24 szep 27, 20:15:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910177 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8460 Dátum: 14 ápr 11, 11:20:08 »

Több mint 400000 shinobi halt meg, másik oldalon senki...tényleg unfair. Aha..
Amúgy mostmár Madarának esélye sincs Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 11:21:25 írta dehunter » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8461 Dátum: 14 ápr 11, 11:36:48 »

Idézet
Több mint 400000 shinobi halt meg, másik oldalon senki...tényleg unfair. Aha..
Amúgy mostmár Madarának esélye sincs

Amúgy meg el kéne olvasni amit írok és értelmezni.. azt írtam, hogy névtelen shinobikból kb. a fele halt meg (80ezer shinobi harcolt, 40 ezer meghalt, hadd ne kelljen már elmondanom, hogy jött ki a fele) Valamint a Zetsukból 100 ezer volt és azok meg meghaltak hol itt a másik oldalon senki? Valamint volt csomó Edo-s shinobi és ráadásul olyanok akik eléggé erősek voltak azok is már sehol sincsenek.
Azt meg, hogy Madarának esélye sincs fölösleges kijelenteni, mert tuti tartogat még valamit. Elsőnek amikor megláttuk Madara-t mindenki mondta, hogy max. 2 vagy 3kage-t öl meg ehhez képest az 5 kage fel se ért a talpáig erőbe. Aztán később volt Madara+Obito vs egész shinobi világ úgy, hogy a 4edos hokage is megjött, na akkor még én is azt mondtam, hogy most már nehéz lesz a két uchihának helytállni, ahhoz képest már obito is ki lett feküdve Madara meg eléggé szépen helyt állt tovább.
Naruto,Sasuke most kapott jó nagy power upot biztos, de Madara szerintem még tartogat valamit, nyilván nem lesz könnyű dolga, de azért jó harcot lenyomnak szerintem majd.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 11:37:57 írta Mach5 » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8462 Dátum: 14 ápr 11, 12:11:15 »

Ja, mikor kijelentette, hogy majdnem meghalt, valószínű, hogy tartogat valamit, ha igen, akkor azt be kellett volna vetnie.. Mosolyog

Csak az a baj, hogy a zetsuk azok "gyártva" lettek, közelsem hasonlíthatóak egy hús vér emberhez, kinek vannak érzelmei...
Nem mindegy, hogy Neji halt meg, vagy egy csomó más ember? Akivel eddig találkoztunk a Narutoban, MINDENKINEK nagyon tré élete volt, szerinted a "noname" shinobiknak nem? Könnyű számokkal dobálózni tényleg, hogy meghalt xx shinobi, és azok kit érdekelnek? Hát szerintem érdekesebbek, mint Neji volt, vagy mint Gainak a szánalmas története.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8463 Dátum: 14 ápr 11, 12:16:23 »

Madara még nem harcolt olyan ellen aki a 8 kaput használta főleg nem olyan ellen aki a nyolc kapu legerősebb támadását használja ellene így nyilván Madara nem tudta pontosan, hogy mennyire kell beleadnia mindent, de elmondta, hogy ő élvezi a harcot és húzni akarja így nyilván nem add bele mindent függetlenül attól, hogy majdnem ott maradt.
Tök mindegy hogy gyártva lettek vagy nem, nem azt mondtam, hogy 100 ezer embert megöltek hanem, hogy 100 ezer zetsu-t amihez szintén kellett sok shinobi, hogy elverjék őket.
Azt se mondtam, hogy nem érdekelnek azok a 40 ezer shinobik én csak azt mondtam, hogy a fontosabb karakterek közül (akiket ismerünk is) csak neji halt meg meg még az inoék apjáék.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8464 Dátum: 14 ápr 11, 12:46:49 »

Mach5 -  Azért azt hozzátenném, hogy a valós háborúkban is általában az ismeretlen, névtelen senkik halnak meg a mai napig is. Meglehetősen kevés az olyan aki híres és meghalna. Ez két dologból tevődik össze. 1 - Soha vagy nagyon ritkán mennek az első vonalba. 2 - jelentősen kevesebb a létszámuk mint a "névtelen" közkatonáké.

A névtelent idézőbe teszem mert számunkra lehet, hogy névtelen de a saját környezetében, családjában, baráti körében bizony lehet, hogy hősként tisztelik. Szóval csak nekünk lesz névtelen senki. Viszont mindenkit bemutatni lehetetlen egy történetben. Így lesz belőle névtelen senki.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8465 Dátum: 14 ápr 11, 12:54:38 »

Idézet
Mach5 -  Azért azt hozzátenném, hogy a valós háborúkban is általában az ismeretlen, névtelen senkik halnak meg a mai napig is. Meglehetősen kevés az olyan aki híres és meghalna. Ez két dologból tevődik össze. 1 - Soha vagy nagyon ritkán mennek az első vonalba. 2 - jelentősen kevesebb a létszámuk mint a "névtelen" közkatonáké.

Az ismert shinobik akiket mi ismerünk azokat láthattuk mindig harcolni a "főgonoszok" ellen, lásd Obito ellen is harcoltak, Madara ellen is ott voltak. Akiket ismerünk az olyan 30-40 karakter lehet és ebből 1 halt meg a harcvonalban (Neji)
Az 5 kage harcolt Madara ellen, már a saját vérükbe fetrengtek, de mégis megmenekülnek. Most Gai-nál be lett harangozva még régen is meg most is, hogy ha valaki kinyitja a nyolc kaput akkor meghal, harcolt Madara ellen úgy, hogy csomó ideig 1v1be volt ellene, már porladt volna el, de azért jön Naruto és úgy néz ki, hogy Gai is megmenekül.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8466 Dátum: 14 ápr 11, 13:03:13 »

Ilyen szempontból mondhatjuk akkor azt is, hogy Madara meg volt győződve róla, hogy a kagék meghalnak mert szétkapta őket mint Floki a lábtörlőt. Tulajdonképpen nem győződött meg arról, hogy meghaltak vagy nem. Kegyelemdöfést pedig nem akart adni. Ha visszatekintünk akkor ő ugyan így élhette túl az akkori Hashirama elleni harcukat. Hashirama nem akarta bevinni neki a végső csapást mert úgy gondolta, hogy amúgy is meghalna. Szóval így ő is túlélte. Azt még nem is írtam, hogy azért akiket ismerünk azok ilyen szempontból nem is átlagos karakterek hanem jóval erősebbek azoknál. Egyébként mint láthattuk Gai is meghalt volna ha Naruto nem kap olyan erőt amellyel  képes megmenteni. Tehát a halála biztos volt az adott erő nélkül. Egyébként Gai-nál most már mindegy, hogy él vagy hal. Ő megtette az utolsó dolgát a történetben és nem lesz befolyása a többi eseményre. Amúgy a kagékra is így gondolok. Mióta visszajöttek azóta sincs semmi releváns befolyásuk a történetre.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 13:23:26 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8467 Dátum: 14 ápr 11, 13:21:26 »

Ugye most nem ezen a melyik oldalról mennyien haltak meg dolgon fog megint menni oldalakon keresztül az értelmetlen és témába nem illő veszekedés? Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8468 Dátum: 14 ápr 11, 16:05:47 »

Jelenleg ugye Madara vs shinobi világ van. Nameg ottvan ugye Spirál Mihály is bár nemtudom,hogy ő még lélegzik e vagy nem,de mikor utoljára láttuk akkor mág lélegzett. smirksweat Sőt Madara szerintem még nemsokat mutatott a Juubi erejéből.Ugye azt az emberfeletti regenerálódást  részben annak köszönheti,hogy Hasi-tól elvette  a chakráját. Nameg ugye a Juubi is dob valamicskét ezen a regenerálódáson. Ugye Gai-al sem komolyan harcolt,sőt szinte csak védekezett. Ha akarta volna,szerintem hamarabb vége lett volna a harcnak,de ő persze húzni akarta az időt,mert annyira tetszett neki Gai technikája. Most,hogy megjött Naruto meg Sasuke remélem láthatunk majd egy komoly harcot is Madara-tól,ahól használja a teljes erejét.

U.I:Szerintem feleslegen azon vitatkozni,hogy hány shinobi halt meg,mert a végén lessz egy olyan,hogy Madara megtér az utolsó pillanatban,és visszahoz mindenkit az életbe. smirksweat ikszdé Na jó csak vicc volt. ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #8469 Dátum: 14 ápr 11, 16:32:10 »

Gyors kérdés, Yamatoval mi a helyzet? Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8470 Dátum: 14 ápr 11, 16:37:05 »

Gyors kérdés, Yamatoval mi a helyzet? Nevet

Hát szerintem jelenelg ő van Spirál Mihály maszkja mögött. smirksweat Ugye én mást nemtudok elképzelni, mást,hogy úgy tudja használnli a fa-elemet mint Spirály Mihály teszi. Bár lehet nem ő az de na. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 17:27:30 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8471 Dátum: 14 ápr 11, 16:46:10 »

Idézet
Hát szerintem jelenelg ő van Spirály Mihály maszkja mögött. smirksweat Ugye én mást nemtudok elképzelni,hogy úgy tudja használnli a fa-elemet mint Spirály Mihály teszi. Bár lehet nem ő az de na. smirksweat

Yamato se bírja úgy használni, szerintem yamato+zetsu+spirál mihály együttes ereje képes erre, azért kelhetett yamato is.
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #8472 Dátum: 14 ápr 11, 17:10:22 »

Ki az a Spirál Mihály?
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8473 Dátum: 14 ápr 11, 17:13:02 »

 Nevet

Aki Obitoban "volt" egy ideig,  mikor Madara megmentette.Valószínűleg róla mintázta maszkját is, és azért hívják itt Spirál Mihálynak  Nevet
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #8474 Dátum: 14 ápr 11, 19:49:20 »

Ugye most nem ezen a melyik oldalról mennyien haltak meg dolgon fog megint menni oldalakon keresztül az értelmetlen és témába nem illő veszekedés? Mosolyog

Azért van egy nem túl jelentéktelen különbség a "Mennyien haltak meg?" és a "Reális-e, hogy ennyien haltak meg?" kérdések között.
Azt azért hozzátenném, hogy az nagyon régen volt 40000, szóval elég kevesen maradhattak életben: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/537/17


Mach5 -  Azért azt hozzátenném, hogy a valós háborúkban is általában az ismeretlen, névtelen senkik halnak meg a mai napig is. Meglehetősen kevés az olyan aki híres és meghalna. Ez két dologból tevődik össze. 1 - Soha vagy nagyon ritkán mennek az első vonalba. 2 - jelentősen kevesebb a létszámuk mint a "névtelen" közkatonáké.

Igazad van: a valós háborúkban a vezetők soha nem álltak ki nulla testőrséggel az első sorba  "Na mutassátok meg mit tudtok." alapon, vagy ha igen, meghaltak. Itt pont ez történik. Ráadásul ha van testőrség, akkor sem ér semmit, mert harci képességeik elenyésznek a vezetőé mellett. A létszám pedig teljesen jelentéktelen, mert itt most az arányokról van szó.
Eddig pedig még nem is számoltuk bele, hogy sok főszereplő NEM vezető a katonaságban, se azt, hogy tulajdonképpen (bocsánat, ténylegesen) ők harcoltak minden erős ellenféllel.

Ha visszatekintünk akkor ő ugyan így élhette túl az akkori Hashirama elleni harcukat. Hashirama nem akarta bevinni neki a végső csapást mert úgy gondolta, hogy amúgy is meghalna. Szóval így ő is túlélte. Azt még nem is írtam, hogy azért akiket ismerünk azok ilyen szempontból nem is átlagos karakterek hanem jóval erősebbek azoknál. Egyébként mint láthattuk Gai is meghalt volna ha Naruto nem kap olyan erőt amellyel  képes megmenteni. Tehát a halála biztos volt az adott erő nélkül. Egyébként Gai-nál most már mindegy, hogy él vagy hal. Ő megtette az utolsó dolgát a történetben és nem lesz befolyása a többi eseményre. Amúgy a kagékra is így gondolok. Mióta visszajöttek azóta sincs semmi releváns befolyásuk a történetre.

Az első kijelentésedet honnan vetted? Én nem emlékszem, hogy mutatták volna hogyan élte túl a harcot Madara.
A másodikról csak annyit, hogy akikkel harcoltak, azok egészen a háborúig (vagy még ott is) gyakran sokkal erősebbek voltak náluk is.
Végül, nekem pont ez a bajom ezzel a "már meghalt, de ja bocs mégsem" visszajövetellel. Az öt kage őszintén szólva cseppet sem érdekel és ha belegondolunk, valójában Gaara és Tsunade csak a fontosabb karakterek közülük, Gaarával pedig már amúgy is el lett játszva ez a dolog. Na de Gai...
Objektíven nézve a dolgokat, gyönyörű halála lett volna (tudom, hogy morbidnak hangzik), jól felépített, ráadásul teljesen értelmes és mindez megspékelve a "szorgalom a legfontosabb" üzenettel. Így most az jött le, hogy: "A szorgalom fontos, de valójában semmit sem ér a tehetség mellett. Szóval a legjobb, ha tehetséges vagy, vagy ha nem, legalább legyen egy barátod aki az, és végül mindig kisegít a bajból." Hát ez szerintem eléggé egy karakter elrontásának mondható.
Szubjektíven nézve pedig gyűlölöm Gait, mert rendkívül idegesítő. Szóval most nem tudom, hogy szomorú legyek, amiért túlélte, vagy örüljek, amiért elrontották a jellemének az üzenetét (ami szerintem egyébként valóban egy elég nagy túlzás, ha nem egyenesen hazugság).


Egyébként a fejezet egészen tetszett, mert nagyon "epic" volt, és ha mást nem, ezt azért nagyon jól csinálja a mangaka. Egyébként úgy érzem kezd visszatérni a mangába az élet. Az előző néhány fejezet elég érdekesre sikeredett. Remélem ez a felfelé ívelés folytatódik és zseniális befejezést kapunk.
Sajnos (vagy nem) a mostani részt egy kissé súlytalanná tette, hogy a felétől kezdve nehezen tudtam abbahagyni a röhögést. Amikor Gai meghajlította teret, az valami elképesztően idióta módon nevetséges volt. ikszdé Lehet, hogy én ehhez már túl földhözragadt vagyok, de azért úgy érzem, hogy a mangában is vannak a fizikának határai, amiket nem kéne átlépni. Ráadásul mindezek után durvának beállítani, hogy eltört a lába (aminek a kivitelezése egyébként ötletes volt), Madarának pedig a bordái (persze, tudom, ő utána azért komolyabb sérülést is szenvedett)... Nevet Ez utoljára a chuunin vizsgán Lee-nél számított komoly sérülésnek. Azóta félbeszakadt emberek maradtak életben, pont Gainak elszakadtak az izomrostjai (na az is nagyot ütött elsőre Pontosan) és még sorolhatnám a komoly szúrásokkal, vágásokkal, vakon stb. kitartóan küzdő embereket.
Nem baj, lesz ez még ennél is jobb. Most végre jön a két kedvencünk és láthatjuk Madarát teljes erejéből harcolni (ha ez eddig az volt, akkor a Juubi elnyelésétől csak gyengült). Ezen kívül pedig egy csomó új és még több régi kérdésre nagyon érdekel már a válasz, szóval remélem belehúznak. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 19:54:45 írta dtatar » Naplózva
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!