24 jún 20, 16:00:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 76289 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #135 Dátum: 14 márc 21, 16:56:11 »

Okééééééééééé..................
Akkor még 1x Nevet
Idézet
Utálom, amikor valami ennyire nem jön át.

Amúgy remélem a kövi fejezetet azért nem hagyják ki. Bár munkaügyileg elég dúrva lenne, de inkább húzzák össze a kövi 3-at. De sajna olyan rossz helyen van, hogy valszeg ki lesz hagyva....
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 16:58:13 írta Exkirion » Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #136 Dátum: 14 márc 22, 20:17:30 »

Nekem nagyon tetszik eddig ez az anime!

A fürdős rész volt eddig talán a legjobb, de mindet élveztem! (a tanárnő a fürdőben!?!?  ikszdé )

Azért remélem Onoderával jönnek majd össze! (Legalábbis most még ebben bízok Nevet ) Ha összejön egyáltalán valaki valakivel a végén.  Gondolkozik
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #137 Dátum: 14 márc 23, 01:15:21 »

Hát, ez még a mangában sem derült, ki. Nevet
Amúgy a heti rész főként Onoderás lesz.
Aprópó elképzelhető, hogy a mostani rész hétfőre csúszik, még nem tuti, csak jobb ha előre szólok. Igazából ez majd holnap derül ki.

Amúgy ahogy selytettük, megint kimaradt egy fejezet, vagyis ez a 3. Valószínűleg azért amúgy mert megint két fontosabb sztorirész közé volt beékelődve.

Az openingben lévő elsatírozott harmadik karakter kb 2-3 rész múlvára várható, ha jól számolom Nevet
(És a magyarra fordított manga is akkorra lesz beérve.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 01:16:31 írta Exkirion » Naplózva

dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #138 Dátum: 14 márc 23, 18:41:19 »

majd írd már meg légyszíves, hogy mára vagy holnapra kerül fel az eheti rész! köszi előre is Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #139 Dátum: 14 márc 23, 18:47:45 »

Holnapra, tuti.
Naplózva

Orgyilkos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #140 Dátum: 14 márc 24, 20:55:11 »

Holnapra, tuti.

Várjuk Mosolyog Köszönjük előre Nyelvesít
Naplózva
dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #141 Dátum: 14 márc 24, 22:27:46 »

várom már nagyon Nevet de van egy olyan érzésem, hogy csak hnap tom megnézni Nevet hacsak nem lesz fennt hamarosan Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #142 Dátum: 14 márc 24, 22:34:48 »

15-20 perc és remélhetőleg kint lesz.
Naplózva

sanyicsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #143 Dátum: 14 márc 24, 22:42:41 »

köszi már nagyon sokat frissitettem a nap folyanán
 :'D
Naplózva
dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #144 Dátum: 14 márc 24, 22:45:20 »

akkor azt még megvárom Nevet
Naplózva
ArAnyA
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12


« Válasz #145 Dátum: 14 márc 25, 02:42:58 »

Remek rész volt, jól megkeverték a dolgokat. Nem tudom hogy fogom túlélni a napokat a következő részig. Mosolyog
Naplózva
dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #146 Dátum: 14 márc 25, 07:13:46 »

jó kész nekem el kell kezdenem a mangát is olvasni Nevet
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #147 Dátum: 14 márc 25, 11:47:41 »

Izgalmas részen vagyunk túl. Nem számítottam rá, hogy Onodera így felbátorodik, de ha Raku nem mer lépni, akkor Onoderának muszáj, mert más különben soha nem lenne semmi a dologból, bár így sem biztos, hogy pont vele jön össze Raku. Chitoge-tól számítottam rá, hogy majd úgy is meg fogja kérdezni Rakutól a dolgot, de arra már nem számítottam, hogy pont ebben a részben, amikor Onodera haladt a saját ügye érdekében.

Egyébként nem tudom mi lenne akkor, ha Raku egyik lánnyal sem tett ígéretet kiskorában és feltűnik 2 srác, akivel Onodera és Chitoge találkozott. Mert most Onodera szerelmes Rakuba, az biztos, Raku is szerelmes Onoderaba, de már kezd Chitogebe is belezúgni. Szóval, akkor lenne még nagy zűrzavar Nevet

Rakutól másmilyen ajándékra számítottam, nem egy kis Chitoge-gorillára Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #148 Dátum: 14 márc 25, 12:14:44 »

Egyébként nem tudom mi lenne akkor, ha Raku egyik lánnyal sem tett ígéretet kiskorában...

Egyébként röhögni fogsz, de a sztori jelenlegi állása szerint a mangában, mindennemű spoiler nélkül, ez is egy teljesen megalapozott lehetőség. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 12:15:23 írta Exkirion » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #149 Dátum: 14 márc 25, 18:02:14 »

Fantasztikus rész ismét. Végre megtörtént amire vártam: Onodera és Raku között megindult valami. Tetszett, hogy Onodera nem próbált meg kitérni a válasz elől, sőt még tovább is vitte a beszélgetést. Én az Onodera-Raku párost jobban preferálnám, mint a Chitoge-Raku-t. De még mindig van 1 ismeretlen lány, akit az openingben nem mutatnak. Még ő is bőven bekavarhat a dolgokba.
Az ajándékválasztás: Hát Raku elég poénos ajándékot választott ikszdé Valami másra számította. Ruri meg szépen el is mondja egyből, hogy mit vett.

Egyébként nem tudom mi lenne akkor, ha Raku egyik lánnyal sem tett ígéretet kiskorában...

Egyébként röhögni fogsz, de a sztori jelenlegi állása szerint a mangában, mindennemű spoiler nélkül, ez is egy teljesen megalapozott lehetőség. Nevet

Most komoly? :O Nem bírtam tovább és beleolvastam a következő fejezetbe (animéhez képest következő) és amikor Raku beszélgetett az öreggel, azt hittem, hogy az már egy szilárd pont az ígéretekkel kapcsolatban. De még ezek után azt is képes megcsavarni? :O

Izgalmas részen vagyunk túl. Nem számítottam rá, hogy Onodera így felbátorodik, de ha Raku nem mer lépni, akkor Onoderának muszáj, mert más különben soha nem lenne semmi a dologból, bár így sem biztos, hogy pont vele jön össze Raku. Chitoge-tól számítottam rá, hogy majd úgy is meg fogja kérdezni Rakutól a dolgot, de arra már nem számítottam, hogy pont ebben a részben, amikor Onodera haladt a saját ügye érdekében.

Egyébként nem tudom mi lenne akkor, ha Raku egyik lánnyal sem tett ígéretet kiskorában és feltűnik 2 srác, akivel Onodera és Chitoge találkozott. Mert most Onodera szerelmes Rakuba, az biztos, Raku is szerelmes Onoderaba, de már kezd Chitogebe is belezúgni. Szóval, akkor lenne még nagy zűrzavar Nevet

Onodera lépett először. Raku annyiban hagyta volna a vásárlással, de Onodera elhívta őt egy kerülőre. Ha ez nem történik meg, Raku 100%, hogy nem lép. Ráadásul így is csak véletlen kérdezte, mert nem igazán ezt akarta Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!