24 szep 25, 15:10:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 901 902 [903] 904 905 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 984936 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13530 Dátum: 12 szep 18, 20:19:01 »

Nagyon megköszönném az accot, ha megoldható volna. Aki ismer, tudja, hogy nem vagyok becsapós, csak a jelenlegi helyzetem még swappal is lehetetlennek tűnik. Még is ki használ manapság jouninon Yamato-t? xD Soulra még van egy 30-asom, végül is, megmutatom majd, melyik milyen, meg leírom holnap kik vannak meg, aztán meglátjuk, mert az Espada-s t inkább vészhelyzetben cserélném el, de végső esetben azt is megbeszélhetjük. Viszont nem sok karakterkülönbség van, ha van MSN-ed, vagy Skype, vagy akármi, írd le, és felveszlek holnap. Mosolyog Egyébként az Espada-n kívül, a másik egy Arrancar, ugyanis a gyerek, akié volt, visszacsúszott vele 30-asra. Bocsi az offért. Egyébként Ady11 szedte el az én accom, és sajnos azt már fújhatom.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13531 Dátum: 12 szep 21, 19:34:59 »

Előző postomban írtam hozzá teamet, de tartsd be a két soros szabályt, mert a végén bannolni fognak. Egyébként ladderhez ami manapság jó alapokból, az a Tenten-Zaku-Tayuya. Taktikára nincs nagy szükség, végül is extreme air cutter Zaku-val, meg ugye Tenten, és Tayuya aoe, az egy körben rögtön 75 damage, ha jól beadja. Másik team, amivel egész jól el lehet lenni (altal 16-5-ös stattal mentem fel chunninra) Az a Dosu-Sasuke-Kin. Eléggé gyatrának tűnhet, és van egy kis chakra clash, viszont nagyon is jó, taktika se olyan nagy cucc. Dosura felrakod az 1. skill-t, Sasukeval sharingan, és ha van egy tai-od, egy nin-ed, meg egy másik chakra-d, rögtön Dosuval és Sasuke-val megöltél egy embert. Én elég lazán ledaráltam velük egy pár AoE teamet már, legutóbb például egy 4tail kyuubi-Kiba-Dei teamet csaptam szét velük. Nem tudom most hírtelen, hogy a Démontesók megvannak-e már neked, de ha igen, jó ladder team lehet még a Kidomaru-Lee-Daemon Brothers. Taktika oda: Lee-vel prep rögtön 1. körben, és mindig a 2. skillje kell, vagyis a kapuk. Aztán Kido-val lehet ugye 50es piercinget csapni, leevel 25 egy tai-ért, és 2 randomért a tesókkal is lemegy 25, vagyis ha elég makker vagy, akkor lazán kinyírod az ellenfeled pár kör leforgása alatt.

Remélem tudtam segíteni, és bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett.
Naplózva

naruto xd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #13532 Dátum: 12 szep 22, 15:39:08 »

valaki tud mondani egy cspatot amivel szintet léphetek
 Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet

Utoljára szólok:

- Ebben a témában két soros szabály van, vagyis egy szabályos hozzászólásnak két teljes sorból kell állnia. Nem értem, ezt hogy nem vagy képes felfogni. Ennyire buta vagy?
- A túlzott emotikon használatot a szabályzat tiltja. Ezt a szabályt is csak a legostobábbak szokták megszegni.
- Tanulj már meg magyarul. A mondatokat nagybetűvel kezdjük, és írásjellel fejezzük be.

Tényleg utoljára szóltam. Eddig csakis szabálytalan hozzászólásokat sikerült írnod. Ha még egyszer megszeged bármelyik szabályt, akkor ki leszel tiltva egy időre.

Remélem érthető voltam.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 15:42:48 írta Aes Sedai » Naplózva
naruto xd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #13533 Dátum: 12 szep 22, 16:15:13 »

Valaki betud venni egy klánba a városunban az első vagyok  ! bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye

Te tényleg semmiből nem értesz? Szóltam egy csomószor, de képtelen vagy a tanulásra láthatóan. Nem irigylem anyukádat, amikor szobatisztaságra tanított téged, nem lehetett egyszerű, már ha sikerült egyáltalán. Ezért most kapsz egy kis pihit.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 22, 16:26:45 írta Aes Sedai » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13534 Dátum: 12 szep 22, 17:12:43 »

No, ez ügyes post volt, de azért válaszolok. Hát csapatot már adtam az előző hozzászólásomban is, de akkor leírom ismét, hátha ebből majd, ha visszatérsz, megérted. Tenten-Zaku-Tayuya,(Taktikát ne kérj, ott van a hozzászólásban)Dosu-Sasuke-Kin, amihez a taktikát szintén leírtam az előző hozzászólásomban. De ahogy észrevettem, nem olvastad el figyelmesen a hozzászólásomat. Gratulálok. Clanból van egy pár, ami magyarokat bevesz, viszont ha nem tudjuk a N-A -s nevedet, akkor ez megint csak lehetetlenné válik.
Naplózva

Awokado
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #13535 Dátum: 12 okt 16, 18:45:39 »

Sziasztok! Valaki tudna nekem segiteni abban, h melyik karakterek tartoznak a Missing-nin-ek közé? Most csinálom Asuma (S) küldetését, és abban kell 10 et megölni, 2 megvan belőlük, de nem tudom melyik karakterek adták be. Előre is köszi!  bow
Naplózva

Awokado, pomidory i Hrabia Pumpernikiel ;-)
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13536 Dátum: 12 okt 19, 21:11:13 »

Egyszerű akik szökött ninják Missing-Nin is erre utal "Eltünt Ninják" szóval : Kisame ,Kisame(S),Kisame BD,Itachi összes fajtája végülis ha belegondolsz az összes Akatsukis mivel mind menekült ninja. Asumanak ha kell valami jó team akkor : Kid Kakashi(copizod asuma zöld és kék cuccát) -Asuma -Tayuya (én ezzel csináltam meg )  Mosolyog
Naplózva

Makika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13537 Dátum: 12 okt 23, 17:40:22 »

Sziasztok!!
Clan-ba tartozni szükséges?? Ha igen, tudtok egyet, ami még jó? Szint lépés csak akkor van, ha clan-ba tartozok? Elég rég játszottam, de most újra elkezdtem ( missing-ninja vagyok).
Előre is köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 23, 19:42:58 írta Makika » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13538 Dátum: 12 okt 23, 20:16:50 »

Üdv! Clan-ba tartozni nem feltétlen szükséges, viszont nem árthat. Ha nagyobb clan-t találsz magadnak, tudnak adni jó pár durva csapatot. Én a HGC-ben (Hungaryangamersclan) vagyok, keress utána a clannak. Van weboldala, és chatboxa is. Továbbá van egy pár jó játékos is, és nem nagy a követelmény sem. (Minimum 17. szint, +5 streak.) De szerintem simán bevennének. Linkeld majd be a profilod, és megnézem, mit tehetek.
Naplózva

Makika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13539 Dátum: 12 okt 24, 17:15:32 »

http://naruto-arena.com/profile/adrikaaa/       Nem tudom, hogy az előbb végül elküldte-e ezt Nevet

Ebben a témában két soros szabály van. Nem írom le az mit jelent, nézz utána. Ha nem tartod be, a hozzászólásaid törlésre kerülnek.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 17:33:53 írta Aes Sedai » Naplózva
speedes1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #13540 Dátum: 12 nov 13, 17:55:11 »

Sziasztok,újra elkezdtem játszani de nincs kedvem szenvedni a genin küldetésekkel,esetleg valakinek nincs egy olyan fölösleges felhasználója amin ezek fel vannak oldva és legalább chuunin szinten van? Előre is köszi a választ Nevet
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #13541 Dátum: 12 nov 13, 18:09:46 »

Nekem van egy. Régen asszem 21-23 szintig vihettem, legtöbb kari megvan.
Keress meg privátban, megadom az elérhetőséget.
Az új accom egész jól indul de sokat változtattak 2 év alatt, Kankuro sokkal ütősebb volt.korábban. +7-es streaket meg quick game 21 streaket lehúztam ladderban -8ig. ikszdé
Naplózva



 
speedes1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #13542 Dátum: 12 nov 13, 18:17:04 »

Írtam Nevet Amúgy régebben tényleg sokkal jobb volt,én is pár éve 26-osig vihettem talán és eléggé sok kari megvolt. Nevet Csak hát a jelek szerint inaktivitás miatt törölték és nincs kedvem az elején lévő sz*rokkal sz*rakodni xD
Naplózva
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13543 Dátum: 13 jan 05, 18:20:23 »

Sziasztok! Ha van még aki Naruto-arenazik az keressen meg ott, ha gondolja. Jó lenne összeszedni a magyar bagázst ami maradt. Szóval ha van aki még játszik és gondolja az írjon ott egy pm-et. A nevem: Mistich
Naplózva

<Mesterem: heo>
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13544 Dátum: 13 jan 05, 19:41:50 »

Magyar bagázs? Jelen! Nevet HUNdawe96 néven találsz meg Shidori, ha gondolod Skype-omat megadom, és akkor ott folytathatjuk tovább a csevegést. Bár én most megint reseteltem, nem rég megcsináltam a Jinch-et, igaz elég rossz ratioval. Annyit kérdeznék még, hogy Mistich a kariját neked adta? Mert gondolom te nem az eredeti Mistich vagy, őt ismertem. Sokáig egy clanban voltunk, segítettünk egymásnak, meg minden. Mosolyog Nekem most pár ember kellene swappra, ugyan is van 2 accom, amit ki szeretnék maxolni. Tehát a N-A-s elérhetőségeim (kariaim nevei)

-HUNdawe96
-EpicDawe
-Avatar_Dawe

Főképp a HUNdawe96-ot használom mostanság.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 901 902 [903] 904 905 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!