24 jún 20, 16:08:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 76296 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #180 Dátum: 14 ápr 07, 21:36:37 »

A lelkes fórumozóknak egy kis kedvcsináló, pláne ha nem olvassátok a mangát.
A rész alatt van több nagyon komoly fordulat is, a végén pedig egy olyan, hogy le fog esni az állatok. Szegény raku szerintem majdnem szívrohamot kap Nevet
(A mangások legyenek kedvesek nem lespoilerezni, ha tudják mire gondolok)
Naplózva

dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #181 Dátum: 14 ápr 07, 21:59:33 »

a mangát ugye ti nem viszitek az angol fordításokat meg általában csak akkor nézem/olvasom ha nincs más. érteni megértem csak nem szeretem. ha lennél/lennétek olyan jófejek megmondanátok, hogy hol tudom olvasni a mangát magyarul (persze csak akkor, ha a fordítás nem gány munka). előre is köszi Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #182 Dátum: 14 ápr 07, 22:15:05 »

Amennyire tudom csak a 33. fejezetig van lefordítva magyarul, az anime a jelenlegi résszel a 32.-ig feldolgozta a mangát.
Szóval, ha ingerültséget érzel, hogy előreolvass 1 szem fejezetet vagy elolvasd a 3 kimaradt fejezetet, akkor tudok segíteni, de amúgy már nem szenvednék ezzel Nevet
Naplózva

dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #183 Dátum: 14 ápr 07, 22:32:32 »

Amennyire tudom csak a 33. fejezetig van lefordítva magyarul, az anime a jelenlegi résszel a 32.-ig feldolgozta a mangát.
Szóval, ha ingerültséget érzel, hogy előreolvass 1 szem fejezetet vagy elolvasd a 3 kimaradt fejezetet, akkor tudok segíteni, de amúgy már nem szenvednék ezzel Nevet

hát a 3 kimaradt fejezet az érdekelne Nevet szerintem utána elkezdem a mangáját is angolul.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #184 Dátum: 14 ápr 08, 17:19:10 »

Nem tudom..Ez most nem volt az igazi. Az egész rész alatt volt 2 jó jelenet (Tsugumi és az esernyős)és annyi. Onodera a nagy fellángolás után ismét visszaállt a régi önmagához. Mármint az előző részben kb szerelemet vallott most meg újra fülig elpirul, mikor Ruri javasolja, hogy üljön mellé.

Ezzel a képel most Onodera parkoló pályára tette magát. Pedig még mikor nem tudta, hogy mi a helyzet, szóval azt hitte, hogy járnak, akkor is támadásba lendült. Lehet, hogy amire tisztázzák Rakuval ezt a félre értést, akkor már Chitoge túlságosan felzárkózik mellé, amíg ő csak stagnál. Persze engem nem zavar. Nevet

Az új lány esélyeiről egyenlőre nem tudom, hogy mit gondoljak. Egyrészt ott az ígéret, másrészről Raku nem számított egy teljesen idegen lányra.Hiába az ígéret lehet, hogy 0-ról indul vagy épp 100-ról. A kulcsa dizájnja nagyon megy a lakatéhoz de így túl egyszerű lenne, mert mi van a másik 2 kulccsal? Ha a lányé nyitja a nyakéket, akkor az övék mit nyit? Esetleg mind a 3 azt nyitná és Rakunak már 5-6 évesen volt egy háreme? Kúl

Most úgy gondolom, hogy azé a lányé lesz Raku aki először komolyan akcióba lendül (az új lány még nincs a képletben). Mondjuk most ha Tsugumi szerelmet vallana neki (tudom lehetetlen de tételezzük fel xD), akkor Raku nem küldené el, hogy bocsi de én mást szeretek. Vagy az fészerben vagy most a villám miatti Chitoge jelenetből is bármi lehetett volna, ha Chitogét elkapja a szenvedély és senki sem zavar be.

Ha Ruri támogatja Onoderát, akkor Shuu támogatja Chitogét.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #185 Dátum: 14 ápr 08, 17:47:53 »

Shuu szerintem leginkább Rakut támogatja, de ha a lányok közül kéne valakit választanom, akinek Shuu a "szövetségese", akkor az Tsugumi lenne.
Egészen egyszerűen azért, mert Shuunak túl könnyű préda szegény, mivel olyan kis navícska, viszont ezzel szándékosan vagy sem, de segít is neki.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #186 Dátum: 14 ápr 13, 01:00:31 »

Jobb, ha előre szólok srácok, hogy a mostani rész nem tudom, hogy hogy lesz kész. Legeslegrosszabb esetben csak csütörtökön lesz kiadva. Higgyétek el nekem nem akarjátok tudni mennyi dolgom van jövő hét közepéig és valahonnan nyesni kell. Ha minden jól megy a jövő hétre már rendeződnek a dolgok.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #187 Dátum: 14 ápr 13, 19:39:26 »

Nézzük a jó oldalát. Akkor majd kevesebbet kell várni a rész megnézése után a következőre. Nevet

Most így újranézve az eddigi részeket azt a rádió tornyot minden részben bevágják vagy kétszer. Biztos lesz vele majd valami nagy dolog.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #188 Dátum: 14 ápr 14, 22:24:53 »

Pedig már annyira vártam, de csatlakozom az előttem szólóhoz, így legalább nem kell annyit várni a kövire majd Nevet
Naplózva
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #189 Dátum: 14 ápr 17, 11:33:50 »

Tűkön ülve várom Nevet
Remélem ma elkészülsz a fordítással Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #190 Dátum: 14 ápr 17, 18:08:23 »

Nem fogok, mivel kb 1 órája értem haza, mert biztos, ami biztos be kellett, hogy üssön a ménykű ma is.

Na jó srácok... Szerintem nem ígérek most nektek időpontot.
3 hete megy a hajtás és pihenni is szeretnék, szóval szerintem az lesz, hogy a múlt heti részt a kövvel együtt adjuk ki.
Lehet, hogy előbb, még nem tudom, de szombatnál előrébb ebben az esetben se várjátok, de szerintem az ebőbbi opció lesz, mert akkor nyugiba tudok rajta dolgozni és nem előtte ülök egész nap
Amint, azt már írtam korábban a múlt hét rázós volt, de az előtte lévő 2-3 héten is épp, hogy csak belefértek a részek. A következő részek időben jönnek majd, de ezegyszer hagyjatok levegőhöz jutni.

Köszi.
Naplózva

dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #191 Dátum: 14 ápr 19, 12:24:41 »

egyszerre két rész Nevet fuck yeah Nevet legalább nem lesz az az érzésem, hogy francba megint várhatok 1 hetet Nevet
Naplózva
patikas_robert
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #192 Dátum: 14 ápr 19, 17:43:35 »

2rész majd gondoljátok h jönnek egyszerre vasárnap? xDD majd szerdán vagy csütörtökön és akkor is 1.... kacsint
nem beszólás, köszönöm a fordítók munkáját!
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #193 Dátum: 14 ápr 19, 17:50:16 »

Exkirion ne igyekezz, legyen szerdán vagy csütörtökön kész a felirat és akkor is 1.... kacsint
Köszönjük a kommentet, így legalább több ideje marad Exkirionnak!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #194 Dátum: 14 ápr 20, 00:43:26 »

Kinn a régi új rész. Az új új rész holnap este vagy hétfő délután-este valamikor attól függ mennyire lesz hozzá agyam.
A kövi résztől új opening, de azért nagyon ne haljatok bele a várakozás izgalmába miatta....
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 20, 00:46:30 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!