24 júl 02, 01:05:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 77211 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #60 Dátum: 14 feb 03, 22:54:49 »

Rendben. Várom türelmesen. Csak nyugodtan dolgozz rajta! Mosolyog
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #61 Dátum: 14 feb 03, 23:47:49 »

Ez nagyon jó rész volt Nevet Amikor bent voltak kettesben az épületben és olyan közel kerültek egymáshoz, már azt hittem meg lesz az első csókjuk  Nyelvesít

Viszont kezd nagyon érdekes lenni. Vajon Kirisaki-t, vagy Onodera-t fogja a végén választani? Mind a két lány szimpatikus számomra. Ha közelebb kerül Kirisaki-hoz, akkor én nem tudom melyik lányt választanám Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #62 Dátum: 14 feb 04, 02:01:13 »

Egyébként érdekességképpen: Kihagytak egy manga fejezetet, ami ilyen főzőcskézős. A jövőben szerintem lehet rá számítani, csak gondolom kicsit babrálnak a sorrenddel valami miatt.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #63 Dátum: 14 feb 05, 22:25:58 »

Az is lehet, hogy a főzőcskézős fejezetet kicsit átdolgozva adják vissza, több szereplővel. Annak is örülnék. Mosolyog

A 4. rész csúcspontja nálam mindenképpen az volt, amikor Claude berontott a raktárba. Meghitt hangulat, szól a romantikus zene, úgy néz ki, hogy lehet látunk egy csókot, de ahelyett hirtelen dörrenés, amitől kis híján megállt a szívem. smirksweat
A kihagyott fejezet ellenére abszolút meg vagyok elégedve a Shaft eddigi munkájával. Az ilyen manga adaptációkat szeretem a legjobban. Megpróbáljak a lehető leghitelesebben visszaadni, ami a mangában történt, panelről-panelra. Kúl

UI: Milyen lengére vették már Onodera "öltözetét", amikor Raku képzelődik azon, hogy Onodera jelenleg nem szerelmes senkibe. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #64 Dátum: 14 feb 05, 22:30:27 »

Amúgy valahol benne kell majd szerintem még lennie a kihagyott fejezetnek mert innen csupa dupla és triplarészek jönnek a mangában, és vagy kihagynak egy fejezet, aminek nem lenne értelme, vagy belerakják a főzőset, mert külömben az első új karakter duplarésze nem fog jól kijönni résszám szerint. Kiszámoltam.

Ráadásul pont olyan részek jönnek, hogy mindnek van komoly történeti jelentősége.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #65 Dátum: 14 feb 05, 22:33:12 »

Hát mit ne mondjak. Nevet Jó rész volt ez is. Mosolyog

Én is bánom hogy kihagyták azt az 1 fejezetet de bastian ötlete hogy átdolgozva több szereplővel jobb. Mosolyog
Tényleg koncentrálnak minden egyes jelenetre hogy jól átjöjjön. Nevet Már csak azt a bizonyos fejet nézném meg Shuu-tól. ikszdé A lényeg, hogy jól meg van csinálva. Raku jelenetei néha nagyon megnevettetnek ez a ''köszönöm istenem, hogy...'' meg gorilla kisasszony beszólások. Nevet

Az animációjukhoz is kezdek hozzászokni szóval szerintem ha tartja ezt a szintet vagy egyre jobb lesz akkor nálam tuti kap egy 10/10-et.

Valaki tudja már hány részes lesz? Már lassan 1 hónapja megy és tudatni kéne velünk. Remélem 24-25 rész lesz. Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #66 Dátum: 14 feb 05, 22:55:00 »

A második fontosabb karakter, aki az OP-ben is ki van sziruettezve barnával a 33. manga fejezetben jelenik meg. Még ha ki is hagynak itt-ott 1-1 fejezetet, akkor is legkorábban a 13-14. részben jelenhetne meg az a karakter, az utolsó részben pedig biztosan nem mutatnak majd be új karaktert, szóval garantáltal legalább 24 biztos lesz.
Egyébként még mindíg nincs hír a részek számáról, miközben más szezonos animéknél már van, szóval szerintem nyugodtan tekinthetjük futónak, vagy ha úgy tetszik végnélkülek.
Más szóval lehet, hogy 40-50 rész is meglesz.

Példa: http://myanimelist.net/anime/18897/Nisekoi
(Az infónál ott van, hogy "Episodes:" és Unknown vagyis ismeretlen)
Ellenben egy másik mostani animénál: http://myanimelist.net/anime/20973/Sekai_Seifuku:_Bouryaku_no_Zvezda
Már rég van hír.

Szóval ne kérdezgessétek meg minden héten Nevet
(Ne értsetek félre örülök, hogy ír ide valaki. Még jobban örülnék, ha mégtöbben írnának, csak nah Nevet)

UI:
Ha engem kérdeztek, szerintem addig fog elfutni, amikor 2.-osok lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 23:25:17 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #67 Dátum: 14 feb 06, 19:07:51 »

Ne aggód, én azért írok ide. Hümm-hümm

Egek! Ennyi köpködést még sehol sem láttam, egy rész alatt.

Helyes volt Chitoge a rész elején. Végre megszerezte az első barátnőit. Szerinte kicsi Raku szobája? pedig nagyobb, mint néhány ház! xD Akkor mekkora lehet az ő szobája?

Onodera kb extázisba került, hogy mélyen magába szívta Raku szobájának illatát. És megint hazudott egyet. >.<#

Maiko hatalmas arc. Orito-ra emlékeztet a Korewa Zombie Desuka-ból. Nevet Ez a szemüveg-cimbi valami szörnyű szöveg. xD Amúgy Ruri nagy kavarógépnek tűnik. Biztos lesz pár akciója, hogy összehozza a Padawanját, szíve választottjával.

Végre Raku és Onodera is megtud tudta, hogy a másik szerelmes belé. Kár, hogy semmit nem fognak kezdeni ezzel az infóval.

Mikor Chitoge mögött felbukkant a két maffiatag, a Cápa zene nagyon kellet. xD A rész legjobb jelenete egyértelműen a fészerben történtek voltak. Jobban megismertük Chitogét, és még a Rakuval való kapcsolata is fejlődött. Van egy olyan sejtésem, hogy abban  a füzetben Rakuról írta a legtöbbet.^^ És végre nyíltan is beleírt pozitív dolgokat. Mivel egy Tsundere karakterről beszélünk ez már hatalmas lépés. Nevet

Végre normálisan meg tudom fogalmazni, hogy miért Chitogét pártolom Onodera helyet:
Onoderánál (eddig) nincsen semmi féle jellemfejlődés, és nem is tudtunk meg róla semmit.  A kapcsolata már a kezdetektől fel volt építve Rakuval, és 4 rész alatt még nem is változott semmit. Még csak nem is tudunk róla semmit, csak azt, hogy van egy kulcsa. Míg Chitoge a nulláról kezdte a "kapcsolatát" Rakuval, és így ő sokkal nagyobb tempóban fejlődik.  Pontosan ugyan ez volt a To Love-Ruban is Harunával és Lalával. Ott is ugyanezért Lalát sokkal jobban kedvelem.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #68 Dátum: 14 feb 06, 20:31:42 »

Végre Raku és Onodera is megtud tudta, hogy a másik szerelmes belé. Kár, hogy semmit nem fognak kezdeni ezzel az infóval.

Ebben nem lehetsz biztos Nevet

Pontosan ugyan ez volt a To Love-Ruban is Harunával és Lalával. Ott is ugyanezért Lalát sokkal jobban kedvelem.

Nem egészen ide tartozik ezért ejtsük is majd, de ott Lala húgai, Yami és Mea a kedvenceim.
De a két sorozat nem éppen összehasonlítható. Csak nyomokban max.

Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #69 Dátum: 14 feb 06, 21:15:46 »

Végre normálisan meg tudom fogalmazni, hogy miért Chitogét pártolom Onodera helyet:
Onoderánál (eddig) nincsen semmi féle jellemfejlődés, és nem is tudtunk meg róla semmit.  A kapcsolata már a kezdetektől fel volt építve Rakuval, és 4 rész alatt még nem is változott semmit. Még csak nem is tudunk róla semmit, csak azt, hogy van egy kulcsa. Míg Chitoge a nulláról kezdte a "kapcsolatát" Rakuval, és így ő sokkal nagyobb tempóban fejlődik.  Pontosan ugyan ez volt a To Love-Ruban is Harunával és Lalával. Ott is ugyanezért Lalát sokkal jobban kedvelem.

Komolyan mondom, hogy ugyanezt olvastam egy külföldi fórumon, szintén a To Love-Ru karaktereit megemlítve. ikszdé
Most őszintén, ha Onodera kapcsolata már a kezdetektől fel van építve Rakuval, akkor mégis milyen komolyabb változásra számítottál az első 4 részben? Lehet lett volna változás/vallomás, de Chitoge belépésével mit kezdjen Onodera? Nem tűnik olyan típusnak, aki ráhajtana más pasijára. Egészen addig kötve van a keze, amíg azt látja, hogy Raku mással jár. Viszont ha tisztáznák, hogy Raku és Chitoge kapcsolata hamis, akkor nem hinném, hogy ne próbálkozna. A kevés információ róla, részben Chitogénak is köszönhető. Ő az új lány a terepen, akinek be kell illeszkednie, így evidens, hogy vele többet kell foglalkozni a történet elején, meg kell mutatni a rejtett tulajdonságait is. Végtére is, ő a hamis szerelem egyik fele.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #70 Dátum: 14 feb 07, 14:56:12 »

Komolyan mondom, hogy ugyanezt olvastam egy külföldi fórumon, szintén a To Love-Ru karaktereit megemlítve. ikszdé
Nem én voltam esküszöm xD Én csak havi mangák meg a Bleach külföldi fórumjait olvasom. De be kell ismernetek, hogy az eredeti To Love-ru sztorija elég hasonló.

Riruval kiegészülve nem hinném, hogy Onoderának (majdnem Harunát írtam xD) nagy gondja lesz azzal, hogy Raku már jár valakivel.

 Még Maikót! Még! A főszereplő legjobb barátja, mindig nagy poénforrás. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #71 Dátum: 14 feb 09, 20:05:06 »

Ha minden jól megy 9 óra előtt vagy akörül kint lesz az új rész.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 09, 20:43:57 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #72 Dátum: 14 feb 11, 19:06:46 »

Jó rész volt de hiányoltam a szokásos romantikus jelenetet Chitogéval.

Tudtam, hogy Shuuban nem fogok csalódni. ikszdé Ha Onoderának van segítője, akkor Chitogének is kell egy. Nevet (Még ha csak Shuu a saját szórakoztatása miatt is csinálta?)

Mit csinált egy cápa a medencében? Bár végülis elfér, egy tengermély medencében xD. Még jó, hogy elvileg leér benne Onodera lába. Nevet Mikor mondták, hogy valaki fuldoklik arra gondoltam, hogy na Onodera eddig bírta. Hümm-hümm Szóval meglepődtem, hogy Chitoge volt. Raku nem rosszból mondta neki.^^ Ez a jelenet kicsit hasonlított a Toradorára csak felcserélt szerepekben, meg annak a jelenetnek jobb volt a vége. Nevet

Csak 2 rész kellet mire Raku rájött, hogy Onodera hazudott neki. Ezt valahogy minden rész kapcsán felhozom. Ha éppen nem hazudik neki az egyik részben, akkor lebukik egy korábbi hazugsággal. Nevet Mikor a zárhoz emelte a kulcsot tudtam, hogy nem lesz jó, mert más színű volt. Ez alapján az igazi kulcs se biztos, hogy jó lenne bele.

Az Omake-k nagyon jók voltak. Egy újabb személlyel bővült a mérget főző szereplők listája. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #73 Dátum: 14 feb 12, 19:02:37 »

Ismételten egy remek résszel lettünk gazdagabbak. Kúl

Vicces, hogy pont a Tom és Jerryt említettem a manga témájában, erre Raku is kifutott a világból, hogy ordítson egyet. Nevet

11:56
Ha Boogie, akkor irány a táncparkett. ikszdé

Raku sokat nézhette a Baywatch-t, mert azt a mentést még David Hasselhoff is megirigyelné. Pojén
Mondjuk picit eltúlozták az elmerülést. Egyrészt nem az óceánban merült el Chitoge = Ruri előtte mondta, hogy Onodera lába leér, másrészt profi úszóhoz képest, Chitogénak tovább kellene bírnia a víz alatt ennél.

Shuu zseniális. Várom már azt a macskára emlékeztető ábrázatát az animében. Faceg

A 6. rész elméletileg felkavarja majd az állóvizet. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 19:03:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #74 Dátum: 14 feb 17, 19:45:02 »

A következő rész mikorra várható ? Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!