24 júl 05, 14:56:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 609 610 [611] 612 613 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1831101 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9150 Dátum: 14 máj 29, 19:52:46 »

Mert most Naruto egy erős vele és rendesen helyre tette .
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9151 Dátum: 14 máj 29, 20:18:18 »

Hát igen. Sasukének mindenképpen jót tett ez a kiegyenlítő powerup  Mosolyog Olyan, mint amikor F1ben bejön a Safety car
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9152 Dátum: 14 máj 29, 21:03:55 »

Nem sokáig, úgy is az lesz, hogy Naruto egy picivel erősebb, mint Sasuke. Mindig ez van, mikor Szöcsi ott tart, hogy éppen beérte, akkor utána kis idő múlva Narancs mindig lehagyja őt. Most is így lesz, tuti, hogy Naruto fogja megenni a gyümit, és akkor már le is hagyta. Vagy, az is lehet, hogy jelenleg sincs egy szinten Szöcske Narutóval (csak egyenlőre még mi az olvasók feltételezzük azt, hogy igen egy szinten vannak) lehet, hogy az Ufónyuszi elleni harcban, Naruto olyan jutsukat fog mutatni, hogy az besz*rás. A final fightban úgy is ő fogja a döntő csapást bevinni, és nem Sasuke.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9153 Dátum: 14 jún 01, 11:55:34 »

Nem igazából értem ezt a Szöcsi vagy Narcsi hammolja be a gyümi-t feltételezést. Még a Nagy Bölcs elmondta hogy a fa bebábozza az embereket és kiszívja belőlük még a szuszt is ezáltal megöli őket és így lesz a gyümölcs. Egy szó mint száz ha már ott tartunk ki eszi meg a gyümölcsöt akkor nagyon durván elbuktak, mert a világ megmurdált. De persze tényleg lehet hogy meglesz a gyümölcs és Szöcske eszi meg és egy EPIC RINNE TENSEI-el mindenkit visszahoz de ez egy elég lame befejezés lenne, főleg egy ilyen arrogáns szociopatától ^^".
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9154 Dátum: 14 jún 01, 13:49:56 »

Nem igazából értem ezt a Szöcsi vagy Narcsi hammolja be a gyümi-t feltételezést. Még a Nagy Bölcs elmondta hogy a fa bebábozza az embereket és kiszívja belőlük még a szuszt is ezáltal megöli őket és így lesz a gyümölcs. Egy szó mint száz ha már ott tartunk ki eszi meg a gyümölcsöt akkor nagyon durván elbuktak, mert a világ megmurdált. De persze tényleg lehet hogy meglesz a gyümölcs és Szöcske eszi meg és egy EPIC RINNE TENSEI-el mindenkit visszahoz de ez egy elég lame befejezés lenne, főleg egy ilyen arrogáns szociopatától ^^".

Nem tudom, hogy miből veszítek, hogy meghalnak, a fordítás szerint: Az erejüket is felhasználja, miközben életben tartja őket. Következtetés: Kifejlődik a gyümölcs, az emberek életben maradnak. Lehet, hogy szimplán a chakrájuk egy része kell, hogy minden chakra egyesülésével létrejöhessen a gyümölcs, ugyanúgy, mint a Juubi feltámadása: ott is kiderült, hogy nem kell minden bijuu teljes chakrája, elég egy töredéke (magyarán a chakrájuk lenyomata). Bár ez az én álláspontom, a mangából ez derült ki számomra.

Ui.: Kicsit röhejes befejezés lenne, ha mindenki meghal, kifejlődik a gyümölcs, Kaguya megeszi, isteni erő a négyzeten hatalommal fog rendelkezni és egy lakatlan bolygón fog élni. Szerintem rohadtul semmi értelme így az egésznek, már csak ezért is vagyok úgy vele, hogy az emberek nem fognak meghalni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 01, 13:50:30 írta vakama08 » Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9155 Dátum: 14 jún 01, 14:21:25 »

Naruto-ék még a két Rinnegan-os Madarával is alig tudtak elbánni de most Kaguyával hogy fognak akkor harcolni vagy lehet hogy újra kapnak valami új fegyvert. Pl. naruto kap egy rinnegant sasuke meg bijuukat! Elég érdekes kimenet lenne  ikszdé!
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9156 Dátum: 14 jún 01, 16:44:11 »

Idézet
Naruto-ék még a két Rinnegan-os Madarával is alig tudtak elbánni de most Kaguyával hogy fognak akkor harcolni vagy lehet hogy újra kapnak valami új fegyvert. Pl. naruto kap egy rinnegant sasuke meg bijuukat! Elég érdekes kimenet lenne 

Kaguya még tudtommal nem jelent meg csak Zetsunak kaguya akarata van most és ahogy kinéz most Madara testét akarja lenyúlni. Ergo nem kaguya erőszint ellen kell majd harcolniuk, viszont ha Kaguya úgy jön vissza, hogy saját testébe két byakugannal meg homlokán az a szem mint ami Madarának van meg szerintem Sasukenak is hasonója van, akkor viszont tényleg Kaguya erejével szállnak szemben. Amúgy azt se értem, hogy Kaguya miért lehetett olyan erős amkor két byakuganja volt meg homlokán az a szem mint Madarának meg Sasukenak, azzal a kivétellel, hogy Madarának két byakugan helyett két rinneganja van ami a legerősebb szem. Mondjuk az a 9pöttyös rinnegan vagy sharingan szerintem erősebb, de még nem lett kijelentve.
Azt se értem, hogy Sasukenak az egyik szeme miért olyan mint ami kaguyanak volt a homlokán meg most már Madarának is.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9157 Dátum: 14 jún 01, 16:54:12 »

Idézet
Naruto-ék még a két Rinnegan-os Madarával is alig tudtak elbánni de most Kaguyával hogy fognak akkor harcolni vagy lehet hogy újra kapnak valami új fegyvert. Pl. naruto kap egy rinnegant sasuke meg bijuukat! Elég érdekes kimenet lenne 

Kaguya még tudtommal nem jelent meg csak Zetsunak kaguya akarata van most és ahogy kinéz most Madara testét akarja lenyúlni. Ergo nem kaguya erőszint ellen kell majd harcolniuk, viszont ha Kaguya úgy jön vissza, hogy saját testébe két byakugannal meg homlokán az a szem mint ami Madarának van meg szerintem Sasukenak is hasonója van, akkor viszont tényleg Kaguya erejével szállnak szemben. Amúgy azt se értem, hogy Kaguya miért lehetett olyan erős amkor két byakuganja volt meg homlokán az a szem mint Madarának meg Sasukenak, azzal a kivétellel, hogy Madarának két byakugan helyett két rinneganja van ami a legerősebb szem. Mondjuk az a 9pöttyös rinnegan vagy sharingan szerintem erősebb, de még nem lett kijelentve.
Azt se értem, hogy Sasukenak az egyik szeme miért olyan mint ami kaguyanak volt a homlokán meg most már Madarának is.

Sasuke esetében az egy Rinnegan, ami kinézetre tényleg segg ugyanaz, mint az istenfa szeme, valamint Kaguya és Madara homlokán lévő szem. Rá ilyen hatással volt az az erő, amit Hagoromo adott neki, mert egy pár Mangekyou Sharingannal nem igen vehette volna fel a harcot a Rinnegan által létrehozott Mugen Tsukuyomi ellen. Engem inkább az érdekel, hogy a másik szeme miért maradt egy egyszerű Sharingan, ami ugyanúgy birtokolja a Mangekyou erejét?
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9158 Dátum: 14 jún 02, 11:29:59 »

Mert Rikodou-nak csak a fél erejét kapta meg, benne egy Rinnegan alakult ki mert neki arra volt affinitása, ahogy Naruto a senjutsura ezért benne meg az, így osztódott ketté az ereje.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9159 Dátum: 14 jún 02, 12:54:46 »

Így gondolom én is. Ráadásul amíg nem kezdik el egyesíteni az erejüket addig semmi esélyük nem lesz a harcban. Ha külön, külön kezdenek harcolni akkor nagy bajban lesznek. Pedig várható, hogy így kezdik el a harcot aztán néhány pofon után elkezdenek gondolkozni.
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #9160 Dátum: 14 jún 02, 14:48:48 »

csak úgy érdekességképpen amit itt: https://www.youtube.com/watch?v=40zbAAZ3X7c  ......lee használ (3. kapu megnyitása után) az nem az éjszakai elefánt csak más stílusban? feltűnt ez már valakinek?
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9161 Dátum: 14 jún 02, 17:21:15 »

Ott Lee ténylegesen megütötte, Gay meg a levegőt löki meg.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9162 Dátum: 14 jún 03, 11:09:54 »

Most nekem nemvilágos az, hogy Obito, kb 10-ed akkora erővel amivel rendelkezik most Madara képes volt feltartani Zetsu-t, Madara meg majd nemlessz képes rá.Azért szerintem kicsit necces, hogy egy olyan karaktert, akit az alkotó felépített ilyen legyőzhetetlen szintre, csak így eltegyenek az útból.Arról meg ne is beszélljünk, hogy már minden negatív dolgot Madarára vezettek vissza, minden hozzá köthető....................
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9163 Dátum: 14 jún 03, 12:42:12 »

Idézet
Elküldve: 14 jún 01, 17:44:11
Írta: Mach5
Ad by save net. More Info | Hide These Ads
Idézet beszúrása
Idézet
Naruto-ék még a két Rinnegan-os Madarával is alig tudtak elbánni de most Kaguyával hogy fognak akkor harcolni vagy lehet hogy újra kapnak valami új fegyvert. Pl. naruto kap egy rinnegant sasuke meg bijuukat! Elég érdekes kimenet lenne

Kaguya még tudtommal nem jelent meg csak Zetsunak kaguya akarata van most és ahogy kinéz most Madara testét akarja lenyúlni. Ergo nem kaguya erőszint ellen kell majd harcolniuk, viszont ha Kaguya úgy jön vissza, hogy saját testébe két byakugannal meg homlokán az a szem mint ami Madarának van meg szerintem Sasukenak is hasonója van, akkor viszont tényleg Kaguya erejével szállnak szemben. Amúgy azt se értem, hogy Kaguya miért lehetett olyan erős amkor két byakuganja volt meg homlokán az a szem mint Madarának meg Sasukenak, azzal a kivétellel, hogy Madarának két byakugan helyett két rinneganja van ami a legerősebb szem. Mondjuk az a 9pöttyös rinnegan vagy sharingan szerintem erősebb, de még nem lett kijelentve.
Azt se értem, hogy Sasukenak az egyik szeme miért olyan mint ami kaguyanak volt a homlokán meg most már Madarának is.


Hát szerinte mi így tudjuk hogy a Rinengan a legerősebb,de csak azért mert Rikudunak az volt így terjedt el hogy az a legerősebb .De senki sem ismeri a valódi történetet Naruton és Sasukén kívül .Lehet hogy a byakugan erősebb a rinengannál csak tudni kel rendesen használni és lehetséges hogy a Juga klán nem képes a szem technikának a terjes erejét csak a töredékét használni pontosabban nem is tudják hogy tudják jóban is használni .De azért nem hiszem hogy Sasukénak a rinengan és Narutonak a senjucu lenne az öröksége.Szerintem inkább nap és a hold a tenyerükön azt kapták rikudoutól .
Naplózva
wezee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9164 Dátum: 14 jún 03, 15:36:46 »

Az alábbi kérdések senkinek nem fordultak meg a fejében?

- Ki Hagoromo apja? (Nem hiszem, hogy egy random Gipsz Jakab.)

- Ki Hagoromo felesége? (Mert tuti volt a gyerekeinek anyja.)

Gyakorlatilag semmilyen info nem hangzik el.


Kaguyánál nem zárom ki, hogy egy másik dimenzióból jöhetett (pl.: limbo világ).

De szerintem még a "hold szellem" is vállalható (vagy legalábbis egyszer ember volt). --> a bambuszgyűjtő öregember történetéből gondolom.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 609 610 [611] 612 613 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!