Annyira már nem, ha egy yakuza család leendő örököse vagy és az említett cserediák gond nélkül átugrik egy 4 méteres falat.
Nos pontosan ezzel néz szembe Ichijo Raku jelenleg. A dolgot még tetőzi, hogy a családja épp nyílt harcokat vív a betörő gengszter bandával és az említett cserediák sem áll éppen közel a szívéhez.
Ellenben az ígéret igen, amit tíz éve tett egy lánynak és amit azóta is rendíthetetlenül őriz, ámbár már rég elfelejtette a lány arcát.
Vajon találkozik még vele? És hogy alakulnak a dolgok a cserediákkal? Mi lesz a gengszterek és a yakuzák összecsapásaiból?
Ha meg szeretnéd tudni, ahhoz meg kell nézned ezt az Animét.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 12, 16:41:49 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1 Dátum: 14 jan 12, 15:54:08 »

Jó szórakozást hozzá ^_^y.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2 Dátum: 14 jan 12, 16:35:48 »

Nem akarok kötekedő lenni, de Nisekoi a neve. Mosolyog

Nagyon jó volt az 1. rész. Nevet Igaz, hogy az animációt még szoknom kell, de megfogom szokni szerintem. Az ütősebb jelenetekre remélem jól felkészülnek, mert a mangában jobban átjött ez a meglepődős rész, ahol megtudták, hogy egy osztályban vannak.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3 Dátum: 14 jan 12, 16:39:54 »

Már észrevettük, előbb utóbb javítva lesz Nevet

Amúgy igen, tényleg kicsit más a hangulatfestés meg a színvilág mint a mangában. Mire elkészültem a fordítással meg visszaellenőriztem stb, az volt vagy 3-4 nézés, mos tmár fel sem tűnik, csak elsőre lehet különös picit a mangásoknak.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 12, 16:40:27 írta Exkirion » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 jan 12, 16:42:14 »

Nem akarok kötekedő lenni, de Nisekoi a neve. Mosolyog
...

Ne is tedd, mert csak elírás volt. ^^ Javítva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5 Dátum: 14 jan 12, 17:10:53 »

Micsoda kellemes meglepetés! Kúl

A Shaft stílusát még szoknom kell, de azonkívül pozitív véleménnyel vagyok az első részről. A hangok nagyon jól passzolnak a karakterekhez, főleg Onoderát képzeltem el ugyanilyennek. Az opening is rettentően fülbemászó. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6 Dátum: 14 jan 12, 17:53:02 »

Igen igen Onoderát én is ekte ugyanilyennek képzeltem el. Chitoge hangját kicsit mélyebbnek, amolyan Tohsaka Rin-esnek, de Shaft-ék is jót választottak.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7 Dátum: 14 jan 13, 02:18:18 »

Nagyon tetszett az anime, sajnos a mangájával eddig nem találkoztam (de lehet a későbbiekben pótolom az elmaradást), szóval köszönöm a fordítást és tűkön ülve várom a következő részt. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8 Dátum: 14 jan 13, 14:51:24 »

Elég tetszetős, így az első rész után. A stílusa se rossz. Chitogéről nekem Taiga jutott eszembe a Toradora!-ból. Ő is ugyan ilyen agresszív. Mosolyog A nagy kérdés, hogy az anime végére kit fog választani Raku. Onoderát, akivel ígéretet kötöttek és nem is közömbös a főszereplőnk számára, vagy épp Chitorit, aki a totál ellentéte a másik lánynak. Hümm-hümm Még nem úgy néz ki de biztos vagyok benne, hogy őt is megszereti.^^ Egyenlőre hajrá Chitoge! Yóóóó

Kíváncsi vagyok, hogy a maffiás szál mennyi szerepet fog kapni. Mert azért a Yakuza fia szerepkörből sok mindent ki lehet hozni.

Azt lehet tudni, hogy hányí részes lesz a sorozat? 12, 25? Esetleg több?^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9 Dátum: 14 jan 13, 15:13:14 »

Meg nem erősített hírek szerint legalább 20 epizód lesz. ^^

@Tilon
Én is beszállok. Hajrá, Onodera! Mosolyog
Chitoge nálam a megtisztelő, utolsó helyen áll. Nemyóó
Spoilermentesen annyit, hogy a mangaka színötös volt sz*rkavarásból, szóval bármi megtörténhet. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 15:14:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10 Dátum: 14 jan 13, 16:24:38 »

Hát nekem ilyen alapvetőnek tűnik, hogy annyira nem fogják megkavarni a sz*rt, hogy ne Onoderat válassza, persze ez csak az én véleményem és a hasonló művekből indul ki. Sose szerettem a mi lesz majd találgatásokat.

Abban szintén bízok, hogy a maffiás szálból többet fognak kihozni, remélem nem kell csalódnom. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11 Dátum: 14 jan 13, 16:44:18 »

ez csak az én véleményem és a hasonló művekből indul ki. Sose szerettem a mi lesz majd találgatásokat.

Ééééééééés most estél bele ugyan abba a verembe mint én a manga olvasása közben Nevet De, meg fogják, nagyon, hidd el Nevet

Idézet
A nagy kérdés, hogy az anime végére kit fog választani Raku. Onoderát, akivel ígéretet kötöttek és nem is közömbös a főszereplőnk számára, vagy épp Chitorit, aki a totál ellentéte a másik lánynak. Hümm-hümm Még nem úgy néz ki de biztos vagyok benne, hogy őt is megszereti.^^ Egyenlőre hajrá Chitoge!

Hahahahahahahahahahahahahahaha!!!!! Nevet Óóóó, hogy fogom én élvezni a reakciókat később Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12 Dátum: 14 jan 13, 16:47:29 »

Nee most elkezdtem félni, hogy mi fog történni! ikszdé

A Toradora is úgy kezdődött, hogy a főszereplő azzal a lánnyal akart összejönni, akibe régóta bele volt zúgva, aztán mi lett a vége. Nyelvesít

Bastian, ha csak két csaj van eddig és Chitoge az utolsó helyen áll, az azt jelenti, hogy ő a második. Nevet Onoderával nekem semmi bajom csak még nem mutatott a személyiségéből túl sokat. Chitoge karaktere jelenleg érdekesebb, mint az övé.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13 Dátum: 14 jan 13, 16:49:11 »

Ó Igaz is, akartam kérni, csak elfelejtettem.

Aki olvasta a  mangát, majd ha lehet ide ne spoilerezzen. Köszi.

Az nem baj ha bizonyos részeket hasonlítgatunk, csak nyílt spoilereket ne.
Remélem, hogy páran még felbátorodnak és jönnek ide beszélgetni. Nekik ne rondítsunk bele az élménybe.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 16:52:40 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #14 Dátum: 14 jan 13, 16:58:36 »

Bastian, ha csak két csaj van eddig és Chitoge az utolsó helyen áll, az azt jelenti, hogy ő a második. Nevet Onoderával nekem semmi bajom csak még nem mutatott a személyiségéből túl sokat. Chitoge karaktere jelenleg érdekesebb, mint az övé.

A lista a manga alapján született. Ha eljut az anime egy bizonyos pontra, akkor már több értelme lesz. ikszdé
A reakciókra én is kíváncsi leszek. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: [1] 2 3 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!