24 jún 20, 16:07:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 76294 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
KOjack
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #195 Dátum: 14 ápr 20, 07:44:53 »

 Sziasztok,valamiért nem megy a felirat vagyis azt írja,hogy nem talál benne semmit.Mi lehet a baj?
Naplózva
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #196 Dátum: 14 ápr 20, 08:54:39 »

Valószínűleg valamilyen vírusirtó, vagy valamilyen hiba folytán nem jött le rendesen a felirat  Gondolkozik, próbáld meg újból letöltetni. Továbbá a feliratokat a videó mellé másold be kicsomagolt állapotban, ha esetleg ezt nem tetted volna még meg.  Mosolyog
Naplózva
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #197 Dátum: 14 ápr 20, 14:19:34 »

Fu gyerekek.. A rész alatt végiiig viszketett a tenyerem hogy jól felpofozzam Marcsit... Amikor mondta, hogy nem szereti a hosszú hajú lányokat, rögtön elkönyveltem kettyósnak... bár amilyen fejszerkezete van, tökéletesen megfelel Nevet Alapjáraton utálom Onoderát, de ez mellett a csaj mellet, esküszöm megkedveltem. Ez a megjátszás és az a rosszullét az elején.. Tsugumi helyében rögtön húztam volna a ravaszt Nevet Minden mondatával, minden pillanatban, amikor képernyőn van, kimondhatatlan szinten irritál.. áhh Nevet:D Összeeshetne már véglegesen Mosolyog
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #198 Dátum: 14 ápr 20, 15:46:04 »

Köszönjük a kedves véleményed Vivien. Mint mindenkinek megvan a véleménye, ezért tiszteletben tartom a tied. Nevet

De azért hagy mondjak el egy pár dolgot én is a legutáltabbról, Chitogéről.
A karaktere, hogy Chitoge ok nélkül ütögeti Rakut annyira idegesítő, hogy én verdesnék be neki néha egyet-kettőt. Raku is megtehetné, na de akkor meg van a ez férfi? szöveg...

Chitoge is összeeshetne már véglegesen. A legidegesítőbb karakter eddig a történelemben.

Marika meg a legjobb. Nevet

De mint mondtam, ez színtiszta vélemény, ezért ne sértődj meg ha a szívedre vetted. Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #199 Dátum: 14 ápr 20, 16:02:18 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=l2GGjqs4YkE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=l2GGjqs4YkE</a>

Opening 2

Addig nézzétek, amíg le nem szedik. Egy kis kedvcsináló a heti részhez.
A bogarak a pókhálóban a végén mondjuk elég gonosz hasonlat Nevet
A kedvenc részem benne, amikor Raku leesik és az ígéret beli lány "szelleme" ott "lebeg" a háttérben.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 00:37:48 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #200 Dátum: 14 ápr 20, 16:37:08 »

Ne kezdjetek el háborúzni.Semmi értelme, hisz mindenki tudja, hogy Ruri a legjobb!  Nyelvesít

A rész végén: Ez az! Yandere! Nevet Ez majd felkavarja az állóvizet. Már ott gyanús volt kicsit, hogy mondja Rakkunak majd Chitogénak, hogy szakítsanak a másikkal.^^ A kis gyenge lány, na persze! xD

Viszont most megint Chitoge a legesélyesebb annak a lánynak, akivel az ígéretet tette Raku. Marinak ezek szerint annó rövid volt a haja és Raku a hosszú hajú lányokat szereti, ahogy az első rész belli emlékeiben is szerepelt. A másik dolog, hogy Raku nem úgy nézet ki, mintha Mari lenne az a lány az emlékeiből, hanem teljesen más korról emlékezne rá.(Mármint, hogy nem vele tette a kulcsos ígéretet).

Tsugumit látszik, hogy Claude tanította.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #201 Dátum: 14 ápr 20, 16:54:18 »

A jelenlegi japán népszerűségi lista alapján, ahol most tart a manga amúgy:
Kosaki -> Marika -> Chitoge -> Ruri -> Tsugumi
Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #202 Dátum: 14 ápr 20, 20:03:35 »

Köszönjük a kedves véleményed Vivien. Mint mindenkinek megvan a véleménye, ezért tiszteletben tartom a tied. Nevet
Vélemény-nyilvánításnál nem sértődöm meg, csak ha próbálják rám tukmálni az enyémmel ellenkező véleményeket (nem az utóbbiról van most szó Mosolyog ) Nevet Igazából én is elég heves-vérmérsékletű lányka volnék, valószínűleg ezért szimpatizálok inkább Chitogeval, mint például Onoderaval vagy Marival. Nekem ők túl cukik, ami az én ízlés-határaimon túl vannak Mosolyog
Ne kezdjetek el háborúzni.Semmi értelme Nyelvesít
Nincs itt háború, csak megnézzük a karaktereket minden szemszögből Nevet
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #203 Dátum: 14 ápr 21, 23:55:54 »

A lelkes fórumozóknak egy kis pillanatkép a jelenlegi rész fordításából, némi magyarázattal megfűszerezve.
http://kepfeltoltes.hu/140420/Feliratozas_www.kepfeltoltes.hu_.png

Aztán most már rám lesz szólva mert elkényeztetlek benneteket, szóval egy darabig csöndben leszek.

Rész holnap.

EDIT:

Után, mivel sok volt a munka vele és Csibe sajna lefeküdt aludni, mielőtt elkészültem volna.

EDIT2:

Kint van.

---------------------------

Most, hogy így új ending van az jutott eszembe, hogy megkeresgetem az "easter egg"eket ha már húsvét van az eddigi és a mostani endingben is. Értsd: Az easter egg ez esetben olyan dolog az endingben, ami az adott ending futása alatt még nem volt az animében.
Ha találtok még nyugodtan szóljatok.

Ezeket találtam:
Ending 1 - Chitoge (Ebbe jó sok volt, de már egyik sem spoiler)
-Chitoge naplója és Raku ajándéka
http://kepfeltoltes.hu/140422/ed1_1_www.kepfeltoltes.hu_.png
-Kis Chitoge
http://kepfeltoltes.hu/140422/ed1_3_www.kepfeltoltes.hu_.png
-Raku és Chitoge találkoztak gyerekkorukban
http://kepfeltoltes.hu/140422/ed1_5_www.kepfeltoltes.hu_.png
-Chitoge kulcsa
http://kepfeltoltes.hu/140422/ed1_2_www.kepfeltoltes.hu_.png
-Az ominózus próbáljuk bele jelenet
http://kepfeltoltes.hu/140422/ed1_4_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ezek már spoileresek lehetnek, bár nem sokat (semmit se) árulnak el

Ending 2 - Kosaki (Csak egyet találtam az is elég képlékeny)
-A bunkasai felállás
http://kepfeltoltes.hu/140422/ed2_1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ending 3 - Seishiro (Szintén csak egyet találtam, de ez a mangásoknak elég egyértelmű lesz)
-Paula chibi figurája a legtöbb plakáton a háttérben
http://kepfeltoltes.hu/140422/ed3_1_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 18:05:48 írta Exkirion » Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #204 Dátum: 14 ápr 22, 19:20:14 »

Marikát még mindig nem bírom, nagyon idegesítő ez a rámenősség, de mindegy.. Nevet
Az endingek eddig sem jöttek be, ez az új sem volt különb, de az openingek közül még mindig az első a favorit.
Egyébként még mindig nem Chitoge az, aki a legvalószínűbb, hogy ő vele tette az ígéretet? Jó magyartos, sebaj Nevet Viccet félretéve, eddig csak ő mondta hogy Zawsze in Love vagy micsoda. Viszont ott van még hogy Marcsi kulcsa hasonlít (nekem) a legjobban Ichijo nyakékhez.. ááá nem tudom :"D Az mondjuk biztos, hogy meg van kavarva Mosolyog Kíváncsi vagyok mi lesz a végén Mosolyog
Egyébként lehet tudni, hogy hány részes lesz az első évad? Lesz-e több évad, ha nem elég neki 1?
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #205 Dátum: 14 ápr 22, 19:50:16 »

Kíváncsi vagyok mi lesz a végén Mosolyog

Arra szerintem mindenki Nevet

Egyébként lehet tudni, hogy hány részes lesz az első évad? Lesz-e több évad, ha nem elég neki 1?

Az első évad 20 részes lesz és még nincs bejelentve a 2., de a SHAFT-ot ismerve (akik csinálják) lesz 2. Ők ritkán szerződnek 1 évadra, ráadásul a mangához képest még sehol se tartanak (37. fejezetnél és 119 van kint jelenleg.) és amennyire tudom szuper népszerű az anime japánban.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 19:53:06 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #206 Dátum: 14 ápr 22, 22:28:08 »

Úgy érzem, hogy ki fogják hagyni a 40, 41 és 41.5 fejezeteket(pedig látni akartam Togechit ikszdé), ha az 50. fejezetnél tervezik lezárni. Ez persze csak elmélet.

Így festene akkor a maradék rész:
16. rész: 38. fejezet, 39. fejezet
17. rész: 42. fejezet, 43. fejezet
18. rész: 44. fejezet, 45. fejezet
19. rész: 46. fejezet, 47. fejezet
20. rész: 48. fejezet, 49. fejezet, 50. fejezet

Az új opening jobban tetszik, mint a régi, mind hangilag mind képileg. A képi világában nagyon jó, ahogyan megjelenik az ígéretet kötő lány. A vérpókhálón pedig jót nevettem. Nem fog elbírni az a háló annyi bogarat. smirksweat

A Shaft lift nagyon kemény volt. Tipikus Shaft. ikszdé

Raku és Marika apjának beszélgetése során, egy alternatív univerzumban, Meruem, a kiméra hangyák királya éppen egy kellemetlen beszélgetést folytatott egyik testőrével, Youpival. Pojén

Macskapártiként egyetértek Marikával. Mosolyog

Paula szépen kiszőkült az endingben lévő poszteren. Belülről sötét, kívülről szőke? Nyelvesít


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #207 Dátum: 14 ápr 23, 00:13:45 »

Szerintem mondjuk az 51. fejezettel lesz vége, mert az olyan szépen keretbe foglalná a dologkat.
A 40-41 szerintem is ki fog maradni (Bár remélem nem. Sei-chan Nevet), de a 41,5 valószínűleg omakeként benne lesz.

Paulát én se értem, hogy mért szőke, de az első képterveken marika is sötétbarna hajú volt, szóval még nem tutkó a dolog, és amúgy sem látjuk őt a 2. évadig, ha lesz 2. évad persze.

Amúgy a SHAFT lift egy dolog (http://kepfeltoltes.hu/140423/shaft_lift_www.kepfeltoltes.hu_.png)
Az NK.247B az viccesebb mellette.
24. én 7 órakkor jön ki japánban az utolsó rész és a Bunkasai arc lesz az anime vége Nevet
Bár azt már lehet csak belemagyarázom.

de pont előtte van egy "Nisekoi" márkájú beléptetőrendszer is NK-15 ös típusszámmal Nevet
15. rész ugye Nevet
http://kepfeltoltes.hu/140423/Nisekoi_system_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 00:32:00 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #208 Dátum: 14 ápr 26, 19:11:28 »

Ez a rész tisztelgés volt a One Piece előtt? Raku felmászik a fára ami mellet a legyengült Mari van. És Tolvajmacska Mari.^^

Végre láthattuk Mari aranyosabbi énjét mikor zavarba jött. Pirul

Azért nem vártam, hogy Raku már is csapat megbeszélést tart és felfedi a lányoknak az igazságot. Ha nem tört volna bele a kulcs, akkor már ott helyben kipróbálgathatták volna. Szerintem pont emiatt egy ideig még nem lesz megjavítva a nyakék.

Részről-részre egyre biztosabb vagyok, hogy Chitoge az a lány. Nevet

Raku milyen lányokat szeretsz?
A lányosakat xD

Ki hitte volna, hogy Mari apja pont Kenpachi. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #209 Dátum: 14 ápr 26, 19:33:24 »

A Marika szeretési indexem megugrott ebben a részben. ikszdé Marika túlságosan is adorable volt ebben a részben. Nevet

FéligOFF:
@Tilon

Igen, Kenpachinak is ő adja a hangját, de ha jobb párosítást akarsz találni, akkor a Hunter X Hunter-t mondanám. Nevet
Rakunak a hangját a HxH-ban lévő hangyák királya adja és Marika apjáét a HxH-ban a király felségőre adja és itt fordult a helyzet. Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!