24 júl 08, 16:29:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1832859 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9120 Dátum: 14 máj 28, 16:13:51 »

Kishi le sem tagadhatná, hogy ő a legjobban megírt karaktere.
Azért sok jól megírt karaktere van Kishinek. Jiraiya egész élete nagyon jól megvolt csinálva és a halála is teljesen korrekt volt. Sokan megköveznek, de nekem Nagato és Itachi karaktere és története is nagyon adta. Most pedig, ahogy egyre jobban halad előre fele a manga Obitot is egyre jobban sajnáltam és a végére még meg is kedveltem.
Kisame önfeláldozása pedig az egyik legnagyobb ninja tett volt a mangában. Isten igazából, így hogy Orochimaru él nem is igen van olyan karakter akinek elégedetlen lennék a halálával. Az ővé volt az egyetlen, amit képtelen voltam elfogadni és lám életben van.

Oh bocsánat van egy karakter akit nem kedvelek az pedig Kabuto. Semmi nem volt a múltjába jelenjében amiért kicsit is szimpatizálni tudtam volna vele.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 16:14:42 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9121 Dátum: 14 máj 28, 16:58:04 »

Apropó, Madara tud egyáltalán Kaguyáról? Szegénynek annál nagyobb meglepi ez az egész  Ördögi
Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9122 Dátum: 14 máj 28, 17:28:24 »

Apropó, Madara tud egyáltalán Kaguyáról? Szegénynek annál nagyobb meglepi ez az egész  Ördögi

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/646/9 Tud róla, illetve az egész történetet.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9123 Dátum: 14 máj 28, 17:40:25 »

A Morause által beillesztett Jackie Chan-os kép értelmesebb volt, mint ez a manga fejezet. Nálam ott telt be a pohár, hogy kiderült, hogy Madara is csak egy eszköz, vagy ha úgy tetszik egy báb volt csupán. Kaguya néni pedig most csatázni fog a kölkökkel.

Idézet
Ha a földönkívül nyuszi, Kaguya lett a főgonosz,  és a gyerekei reinkarnációi a szeretet erejével beszélik le rossz szándékáról, én tökön szúrom magam.

Ha ez fog megtörténni, akkor én végleg otthagyom a p*csába a Narutót, se az animét nem fogom nézni és a mangát se olvasom többet. Amúgy is már marha DB feelingre lett erőltetve a sztori, na de ez már sok. A többi karakter álmain, sem voltam meglepődve. Kiba-t sose csíptem, de na de most, hogy az  álmában ő akar lenni a hokage, ez már annyira irreális és szánalmas, hogy nevetni sem tudok rajta.  Neeem
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9124 Dátum: 14 máj 28, 18:03:17 »

Most akkor fekete zetsu az mindvégig kaguya volt vagy pedig most, hogy mugen tsukuyoumi beteljesült így zetsu testét valahogy elfoglalhatta? Én az utóbbira tippelek, hisz ha kezdetektől fekete zetsu ő lett volna akkor nem hinném, hogy több tíz éven át képes lenne egy senkiként mutatkozni. Arra is kíváncsi vagyok, hogy most, hogy kaguya a félig zetsu félig obito testbe van így is olyan erős mint régen volt vagy pedig csak obito+zetsu erejét bírja irányítani? Ha ugyanolyan erős most mint akkor volt (amit kétlek hisz a szemei se ugyanazok már mint voltak, se a teste) akkor eléggé megfog gyűlni a baj vele és én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy Madara ezek után most beáll és segít elverni Kaguyat... Nevet Ha viszont ez lesz akkor nevetve fogok sírni, hogy kishimoto hogy volt képes ilyet eljátszani már ezredjére.
Madara-t meg nem féltem, nem láttam pontosan, hogy hogyan szúrta hátba kaguya, de kétlem, hogy ilyen hamar őt meglehetne ölni amikor szó szerint fél teste nem volt meg most meg az egész teste ott van és repked is, őt ilyen könnyen nem fogják megölni még ha kaguyaról is van szó, legyen akármilyen erős kétlem, hogy 1 manga oldal alatt megöli Madarat.
Amúgy szerintem Kaguyanak most nincs meg az ereje és hogy miért nem? Obito+Zetsu testébe van, nincs meg a szem ereje se ami neki volt, valamint chakrája se hinném, hogy meg van, ráadásul Madara-t hátba támadta. Kétlem, hogy ha meglenne kaguyanak az ereje akkor hátba támadná Madarat, attól függetlenül, hogy Madara bika, ha Kaguya teljes erejébe van akkor szemtől szembe ment volna Madara ellen.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #9125 Dátum: 14 máj 28, 18:17:02 »

Nem is megölni akarja Madarát, hanem elbitorolni a testét (véleményem szerint).
Goa'uld...
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #9126 Dátum: 14 máj 28, 18:17:14 »

Madara-t meg nem féltem, nem láttam pontosan, hogy hogyan szúrta hátba kaguya, de kétlem, hogy ilyen hamar őt meglehetne ölni amikor szó szerint fél teste nem volt meg most meg az egész teste ott van és repked is, őt ilyen könnyen nem fogják megölni még ha kaguyaról is van szó, legyen akármilyen erős kétlem, hogy 1 manga oldal alatt megöli Madarat.
Amúgy szerintem Kaguyanak most nincs meg az ereje és hogy miért nem? Obito+Zetsu testébe van, nincs meg a szem ereje se ami neki volt,
Hát nekem úgy tűnik, hogy épp el akarja foglalni a testét. Gondolkozik

A fejezetről meg...eddig poénként fogtam fel az ötletet, hogy Kaguya lesz a főboss. Hogy miért? Több mint 600 fejezetig nem volt róla említés sem, most meg learatja a babérokat. Olyan szinten mondjuk, ellehet fogadni, hogy ő az ősök őse, aki vissza, veszi a hatalmát.
A többiek álmai jól és tömören lett bemutatva, örülök, hogy nem lett elhúzva. Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9127 Dátum: 14 máj 28, 18:25:08 »

Pedig gyönyörű fricska lenne Madarának, ha kiderülne, hogy ő is csak egy vesztes volt, aki azt hitte játssza a hatalmasok játékát és a végén kiderül, hogy ő is csak egy bábú volt akit irányítottak. Kicsit trónok harca feelingem lett tőle:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9128 Dátum: 14 máj 28, 18:32:08 »

De mi van akkor ha a saját akaratuk által tudnak kijutni majd az álomból .Valahogy úgy hogy mindenkinek álmában meg jelene Naruto és emlékezteti őket hogy kik is valójában .Hát Kagujával hogy fognak elbírni Narutoék mert tőle sokkal gyengébbek .
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9129 Dátum: 14 máj 28, 18:34:14 »

Valószínűleg azért hívják örök Tsukoyominak, mert magától az ember nem nagyon tud kijönni belőle.
Bár azért tény, hogy érdekelne, hogy mi van, ha valaki valahogy véletlenül rájön, hogy ez nem is a valóság.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9130 Dátum: 14 máj 28, 18:56:24 »

Hát nem nagyon tudjuk hogy szabadultak ki régen ebből a technikából lehet hogy olyan mint izangi vagy izami vagy tudom is én hogy hívják azt a szem technikát amin Kabuton alkalmaztak .Az is olyan volt hogy elkellet fogadnia lényét saját magát .Mi van akkor ha ez is olyan csak erősebb és sokkal több embere hat ahogy láttuk is .Mert mindenkinek meg van a maga álma,de ha elfogadja a jelent akkor kijuthat belőle .Remélem hogy jól magyaráztam el a gondolat menetemet .
Mert amit Sasuke mondott hogy csak egy másik rinengan tudja megtörni az álmot akkor Kaguja békét hozott,de rá unt és felodota a technikát mert ez így elég hülyén fest .De még az is hogy Rikudou szabaditota ki őket mert az anya sokkal erősebb volt nála és bíztos nem hagyta volna .
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9131 Dátum: 14 máj 28, 18:59:45 »

ők legalább azt álmodnak amit szeretnének,én sose tudok tudatosan álmodni,csak milyen rossz lesz nekik ha felébrednek és rájönnek hogy az egész csak álom volt.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9132 Dátum: 14 máj 28, 19:57:18 »

Hát nem nagyon tudjuk hogy szabadultak ki régen ebből a technikából lehet hogy olyan mint izangi vagy izami vagy tudom is én hogy hívják azt a szem technikát amin Kabuton alkalmaztak .Az is olyan volt hogy elkellet fogadnia lényét saját magát .Mi van akkor ha ez is olyan csak erősebb és sokkal több embere hat ahogy láttuk is .Mert mindenkinek meg van a maga álma,de ha elfogadja a jelent akkor kijuthat belőle .Remélem hogy jól magyaráztam el a gondolat menetemet .
Mert amit Sasuke mondott hogy csak egy másik rinengan tudja megtörni az álmot akkor Kaguja békét hozott,de rá unt és felodota a technikát mert ez így elég hülyén fest .De még az is hogy Rikudou szabaditota ki őket mert az anya sokkal erősebb volt nála és bíztos nem hagyta volna .

Szép lenne. Mindenki elfogadná magát, és a magukkal megbékélt emberek kevésbé, vagy egyáltalán nem bántanák egymást, ezzel az ébredés után béke köszöntene a világra, amit Madara hozott el. Milyen szép üzenete is lenne a mangának így Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9133 Dátum: 14 máj 28, 20:06:11 »

Ez most nem mást mint a Matrix söt ugyan az ... Madara megoldása nem jó ez nem élet.   Valószínű ere várt Kaguya lehet ö meg pont elpusztítani akarja az emberiséget.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9134 Dátum: 14 máj 28, 20:51:42 »

Madara árnyékaival mi lehetett,azok talán megtudják állítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!