24 szep 28, 08:20:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 79740 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Rockerboy14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #225 Dátum: 14 máj 01, 18:14:53 »

Nagyon szépen köszönöm gyors válaszodat. Türelemmel fogok várni rá.  Mosolyog

Igazából nem állítok valótlant, amikor azt mondom, hogy ez életem legelső animéje és a legelső ilyen "lányos" dolgokkal foglalkozó anime is egyben. Annak ellenére, hogy mostanáig sztereotípiákkal meg általánosítással viselkedtem az animék iránt, örülök neki, hogy végül is kellemeset csalódtam.. A történet furfangos és csavaros, a szereplők viccesek és aranyosak, na meg a látványvilág nagyon szép. Eddig ez számomra a legjobb anime.
.
Csak így tovább! Várom a friss epizódokat továbbra is  Nevet
Naplózva
jeness
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #226 Dátum: 14 máj 01, 18:17:53 »

A párom győzködött hogy ne írjak semmit, de csak nem bírtam ki. (Előre szeretném bocsájtani, hogy nagyon hálás vagyok a fordításért, még ha nem is úgy tűnne a hsz-emből Mosolyog)

Szombat 21 óra: "Felirat holnap vagy hétfőn este."
Hétfő 17 óra: "csak holnap lesz rész"
Kedd 16 óra: "Haladok vele, nem hiszem, hogy ma kész lesz. (Igazából nagyjából tuti, hogy nem)"
(Holnapra tuti 100% hogy lesz) <---- itt pontosan idézni nem tudok, mert:
Szerda 19 óra: Előző hsz-ből kitörlésre került a szerdára vonatkozó 100%-os igéret.
Csütörtök 19 óra: "Majd. Amint lesz rá 4-5 óra szabadidőm. Inkább nem mondok tippet, mert, az szinte sose jön be. A héten."

Nekem sincs sokszor időm arra sem amit fontos lenne megcsinálnom, nem hogy olyasmire ami viszonylag "mellékes" dolog, de ez azért már khm, nem az igazi. Lehet hogy egyedül vagyok vele, de jellemzően ez az a sorozat amit úgy várok mint a messiást, hogy egy fáradt nap után beüljünk a kanapéba és sírva röhögjünk 20 percet rajta!  Mosolyog

Összeszámolva eddig 5 napot izgultunk végig, hogy mikor lesz feltéve a felirat, majd 5x lettem letörve hogy ma se, de gondolom nem vagyok egyedül. Nem baj az ha késik valami, csak akkor ne legyen már napról napra ígérgetve, főleg nem 100%-ra, ha végül mégse lesz megcsinálva. Mondd azt, hogy elfoglalt vagy (mindenki megértené), és csinálod ahogy lesz időd, nem tudod mikorra lesz meg. És akkor nem fog senki se pofára esni 5 egymást követő napon, hogy megint nincs felirat, hanem csak 1x, majd pár nappal később meg felsikít hogy asszony gyere, van Nisekoi felirat! (hülyék vagyunk tudom, de általában így szokott kinézni nálunk a dolog  Pirul)

Na, most hogy kipanaszkodtam magam remélem nem vetted nagyon magadra, és attól még nem fogsz a halál f*szára kívánni, csak gondoltam leírom hogy a jövőben neked is kevesebbszer fájjon a fejed, meg ne b*szogassanak minden nap hogy "Mikor lesz mán felirat?" Mosolyog

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #227 Dátum: 14 máj 01, 18:35:45 »

Először is, örülök, hogy ennyire várjátok. Pont ezért editeltem ki időközben a dolgot, hátha kevesebben látták. Hidd el én is örülnék, ha kevesebb dolgom lenne, főleg mivel egy csomó ilyesmi időközben üti fel a fejét. Elviekben szerdán és ma sem volt semmi dolgom, még is lett. Hidd el, engem zavar a legjobban, főként mivel utálom, ha valamit nem tudok betartani, amikor megígérem.
Sajna az utóbbi 2-3 hétben pedig egyfolytában ez történt, ezért nem is írtam már semmi, csak azt, hogy a héten.
Egyáltalán nem vettem zokon, teljesen igazad van.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 18:36:29 írta Exkirion » Naplózva

jeness
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #228 Dátum: 14 máj 01, 18:46:32 »

Kivárjuk, megéri!  bow
Naplózva
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #229 Dátum: 14 máj 01, 22:26:34 »

 Pojén Meg vagyok nyugodva, hogy nem belőlem jött ez ki, mert ilyen "reklamációkat" én szoktam produkálni, csak azok többnyire mindenkinek ártanak még ha nem is az a célom vele szinte sose...

De felejtsd el, hogy nem nézzük Nevet Ha ígéred másnapra, és nincs fönt és látjuk, hogy írtál egy hsz-t itt, akkor szinte kizárt, hogy ne olvasnám el, szóval ez a kieditelés nem túl nyerő, csak azokkal szemben eredményes, akik talán hetente lesnek föl ide Nevet

Viszont ezzel a szokásommal felhagytam, ráültem a pofámra, kezeimre stb stb, elkezdtem még vagy 4 animét, lefoglalom magam míg ez jön Nevet

Ez a hét így is nagyon szuper volt... Se naruto manga, se anime, se... Nevet

Holnap úgyis koccanunk itt megint Nyelvesít
Naplózva
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #230 Dátum: 14 máj 03, 22:06:31 »

Exkirion, mondd h kész a felirat! Mosolyog
Naplózva
jeness
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #231 Dátum: 14 máj 04, 08:09:17 »

Nem én voltam   Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 04, 09:07:00 írta jeness » Naplózva
dante911
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #232 Dátum: 14 máj 04, 16:05:43 »

remélem egyszerre fel lesz dobva mind a 2 rész Nevet már nagyon várom! Nevet lassan azon gondolkozom, hogy megnézzem-e angol felirattal, de nem visz rá a lélek egyenlőre, szóval hajrá Nevet
Naplózva
kolakola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #233 Dátum: 14 máj 04, 17:53:54 »

Én már nem bírtam Nevet persze magyarul újra megnézem, mivel a mostani részek is elképesztően jók  ikszdé
Naplózva
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #234 Dátum: 14 máj 04, 18:00:35 »

Sziasztok! Nem tudjátok, honnan szerezhetném meg az angol feliratot? Én nem bírom már kivárni Nevet angol érettségi előtt jó lesz egy kis gyakorlásnak Nyelvesít Kerestem a neten, de nem találtam sehol sem :/
Naplózva
gresident
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #235 Dátum: 14 máj 04, 18:45:32 »


Látom  Exkirion  vérét keményen szívják Nevet

 Zarrev a horriblesubos változatban softosan benne van az angol felirat!
Naplózva
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #236 Dátum: 14 máj 04, 18:55:55 »

Azt tudom, de én úgy akarom, hogy magamnak lefordítni és úgy társítani a videóhoz mint felirat. Sajnos külön fájlként (srt) sehol sem találom az angol feliratot. :/ De köszönöm a választ Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #237 Dátum: 14 máj 04, 19:03:49 »

De én úgy akarom, hogy magamnak lefordítni és úgy társítani a videóhoz mint felirat.

Önnek azt nem ajánlom. Az angol jelentős része full szar és majdnemhogy tök más van feliratozva, mint a szöveg, vagyis, amit mondanak. Nem véletlenül tart még normális esetben is 1-2 napba mire elkszülök.

Arra meg, hogy mikor leszek kész nem vagyok soha többet hajlandó válaszolni. Ha hétfőn, legkésöbb kedden kint van a heti, akkor volt időm, ha nincs, akkor nem volt és utána bármikor.

Utolsó alkalom: Tegnap nem voltam itthon egész nap, gőzterővel dolgozom rajta. Késő estére megleszek vele. (értsd: Nem biztos, hogy dátum szerint még ma lesz, de ma, persze csak ha Csibe addig nem fekszik le.).
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 04, 19:10:14 írta Exkirion » Naplózva

Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #238 Dátum: 14 máj 04, 19:13:21 »

Félreértés ne essék, én csak magamnak akartam lefordítani és nem óhajtottam közzétenni az interneten. Az, hogy mennyire rossz az angol felirat nekem nem baj, mert mint mondtam gyakorlásra akartam használni, ami talán szórakoztató is lenne.

Valamint nem szóltam egy rossz szót sem a felirat késése miatt, nem is érzem jogosnak, hogy egy olyan feliratot követeljek, amit ingyen ide adnak nekem (amit szeretnék meg is köszönni, mert mindig a te feliratoddal nézem az animét).

szerk.: De köszönöm, hogy felhívta az angol felirat minőségének állapotára a figyelmet. Mosolyog

szerk2.: Egyébként valaki tudna nekem ajánlani ehhez hasonló animét? Elég offnak hangzik ezért ha igen, akkor megírnátok nekem privát üzenetben? köszi Mosolyog))
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 04, 19:37:26 írta Zarrev » Naplózva
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #239 Dátum: 14 máj 04, 20:31:51 »

Én is nagy fan lettem hiába  Kúl egyszerre néztem meg 14 részt aztán rákattantam minden formában Mosolyog DE, Exkirion-t teljes mértékbe megértem sok a teendő kevés az idő én csak értékelni tudom az emberek igyekezetét Nevet Várom a magyart mint mindenki de, dupla epizód még jobban is ütne Nevet
Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!