24 júl 02, 00:46:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 77205 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #75 Dátum: 14 feb 17, 19:53:57 »

Már kb fél órája kész. Amint Chakra elkészül azzal, amit most csinál már megy is ki.

Az 5. és az 1. részben történt egy kis javítás, Az 5.-ben Shuu mondatát illetően a legvégén. Az "Izom" szó ""Hús""-ra cserélődött, illetve az 1. részben a Zawsze in love javítva lett a helyes leírásra.

Ha valaki gyűjti a részket és a feliratokat, akkor majd cserélje le.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 17, 19:55:02 írta Exkirion » Naplózva

klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #76 Dátum: 14 feb 17, 20:59:06 »

Köszi Nevet Mindjárt letöltöm és meglesem Mosolyog
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #77 Dátum: 14 feb 18, 01:27:15 »

Elég vicces rész volt Nevet Nagyon sokat lehetett nevetni rajta Mosolyog

A vége viszont érdekes... Szerintem Ichijo és Chitoge tette egymásnak az ígéretet, illetve az új srác Onoderával. Valahogy én ilyen csavarra tudnék számítani, mert ha Ichijo és Onodera, illetve Chitoge az új sráccal, az úgy nem lenne nagy meglepetés. Bár az jó kérdés lenne, hogy Onodera, hogy találkozhatott egy maffiás taggal, akár kis korában is. Plusz Onodera meg van győződve róla, hogy Ichijo-nak ő adta a nyakéket. Én már nem tudom xD
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #78 Dátum: 14 feb 18, 13:49:11 »

Legközelebb majd kerüld a duplaposztot. Elvileg nem nem kéne a fórumszabályzat szerint. Ha van még plusz mondandód szerkeszd bele az előző kommentbe. Engem személy szerint nem zavar de törölhetik a postjaidat érte.

Amúgy majd meglátod Nevet
Ezúttal egyébként 3 manga rész volt feldolgozva (Spoiler, Zwase in love, Kölcsönadni és kölcsönvenni), de szinte panelről panelre ugyan az, mint a maga, nagyon jól megcsinálták.

A kövi részt nagyon várom.
A végén a srác (az új karakter) az én kedvenc karakterem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 18, 13:51:25 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #79 Dátum: 14 feb 19, 09:32:41 »

Végre elkezdik a keresztnevén hívni! Nevet És végre össze is barátkoztak annyira, hogy elmondja nekik a titkot. Azért Ruri a legvégéig nem jött rá, hogy mi a helyzet köztük. És volt is most jó pár romantikus jelenetük, bepótolva az előző rész adagját is.

Onoderának sose fog összejönni a vallomás, még Isten is ellene van. ikszdé Pedig egész jól belelendült. Nagyon vártam, hogy Ruri lecsessze és nem kellet csalódnom. Nevet Még jobban lecseszte, mint vártam.

Már hiányoltam Claude-t, mikor megjelent az új sráccal. Kíváncsi vagyok, hogy mit ért megmentés alatt. Lenyúlja Raku elöl, vagy épp Rakut veszi célba? De gondolom Chitoge tudja, hogy a srác, Claude tanítványa.

Chitoge ugyanazokat a szavakat használta, mint az első részben a lány Rakunak. "Zawsze in love" Most akkor vagy ő volt az a lány, vagy csak ugyanazokat a szavakat használta. De Onodera honnan tudna 6 évesen angolul? Hümm-hümm Meg kicsit erőltetett is lenne.
Jó lenne, ha tényleg így lenne, mint azt klosinho is említette. Ezzel csak az a baj, hogy az új fiú ne tudná pontosan, hogy kinek is tett ígéretet.  Hisz Claude már a születése után vigyázott Chitogéra, ha jól emlékszem. Viszont az új fiú így félig sötétben kicsit fiatalabbnak tűnik, mint a többi szereplő.

Exkirion, majd meglátjuk, hogy mit tesz le az asztalra. Nekem egyenlőre Shuu, Claude, Raku és a jakuzza csávesz a sorrendem. Persze csak a srácok között. Shuunak alig volt pár jelenete és pont ezért akarok többet látni belőle. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #80 Dátum: 14 feb 19, 11:10:38 »

Már hiányoltam Claude-t, mikor megjelent az új sráccal.

Máshol is szerepelt a részben Nevet
http://kepfeltoltes.hu/140219/Clade_snake_www.kepfeltoltes.hu_.png

...jakuzza csávesz...

Ryu-nak hívják amúgy Nevet

Amúgy azt garantálom, hogy a kövi részen szakadni fogtok Nevet Az anime eleje óta az eheti (kövi) részt várom.
Az új srác mesze messze a kedvenc karakterem.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #81 Dátum: 14 feb 19, 17:25:58 »

Dera-chan összeszedte minden bátorságát, de a baseball klub közbeszólt. Sebaj, az igaz szerelem előbb-utóbb győzni fog. Nevet

Claude nagyon természetes kezd lenni a fán. Ha ennyi ideje van, akkor idomítson be néhány madarat arra a célra, hogy helyette kémkedjenek. ikszdé

Chitoge angolja nagyon tetszett. Mostanában egyre több szériában találkozok angol mondatokkal váratlanul.

A rész végén felbukkan mindenki(remélhetőleg) kedvenc szépfiúja. Plakátátlövés: 10 pont!
Mókás epizód fog következni.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
nyuszko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #82 Dátum: 14 feb 19, 20:33:04 »

Csak jőjőn ki az új rész ez lesz az egyik legjobb. Az új karakter az egyik legütősebb de személy szerint Chitoge a favoritom.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #83 Dátum: 14 feb 19, 23:03:14 »

Az biztos, hogy a szerelem győzni fog, csak a szereplők változhatnak meg benne. Nevet

Mindenki annyira szereti az új srácot, hogy nagyon magas elvárás épülget fel bennem. Remélem tényleg valami király szereplő lesz és nem kell csalódnom. Viszont ha úgy nézem, hogy ő lesz az 5-ik férfi szereplő és a 3-ik tinédzser, akkor máris sokkal jobbak az esélyei.^^ 

Az angol nekem is tetszett. Kíváncsi vagyok, hogyha lesz angol szinkron, hogyan fogják megoldani. Hümm-hümm

Szóval a Yakuza csávesz Ryu. De mikor a Ryu névre gondolok azonnal a  Street Fighter Ryu-ja jut eszembe. xD

Észre se vettem Claudét. Ez már zaklatás, amit művel. Szegény Chitoge. xD

Poénból megnéznék egy olyan végkifejletet, hogy Onoderának sikerül szerelmet vallania és Raku is megvallja az érzéseit és persze Claude is hallja és kitör a háború és elpusztul a város. Pojén
Erről jut eszembe. Onodera már nagy vonalakban tudja, hogy mi történni, ha összejön Rakuval. Az nem is zavarja, hogy talán még Rakut is megöleti azzal, ha szerelmet vall neki? Az lenne Claude első dolga, hogy golyót röpít a fejébe, ha rájön a dolgokra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #84 Dátum: 14 feb 22, 18:52:07 »

Egyre jobban beindul Nevet az új srác nekem is egyik kedvencem Nyelvesít és meglepően jó hangot kapott, nagyon illik hozzá és a szerepéhez is. Bár Kosaki hangja is nagyon el lett találva Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #85 Dátum: 14 feb 23, 16:22:23 »

A 7. rész felirata valamikor ma késő este várható. Saccom szerint 11 körül.

EDIT:

http://kepfeltoltes.hu/140223/balrol_a_harmadik_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ez alapján a kép alapján 29 an vannak az osztályban, ha feltesszük, hogy Rakun, Shuun, Rurin és Onoderán kívül mindenki jelen van.
Ebből 14 fiú és 15 lány.

Elég jól kiegyensúlyozott osztály.

Amúgy a kép közepén lévő két srác közül a baloldali simán elmenne főhősnek is, a kinézete alapján.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 23:48:43 írta Exkirion » Naplózva

nyuszko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #86 Dátum: 14 feb 24, 10:28:21 »

Csak nekem tünt úgy hogy Shuu az elején rájött arra hogy Seishiro lány? Amúgy meg tényleg ő az egyik legkirályabb karakter kész fegyver arzenált rejteget.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #87 Dátum: 14 feb 24, 12:11:49 »

Igen, Shuu azonnal kiszúrta a dolgot. De nem csak ő, ha megnézed Ruri is 0 reakcióval csak olvasgat tovább.
Naplózva

klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #88 Dátum: 14 feb 24, 14:11:14 »

Múlt hét óta vártam a részt, hogy az új srác tényleg olyan überkirály-e, mint ahogy emlegettétek itt sokan. Amikor megjelent és minden csaj oda volt érte, hát mit mondjak. Ez a kérdés volt bennem: Miért van oda érte mindenki? Hiszen nem a lányok a kedvence (szőke herceg kék szemmel) és mégis úgy van beállítva, mintha az lenne. Persze, ha a mai fiatal lányok nagy részét megnézem (nem akarok sértegetni senkit), mindegyik szinte a lányos fiúkra bukik és ez a srác is ilyen lányos fiú volt. Plusz a személyisége se illett egy gengszter sráchoz. Én azt reméltem, hogy rideg, közönyös lesz, erre egyből Chitoge nyakába ugrik. Nagyon nem tetszett. Shuu reakcióját meg nem értettem az elején, persze a végén leesett, hogy mire célzott.

A rész egyébként tetszett és Raku is meglepett, azzal, amiket Chitogeról mondott. Plusz a fiú, akiről kiderült, hogy lány (a neve sajnos nem jut most eszembe) így lányként máris szimpatikusabb, a reakciói, viselkedése máris jobban illik hozzá, ha visszagondolva lányként helyezem el már az elején. Na, meg így szerintem többet ki tudnak hozni majd belőle. Valamiért úgy érzem, hogy lassan "szerelmi négyszög" lesz kialakulva a "szerelmi háromszög" helyett. (Raku & Onodera & Chitoge & az új lány).

De így, hogy a fiú lány, egy újabb fiú szereplő érkezését várhatjuk a 10 éves ígéret miatt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #89 Dátum: 14 feb 24, 20:47:21 »

Nem semmi rész volt!
Jól át lettem  verve. Egészen a vetkőztetésig azt hittem, hogy Tsugumi fiú. De most komolyan egész végig fiúnak volt rajzolva a rész elején elkönyveltem ,hogy fiú mikor oldalról mutatták és nem volt semmi másra utaló jel erre meg a szekrényben már méretes melleket rajzolnak neki és az egész arca és haja már lányos. Ez így nem volt fair!

A jeleket se fogtam fel, amik azt sugallták, hogy lány. Az együtt fürdőzés normális dolog gyerekkorban és Erza is fürdött már együtt Natsuval és Gray-el. Shuu-t egyáltalán nem értettem, hogy mire céloz. Utána meg a boldog tudatlanságban hagyta Raku-t. Nem hiába még mindig a kedvenc srác karim. Nevet Pedig nagyon szimpatikus volt Tsugumi fiúként. Meg is értettem, hogy miért ő mindenki kedvence csak nem srácban. ikszdé Mikor beszélt a tetőn Rakuval az jött le róla, hogy egyenes, lényegre törő és menő. A párbajban persze nem ismer kegyelmet.^^ Pedig Raku menőn felkészült a bunyóra.

A romantikus Chitoge-Raku jelenet is meg volt. Nevet Ráadásul még Tsugumi is dicsérte. És az ígéret is tisztázódott. Azért kicsi feszütség még volt bennem, hogy valamelyikük kimondja a  "Zwase in love" mondatott, ami így megmaradt Rakunak. húúh^^

Claude 10 év alatt nem jött rá, hogy a tanítványa fiú. Az már teljesítmény. Majd mikor egyszer Tsugumi mondja neki, hogy gyereke lesz... "Gratulálok! És ki a szerencsés anyuka?" xD

A csoportképen balról a harmadik srác!  ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!