24 jún 26, 10:49:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819659 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8490 Dátum: 14 ápr 13, 15:03:36 »

jah láttam későn vettem észre,nem tom lehet lemaradt,mint egyszer kakashinál a vágás helye.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8491 Dátum: 14 ápr 14, 18:09:20 »

Amúgy Gai  éjjeli lepke támadása miért kapta ezt a nevet ? Mert szerintem nem hasonlít lepkére .Az ez előtti legalább elefántra hasonlított ( lábak ).
Naplózva
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #8492 Dátum: 14 ápr 14, 18:27:47 »

Amúgy Gai  éjjeli lepke támadása miért kapta ezt a nevet ? Mert szerintem nem hasonlít lepkére .Az ez előtti legalább elefántra hasonlított ( lábak ).

Fordítási hiba, eredetileg Night Guy a képesség neve, ahogy a fejezet címe is.
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8493 Dátum: 14 ápr 15, 10:04:24 »

Azért a későbbiekben már kell ekkora Power upokat kapniuk a békében.Sőt azokban az időkben egy kicsit gyengülhetnek is ha megérik.
Most a háború alatt nagyon sok alkalom adódott,és szinte pihenni sem volt idejük.
Az is lehet hogy a mostani power up egy nagyobb/kisebb része csak ideiglenes. Gondolkozik

Ami a lényeg hogy végre beigazolódhat az hogy az új generáció felülmúlja a régebbit/régebbieket. kacsint

Igen, szerintem is gyengülnek majd, ha legyőzik madarát, gondolom ridoku fiainak a szellemei elhagyják őket, ezzel nagy mennyiségű chakrát és talán néhány technikát is elbuknak. Azért nekem úgy jött le , hogy a 2 tesó balhézása okozott mindig galibát, most ha narutóék ki is békülnek, de a 2 szellem majdan újra reinkarnálódik, kezdődhet előröl a háborúsdi... úgy lenne értelme ha a 2 fiú elhagyná az emberek világát, és akkor narutó meg sasuke ereje is beleillene a sinobik közé, mármint így is kiemelkedőek lennének úgy kb kage szinten állnának. (nem a jelenlegi kagékra gondolok akik elég nyápicok , de sok igen erős kage volt a a történelemben szóval azokkal átlagolva Mosolyog )
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #8494 Dátum: 14 ápr 15, 13:32:36 »

(nem a jelenlegi kagékra gondolok akik elég nyápicok

Amíg meg nem jelent Madara és társai, akik Isteni erővel rendelkeznek (majdnem) eléggé nagy szám volt Kagénak lenni. Naruto még csak nem is karcolgatta azt a szintet, ahol ők voltak. Sasukét is megölte volna már a Tsuchikage, ahogyan Mei is megizzasztotta. Plusz Sasuke még a Takával sem bírt Bee-vel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 13:33:11 írta Rain » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8495 Dátum: 14 ápr 15, 13:50:39 »

1.Naruto nagyon is karcolgatta azt a szintet. Bölcs módban simán volt kage szinten, szerintem erősebb volt, mint Tsunade.
2.Sasuket tényleg megizzasztotta Mei. Megizzasztotta, miután harcolt Gaarával, meg a raikagéval. És le is győzte volna őket, 1v1-ben.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 13:51:45 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #8496 Dátum: 14 ápr 15, 14:06:40 »

Ne a bölcs módot nézd, mert az csak afféle buff. Ha eltűnik akkor annyi. Nevet Így az "alaperő" kevés.
Nem olyan biztos, hogy győzött volna, de annál a harcnál is ott volt a Taka.
Talán egy kicsit lebecsültem Sasukét, mivel ő tényleg erős, de azért még nem elegendő a Raikagéhoz. ( Lásd Bee )
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8497 Dátum: 14 ápr 15, 20:04:26 »

Ez csak most tűnt fel nekem hogy Madara és Obitó mind a ketten Narutora néznek legalsó két kép kocka .

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/665/7

Azt tudják hogy Naruto Rikodou akaratának örököse ( világ béke stb ),de mintha ők tudnának valamit Narutóról aki ,más nem tud .
Naplózva
Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #8498 Dátum: 14 ápr 15, 21:11:49 »

Az eddigiek alapján Madara arról sem tud, hogy ő Indra örököse (volt), szóval nem hiszem, hogy van plusz infója.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8499 Dátum: 14 ápr 16, 06:41:05 »

Hű, Sasuke bal szeme érdekes "árnyalatot" vett... ikszdé
Madara pedig kezdi komolyan venni végre. Jó rész volt, határozottan.
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8500 Dátum: 14 ápr 16, 06:51:41 »

Na én pont fordítva vagyok vele: amennyire tetszett az előző, annyira utálom ezt a mait. Szomorú

De most már kíváncsi vagyok nagyon, hogy honnan jöt a fa és a mutter.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8501 Dátum: 14 ápr 16, 06:57:18 »

Érdekes rész volt. Egyfelől tök jó, másfelől viszont pár kockát megint elpazaroltak kevésbé izgalmas dolgokra Nevet
12. kocka külön érdekes. Na meg Sasuke szeme.. Nevet miért csak az egyik? Gondolom, mert csak egy felest kapott, de nah Nevet vagány!
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8502 Dátum: 14 ápr 16, 07:15:00 »

Talán azért csak a fél szeme, mert az "erő" másik fele Narutóhoz került, akinél másképpen manifesztálódott. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #8503 Dátum: 14 ápr 16, 07:17:43 »

Nagyon tetszett ez a fejezet. Nem vagyok nagy Sasuke fan de örülök, hogy végre megkapta a Rinneganját, ami (szerintem) tökéletesen passzol a karakteréhez. Remélem most már végre le állnak a trollok az "Itachi még mindig erősebb mert ki tudja mije van" maszlaggal.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8504 Dátum: 14 ápr 16, 07:22:40 »

Talán azért csak a fél szeme, mert az "erő" másik fele Narutóhoz került, akinél másképpen manifesztálódott. ^^

Talán lehetséges okként én is ezt jelöltem meg Nyelvesít ^^
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!