24 jún 26, 10:42:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819628 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8475 Dátum: 14 ápr 11, 20:31:03 »

Nekem nincs bajom azzal,hogy Gai meghajlitotta a teret sőt szerintem ez illik is egy ilyen támadáshoz. És ugye ez egy manga,tehát ha itt csinálnak valami olyat,hogy meghajlitják a teret nem baj mert ez egy manga. smirksweat ikszdé
Még sok olyan manga volt,ahol volt ilyenre pálda. Kapásból most csak pl Yu Yu Hakusho-t mondom,mikor Mukuro átvágta a teret v dimenziót már nemtudom pontosan mikro harcolt Hiei-el. Na szerintem az durvább volt mint amit Gai csinált.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #8476 Dátum: 14 ápr 11, 21:24:53 »

Egyedül az a bajom ezzel a résszel, hogy Madara fél testét leépítette Gai, aztán visszanöveszti a mellkasát, a karját stb. Oké, hogy regenerációs képesség, meg gyógyítja magát, de a karját ne növessze már vissza. Lassan ott tartunk, mint a DBZ-ben Cell esetén, hogy egy molekula se maradhat belőle, mert újra összeáll és halál közeli állapotban megnő az ereje. Majd Naruto és Saske nyom együtt egy Kamehamehat és úgy győzik le, hogy egy porszem se maradjon belőle. Nekem ez nagyon nem jön be... De ízlések és pofonok.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8477 Dátum: 14 ápr 11, 21:36:10 »

Hát Madara és Naruto és Sasuke csatája az nagyon durva lesz .Induljunk ki abból hogy Hasirama és még gyengébb Madara átrajzolták az akkori térképet, de most az erősebb Madara és Hasiramánál erősebb Naruto és Sasuke ez hatalmas csata lesz .  Nevet  Nevet Egyszerűen a 10 farkú miatt képes erre,ha Narutoék kiszedik belőle a 10 farkút akkor már nem lesz képes ennyire regenállódni .
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8478 Dátum: 14 ápr 11, 22:28:26 »

Azért durva, hogy Naruto+Sasuke még csak 17 év körüliek, de már olyan erősek, hogy a 80évvel ezelőtti két legerősebb shinobit aki messze erősebb volt mint a többi (Madara, Hashrama) már elvernék miközben ők voltak vagy 25-30 évesek már. Ha Naruto+Sasuke így halad akkor 25 évesen kb. már ketten elvernék rikodou anyját is.. Nevet Most ezzel a power uppal ketten kb. olyan erősek lesznek, mint rikodou sennin lehetett, ami már nagy szám így 17 évesen Nevet
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #8479 Dátum: 14 ápr 12, 05:59:45 »

Szerintem Gai még mindig porladni fog, mert Narcsi csak a chakra rendszerét rázta helyre... Na majd jön Szöcske és fizikailag is meggyógyul! Mondjuk 2-3 évig tuti gyógyítják majd... Nem kell, hogy 25 évesek legyenek, most is lenyomják! Nevet
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8480 Dátum: 14 ápr 12, 12:24:35 »

Azért a későbbiekben már kell ekkora Power upokat kapniuk a békében.Sőt azokban az időkben egy kicsit gyengülhetnek is ha megérik.
Most a háború alatt nagyon sok alkalom adódott,és szinte pihenni sem volt idejük.
Az is lehet hogy a mostani power up egy nagyobb/kisebb része csak ideiglenes. Gondolkozik

Ami a lényeg hogy végre beigazolódhat az hogy az új generáció felülmúlja a régebbit/régebbieket. kacsint
Naplózva

Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #8481 Dátum: 14 ápr 12, 13:19:47 »

Azért durva, hogy Naruto+Sasuke még csak 17 év körüliek, de már olyan erősek, hogy a 80évvel ezelőtti két legerősebb shinobit aki messze erősebb volt mint a többi (Madara, Hashrama) már elvernék miközben ők voltak vagy 25-30 évesek már. Ha Naruto+Sasuke így halad akkor 25 évesen kb. már ketten elvernék rikodou anyját is.. Nevet Most ezzel a power uppal ketten kb. olyan erősek lesznek, mint rikodou sennin lehetett, ami már nagy szám így 17 évesen Nevet
Mivel ez egy Shounen manga, így 16 körülinek kell lennie a főszereplőnek. Ne felejtsd már el.  Neeem
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8482 Dátum: 14 ápr 12, 18:14:13 »

Szerintem Gai még mindig porladni fog, mert Narcsi csak a chakra rendszerét rázta helyre... Na majd jön Szöcske és fizikailag is meggyógyul! Mondjuk 2-3 évig tuti gyógyítják majd... Nem kell, hogy 25 évesek legyenek, most is lenyomják! Nevet

Sasuke meg Kurotsuchi Mayuri gyógyító technikáját fogja használni amit a hadnagyán alkalmazott mikor Sayel Apollo kiszopkodta a belső szerverit! Mosolyog
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8483 Dátum: 14 ápr 12, 19:13:33 »

Szerintem Naruto gyógyítani is tud,.
A jobb felső képet nézzétek olyan mintha gyógyulna Gai .

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/672/17

Szerintetek nem olyan ?
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #8484 Dátum: 14 ápr 12, 20:27:20 »

Ez a fejezett számomra egy ujjabb csalodás volt, már kezd nevetséges lenni hogy ebben a háboruban csak a noname emberek halnak meg   Most konolyan Nejin és a Parancsnokságon tartozkodokon kivül mindenki megmenekült a haláltol (vagy talán majd Naruto feléleszti őket is vagy inkàbb Madara benyom egy Paint(ugylátszik ez kötelező a Rineganosoknál)  smirksweat
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8485 Dátum: 14 ápr 12, 21:20:40 »

Mekkora poén lenne már, ha kiderülne, hogy sem Szöcsi-kun, sem Nari-kun nem kapott semmi power up-ot.  smirksweat Pojén Pojén
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8486 Dátum: 14 ápr 12, 22:25:51 »

Hát ez kb lehetetlen, mivel Naruto eddig nem szokott csak úgy visszahozni valakit a ( szó szerinti) poraiból.
Meg az a fekete cucc eddig eltüntette azt, amihez hozzáért. Naruto meg elrúgta. Szerintem határozottan kaptak power uppot.  Nevet
Ja és szerintem az sem véletlen, hogy Sasukét csak hátulról mutatták. Narutonál is fog jelenteni vmit ez a szem ( ha mást nem, akkor az új ereje kivetülését), Sasukénál meg szerintem rinnegan lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 22:27:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8487 Dátum: 14 ápr 12, 22:34:16 »

Érdekes lenne Sasuke rinnegannal, 2tökéletes susano harca  Nevet Mondjuk Naruto úgysem maradna ki belőle..
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8488 Dátum: 14 ápr 13, 14:06:32 »

elvileg vannak kiszivárgott képek a 673 as fejezetről.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 14:45:21 írta csaba1992 » Naplózva
Juby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #8489 Dátum: 14 ápr 13, 15:00:49 »

Igen én már linkeltem is a megfelelő topikba.Amúgy nekem nem tetszik narutó új sagemódja,hiányolom a szemekörűli festést.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!