24 júl 05, 14:58:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 610 611 [612] 613 614 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1831110 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9165 Dátum: 14 jún 03, 16:35:03 »

Szerintem ezek nem is nagyon fognak kiderülni mivel nem relevánsak, ráadásul.

Ki Hagoromo apja? (Nem hiszem, hogy egy random Gipsz Jakab.)
Szerintem meg pont, hogy igen. Kaguya nem tűnik annak a szuper romantíkus típusnak. Simán el tudom képzelni, hogy akart gyerekeket azt berendelt magának valakit gyorsba egy éjszakára. Meg persze nem tudunk semmit Kaguyáról az is lehet, hogy neki nincs szüksége párra az ilyesmihez.

Ki Hagoromo felesége? (Mert tuti volt a gyerekeinek anyja.)
Erre mondjuk egy kicsit én is kíváncsi vagyok, de amint mondtam, miven nagyon nem fontos, így nem hiszem, hogy ki lesz fejtve.

Kaguyánál nem zárom ki, hogy egy másik dimenzióból jöhetett (pl.: limbo világ).
De szerintem még a "hold szellem" is vállalható (vagy legalábbis egyszer ember volt). --> a bambuszgyűjtő öregember történetéből gondolom.

Vagy Naruto a fején találta a szöget és tényleg földönkívüli Nevet
Mondjuk az tényleg valószínűbb, hogy valami youkai.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 03, 16:35:51 írta Exkirion » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #9166 Dátum: 14 jún 03, 17:24:35 »

"Szerintem meg pont, hogy igen. Kaguya nem tűnik annak a szuper romantíkus típusnak. Simán el tudom képzelni, hogy akart gyerekeket azt berendelt magának valakit gyorsba egy éjszakára. Meg persze nem tudunk semmit Kaguyáról az is lehet, hogy neki nincs szüksége párra az ilyesmihez."

Amikor ezt írtad én egyből erre gondoltam.
http://www.youtube.com/embed/mOaEZ0_txYI
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9167 Dátum: 14 jún 04, 06:40:13 »

Kezdetben vala...


http://www.mangapanda.com/naruto/679

Szóval valahol még bújkál a tesó, ahogy azt már korábban is pedzegettük. Egyébként érdekelne, mi a baja Kaguyának vagy hogy miért teszi, amit tesz, ellentétben ugye a fiaival.

Szegény Madarát azért sajnálom egy picit, kicsit megalázhatták volna, mielőtt eltűnik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 06:46:29 írta Életunt Cápa » Naplózva

Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9168 Dátum: 14 jún 04, 07:14:16 »

Na most ha ebből kihozzák azt, hogy Naruto, meg Sasuke kap egy olyan power up-ot, amivel Kaguya 2 fia szintjére lép, én  komolyan kifekszek!:D
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9169 Dátum: 14 jún 04, 07:18:14 »

Hát ebből idáig azt hozták ki, hogy "csak" Rikodu erejét kapták meg felesbe. Meg ugye Ashura meg Indra chakráját.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9170 Dátum: 14 jún 04, 07:20:16 »

Nem lepődnék meg, ha a tesó megjelenne és ő adná a srácoknak a másik fél erőt, ami "hiányzik". Nagyon dugó van arról is, hogy vele mi lett. Nem lepődnék meg, ha valami pecsétben lett volna, ami akkor törik fel, ha muter megjelenik. Vagy ilyesmi.

Amúgy nem volt rossz rész, Kaguya ott van a szeren. Ez a Zetsu dolog viszont elég csúnya... o.O
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9171 Dátum: 14 jún 04, 07:36:31 »

Nem lehet hogy Itachi volt az öreg testvére? (vagyis ami csakra maradt belőle)  Más olyan személy nem jut eszembe.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9172 Dátum: 14 jún 04, 07:43:33 »

Arra semmi sem utalt, hogy Itachi lenne Rikodu testvérének a reinkarnációja.. De ezek után még ez is kiderülhet Lehánylak
De ha arra a megjegyzésre utalsz, amit Black Zetsu mondott, azzal csak Sasukét oltogatta, gúnyolt.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9173 Dátum: 14 jún 04, 07:53:25 »

Köszönöm Kishimoto, hogy az értelem legutolsó szikráját is sikerült eltörölnöd a mangádból. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #9174 Dátum: 14 jún 04, 07:58:55 »

Megleptél Kishimoto, nem gondoltam volna, hogy ilyen izgalmas lehet még a történet, pedig elsőre elég gagyinak tűnt Kaguya villámtranszformációja, Zetsu bátyánk kezeskedett a jó eredményért. Nevet Újabb érdekes képességek, jutsuk, újabb szereplők, jó lesz ez.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9175 Dátum: 14 jún 04, 08:55:27 »

Ebből a fejezetből egyedül a borító tetszett, de az nagyon. Szerintem ötletes volt Mosolyog.
A fejezettel kapcsolatban. Remélem nem olyan lesz, mint mikor Edo Madara az öt Kage ellen harcolt.

Na most ha ebből kihozzák azt, hogy Naruto, meg Sasuke kap egy olyan power up-ot, amivel Kaguya 2 fia szintjére lép, én  komolyan kifekszek!:D
Ki fogják hozni, jelenleg nem érnek fel erőben hozzá. De majd kiderül, elvégre valamiért nem nyelte el a chakrájukat, hanem az elpusztításukat választotta.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 08:57:53 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9176 Dátum: 14 jún 04, 09:15:41 »

Oké, már csak a másik tesó nem tűnt fel eddig... Most már majdnem minden legenda feltűnt.

Benne vannak a szószban megint. Madara érdekes lezárást kapott xD A főgonosz eltűnik egy pillanat alatt, h egy másik átvegye a helyét.

Tény, h kapniuk kell a srácoknak vmi power upp-ot megint, mert Kagura ellen esélyük sincs, főleg h közben Kakashiékat is eltűntethetnék a közeléből, mert ők szinte azonnal meghalnának... Kíváncsian várom a köv. fejezetet Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #9177 Dátum: 14 jún 04, 09:24:55 »

Jó kis rész volt. Nevet

Azért sajnálom szegény Madara-t,hogy ilyen módon került ki a képből. Szóval akkor Fekete Zetsu csak az alkalmat várta,hogy előhivhassa Kaguya-t. Ugye megvárta amig Madara elnyeli a Juubi-t meg az Istenfát,és csak ezután hivta elő Kaguya-t. Végre megtudtuk a másik tesó nevét is már csak az a kérdés,hogy merre van most az a tesó,mert szerintem lessz még szerepe neki is. Lehet,hogy ő fogja odaadni az saját  erejét Sasuke-nak meg Naruto-nak mint ahogy Rikudo tette,és igy már nem csak fél erővel képesek harconi. Azért arra kiváncsi vagyok,hogy mit tervez Kaguya,és miértakarja eltütetni Narutoékat.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9178 Dátum: 14 jún 04, 10:08:43 »

most akkor Obito meghalt nemde?mert miután kiszedték belőle a Juubit,utána a gedo mazou tartotta életben,miután használta a rinne tenseit Fekete Zetsu tartotta életben,most nincs már benne se a szobor,se Zetsu,akkor gondolom meghalt,mondjuk kár érte,meg azért Madaráért is,mert azt gondoltam hogy egy olyan kimerítő harc után halt volna meg mint anno Hashirama elleni csatában ,mikor azt hitték meghalt.

Egyébként jó lesz végre látni a Byakugant mikor ellenség használja,eddig mindig sharingan,rinnegan,a byakugant kezdett elfelejtődni,pedig az is klassz szemtechnika.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9179 Dátum: 14 jún 04, 10:09:52 »

Egész gyorsan leküldték Madarát a kispadra, se Obito, se Madara nem élvezhette ki a Juubi jinchuurikiségét. Választ kaptunk arra a kérdésre, hogy ki volt Hagoromo fivére, most láthatjuk az anyatermészet pusztító erejét. Bár kíváncsi lennék, hogy Kaguya ettől függetlenül birtokolja-e a Rinnegan erejét?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 10:11:22 írta vakama08 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 610 611 [612] 613 614 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!