24 ápr 27, 23:26:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 75174 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #15 Dátum: 14 jan 13, 17:08:44 »

Na elmentek a... ikszdé  Most csak azért is rákerestem, hogy mennyi fejezete van. Ahogy látom, ha sikeres lesz, akkor jön majd az új évad belőle, mert alapanyag az van hozzá bőven.

Remélem nem valami olyan lesz, hogy kiderül, hogy Chitoge igazából egy srác vagy épp a Yuri vonzza. smirksweat ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #16 Dátum: 14 jan 13, 17:26:18 »

Micsoda reakciók lesznek emberek. Mosolyog
Alig várom már. ikszdé

Azért ide lehet majd spoiler veszéllyel feltüntetve a manga heti fejezetét kibeszélni?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #17 Dátum: 14 jan 13, 17:31:26 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=8409.0

Tessék csináltam témát a mangának, azt inkább oda.

Amúgy nekem sem Chitoge a kedvenc karakterem, ő csak második, de a saját favoritomat inkább nem lőném le előre.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 17:32:56 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #18 Dátum: 14 jan 13, 17:34:38 »

Jó tudni, hogy jobb szereplők feltűnése is várható. Nevet Pl egy maffiatagnak is örülnék.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #19 Dátum: 14 jan 13, 17:48:39 »

Nem mangázom, de azért halkan megsúgnám (bár lehet, hogy nem kéne), hogy a rész végén az Opening-ben már le is lőttek egy kis spoilert. Lesz ott kavarás bőven az tuti Nevet

A tuti, hogy Ő lesz az a lányról meg tuti tegyetek le.  Nevet Mert nem.  Ördögi

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 17:52:49 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #20 Dátum: 14 jan 13, 19:23:54 »

Cccc én is sokat fogok röhögni a reakciókon Nevet Am emberek: Mikor jött össze egy ilyen sztoriban a főcsávó azzal akibe az első részben bele volt zúgva??????? Olyan nem létezik Nevet Akkor lenne más a többihez képest ez a történet ha így történne .D
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #21 Dátum: 14 jan 13, 19:28:00 »

Én tudok egy párat:
Sexless friend, Ichigo 100%, Love hina és elvileg a High School DxD-ben is bár az főként Ecchi.

Szóval azért vannak. Biztos, hogy több is van, csak a legtöbb hasonló sorozatnak, amit olvasok még nincs vége.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #22 Dátum: 14 jan 13, 20:40:30 »

Na, belenéztem, mert hallottam a mangáról, de mivel hallottam, hogy a Shaft, ami egyik kedvenc anime stúdió "márkám" adaptálni fogja, ezért belenéztem az első részbe.

Reakcióm: Közepes, s egyben bizzar látványvilág, néhol felesleges fejrángatózásokkal (gondolok a rész vége felé, amikor a főhős meg az egyik lány beszélgetnek a lakatról).

Történet: Eddig (!!!!) egy klisés love story, ami szörnyen hasonlít a Love Hina-as sztorijára, de mivel nem olvasom a mangát, ezért inkább megvárom, mi lesz belőle, hátha a vége kivételesen nem a főhős + tsundere főhősnő (Chitego) lesz, valamint ebből a yakuza-s körítésből jó poénokat lehet kisütni.

Összefoglalva közepesen állok még (!!!) hozzá, várok legalább 10 részt.

Cccc én is sokat fogok röhögni a reakciókon Nevet Am emberek: Mikor jött össze egy ilyen sztoriban a főcsávó azzal akibe az első részben bele volt zúgva??????? Olyan nem létezik Nevet Akkor lenne más a többihez képest ez a történet ha így történne .D

Öööö, ha azt mondom, hogy a hárem animék/mangák 90%-a (Rosario + Vamprie, Girls Bravo, Love Hina stb) + egyes shonen fight animék/mangák (lásd pl weboldal címe), akkor az úgy elég lesz? ;P Plusz amit Exkirion írt.
Naplózva
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #23 Dátum: 14 jan 14, 18:07:27 »

Ugyan én a mangát nem olvastam, de Onodera, úgy mint Orihime a Bleachben, és nemtudomhogyhívjáklány az Uta-no Princess-samaból, idegesít Nevet Hinatát is csak azért nem szeretem annyira, mert a szinkronja ingerel :/ De Chitoge egyenesen a kedvencem Nevet A Special A óta várom, hogy jöjjön egy olyasmi anime, ahol ilyen erőszakos, verekedős lányok a főszereplők Mosolyog Biztos hogy fogom követni ^^
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #24 Dátum: 14 jan 14, 18:14:00 »

Nem mangázom, de azért halkan megsúgnám (bár lehet, hogy nem kéne), hogy a rész végén az Opening-ben már le is lőttek egy kis spoilert. Lesz ott kavarás bőven az tuti Nevet

A tuti, hogy Ő lesz az a lányról meg tuti tegyetek le.  Nevet Mert nem.  Ördögi



Azt én is észre vettem, már ha ugyan arra gondolunk Mosolyog Így kicsit összezavarodtam, hogy amikor megláttam az op-ben, hogy akkor most nem egy, hanem kettő *sss* is van?! O.o kié a másik?? persze van tipp, és szinte biztos is vagyok benne, de hogy ebből mi sül ki, arra kíváncsi leszek MosolyogMosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 14, 18:15:23 írta Vivien_Borsos » Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #25 Dátum: 14 jan 14, 19:26:11 »

A Special A óta várom, hogy jöjjön egy olyasmi anime, ahol ilyen erőszakos, verekedős lányok a főszereplők Mosolyog Biztos hogy fogom követni ^^

Nem azért, de az animék/mangák 80%-ban pont, hogy minden "főhősnő" erőszakos, nagyszájú tsundere girl, akik közül jó, ha 1-2 darab nem csak "nekik" jön be, hanem másoknak is, szóval nem lett volna nehéz találni "másikat".
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #26 Dátum: 14 jan 15, 14:38:42 »

haha Nevet nekem nincs bajom Chitogéval, nekem top-os Onoderával együtt, bár van még valaki akit én sem lőnék le. Egyébként igen, a mangaka ügyesen kavarja a szálakat, nem tudni mi lesz a vége Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 14:46:40 írta Hidetada » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #27 Dátum: 14 jan 15, 16:05:34 »

Vivien Borsos Igen én is arra gondoltam, csak nem akartam leírni, de te jól megoldottad Nevet

Amúgy szerintem még nem is ismerjük azt a lányt. Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #28 Dátum: 14 jan 15, 18:12:22 »

@bálint

Te se tudhatod, hogy mi fog még történni, mert tudtommal csak 40. fejezet környékén jársz. ikszdé

Én nekem amúgy még nagyon meg kell szoknom Raku hangját. Passzol hozzá meg minden, de ezt a szinkronszínészt nem az ilyen típusú animékben szoktam meg (lásd: Fairy tail - midnight és Hunter X Hunter - Chimera ant king ).
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #29 Dátum: 14 jan 15, 18:51:49 »

Amm szerintem ez általános dolog, hogy a Manga -> Anime tranzakciónál mindig van mit szokni. Eleve mindenki fejében más hangja van egy-egy karakternek, vagy épp kissé más színűnek gondolja egyes karakterek haját, vagy más tónust képzelt el egyes beszélgetésekhez.

Én pl Chitoge hangját gondoltam mélyebbnek, vagy épp azt vártam mikor nyögi Chitoge Raku "becenevét", vagy, hogy mikor jön elő Chitoge családjának a bandaneve.
Az utóbbi két dolog valószínűleg a következő részre csúszott, vagy pl Raku "beceneve" lehet csak a mangafordítók alkotása és a japánban nincs is benne.

Másrészről viszont, amikor kiderül, hogy egymás mellett ülnek, hihetetlen jót nevettem azon, amikor Raku minden hangszín változás nélkül mondja, hogy "Nem szóltam!", miután Chitoge majdnem behúz neki egyet. Ez pl a mangában fel sem tűnt.

Szóval jah. De ez minden animénél így van Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 18:55:01 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!