24 jún 04, 15:04:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 75895 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #90 Dátum: 14 feb 24, 20:53:24 »

Direkt a hírképekhez sem választottam olyat, amit a rész 3. harmadából lenne, hogy ne lőjem le a poént Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #91 Dátum: 14 feb 28, 15:58:03 »

Nos emberek, megvan, hogy milyen hosszú lesz az anime.
20 rész.
(Vagyis valahol az iskolafesztivál/kultúrális fesztivál/bunkasai vége után lesz vége, ha jól számolom.)
A népszerűségéből és a befejezése helyéből ítélve viszont gyanús, hogy lesz valamikor 2. évad.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 15:59:26 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #92 Dátum: 14 feb 28, 23:01:39 »

Nem is tudom, hogy találkoztam-e már 20 részes animével. Olyan légből kapott számnak tűnik.
A második évadra elég nagy az esély, mert vannak már spekulációk róla.

A részről áradoznék, de megtettétek már helyettem. Seishirou-chan hangja tökéletes választás volt. Ha nem olvastam volna a mangát, akkor biztos végig fiúnak hittem volna. Úgy látszik a szemüvegpajtik mindent kiszúrnak. Nevet


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #93 Dátum: 14 márc 02, 12:06:15 »

Nisekoi 8. rész:

Ez a rész nagyon jóra sikerült. Nevet Tsugumi fanok szerintem elvéreztek párszor ebben a részben. ikszdé Én is szeretem Tsugumit. Ő a 2. legkedveltebb szereplőm egy bizonyos valaki után. Üdítő volt. De most eléggé úgy tűnik hogy bajban van főhősünk. Már kialakult az úgynevezett ''hárem'' neki. Nevet Vajon lesz ennél rosszabb? LESZ ikszdé
Várom nagyon a következő részeket. Nevet Az anime bizonyos részeket nagyon fel tudja dobni. Mosolyog Már annyira várom mi fog történni a következőben. Nevet

Ending:

Az új ending, ami ha nem tévedek Onodera énekel is jó lett. Mindenesetre nekem jobb mint az előző. Valamiért illik is jobban, bár ez az én véleményem.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #94 Dátum: 14 márc 02, 19:31:45 »

Amúgy kihagyták a "visiting the ill" fejezetet (érthető okokból), bár meglehet, hogy csak késöbbre kerül.
A rész amúgy 2,5 fejezetet dolgozott fel.

A felirat este felé várható, de még ma biztosan.
EDIT:
Kész a rész, amint Chakra feljön megy is ki.

EDIT 2:

Kint a rész.
Szerintem elég jópofa kis rész volt. Az Onoderások megkapták az adagjukat Ending formában, plusz azért volt most kis szerepe neki is, a Chitogésekre vár egy meglepi, a Tsugumisok (én) pedig bőben el voltak havazva Nevet

A helyzet pedig egyre fokozódik.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 20:24:45 írta Exkirion » Naplózva

nyuszko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #95 Dátum: 14 márc 03, 05:19:43 »

bonyolodik a szitu még egy lány aki belezug Rakuba és kirisakinál akad egy kulcs. Amúgy Seishiro milyen aranyos női ruhában rendes olvadni kezdtem.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #96 Dátum: 14 márc 03, 16:28:32 »

Nem értem Raku gondolkodás módját. Onoderát és Chitogét nem dicséri szemtől szembe, míg Tsugumit pedig folyamatosan. Talán tényleg háremet akar kreálni magának és azért udvarolgat neki? Nevet Vagy esetleg ez Raku terve, hogy ne köpje be őt Claudének? Hisz már Chitoge elszólását se vette észre. Gyakorlatilag már most bukta a küldetését mert nem fog semmi olyat tenni, ami ártana Rakunak, persze az ő verésén kívül.

Chitogét meg nem értem miért állítják be hülyének hisz valamelyik rész végén mondta is, hogy mit mondott a srácnak akivel az ígéretét tette a "Zawsze in love"-t. Szóval most miért nem emlékezett rá, hogy szerelmes volt?
A sebnek tuti, hogy sokkal nagyobb szerepe lesz, mint a kulcsnak. Most hiába van ott neki a kulcsa, nem hiszem, hogy Raku fején lenne az a sebhely.Viszont ha az egyik részben Chitoge látná, hogy tényleg ott van Raku fején a seb az úgy jó lenne, ha megtartaná magának az információt. Úgy érdekesebb lenne, ha csak ő tudná, hogy mi a helyzet.^^

A rész lényege: A kötelező Tsundere karakter: pipa.
Shuué volt a rész legjobb jelenete. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #97 Dátum: 14 márc 03, 16:32:36 »

Chitogét nem állították be hülyének, te értettél valamit félre, Tilon.
Chitoge emlékszik, hogy tett valakinek egy ígéretet, csak a fiúra nem emlékezett unblokk, így arra sem, hogy szerelmes volt belé.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 03, 16:33:13 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #98 Dátum: 14 márc 03, 16:36:08 »

Azért szerintem a Zawsze in love elég sokat mondó mondat. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #99 Dátum: 14 márc 03, 16:44:34 »

Az az ígéret része csak. Mellesleg a Zawsze nem angol szó, se nem japán szóval annyira nem. Sokkal inkább olyan szerintem, mint valami varázsige.
Mellesleg még ha Chitoge érti is mit jelent, de a fiúra nem emlékszik, akkor arra sem, hogy szerette. Még ha volt is róla fogalma, hogy szerethette, attól még nem emlékszik rá. Ez nagy külömbség.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 03, 16:45:21 írta Exkirion » Naplózva

Ryuuzarion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #100 Dátum: 14 márc 04, 16:37:45 »

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ha nem valami légből kapott szó akart lenne a "zawsze", ami a lengyelben azt jelenti, hogy "mindig", akkor így máris sokatmondóbb a "Zawsze in love" Mosolyog Anno, amikor mangában olvastam, én is meglepődtem rajta ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 16:38:59 írta Ryuuzarion » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #101 Dátum: 14 márc 04, 20:32:05 »

Csak annyit fűznék hozzá, hogy
te mint néző ezt tudod, de semmi nem indikálja, vagy indikálta még a mangában sem, hogy a karakterek ezzel tisztában lennének. Raku még angolul sem tud, nemhogy a mittomén milyen nyelven, amin értelme is van (mármint a "zawsze" szónak). Később amúgy majd ki fog derülni, hogy honnan szedték a szót magát, és annyit elárulhatok, hogy nem egy szótárból keresték ki. Nevet

Na de mindegy. Szerintem erről külön állásponton maradunk.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 20:34:51 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #102 Dátum: 14 márc 06, 19:30:31 »

Tsugumi fenomenális volt ebben az epizódban. Azok az arcok és hangok, amiket produkált megérnek egy misét. ikszdé
A legjobban azt tetszett, amikor elkezdett pörögni a folyosón. Nevet

Shuu bemutatkozott úriemberi oldaláról. Faceg

Nem tudom, hogy számít-e akármit is, de Onodera kulcsában egy kereszt szimbólum van, Chitoge kulcsában pedig egy félhold.

Hanazawa Kana odatette az endinget. Nagyon kedvelem a hangját. Sok kedvencemet megszólaltatta már. Kúl

Áprilisban új opening várható, amit szintén a ClariS fog előadni. Mosolyog

A "Visiting the ill" kihagyása nem fog befolyásolni egy későbbi jelenetet, amikor Chitoge zavarba kerül?
Nem örülök, hogy ez már a második kihagyott fejezet. Mi lesz egy esetleges második évad esetén? Át fognak ugrani egymást követő karakterfejezeteket, mert nincs összefüggés közöttük? Hmm?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #103 Dátum: 14 márc 06, 19:42:56 »

Nem tudom, hogy számít-e akármit is, de Onodera kulcsában egy kereszt szimbólum van, Chitoge kulcsában pedig egy félhold.

Törkök vs keresztények? Nevet

A "Visiting the ill" kihagyása nem fog befolyásolni egy későbbi jelenetet, amikor Chitoge zavarba kerül?
Nem örülök, hogy ez már a második kihagyott fejezet. Mi lesz egy esetleges második évad esetén? Át fognak ugrani egymást követő karakterfejezeteket, mert nincs összefüggés közöttük? Hmm?

A főzős fejezet nélkül nem lett volna értelme, mivel az animében Raku nem tudja, hogy mindketten pocsékül főznek Nevet
Amúgy szerintem majd valamilyen formában benne lesznek a kimaradt fejezetek. Ha más nem akkor Ovaként.
A "Visiting the ill" viszont tényleg nagyon rossz helyen van és megtöri a sztorit, szóval értem mért hagyták ki onnan, ahol eredetileg van.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #104 Dátum: 14 márc 06, 20:03:46 »

Ez a törökös poén tetszett. Kiröhög

Azt kifelejtettem, hogy Tsugumi átvette az árnyának helyét az openingben. Mosolyog

Így már érthető a dolog a kimaradt fejezetekkel. Az esetleges második évadban sok tördelésre kell akkor ügyelniük. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!