24 szep 27, 22:21:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784757 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5970 Dátum: 12 júl 31, 16:51:06 »

Előre is kösz, Bogi, el is felejtettem a  dolgot xD
Még jó hogy én nem voltam itt, akkor hanii gazagodott volna pár PÜ-vel a témában, de mire hazajöttem már le is zárult a dolog. Ávemárijjá!
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5971 Dátum: 12 júl 31, 19:42:19 »

Áhh már minden kedély csillapodott, nincs gond, csak Ritli vagy Minagi meg ne tudja hogy mik történtek, egyből fogok kapni egy kis fejmosást. Neeem Hellchan, milyen PÜ-kkel gazdagítottál volna te engem? Pojén Egyébként mostanában mindig távol vagy amikor jó dolgok történnek. Lesütöttszemek
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5972 Dátum: 12 júl 31, 19:47:42 »

Okos vagy, tudod te ezt.... de tényleg, ha már Akami meg TH is családtag, akkor vegyük már be Akatsukist meg esetleg ferát is.
"Egyébként mostanában mindig távol vagy amikor jó dolgok történnek." = Mindig jó dolgok történnek, mikor távol vagyok. Ez szerinted véletlen? xDD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5973 Dátum: 12 júl 31, 19:49:02 »

Ayame ha feljössz akkor légyszi gonndold át mégegyszer én ígérem szerető nővékéd leszek Szomorú Apu ha most nem borultál ki akkor nem akarom látni, hogy milyen az amikor kiborulsz... SzG-t én nem ilyennek ismertem meg, nem tom miért volt ilyen gonosz Szomorú
Mami vigyázz a nagymamival kacsint
Ez a családi dráma... Én túl fiatal vagyok még az ilyenekhez... Szomorú

UI: Ilyen nincs... ez egy nyugisabb topic, erre beírnak elém...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5974 Dátum: 12 júl 31, 19:59:59 »

Hellchan, hát azért nem is vagyok annyira okos, mert nem tudom. xD
Nem baj Lina, semmi gond, te ne érezd magad semmiért hibásnak, te csak figyelj arra hogy rendesen tanulj, és ne menj férjhez túl fiatalon, a gyerekkel meg várj a házasság után még jópár hónapot. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5975 Dátum: 12 júl 31, 20:28:46 »

Én most nem fogok elkezdeni magyarázkodni de azért egy csomó mindenben ferdít egy rakás történet. Mindenki engem tüntet fel rossz színben most elmondhatom, hogy miben de mivel mindenki megalkotta a saját véleményét amiben ezeket az érveket hallottátok így mindenki ellenem lesz ezért én nem is töröm magam. De azt azért hozzá tenném, hogy a vágás csodákra képes. ikszdé Amíg az én részemről nem hallottátok a sztorit addig felesleges ítélkezni. de én meg nem vagyok olyan, hogy nyilvánosan hozzak fel PÜ-ket mivel benne vana a nevükben: Privát Üzenetek.

szerk.: amúgy meg ezt a témát már lezártuk.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 31, 20:38:27 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5976 Dátum: 12 júl 31, 20:43:21 »

Pedig pont most akartam írni vmit, na mindegy kár. Mondjuk ez poén beírsz, aztán odaírod hogy lezártuk. ikszdé Mondjuk sztem hanii is beleegyezik, nyugodtan kiírhattad volna az olyan dolgokat amibe bele tudsz kötni, mert ez így csak süketelés.  Pojén Egyébként én mondtam, hogy nem biztos, hogy mindent hallottam szóról szóra, de a lényeg benne van. Vhogy meg le kellett már rendeznem, szóval csak azt tom mondani, hogy ha vmit nem úgy mondtam, ahogy az van, akkor azt tisztázd.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5977 Dátum: 12 aug 01, 09:46:29 »

Boldog névnapot M.Bogi kacsint Remélem tényleg Boginak hívnak, de mondjuk valószínű smirksweat
Elárulok egy titkot Mosolyog Nekem is ma van, szóval unokatesómmal névrokonok is vagyunk Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5978 Dátum: 12 aug 01, 17:53:49 »

Sziasztok, Nem olvastam vissza, ezért bocsássatok meg. Igazság szerint csak azért ugrottam be, hogy ELŐRE is, a kedves, szerető férjemnek Boldog születésnapot kívánjak, mert ahogy eddig se voltam a fórumon, szerintem egy ideig megint nem leszek, de nem akarom kihagyni a férjem születésnapját ezért itt most előre is felköszöntöm. (Mielőtt valaki fel akarná utánam köszönteni ma, neki csak augusztus 11.-én lesz:D)
Nagyon Boldog Születésnapot én kis férjem, heo! Torta Hump

És még a lányomnak is szeretnék születésnapot kívánni, akinek 3.-án lesz... Olyan gyorsan felnőnek, nem heo?  Sír
Nagyon Boldog Születésnapot Sabaku! Partyyy
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 18:19:10 írta Minagi » Naplózva


M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5979 Dátum: 12 aug 01, 20:38:27 »

Sziasztok! Mosolyog
Ma gyorsan fel tudtam nézni. Mosolyog Nézte valaki ma az úszást az olimpián? Gyurta Dani tarolt! Mosolyog (És most végre jól játazották a himnuszt Nevet)
Lina Linsana: Köszi, igen, Bogi az igazi nevem. Mosolyog De nem is tudtam, hogy neked is, úgyhogy sok boldog névnapot! Mosolyog
Apa, boldog szülinapot, nagyon sok legyen még! Mosolyog
Sabaku, neked már boldog szülinapot kívántam, de nem baj, ha mégegyszer megteszem? Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5980 Dátum: 12 aug 03, 09:01:12 »

Boldog szülinapot Sabaku Boldog Születésnapot! Tartasz majd bulit, ha anyukád és apukád engedi? Remélem jó sok tortát kapsz majd kacsint Jó szülinapozást Nevet
Köszi Bogi Mosolyog

Ja és Apa jó az új avád kacsint
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5981 Dátum: 12 aug 03, 09:40:20 »

Minden Boginak utólag is boldog névnapot! Főleg a lányomnak és az unokatesómnak. Pirul
Hellchaaan démoni gyűlölködésben és gonoszkodásokban teli boldog szülinapot kívánok! Pojén
Minagi már hiányzol, siess vissza ha időd adja. Szomorú

Ja és Apa jó az új avád kacsint

Ugye? *-* Én választottam a képet. Sheftel Hump
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5982 Dátum: 12 aug 03, 10:12:11 »

Boldog születésnapot leányom, Sabaku!

Legalább tudom, hogy a Földön nyaralsz. Meg azt is, hogy éppen komiszkodsz valamit. Ez a hőségriasztás nagyon gyanús nekem... Gondolkozik

(Mini-chanom, maximum szerdánként tud feljönni egy fél órára, de, akkor sem mindig.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5983 Dátum: 12 aug 03, 11:17:33 »

Boldog névnapot a Bogiknak. ikszdé Pedig láttam, de vhogy elmaradt a beírás, gomen.
És akkor boldog szülinapot Sabaku. Boldog Születésnapot!


Te választotta a képet Nevet Amit én kiszíneztem. És örülök, hogy tetszik nektek. Habár én nem vagyok vmi nagy hidan fan, de hát ha neked így jobb a profilomra nézni... amúgy se találtam jobbat. Jó az falura. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 11:54:18 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5984 Dátum: 12 aug 03, 11:47:11 »

Te is/ Ti is hiányoztok kicsi húgom! Sajnálom, hogy nem nagyon vagyok az elmúlt időszakban. Viszont heo rosszul mondta... és még a nevemben beszél. -.-' Szerdánként néha géphez jutok egy kis időre, viszont nem tudok ide feljönni abban az időben, mert "energiám" nincs, a heti dolgokat elolvasni és utólag úgy mond reagálni... De igazából ez nem ide való. Nevet

Szóval kicsi lányom, van számodra egy ajándékom. Mikor ennyi idős voltam, anyukám oda adta, mikor a mami volt ennyi idős, az ő anyja adta neki és így tovább, így kérlek, figyelj rá. *És elő húzz egy.... dobozt*. Majd küldök képet, mit találsz benne. >_<

Naplózva


Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!