24 szep 28, 08:18:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 79737 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #210 Dátum: 14 ápr 26, 20:09:45 »

Az eheti részben: Onodera, Onodera és még több Onodera Nevet
Aztán, amikor már épp sok lenne Onoderából, akkor egy kis Onodera Nevet
Felirat holnap vagy hétfőn este.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 20:10:17 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #211 Dátum: 14 ápr 27, 19:30:05 »

A királyét? És Tényleg. Nem gondoltam volna.  Youpinak tudtam, hogy ugyanaz a szinkronja, mint Kenpachinak de azért valljuk be, Kenpachi sokkal meghatározóbb személyiség. kacsint

Mikor Kenpachi(Nevet) mondja, hogy Marika még őrzi Raku játékait amiket ott hagyott elképzeltem, hogy Raku felkiált: "A régi játékaim!!" xD

Így, hogy Mari szinte ellopta az egész részt meg az előzőt is nem csodálom, hogy Onodera kap egy külön epizódot. Majd biztos Chitoge is kap majd. Seishironak se ártana, ha nem akar mellékszereplő lenni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #212 Dátum: 14 ápr 28, 16:10:48 »

Srácok, csak holnap lesz rész (megint), mert kb 1 óra múlva dolgom lesz és csak 9 felé érek rá majd megint.
Suli + IRL mostanában nagyon szopat.
Naplózva

joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #213 Dátum: 14 ápr 29, 02:59:23 »

Ugyanmár, semmi gáz, a kommenteket elolvasva ámulok csak xD

Nem vagyok szokva, hogy animékben ennyire jártas emberek társalgását lássam, hozzátok képest én egy kis senki vagyok Nevet
Úgy érzem HxH animét is el kéne kezdjem, mert egyedül azt a párhuzamot nem fogtam föl, a többin jót nevettem Nevet

Elhiszem, hogy népszerű ez az anime... Amikor kb 6. résznél járt akkor szálltam be és most totál a rabja vagyok, de első évad végéig tuti nem kezdek bele a mangába... Az a baj Naruto-val is így jártam... Átálltam már vagy 2 éve a mangára hanem 3 (ink 3) és vagy fél éve nem is néztem az animét... Szomorú

De amúgy miért hiszi mindenki, hogy Chitoge az a kiscsaj? Nevet Valamiért én is felé hajlok, de Marival ismeretekben kb egy szinten vannak, meg a körülmények is ezt sugallják, viszont Onodera-val kapcsolatban még semmit se tudunk, csak hogy ő is tett valakinek egy ígéretet, bár most hirtelen beugrott egy kis részlet, újra kell nézzem eddigi részeket xD Szóval a sori nyakatekertségét tekintve lehet Onodera is... Akárhogy gondolkozom ezt sehogy se tom előre kibogozni... Pedig már ez is egy személyes hobbim, hogy mindent próbálok előre kibogozi, és eddig még kb semmi se ért váratlanul... Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #214 Dátum: 14 ápr 29, 13:00:36 »

Ha azt feltételezem, hogy az ígéretet kötő lány tényleg úgy néz ki, ahogy mutatták nekünk, akkor mindenképpen Chitoge, de meg lehet mindent kavarni könnyedén.

Ha Onodera lenne a lány, akkor tét nélküli lenne a dolog, mert Raku jelenleg őt szereti és ő is szereti Rakut. Nem változtatna semmit a dolgokon az, hogy a múltban már szerették egymást, maximum kiegészítené a szerelmi történetüket és a nagy egymásra találás szebb lenne. Ha az ígéretet kötő lány hajhossza pontos, akkor nem hiszem, hogy gyerekkorában olyan hosszú haja lett volna, így az esélyei picit csökkentek.

Chitoge esetében lenne érdekes a dolog. Jelenleg nem igazán kedvelik egymást Rakuval, bár kezdenek megenyhülni egymás felé. A múltban szerelmet fogadtak, a jelenben pedig hamis szerelmeseket játszanak és nem szívlelik egymást. Érezni a klisé szagot a levegőben, de könnyen lehet, hogy a hamis szerelemből igazi szerelmet akar kihozni az alkotó. Ha az ígéretet kötő lány hajhossza pontos, akkor az övére emlékeztet a legjobban.  

Marikát érzem a köztes állapotnak. Raku szerintem jobban kedveli őt, mint Chitogét, de nem annyira, mint Onoderát. Őszintén szereti Rakut és ezt nyíltan vállalja, már-már túlzásokba esik. Ha nem lenne olyan tapadós, lehet Rakunak se lenne problémája vele. Ha az ígéretet kötő lány hajhossza pontos, akkor szimplán kiesett, mert rövid haja volt.

Az igazi kérdés az, hogy Raku a múltbéli szerelmet vagy a jelenlegit választja.

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 13:02:43 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #215 Dátum: 14 ápr 29, 13:30:27 »

Bastian kicsit leegyszerűsítetted. Nevet

Akkor leírom, hogy szerintem miért Chotogének van a legnagyobb esélye Raku első szerelme posztjára. De előtte kis visszatekintés Raku és a lány első találkozásukra és az ígéretükre.
Az egyik részben láthattuk, hogy a lány egy sziklán ül és szomorkodik a mesekönyv miatt. Az ígéret pedig az első részben láthattuk, hogy egy hosszú hajú lány adja a nyakéket Rakunak a kulcsot pedig megtartja. Ezt a "Zawsze in Love" mondat kíséri.
Onodera azt mondta, hogy mikor találkozott azzal a fiúval, akkor már viselte a nyakélet, amit a lánytól kapott. Szóval az ígéret már megköttettet. Ezzel Onodera ki  is esett.
Mari 1 nap kivételével végig bent játszott Rakuval. Így nem stimmel se a találkozás, se a lány hosszú haja. Tetejébe Raku egy hónapig játszott kint a lánnyal. Szóval Onodera és Mari emlékei is eltérnek Rakuétól. Ellenben Chitoge emlékei az eddigiek alapján megegyeznek Rakuéval. Hosszú haj, 1 hónapig együtt voltak kint és ő is emlékszik a "Zawsze in Love"-ra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
nyuszko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #216 Dátum: 14 ápr 29, 15:26:59 »

szerintem is Chitoge az igazi, mert ott van még Raku homlokán a seb ami nagy valószínűséggel a naplóban írtak alapján kaphatott. Illetve ha jól rémlik a lakatban a kulcs egy hangyányit el is fordult mielőtt eltört.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #217 Dátum: 14 ápr 29, 15:36:14 »

A seb csak azt bizonyította, hogy ő az a fiú Chitoge naplójából de ez később meg is lett erősítve, hogy találkoztak a tárgyalások miatt. Azért nem vettem bele, mert annak már nincs jelentősége.

A kulcs próba meg bármi lehetett. Vagy az, hogy azért tört bele a kulcs mert nem abba a zárba való, vagy csak azért mert 10 év alatt meggyengült a kulcs és Chitoge volt túl durva, nem hagyta, hogy szép lassan mozogjon a zár és emiatt törtt bele.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #218 Dátum: 14 ápr 29, 16:44:03 »

Onodera azt mondta, hogy mikor találkozott azzal a fiúval, akkor már viselte a nyakélet, amit a lánytól kapott. Szóval az ígéret már megköttettet. Ezzel Onodera ki  is esett.

Gyakori tévedés. Onodera zt mondta, hogy (idézem a fordításból)


"Már nem emlékszem sem az arcára, sem a nevére,
de az egyetlen dolog, amire emlékszem,
hogy az a fiú
egy ugyanolyan nyakéket viselt, mint a tiéd, Ichijo-kun."

Egy szóval sem mondha, hogy mikor. Szóval nem arról van szó, hogy a találkozásukkor már megvolt neki, hanem, hogy úgy emlékszik a fiúra, hogy rajta volt az a nyakék.
A helyzet az, hogy "Zawsze in Love" ide vagy oda Chitogénél, az egyetlen személy, aki emlékszik a nyakékre az Onodera és talán Marika.

Raku továbbá mondja, hogy még a hajszínét sem tudja belőnia  csajnak, szóval nem hinném, hogy a sziluett bármit jelentene (hajhosszt illetően). Mivel Raku kiskorában együtt játszott Chitogéval (és majd egy későbbi Rakunak fontos karakter is hosszú hajú lesz, de ebbe itt ne menjünk bele), így logikusan hosszúhajúnak képzeli el/hosszúhajúvá fakult a lány(t) az emlékeiben.

Sajna Chitoge "Zawsze in Love"-ja jó nyomnak tűnik, de igazából annyira nem az. (Nem spoilereznék)

-----------

A résszel kapcsolatban. Haladok vele, de mivel ma 4-ig suliban voltam és holnap ZH-t kell javítanom (jéj) így nem hiszem, hogy ma kész lesz. (Igazából nagyjából tuti, hogy nem)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 18:20:40 írta Exkirion » Naplózva

Gahen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #219 Dátum: 14 ápr 29, 23:01:03 »

A kulcs próba meg bármi lehetett. Vagy az, hogy azért tört bele a kulcs mert nem abba a zárba való, vagy csak azért mert 10 év alatt meggyengült a kulcs és Chitoge volt túl durva, nem hagyta, hogy szép lassan mozogjon a zár és emiatt törtt bele.

A kulcs azért tört bele szerintem, mert záró irányba tekerte. A lakatok, illetve egy oldalú zárak úgy tudom többnyire óra járással ellentétes irányban nyílnak, kivéve például a titkos dobozokét, ahol pont emiatt szerelik be a másik fajtát.
Naplózva
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #220 Dátum: 14 ápr 30, 01:42:12 »

Gyáááááááááááááhhhhhh, nem is én volnék, ha nem a zárójeles rész ragadt volna meg bennem a legjobban xD

Exkirion, ezek a legjobb spoilerek, amik nem azok, de mégis, amilyen kedvcsináló, előretekintő akármi, amiket szeretek, de egyben a falra is mászok tőlük xD

Amúgy nem tudom, ez a Zawsze in love vagy miazisten pont nem annyira érdekelt engem, csak amolyan tapasztalatból húz a dolog Chitoge felé...

De tudjátok a legnagyobb durranás az volna, ha egyikük kulcsa se volna jó... Akkor mind a 4-en leshetnének, hogy most akkor mivan :DDDD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #221 Dátum: 14 ápr 30, 10:21:13 »

Egy szóval sem mondha, hogy mikor. Szóval nem arról van szó, hogy a találkozásukkor már megvolt neki, hanem, hogy úgy emlékszik a fiúra, hogy rajta volt az a nyakék.
Akkor Onodera abból az 1 hónapból csak az utolsó napra emlékszik, mikor már odaadta neki a nyakéket.Pojén

A hosszú hajat Mari miatt vettem számításba mert neki tudjuk, hogy rövid haja volt és Rakunak a hosszú hajú lányok tetszenek/tetszettek.
Marinál még meg kell említenem, hogy hacsak a kulcsok alakját vesszük, akkor az ővé passzol a nyakékhez a leginkább.

Szóval még lesz mégegy hosszú hajú lány is? Csak így tovább Raku! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #222 Dátum: 14 ápr 30, 23:18:51 »

Ilyenkor gondolkozom el, hogy ilyen is csak a mesébe van... Semmi extra nincs a srácban, najó annyi, h jakuza, azt csak úgy szállingóznak köré a csajok... Valamilyen szinten irigylésre méltó, de ilyenkor mindegyik azt akarja, h válaszd egyiket és a nők alaptulajdonsága a kitartás és sose hagynak nyugodni... Szal ez egyben áldás és átok is...

Nem véletlen terjed el az a pletyi, hogy ha az animéket nézzük japánban mindenki vagy szörny, vagy kislány Nevet
Naplózva
Rockerboy14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #223 Dátum: 14 máj 01, 17:24:29 »

Szervustok!  Nevet

A Nisekoi anime következő része mikorra várható?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #224 Dátum: 14 máj 01, 17:44:07 »

Majd. Amint lesz rá 4-5 óra szabadidőm. Inkább nem mondok tippet, mert, az szinte sose jön be. A héten.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!