24 jún 02, 06:22:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1767303 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9135 Dátum: 14 máj 28, 20:58:53 »

Én arról beszéltem, hogy azért lesz béke, mert Madara genjutsujából esetleg úgy lehet kitörni, ahogy írtad. De természetesen csak viccnek szántam.  Madara megoldásában nem az az igazán rossz, hogy az álom világ nem élet, hanem, hogy választás nélkül kényszeríti mindenkire.
Kaguya biztos, hogy el karja pusztítani az emberiséget, mert a gyümi kell neki.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 21:04:35 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9136 Dátum: 14 máj 28, 21:10:29 »

Aztán majd később meg az derül ki, hogy Kaguyát meg maga a fa irányítja. ikszdé
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #9137 Dátum: 14 máj 28, 21:39:24 »

Lehet, hogy Kaguya írta meg az Uchiha kőtáblát mert tudta, hogyha elpusztul majd úgy is lesz olyan Uchiha(mert azért tudjuk, milyenek ők a 2. Hokage is megmondta) aki majd ilyen tervet akar szőni, ő meg újraéled ebben az egész tervben és átveszi az irányítást?
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Devkit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #9138 Dátum: 14 máj 28, 21:42:03 »

Szerintem ennek a harcnak a kimenetele Sasuke vagy Naruto halálával fog záródni.Egyikük meghal a másikért,hogy az teljessé válhasson és legyőzhesse Kaguyát.A végtelen genjutsuról nem is tudok mit mondani igazából túlzottan nem izgat.Az egyetlen meglepetés ma az volt hogy fekete zetsu (Kaguya) ,,elárulja" Madarát aki azt hiszi,hogy mindent a kezében tart.Érdekes végkimenetele lesz...de az biztos,hogy a dráma kedvéért valamelyikőjük meghal és szerintem az Sasuke lesz.:\
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9139 Dátum: 14 máj 28, 21:43:35 »

A végén már követni sem lehet hogy ki irányít kit.

"Szép lenne. Mindenki elfogadná magát, és a magukkal megbékélt emberek kevésbé, vagy egyáltalán nem bántanák egymást, ezzel az ébredés után béke köszöntene a világra, amit Madara hozott el. Milyen szép üzenete is lenne a mangának így."

Ez is egy megoldás.Slusszpoén lenne ha pont Madara hozná el ezt a nagy változást bár nem kizárt.
Obito ellen is képes volt összefogni az 5 nagy nemzet. Gondolkozik

Kaguya biztos erős hatást tud gyakorolni és a szíven szúrás se semmi,de remélem Madarát ennyi még nem töri meg.
4 árnyéka is megvan(elméletileg),ennek bőven lehet szerepe hogy kihúzza őt a bajból.

Mindestre valószínű hogy Sasuke és Naruto húzza ki őket a világból.(ettől függetlenül megbékélés a része lehet)
Az erőik keverésének van esélye.

Ha Hinatanak és a Byakugannak komolyabb szerepet akarnak adni akkor ő még kitörhet.
A másik lehetőség hogy tudna áttudna lépni mások "álmaiba" és segíteni. Gondolkozik

Mindenki Edo változata is megoldás lenne,de nincs elég forrás. smirksweat


Off:ennyi gond egy gyümölcs miatt.Inkább tértek volna át időben a zöldsékere/savanyúra.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9140 Dátum: 14 máj 28, 21:49:49 »

Off:ennyi gond egy gyümölcs miatt.Inkább tértek volna át időben a zöldsékere/savanyúra.

Ja, védd a fákat egyél hódot.

Amúgy mindezek után már kiváncsi leszek, hogy kiderül-e, hogy Kaguya honnan is jött, mert Hago-sama annó nagyon félrelökte a támát. Mondjuk annyi tuti, hogy nem ember. Senki meg ne próbálja bemesélni nekem, hogy az (Mondjuk Kisamét látva...).
Ha engem kérdeztek:
-Tényleg földönkívüli és Naruto ráhibázott.
-Youkai (vagyis egyfajta japán "szellem")
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 21:50:27 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9141 Dátum: 14 máj 28, 21:59:16 »

Néha még Naruto is ráhibázhat.
"Vak tyúk is talál szemet!"

Ha jól rémlik sokáig A Shinigamihoz hasonlítottuk akit Spec pecséteknél használtak.(Sarutobi,MInato,Oro stb)Tudom melyik de nevét szerintem elírnám.Shiki fu(u)jin
Örülnék ha arra szálra visszatérnénk az talán kiegészítené az eddigieket és jobb magyarázatot adna.
Ha az eddig használt pecséteknél is múködik pl Edo Kagek akkor mindegyik egy időzített "bomba/fegyver". Gondolkozik

OFF:Nem azt hogy locsolás után sokáig száradó Kaguya A shinigami,kivéve a kora.Az stimmelhet.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 22:03:43 írta K ichigo » Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9142 Dátum: 14 máj 28, 22:04:36 »

Lehet, hogy Kaguya írta meg az Uchiha kőtáblát mert tudta, hogyha elpusztul majd úgy is lesz olyan Uchiha(mert azért tudjuk, milyenek ők a 2. Hokage is megmondta) aki majd ilyen tervet akar szőni, ő meg újraéled ebben az egész tervben és átveszi az irányítást?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/10 Hagoromo írta és hagyta hátra az Uchiha kőtáblát.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9143 Dátum: 14 máj 28, 22:31:53 »

Bár ez csak az én gondolatmenetem, de ha megnézitek érdekes módon a Juubi sosem támadta meg Kaguyát, csak akkor jelent meg, amikor Hagoromoék már nagy fiúk voltak és soem láttuk, hogy halt meg Kaguya.
Szóval szerintem Kaguya egybeolvadt a fával és ő lett lányegében a Juubi, a Zetsuk pedig a Mazou (vagyis a Juubi) chakrájából vannak, azaz ha bejön a gondolatmenetem, akkor Kaguya gyermekei lényegében, vagyis nyilván neki engedelmeskednek és nem Madarának. Madara maga is a Mazou erejéből élt sokáig, szóval a fekete Zetsuban dupla adag lehet belőle.

Pár oldallal korábban írtam ezt. Hadd fejtsem ki rendesen.

-Először is: Hagoromo sokat beszélt az anyjáról, de azt egyszer sem mondta, hogy meghalt volna. Ezen kívül, ha figyelitek, mindig mértékkel beszél róla, sosem említi milyen is volt jellemileg, de erre majd visszatérek.

Mint tudjuk, állt egyszer valahol egy nagy fa, ami évezredenkét hozott egy gyümölcsöt ezt pedig nem szabadott bántani, kaguya mégis megette, hogy véget vessen a háborúknak.
--Elvileg a Juubi a fa kivetülése, ami azért jelent meg, hogy visszaszerezze az ellopott chakráját.
Na most egyrészt a legtöbb fának nincs alapból tudata (és szerintem eleve ennek sem volt, csak egy nagy fa volt, ami chakrává alakította a természeti energiákat, mint más fák a napfényt+vizet stb cukorrá), másrészt érdekes módon sosem támadta meg azt, aki ellopta a gyümölcsöt, hanem várt tizen-huszon éveket, mielőtt előbújt. Ha csak a fa nem egy komplett idióta (feltéve, hogy volt akarata), akkor ez elég fura, pláne mivel, ha megnézitek, amint a Kaguyáról szóló résszel tulajdonképpen végez Hagoromo a meséjében, egyszercsak bejön a Juubi a történetbe.

Na most szerintem Kaguya vagy elnyelte a fát, vagy egybeolvadt vele és így lett a fának akarata és így jött létre a Juubi. Valamelyik szinte biztos, mert egyrészt utána nem volt óriásfa a Narutoban másrészt ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/12
és ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/8

Hagoromo tudott erről, de Kaguya mégiscsak az anyja, ezért nem beszélt ezekről Narutoéknak és ezért kérte, hogy állítsák meg Madarát, mielőtt gáz lesz.
Amikor annó legyőzte a "Juubit" és megcsinálta a Bijuukat (Akik lévén E/3-ben beszélnek a Juubiról és mivel ők lényegében "újszülöttek", így nem hiszem, hogy közvetlen emlékekkel rendelkeznek róla, max azt tudják, amit hagoromotól tanultak meg, plusz esetleg pár apróságot pl: a képességeit) miért zárta a holdba a "Juubi" testét (a Mazout)? Mért nem hagyta csak úgy ott?
A gondoltamenetet követve azért, mert tudta, hogy az anyja veszélyes még gyengén is és az emberek fegyverként használhatják vagy idővel visszatérhet. Ezért végül egy olyan helyre tette, ami messze van minden országtól: kihajította az űrbe.
A kötábla sem azért készülhetett, mert a Rinnegan akkora nagy baj lett volna, ha Indra örökösének a kezébe kerül, hanem mert ezzel együtt létrejön valaki, aki ki képes szabadítani Kaguyát.

A többi innen már történelem. Madara megszerezte a Rinnegant lehozta a Mazout és vele Kaguyát, aztán, hogy ne halljon meg szipkázni kezdte a chakráját és a Kyuubihoz hasonlóan jött vele az akarata is. Aztán nekiállt Zetsukat gyártani Kaguya chakrájából, végül a fekete Zetsu kapott egy extra nagy dózist a Mazouchakrával kultivált testből + Madarától direkten, amivel ment Kaguya karata is.

Révén, hogy Kaguya chakrájából van, így az ő akarata.

------------

Persze ez csak egy elmélet a részemről. mindössze próbálom összerakni a Kishimoto által kreált kirakóst. Bővel enlképzelhető, hogy valami full más volt. 1-2 hét és úgy is kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 23:08:48 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9144 Dátum: 14 máj 28, 22:57:41 »

Érdekes gondolat menet.Sőt logikus is.
Ha Kishi nem ad magyarázatot akkor ez bőven elég,ha pedig mégis akkor is lehet hogy jobbat vázoltál fel.
Narutoba nem szoktam ennyire belegondolni,vagy csak nagy(on) ritkán de lehet hasonló jönne ki ha az ember belegondol. Gondolkozik
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #9145 Dátum: 14 máj 29, 14:56:50 »

Sakura tipikus nő, olyan pasi után futni aki ilyen magasról sz@rik a fejére.... alapvetően kedvelem Sasuke-t, de ez most még tőle is durva volt, hogy kioktatja már Kakashi-t. Elég gyér fejezet volt, de azt érdekes volt látni, hogy ki miről álmodik. Madarát sajnálom, én nagyon bírtam azt az öntelt pofáját. Sajnálom, hogy nem kapott egy rendes harcot, mielőtt Kaguya lekeverte.

Amúgy anyukán én már meg sem lepődtem. Azért azt egy ideje már lehetett sejteni, hogy nem volt épp egy angyal.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9146 Dátum: 14 máj 29, 15:53:41 »

Szóval most fekete Zetsu nem más mint a reinkarnációja(?) Kaguyának?...
Álmomban sem gondoltam volna hogy nem Madara lesz a főboss, vagy mégis ő?  ikszdé
Nem tudom hogy pontosan mit is akar Kaguya..  Gondolkozik
Sasuke meg egy kicsit bunkó, nem szóljuk le a tanárunkat akkor sem ha erősebbek lettünk nála, ez a tisztelet hiánya.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9147 Dátum: 14 máj 29, 16:18:59 »

Az uchihák már csak ilyen arrogánsak. A senjuk sokáig erősebbek voltak náluk és ők meg többnyire szerények.
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9148 Dátum: 14 máj 29, 18:29:49 »

Sasuke még csak nem is nevezi a szokásos japán utó -szavakkal az embereket ,asszem ez is nagy tiszteletlenség,egyedül a családtagjainak mutatott tiszteletet,de hát ami történt ugye,nem csoda ha megutálta az embereket.

Meg le is nézi őket,én a helyében féltem volna Obitotól,ha magától a személyétől nem hát az erejétől,meg azért Narutoétól is.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #9149 Dátum: 14 máj 29, 19:46:37 »

Ugyanakkor az is érdekes, hogy az egyik oldalon (Sasuke): -"Nem szükséges tudnod." "Hallgass!" "Én osztom az utasításokat!" De a következő oldalon már mondja is, hogy mi történik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!