24 júl 03, 07:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 611 612 [613] 614 615 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1829314 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kynshara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #9180 Dátum: 14 jún 04, 10:37:35 »

Érdekes rész volt. Azon sem lepődnék meg, ha a sztori vége azzal zárulna, hogy eltűnik minden chakra a földről, és így lesz "béke".

Még arra leszek kíváncsi, hogy ebből az egészből vajon hogy fog kisülni a végső naruto vs sasuke harc, mert ugye az öreg béka is megjósolta narutonak, és eddig nem nagyon tévedett.. Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #9181 Dátum: 14 jún 04, 10:42:27 »

Érdekes rész volt. Azon sem lepődnék meg, ha a sztori vége azzal zárulna, hogy eltűnik minden chakra a földről, és így lesz "béke".

Még arra leszek kíváncsi, hogy ebből az egészből vajon hogy fog kisülni a végső naruto vs sasuke harc, mert ugye az öreg béka is megjósolta narutonak, és eddig nem nagyon tévedett.. Nevet

Úgy emlékszek nem azt jósolta, hogy Sasukéval fog küzdeni, hanem valaki olyannal aki erős szemtechnikával rendelkezik... és erre vágta rá Naruto, hogy tudja ki az.
Persze javíts ki ha tévedek.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Kynshara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #9182 Dátum: 14 jún 04, 10:56:12 »

Igazad van, de nemsok fiatalember mászkál már igen erős szemtechnikával...

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/13
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9183 Dátum: 14 jún 04, 11:02:40 »

Érdekes rész volt. Azon sem lepődnék meg, ha a sztori vége azzal zárulna, hogy eltűnik minden chakra a földről, és így lesz "béke".

Még arra leszek kíváncsi, hogy ebből az egészből vajon hogy fog kisülni a végső naruto vs sasuke harc, mert ugye az öreg béka is megjósolta narutonak, és eddig nem nagyon tévedett.. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/13 --> http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/14
Gamamarunak lövése sem volt arról, hogy ki az, akinek erő lakozik a szemében. Amikor Naruto hasra ütés szerűen kijelentette, hogy Sasuke, akkor csak azért mondta, mert akkor még Sasuke Konoha elpusztításáért tevékenykedett, valamint akkor valamiért Madarát (aki Obito volt) nem vette egy kalap alá Sasukéval. Később gondolni lehetett, hogy az, akinek erő lakozik a szemében, az lehet Madara is (bár ő rohadtul nem egy fiatal ember, bár Gamaramunak erről sem volt lövése, hogy feltámasztják), aztán most láthatjuk Kaguyát, aki szintén Doujutsuval rendelkezik (bár a fiatalember megnevezést férfira használjuk, nem nőre, de jelenleg Kaguya is egész "fiatalembernek" tűnik), tulajdonképpen bárki lehet Naruto ellenfele, aki Doujutsuval rendelkezik, de jelenleg most, hogy Madara kispadra került, lehet, hogy éppenséggel Kaguya lesz ez a bizonyos ellenfél. Aztán lehet, hogy a háború után Sasuke megakar küzdeni Narutoval a Hokage címért, és akkor megint visszatértünk oda, hogy ezek ketten mindig harcolnak, mert miért ne.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9184 Dátum: 14 jún 04, 12:05:42 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/13

De szerintem Kaguya és Madara nem fiatalemberek, de mondjuk én se tudom hogy mi számít most igazán fiatalnak!
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9185 Dátum: 14 jún 04, 12:13:41 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/13

De szerintem Kaguya és Madara nem fiatalemberek, de mondjuk én se tudom hogy mi számít most igazán fiatalnak!

Nem tudjuk, hogy Gamaramu ismeri-e Madarát, illetve Kaguyát. Álmában egy "fiatalembert" (magyarán fiatal emberi testet) látott, aki Doujutsut használ és Narutoval küzdött meg.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #9186 Dátum: 14 jún 04, 12:28:16 »

Aki már kezdett szimpatizálni madaraval és a stilusával annak sajnos elég kiábrándító volt az utóbbi 2 fejezet.. Szomorú mint nekem.. azért egy ennyire feltápolt karakter sharingannal, rinnegannal, susanoo-val fa elemmel meg juubival, minden shinobit megszégyenítve ennyire könnyen bevégezze.. ezzel az erővel bárkitől kikaphatott volna, aki megpróbálta akár megsebesíteni, pl sasuket egyből mozgásképtelenné tette. najó, zetsu mondjuk elég sunyi módon mögé került Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 12:30:13 írta Suigetsu » Naplózva
Kynshara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #9187 Dátum: 14 jún 04, 12:39:43 »

Én is jobban örültem volna annak, hogy ha Zetsu csak akkor lett volna képes kibaszni Madarával, mikor őt Naruto és Sasuke már kellőképpen legyengítették volna.

Lehet már így is le volt gyengülve valamennyire a Mugen Tsukuyomi használata miatt.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9188 Dátum: 14 jún 04, 12:45:08 »

Amúgy a csata amit a béka jósolt az még így is bekövetkezhet sasuke és naruto között, mondjuk hogy a végére sikerül elégé legyengíteniük Kaguyát, de ő közben átveszi sasuke felett valamiképpen az irányítást és majd úgy fog harcolni ellene naruto, mondjuk szerintem már egy kicsit erőltettet lenne  ikszdé!!!
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #9189 Dátum: 14 jún 04, 12:46:08 »

Most komolyan... De tényleg komolyan.
Van olyan ember, akinek EZ még tetszik?
Kínomban már legszívesebben sírnék.

Igazat is adok neked meg nem is.
Véleményem szerint ennek előbb-utóbb meg kellett történnie, hogy végre kiderüljön mi is volt hogy is volt, mert olyan túl randomnak tűnt, hogy van egy világ ahol puff vannak ilyen különleges képességgel megáldott emberek, de csak visszamenőleg 3 generációt ismernek. Miért csak ennyit?
Ha az emberiséget nézem kb 2-3000 évre visszamenőleg tudjuk nagyjából kik voltak mit csináltak (a Bibliát most ne vegyük ide).

Szerintem az lett volna a jó megoldás, ha Naruto meg Sasuke nem tizenévesen kerülnek el ide, hanem mondjuk 5-10 év múlva lett volna a harc, addig meg szépen lassan lett volna adagolva, hogy mi is volt a múltban, miközben a jelenbe is lehetett volna néhány problémát szőni. Úgy érzem fel van gyorsítva ez az egész, hogy minél előbb vége legyen.
A háború az még oké, de ez a kaguya megjelenés ez még túl korai. :/
Sőt, az se lett volna rossz, ha Kaguya ki is marad ebből az egészből, és csak mint egy Legenda lenne.


Naruto v.s. Sasuke harc meg 99%, hogy lesz. El kell majd dönteni, hogy ki kicsoda, kinek hol a helye, ki mit akar, stb.
Egy olyannak nagyon örülnék, mint ami volt a Yu Yu Hakusoban, hogy
tornát rendeznek, hogy ki legyen az 'Király'.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 12:59:35 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9190 Dátum: 14 jún 04, 12:52:46 »

Jó volt a rész de bővebb hozzászólás a magyar után lesz .Hát ha bejön Hagurumo tesója akkor Narancs kapjon erőt hiszen ő a megjövendölt gyermek és nem Sasuke.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9191 Dátum: 14 jún 04, 12:56:21 »

Ez az egész Kaguya téma nem kellett volna a sorozatba. Rikudou erejének eredeztetése jó indok lenne a jelenlétére, de mivel maga a muter több kérdést vet fel, mint amit az előbbi, így nem sok értelme volt a dolognak. Jó, most lehet mondani, hogy még megmagyarázhatja, de ah... kishi elég gyér benne, pacsizhat kuboval és masnival.
Csak Soreszkot tudnám idézni egyébként, ha a táblára minden le volt írva Riku szerint, miért is csak x résszel ezelőtt hallottunk a muterról? Meg hasonlók. Szóval valószínűleg egy amerikai focicsapat öltözője nem bűzlik annyira, mint a manga pár aspektusa.

Remélem most már nem találja ki Kishimoto, hogy Kaguya apja/anyja áll a háttérben, aki a kb 10 éves Kaguyát mindig részegen verte és kényszerítette erre a hülyeségre. ikszdé

Emberek: Madara nem gyengült le. x ezer km-ről megérezte Hashirama chakráját, pont az ne tűnt volna fel neki, hogy a technika után hopp, nincs maxon? Ugyan ugyan.... Kishi próbálta kaguya akaratát nagyon OPnak beállítani, csak a nézőközönség nem épp úgy fogadja, ahogy feltételezhetően várta.
Naplózva
wezee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9192 Dátum: 14 jún 04, 12:56:41 »

Szerintem ezek nem is nagyon fognak kiderülni mivel nem relevánsak, ráadásul.

Ki Hagoromo apja? (Nem hiszem, hogy egy random Gipsz Jakab.)
Szerintem meg pont, hogy igen. Kaguya nem tűnik annak a szuper romantíkus típusnak. Simán el tudom képzelni, hogy akart gyerekeket azt berendelt magának valakit gyorsba egy éjszakára. Meg persze nem tudunk semmit Kaguyáról az is lehet, hogy neki nincs szüksége párra az ilyesmihez.

Ki Hagoromo felesége? (Mert tuti volt a gyerekeinek anyja.)
Erre mondjuk egy kicsit én is kíváncsi vagyok, de amint mondtam, miven nagyon nem fontos, így nem hiszem, hogy ki lesz fejtve.

Kaguyánál nem zárom ki, hogy egy másik dimenzióból jöhetett (pl.: limbo világ).
De szerintem még a "hold szellem" is vállalható (vagy legalábbis egyszer ember volt). --> a bambuszgyűjtő öregember történetéből gondolom.

Vagy Naruto a fején találta a szöget és tényleg földönkívüli Nevet
Mondjuk az tényleg valószínűbb, hogy valami youkai.

Akkor boncolgassuk még ezt egy kicsit. Nevet Igaz inkább csak sok a kérdőjel.

Kaguya két gyermeke vajon ugyan attól az apától származik? Azt mondták Hagoromo volt az első chakrával született ember tehát ha ikrek is születtek volna akkor Hamura más képességeket kapott. Ha ugyan az az apa és nem ikrek akkor viszont 2x kellett a gyerek projectet elvállalni és akkor legalább 1éves volt a kapcsolatuk. Nevet
Nem hiszem, hogy Hamuranak más lett volna az apja hisz Hagoromo nem mostohatestvérként beszél róla.

Ha én ettem volna meg a gyümölcsöt és isteni erőre tettem volna szert lehet, hogy nem értem be volna egy sima szeretővel mint a gyerekeim apja. Ráadásul akkor még csak elméletben volt feltételezhető, hogy a gyermek örökli a chakrát. Szvsz mind Kaguyának mind Hagoromonak fontos lehetett, hogy a párjuktól is mit örökölhetnek a gyerekek.

Ezen szereplők hiánya eléggé homályossá teszi a családfát. :/


Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9193 Dátum: 14 jún 04, 13:11:39 »

Ez már tényleg nagyon sok... Nevet Már az is nehezen emészthető volt számomra, hogy rikodou sennin nem egyedül verte le a juubyt meg, hogy az anyja nála is sokkal erősebb volt, aztán rikodou megfelezte az erejét és egyik felét sasukenak másikat narutonak adta (ergo sasuke+naruto ketten már képesek lennének elverni a sennint hisz sasukenak ott a fél rikodou erő+még a sajátja is ami szintén nem kis erő és ugyanez elmondható narutoról) aztán most megjelent kaguya aki olyan erős, hogy most még ketten se közelítik meg az erejét.. Szóval megint fognak kapni ketten olyan hatalmas erőt, hogy elbírják verni a kaguyat, és még csak itt vannak 17-18évesen, de már a történelem legerősebb személyét aki messze erősebb egy átlag shinobihoz ketten elfogják picsázni.. Most akkor 17-18évesen megfognak állni a fejlődésbe vagy visszafejlődni? Mert ha sasuke+naruto még tovább fejlődik akkor 25-30 évesen már olyan erősek lesznek, hogy 1v1be elvernék Kaguya-t.. Az is vicc, hogy Naruto+Sasuke már most messze meghaladja a jelenleg élő személyek erejét, sőt még a legerősebb kagek erejét is aztán most majd úgy is fognak kapni még több erőt.
Ha most kaguya nem lenne és naruto+sasuke gonosz lenne akkor ketten az egész shinobi világot elvernék.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 13:12:36 írta Mach5 » Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9194 Dátum: 14 jún 04, 13:15:19 »

Szerintem ezek nem is nagyon fognak kiderülni mivel nem relevánsak, ráadásul.

Ki Hagoromo apja? (Nem hiszem, hogy egy random Gipsz Jakab.)
Szerintem meg pont, hogy igen. Kaguya nem tűnik annak a szuper romantíkus típusnak. Simán el tudom képzelni, hogy akart gyerekeket azt berendelt magának valakit gyorsba egy éjszakára. Meg persze nem tudunk semmit Kaguyáról az is lehet, hogy neki nincs szüksége párra az ilyesmihez.

Ki Hagoromo felesége? (Mert tuti volt a gyerekeinek anyja.)
Erre mondjuk egy kicsit én is kíváncsi vagyok, de amint mondtam, miven nagyon nem fontos, így nem hiszem, hogy ki lesz fejtve.

Kaguyánál nem zárom ki, hogy egy másik dimenzióból jöhetett (pl.: limbo világ).
De szerintem még a "hold szellem" is vállalható (vagy legalábbis egyszer ember volt). --> a bambuszgyűjtő öregember történetéből gondolom.

Vagy Naruto a fején találta a szöget és tényleg földönkívüli Nevet
Mondjuk az tényleg valószínűbb, hogy valami youkai.

Akkor boncolgassuk még ezt egy kicsit. Nevet Igaz inkább csak sok a kérdőjel.

Kaguya két gyermeke vajon ugyan attól az apától származik? Azt mondták Hagoromo volt az első chakrával született ember tehát ha ikrek is születtek volna akkor Hamura más képességeket kapott. Ha ugyan az az apa és nem ikrek akkor viszont 2x kellett a gyerek projectet elvállalni és akkor legalább 1éves volt a kapcsolatuk. Nevet
Nem hiszem, hogy Hamuranak más lett volna az apja hisz Hagoromo nem mostohatestvérként beszél róla.

Ha én ettem volna meg a gyümölcsöt és isteni erőre tettem volna szert lehet, hogy nem értem be volna egy sima szeretővel mint a gyerekeim apja. Ráadásul akkor még csak elméletben volt feltételezhető, hogy a gyermek örökli a chakrát. Szvsz mind Kaguyának mind Hagoromonak fontos lehetett, hogy a párjuktól is mit örökölhetnek a gyerekek.

Ezen szereplők hiánya eléggé homályossá teszi a családfát. :/




http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/646/9 Tény és való, hogy Madara egyetlen egy gyerekről beszélt (magáról Hagoromóról), mert a kőtáblán leírtak alapján csak az Istenfa, Kaguya és Rikudou Sennin történetét láthatta, de ő is csak részleteket tud, aki az igazságot tudja, az Rikudou volt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/13 az ő elmondása szerint Kaguya két gyereknek adott életet, akik végül szembeszálltak vele, hogy véget vessenek a cirkusznak (mivel mindketten harcoltak ellene, így 100%, hogy ők chakrával születtek, kérdés, hogy ki volt az első szülött? Már ha ez lényeges lenne, mangából kivehető, hogy ikrek, legalábbis korbeli eltérés nem látszódik a mangából, max néhány perc, mert egyszerre két ember megszülni kicsit vicces lenne). Feltételezhetően Hamura is rendelkezett a Rinnegannal, vagy tényleg más képességeket birtokolt, amiről a shinbo világ nem tud.

A mai mangában először azt feltételezte Kaguya, hogy ismételten fiai (Hagoromo és Hamura) állnak vele szemben, de miután aktiválta a Byakugant, egyből látta, hogy Hagoromo fiai chakrája (vagyis Kaguya unokái) áramlik bennük (Indra és Ashura), ami felvolt vegyítve Hagoromo chakrájával. Feltételezhetően Kaguya a párválasztás során használhatta a Byakugant, hogy lássa, ki a legmegfelelőbb alany, aki teherbe ejtheti, hogy tökéletes utódoknak adjon életet. Hagoromo meg szimplán csak választott egy párt magának, első szülött fia (Indra) tökéletes chakra géneket örökölt, a második fia (Ashura) meg nem örökölte erejét, neki kemény munkával és a körülötte lévő emberek segítségével vált olyan erőssé, mint Indra.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 13:22:54 írta vakama08 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 611 612 [613] 614 615 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!