24 jún 17, 08:00:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796708 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8505 Dátum: 14 ápr 16, 07:23:14 »

Azt is érdemes belevenni, hogy az eddigiek alapján anyunak és a 10farkúnak is csak 1 szeme volt, ami 9 pöttyös Rinnegan. Az se lepne meg túlzottan, ha ezért lenne Sasukénak is csak 1. Aztán persze lehet ez már csak belemagyarázás....
Ami érdekes még, a hang a fában. Első körben mindenképpen a csajra gondolnék, hogy ő szólította meg Madarát, de még az öcskös is opció (bár halovány), végülis róla semmit nem tudtunk meg azon kívül, hogy harcolt a 10farkú ellen.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 07:24:52 írta Aizen » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8506 Dátum: 14 ápr 16, 07:25:17 »

9pöttyös Rinnegan? Nem vagyok jó angolból ezért csodálkozok ezen, ez a 9pöttyös nem egy sharingan csak sokkal, de sokkal erősebb kivitelbe? Ha 9pöttyös rinnegan akkor ez most többet tudd, mint a rinnegan vagy pedig kevesebbet? Szerintem többet mert kaguyának is ez volt ő meg erősebb volt, mint rikodou.
Amúgy Madara most már tényleg jó lesz, ha belead mindent, mert most két ilyen erős személy ellen harcolhat.. Nevet Alapból se voltak gyengék, de ilyen nagy power uppal eléggé erősek lehettek.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 07:29:06 írta Mach5 » Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8507 Dátum: 14 ápr 16, 07:33:10 »

Azért Naruto se semmi,megkapta a láva elemet,mellé a tűzzel,földdel,és ugye míg Sasuke fél Rinnegant kapott,Naruto megkapta a fény-árnyék elemet:)

és most már neki is van gudoudama nevü gőmbje:)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 07:35:07 írta csaba1992 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8508 Dátum: 14 ápr 16, 07:34:43 »

Mind a 2 most fél fél. Akkor lehetnek egyek ha szerintem majd kombinálják a támadásokat.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #8509 Dátum: 14 ápr 16, 08:21:51 »

Szerintem mikor a fa "megszólalt" akkor én valahogy Kaguyat láttam benne, olyasmi volt a szemének az alakzata. Lehet az lesz, hogy Madarat leverik aztán feléled Kaguya vagy Rikudou testvére, na meg persze ott van meg a Mugen Tsukoyomi.  Gondolkozik
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8510 Dátum: 14 ápr 16, 08:23:34 »

Na előjőttek az erőikkel Nyugatról. Man and Machine Power Xtreme! Nevet
úgy mentették ki a szereplőket, amit senki előzőleg meg sem álmodott.
Jött ez az öreg palkó, isten tudja honnan, és egyből esélyesek lettek.
Mosolyog
na most mondja meg valaki: a Chuck Norissal való titkos edzés mégse volt hiábavaló ?!?
 ikszdé  Kúl
 Pojén
Fejreállok menten. Ti nem?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8511 Dátum: 14 ápr 16, 09:24:18 »

Jó kis fejezet volt. Nevet

Tehát akkor Gai mégsem fog meghalni de az tuti,hogy egy darabig nemfog tudni harcolni vagy kitudja lehet,hogy nemfog tudni többé shinobiként élni.Tetszett Naruto támadása ahogy használta a láva elemet a rasen shurikenn-el együtt,az valami csodás volt szerintem. Nevet Tehát Naruto kapta meg Rikudo senjutsu erejét,mig Sasuke eggyik rinnengánját kapta meg. Azért az érdekes volt,hogy miután Naruto kivágta a fát,valaki beszélt Madara-hoz és mondta,hogy nyelje el a szent fát.Kiváncis vagyok,hogy ki lehetett az esetleg Kaguya v Rikudo tesója,bár róla sokat sajnos nemtudunk.Esetleg még lehet,hogy maga a szent fa mondta,hogy Madara nyelje el,igy megint eggyesült a Juubi-val.
A lényeg az,hogy mostmár Madara is komolyan veszi a harcot és igy lehet számitani egy gigacsatára. És szerintem ez jóval nagyob csata lessz,mint a Gai vs Madara harc volt. Ha
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8512 Dátum: 14 ápr 16, 10:13:29 »

Az, hogy pik pak kaptak hatalmas erőt ...ezt leszámítva, nagyon jó kis rész volt. Nyelvesít A legjobb kép mikor Sasuke és Naruto egymás mellett áll, ott főhős barátunk iszonyat keménynek tűnik, de az is!! Ördögi Madara is power-upolt, szal jó csatának nézünk elébe.  Kúl
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8513 Dátum: 14 ápr 16, 10:33:24 »

Naruto fény-sötétség eleme tényleg nagyon tetszik, de am nem kapott akkora power upp-ot ezen kívül, mert Senjutsu-ra eddig is képes volt, csak annyi pluszt tudunk egyelőre, h képes a bijuu-k chakráját felhasználva, kombinálni a saját technikáival. De ez nem Rikudou ereje, hanem a bijuuké, akiknek a chakrája benne van most. Egy támadást Saiken chakrájával megnéznék azért Nevet
De tetszik az új ruhája, és szépen fog tudni darálni a gudou damákkal Mosolyog
Sasuke szeme is + pont, egyetértek én is, h azért csak az egyik Rinnegan, mert az erő fele van meg neki. De am engem a csatán kívül az is nagyon érdekelne, h vajon Obito mire akarja megkérni Sakurát? Ha vmi orvosi ninjutsu-s dolog, akk a rinnegan, v sharinganhoz lehet köze sztem... Lehet h oda akarja adni, mondjuk Kakashinak? Bár nem sokra menne vele, de mást nem tudok most elképzelni.
Jó fejezet volt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 10:35:12 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8514 Dátum: 14 ápr 16, 10:44:07 »

Szerintem nagyon jó fejezet volt. Nekem pont, hogy az előző nem tetszett annyira, kapkodó volt. Ez végig pörgő, érdekfeszítő volt ( kivéve az Obito-Sakura beszélgetést, annak nem nagyon látom értelmét, vagy csak nem értem).
Naruto így az összes bijuu chakrájával rendelkezik. Nem gyenge. Láva, sav, szél, víz, bármit használhat. Komolyan mondom, erősebbnek tűnik a kilenc bijuu külön-külön, mint a tízfarkú. Még a rinbót is elkerülte ( igaz, hogy fogalma sincs róla, hogy hogyan). Szép kis rasenshuriken volt, kivágta a fát, Madarát meg csak szolidan arrébb tolta. Meg se kottyant neki. Ezek szerint milyen erős lehetett Gai éjjeli lepkéje?
Madara elnyelte a fát, így neki is biztosítva lett a power up.
Különösen tetszett, hogy nem bohóckodtak azzal, hogy Naruto harcolgat Madaraval 3-4 fejezeten keresztül, mígy megérkezik Sasuke. Így, hogy mindketten megérkeztek, és Madara is kapott egy kis pluszt, végre kezdődhet  A csata.
De azt viszont nem értem, hogy most a fa, vagy maga Kaguya szólította Madarát? Megvárom magyarul, ez nem tiszta.
http://www.mangareader.net/naruto/673/13 Gaara... Mosolyog
http://www.mangareader.net/naruto/673/14 - vajon tervez valamit azzal a shurikennel? Tényleg mi van Minatoval?
http://www.mangareader.net/naruto/673/15 - most végre egy igazi főgonosz hatást kelt valaki.
http://www.mangareader.net/naruto/673/16 -nagyon tetszik Naruto új formája.
http://www.mangareader.net/naruto/673/17 - Sasuke egyre szimpatikusabb. Most akkor ez miben különbözik a sima rinnegantól?http://www.mangareader.net/naruto/673/18 - akkor mehet a menet.
Komolyan mondom, hogy csak így tovább!
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 10:44:54 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8515 Dátum: 14 ápr 16, 10:45:17 »

az nekem is megfordult a fejemben hogy a másik sharingant is oda adná Kakashinak,de Kakashi nem tudja megszüntetni ezért van neki mindig letakarva nem tom hogy oldaná meg,ami Sasuket illeti,a rinnegant se lehet visszavonni,vagy ugy hogy előbb vissza mangekyoura ,aztán vonná vissza teljesen.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8516 Dátum: 14 ápr 16, 10:47:29 »

Naruto fény-sötétség eleme tényleg nagyon tetszik, de am nem kapott akkora power upp-ot ezen kívül, mert Senjutsu-ra eddig is képes volt, csak annyi pluszt tudunk egyelőre, h képes a bijuu-k chakráját felhasználva, kombinálni a saját technikáival. De ez nem Rikudou ereje, hanem a bijuuké, akiknek a chakrája benne van most. Egy támadást Saiken chakrájával megnéznék azért Nevet
De tetszik az új ruhája, és szépen fog tudni darálni a gudou damákkal Mosolyog
Sasuke szeme is + pont, egyetértek én is, h azért csak az egyik Rinnegan, mert az erő fele van meg neki. De am engem a csatán kívül az is nagyon érdekelne, h vajon Obito mire akarja megkérni Sakurát? Ha vmi orvosi ninjutsu-s dolog, akk a rinnegan, v sharinganhoz lehet köze sztem... Lehet h oda akarja adni, mondjuk Kakashinak? Bár nem sokra menne vele, de mást nem tudok most elképzelni.
Jó fejezet volt Nevet

Szerintem épp ellenkezőleg: azt akarhatja, hogy Sakura vegye ki a rinnegant és semmisítse meg, mielőtt a Zetsu átveszi felette az irányítást és Madarához kerülne. (elv. Obito most fog gyengülni, hogy átadta a bijuukat)
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8517 Dátum: 14 ápr 16, 10:55:58 »

hogy lehetne megsemmisíteni,Obito sharinganja se ment tökre pedig összenyomta a szikla,talán ha használna egy Izanagit attól örökre megvakulna.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8518 Dátum: 14 ápr 16, 11:11:20 »

Szerintem azért nem semmisült meg Obito sharinganja, mivel az arc-, és szemöldökcsont megvédte. A szemet, amíg a koponyában van, nem lehet megsemmisíteni, csak ha a koponyát is megsemmisíted. (Csak kiszúrni lehet maximum). Nem látom akadályát, hogy egy kivett szemet miért ne lehetne megsemmisíteni.
Ui. Ja, akkor ez volt az értelme a Sakura-Obito társalgásnak.  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8519 Dátum: 14 ápr 16, 11:12:01 »

hogy lehetne megsemmisíteni,Obito sharinganja se ment tökre pedig összenyomta a szikla,talán ha használna egy Izanagit attól örökre megvakulna.

1. szerintem hogyha belevágnak egy tűt, azért csak-csak kifolyik.
2. Sakurának logikusan vissza kéne jutni a csatatérre. erre két lehetőség van: obito visszaviszi = sharingan, kakashi értemegy = sharingan. ebből következik, hogy nem kéne elizanagizni (azért sharingant írtam, mert nem tudom,h rinnegannal lehet-e egyáltalán izanagizni... )
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!