24 ápr 29, 16:40:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1728798 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 12 aug 29, 09:53:31 »

A korábbi "Naruto manga" téma folytatása.
1000 oldalig jöhet a mehet, utána újat kezdünk ^^


Moderátor:

Tudnivalók erről a témáról:

Naruto manga téma:
- Az éppen aktuális (vagy esetleg 1-2 korábbi) rész kivesézése és esetleg normális jövendölések a következő fejezetetekre vonatkozóan. Ha egy szereplőt akartok kivesézni, akkor azt az adott szereplő témájában kell. Ugyanez vonatkozik a jutsukra is.
- Spoiler szigorúan tilos, aki ezt nem tartja be, 3-tól... sok napig terjedő kitiltásban részesülhet.

« Utoljára szerkesztve: 14 nov 18, 08:09:21 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1 Dátum: 12 aug 29, 10:30:32 »

Ja, én is remélem. Amint kijön a fejezet tele lesz a topic az "én megmondtam", " erre nem gondoltam volna", "szerintem Kishi rosszul csinálta", " hát jó, de azért jó lenne megmagyarázni miért pont ő " típusú hozzászólásokkal  ikszdé
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2 Dátum: 12 aug 29, 10:40:34 »

Mert szted nem kell megmagyarázni?  Hümm-hümm Igazából Obito az akit meg kéne magyarázni, mert izuna meg a többi uchiha
annyira valószínűtlen, hogy kishitől borzasztó amatőrség lenne ellőni. A Zetsu vagy Obito opcióhoz meg már csa kazért is fog magyarázatot fűzni, mert szükséges. Ráadásul el lehet tölteni vele 1-2 fejezetet is.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3 Dátum: 12 aug 29, 10:46:07 »

Meg kell magyarázni de 1-2-fejezetett el lőhetne vele. Ez igaz de most a 599. fejezet jön és hát vajon a 600-ba nem valami nagyot tervez? Szerintem de.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Morause
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 12 aug 29, 10:46:40 »

Mondjuk ez egyértelmű, azzal hogy tisztába lesznek Tobi kilétével nem fog változni semmi mert a 10 farkú feléledése így is a küszöbön áll, közbe Tobival kell harcolniuk, és megmenteni a világot.
Akárhogy is azzal hogy felfedi a kilétét pár fejezetnyi flashback, meg enyelgés után szerintem simán folytathatja egy másik szállal, pl. mivan a kagékkal és hogy Madara után loholnak vagy megpróbálják legyőzni / feltartani.
Végülis minél több példány készül neki annál jobb, mert több a bevétele, akár ezért is húzhatja a mangát. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 10:47:36 írta Morause » Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5 Dátum: 12 aug 29, 10:47:39 »

Mind 1 hogy melyik karakter lesz tobi,megkell magyarázni.Ha minden jól megy akkor 2-kor már bőven fent lesz az angol verzió  Yóóóó
Naplózva
toddy200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #6 Dátum: 12 aug 29, 11:32:34 »

Mivan akkor ha kagami obito apja és megtalálta a fia testét teszem azt madara és zetsu segitségével. És betette magának a fia szemét és ekkor aktiválodott a kamui a rinnegan-t pedig lehet madarától kapta. Tobi=Kagami
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 11:40:57 írta toddy200 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 12 aug 29, 11:37:28 »

Moderátor:

Felhívás!

Ha az 599. (vagy az elkövetkezendő) mangafejezetkben véletlenül kiderülne, hogy ki Tobi, kérjük mellőzzétek az egyéb értelmes tartalommal nem rendelkező,  "na ugye megmondtam..." jellegű hozzászólásokat. Ezek törölve lesznek. Akik pedig túlzásba viszik, X napra kitiltva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #8 Dátum: 12 aug 29, 12:59:01 »

Megjött
http://www.mangapanda.com/naruto/599/1
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #9 Dátum: 12 aug 29, 13:00:03 »

Azta rohadt XDD...Ezt mindenki tudta.Nem lett nagy meglepetés.Obito drágaszág.
És azért volt rongyos a másik fele mert azt zuzta szét a szikla.Hál isten ezt is megértük,nem lesznek már találgatások  Csók Söröz
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 13:03:05 írta Autine » Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #10 Dátum: 12 aug 29, 13:02:42 »

Na ilyen se volt még szerintem, hogy egy fejezetben csak két darab mondat legyen  Mosolyog

Bónusz baki:

A 7. oldalon Obito vidáman sétálgat a Konohai Hokagékkal a háta mögött, viszont Obito nem érte meg, hogy Minato legyen a 4. Hokage. Úgyhogy ez arra enged következtetni, hogy azért választották meg, mert valakivel belefaragtatta az arcák a hegybe, átfaragtatni meg nem lett volna büdzsé.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 13:15:27 írta Thanatos » Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11 Dátum: 12 aug 29, 13:03:17 »

Hát ezen a fejezeten nincs sok fordítanivaló Nevet Genma meg tök úgy nézett ki, mint Suigetsu az egyik első képen.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12 Dátum: 12 aug 29, 13:04:14 »

Ennyi?! KB ez jutott eszembe a fejezet végig nézése után ,mert azt se mondhatom ,hogy olvasni kellett.Kicsit csalódtam ,hogy a cím alapból lelövi a poént ,aztán egy laza vissza emlékezés a semmiről ,majd végül semmi csavar nélkül kiderül ki is Tobi ,nem tetszett.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #13 Dátum: 12 aug 29, 13:05:00 »

Nem hittem volna hogy a kiszámíthatóság lehet ennyire tökéletes.
Naplózva


 
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #14 Dátum: 12 aug 29, 13:05:55 »

Már reménykedtem benne hogy Ichiraku lesz az ördögi tervével hogy elkészíse a Hold szeme Ramen tervet :/ Örülök hogy végre kiderült, de ez olyan snassz fejezet volt... Nem érte meg várni rá egy hetet Nyelvesít

http://www.mangareader.net/naruto/599/7 Középső kép: Ha jól tudom ekkor még nem volt Hokage Minato, vagy tévedek?!  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 13:08:40 írta Dratus » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!