24 jún 17, 08:07:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796738 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #8430 Dátum: 14 ápr 09, 18:23:00 »

Semmi sem indokolja, hogy Gainak nyomorékan kellene leélnie élete további részét.
Szép kis taijutsu bemutató volt Gaitól  Kúl
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8431 Dátum: 14 ápr 09, 18:41:52 »

Hát nem tudom, visszaolvasva nagyon jó rész volt. Elsőre egy kicsit csalódott voltam. Gai technikája állleesős volt,  szó szoros értelmében. Nagyon durva volt. Egy kicsit túl erősnek érzem. Így egy falut is kicsinált volna egyedül.
Viszont, ahogy Narutó berobbant, elrúgta azt a fekete cuccot, majd meggyógyítja Gait, egy kicsit... nem is tudom. Gondolom értitek mire gondolok. De újra elolvasva, nem volt rossz, sőt nagyon jó volt. Gai nem fog meghalni, de gondolom, mivel gyakorlatilag ( ha jól vettem ki) elporladt a lába, így egész életében viselni fogja magán a következményeit. Ennek örülök, ha meg lesz magyarázva, akkor részemről oké lesz, márpedig biztos, hogy meglesz magyarázva.
Szóval nem volt rossz, de nekem van valami hiányérzetem.
Amúgy nem semmi power uppot kaphattak, hogy a minden ninjutsut semmissé tevő, ha hozzád érsz, elporladsz fekete cuccokat csak úgy elrúgta. Na most jön majd a nagy csata, amihez szerintem ( ezt sem gondoltam volna, hogy valaha kifogom mondani) Madarának valamilyen power uppot kell kapnia. Mondjuk a rinneganját. Az biztos dob rajta. Tényleg, lehet, hogy egy rinnegannal nem lehet a klasszikus rinnegan jutsukat használni? Mert akkor ez magyarázat lenne, hogy miért nem használja. A rinbót miért nem használja? Mondjuk egy olyan technika ellen, ami görbíti a teret, nem biztos, hogy sokra mész vele. Itt tényleg csak a regenerációban lehet bízni, meg hogy mákod lesz. Mákja volt. De nagyon jó kis csata volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 18:44:22 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #8432 Dátum: 14 ápr 09, 18:54:30 »

Szerintem Madara regenerációja volt már túl erős. Nyilván nem ölhette meg őt Gai, de úgy néz ki, semmilyen érdemi hatással nem volt rá, hogy leszakadt a fél oldala. De tény, hogy Narutóék ellen szüksége is lesz erre a képességére...

Húhh, szinte hallottam a csontok ropogását.  Technikai KO

Kíváncsi vagyok, mennyire lesz ez cenzúrázva az animében. Sem Gai és a lába, sem Madara és a hiányzó fele nem túl szép látvány.
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8433 Dátum: 14 ápr 09, 18:59:34 »

A fekete gömbök ellen a senjutsu hatásos, és naruto a szemei alapján használta, szóval nem olyan érdekes az az elrúgás sztem.

Madarának meg (még)nem kell semmi power upp mert még így sem mutatott semmit a 10farkú erejéből.
Gai-al csak szórakozik nem veszi komolyan.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8434 Dátum: 14 ápr 09, 18:59:53 »

Ha Naruto nem ér oda időben, akkor nem csak a lába porladt volna el. Tetszett a nyolc kapu ereje. Már a chunin vizsgán kíváncsivá tett vele Kishimoto.

Igazából nem tudok újat hozzáfűzni, jó volt az eheti fejezet is. Azt egy kicsit sajnáltam, hogy Naruto végül megmentette, annak ellenére, hogy szeretem Gai karakterét. Végül csak megoldotta Kishi, hogy ne haljon meg Gai, bár én sem hiszem, hogy Gai újra 100%-os lesz. A lábát egyébként meg lehetne menteni Hashi sejtekkel és egy Zetsu lábbal, szerintem van akkora akaratereje, hogy ne nőjön ki belőle egy fa, mint Danzouból.

Szerintem Naruto egyébként a Senjutsu chakrája miatt tudta elrúgni a golyót, végtére is Jubitó ellen is azt használtak. (szerk. be is írták elöttem)
Én valahogy félek ettől a mindent eldöntő nagy csatától. Remélem nem válik egy Dragon Ball paródiává, ahol a fél országot újrarendezik.

Nem emlékszem, hogy oldották meg mikor Sasuke és Kisame mellkasát felnyitotta Bee, de szerintem annyira lesz cenzúrázva ez is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
justafan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #8435 Dátum: 14 ápr 09, 19:27:13 »

Még soha sem írtam itt kommentet ennek is eljött az ideje. A heti mangához szeretnék hozzászólni, amiben ugye megjelent naruto,sasuke kezén a nap és a hold. A nap a lélek szimbóluma, tehát naruto szerintem nem gyógyította fel vagy ilyesmi hanem a életerőt adott neki, ami ebben a mangában a chakra, de ugye a lélek semmi a test nélkül azért van sasuke kezén a hold ami a testet szimbolizálja(erre könnyen rálehet jönni, abból hogy a hold a tízfarkú burkát szimbolizálja a mangában), szóval ha fizikailag is talpra akarják állítani akkor sasuke fogja majd a "hagyományos" módon magához téríteni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8436 Dátum: 14 ápr 09, 19:30:21 »

http://www.mangapanda.com/naruto/672/4
Ez az egy oldal elég sok mindent bemutat. Nevet
Sasuke sarlóholdja olyan, mint az Uchiha címer felső fele. Az pedig olyan, mint egy felkelő, vagy lenyugvó nap. Narutónál már csak az alak hasonlít az Örvény falu jelére.
Viszont, ha ebből kézfogás lesz (két erő egyesítése, a két ellentétes erő együttműködése), akkor azt nem mint találkozáskori kézfogást kell majd elképzelnünk, mivel ugye Narutónak a jobb kezén van, Sasukénak pedig a bal kezén. ...hanem szépen egymás kellett fognak állni, és kéz a kézben... na jó... ikszdé
További hasonlóság: Mindkettőjük oldalán ott van egy gyógyító (Naruto - Sakura, Sasuke - Karin), és egy fél-ember, fél-szövetséges egyén (Naruto - Obito, Sasuke - Kabuto).

http://www.mangapanda.com/naruto/672/6
A fiatal Gai egész jól viselte, hogy nem vették fel az Akadémiára. ^^
http://www.mangapanda.com/naruto/672/8
Persze itt azt is megtudjuk, hogy az üres helyekre végül beválogatták. És nem is járt vele rosszul Konoha. kacsint

http://www.mangapanda.com/naruto/672/17
Mi az, hogy Naruto nem kapott "szemtechnikát"? Nevet Kapásból "kettőt" is egyesített. ikszdé
Bár így tényleg elég szokatlanul néz ki, hogy a Remete forma jelei nincsenek a szeme körül... Lehet, hogy csak rajzolási hiba, de az is lehet, hogy most már olyan jól tudja használni a Remete formát, hogy csak a pupillája változik meg.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8437 Dátum: 14 ápr 09, 20:13:10 »

Gai eddig is az egyik kedvenc szereplőm volt, de ezután hatalmas respect neki!  bow bow
Az egész shinobi világ mondhat neki egy kib*szott nagy köszönöm-öt. Még Naruto és Sasuke is! (Mondjuk Narancs most az új power up-jával nagy valószínűséggel megmentette Gai-t, szóval ő már úgymond megköszönte)
Rikudou muterja volt a shinobi istennő, Gai pedig ezentúl megérdemli a taijutsu-isten címet.  Nevet
Ez az éjszakai lepke iszonyatosan odab*szott.  >.<#
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8438 Dátum: 14 ápr 09, 20:19:49 »

Szerintem a jelek a szeme körül tutira hiba, ezek a karikák a szemei körül és a béka szem jelzi hogy teljesen békamentesen senniné vált amit öreg béka mondta is: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/418/7

Engem az a kapcsolat érdekel amiről most tudtak teljesen megbizonyosodni, hogy mi lesz a vége a kettejük rendezetlen számlájának.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8439 Dátum: 14 ápr 09, 20:29:13 »

Amúgy én voltam az egyetlen, aki fricskának érezte Kakashi apját? Soha nem láttuk az arcát maszk nélkül, erre lerajzolja az apját, aki kb kopp ugyanolyan. Ezzel igazából teljesített egy kérést amire azt mondta sosem teszi meg:D Azt lehet én képzelem bele a dolgot.
http://www.mangapanda.com/naruto/672/6
Még a fejét is úgy vakargatja, mint az idős KakashixD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 20:29:53 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #8440 Dátum: 14 ápr 09, 20:30:26 »

Biztos fejlődött az ereje,mind a remete mód,mind a biuu forma.
Mondjuk a remete formánál biztos a legnagyobb hátrány került kijavításra,és mozgás közben is képes lesz majd gyűjteni a chakrát,és lehet,hogy sokkal több természeti energiát is tud majd gyűjteni egyszerre,békává változás nélkül,ezért nincs a szeme körü az eddigi minta.
A biuu módnál meg nem lennék meglepődve,ha a kyuubi helyett azt a 2 arcú formát látnánk viszont a róka helyett,mint amivel Ashura is rendelkezett,végül is csak benne van az összes biuu.

Sasuke meg biztos rögtön végső Susanooval kezd,valami természet energiás kiszerelésben. Nevet

Egyébként azt mit adna ha Sasuke meg Naruto pillanatok alatt lepecsételné a már szénné pakolt Madarát,és egymásnak ugranának,hogy megoldják a pár évszázados ellentétet,ami még mindig fennáll. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8441 Dátum: 14 ápr 09, 20:43:14 »

Legalább teljesített egy újabb kérést,hogy közben mégsem,de mégis. Technikai KO Nevet(Ezt a két emotkiont egyesíteni kéne)
Ha jól emlékszem egyszer Kishi már lerajzolta Mask nélkül kakashit ahogy olvasgat,csak eltakarta az arcát a kezével. Nyelvesít

"Viszont, ha ebből kézfogás lesz (két erő egyesítése, a két ellentétes erő együttműködése), akkor azt nem mint találkozáskori kézfogást kell majd elképzelnünk, mivel ugye Narutónak a jobb kezén van, Sasukénak pedig a bal kezén. ...hanem szépen egymás kellett fognak állni, és kéz a kézben... na jó...  ikszdé"

Pedig szinte biztos ez lesz,már az eddigi színes képekből is ítélve amik megjelentek.
A lányok pedig azért is kellenek melléjük hogy elkerüljék az általad is megkocáztatott megszakított kimenelt.
Ellensúlyozzák. Hinata-t valahogy bekéne illeszteni.Márcsak a szemek miatt is,plusz......... Nyelvesít
Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #8442 Dátum: 14 ápr 09, 21:12:42 »

Atyég Gai meg ez az utolsó kapú eszméletlen volt ... az 5 kagét egyszerre rommá szarrá alázta volna de szerintem akármelyik Kagét Nevet viszont kicsit erősnek tartottam Madaránál ezt a hiper gyors regenerálódást .. Naruto meg kíváncsivvá tett nagyon habár Szöcskével tuti tartogatnak most már sok meglepetést
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8443 Dátum: 14 ápr 09, 21:59:02 »

Mi van akkor ha Naruto nincs remete formában és ez a szem technikája . Aki használ remete erőt annak megjelenik a sárga kör a szeme körül mint pl ( Naruto , Jiráhjá, Hasirama ),de vannak kivételek mint ( Jugo , Kabuto , Jirájá ) akik szinte vagy teljesen megváltoztak a remete erő miatt .Múltkor mikor Pain ellen harcolt akkor igaz remete és Kurama ereje keveredett,de tudott genjuchut csinálni bár nem tudatosan .Így a szem technikára szavazok . Nevet
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #8444 Dátum: 14 ápr 09, 22:06:34 »

Ez a röntgen támadás engem a mortal kombatos kivégzésekre emlékeztet pl: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgEf1EEdmi_oU5paw5wDwY5JHIQXtL42laDNShk2flKnA-tsmAzA

2. kedvenc karakterem Gai, nem szeretném hogy ő is meghaljon, elég trauma volt a kedvencem, Jiraiya halála  Szomorú
Madarából meg kb ha csak 1 sejt is megmarad újra teljesen kifejlődik 1 perc alatt
Naplózva
Oldalak: 1 ... 561 562 [563] 564 565 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!