24 máj 01, 21:02:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 903 904 [905] 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 807291 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13560 Dátum: 13 máj 18, 00:30:14 »

Laddereztem most én is, röpke 3 menetből jó 120 helyet ugrottam a ranglistán. Minden kari megvan, úgyhogy most altal unlockolgatok, de nem nagyon dob össze a másik karimmal. Holnap hátha összejön, 1-2 napon belül meg szerintem felpattanok Sanninra, megszerzem Konan-t, Sennin Naruto-t, meg Inoichi-t altal, és felmegyek Akatra kiswappolni a többi karit. 3. Alt karimmal meg csináltam eddig egy laza +21-et a Chouji Shizune Itachi teammel. Talán megyek majd azzal is pár meccsecskét!
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13561 Dátum: 13 máj 19, 10:52:05 »

Laddereztem most én is, röpke 3 menetből jó 120 helyet ugrottam a ranglistán. Minden kari megvan, úgyhogy most altal unlockolgatok, de nem nagyon dob össze a másik karimmal. Holnap hátha összejön, 1-2 napon belül meg szerintem felpattanok Sanninra, megszerzem Konan-t, Sennin Naruto-t, meg Inoichi-t altal, és felmegyek Akatra kiswappolni a többi karit. 3. Alt karimmal meg csináltam eddig egy laza +21-et a Chouji Shizune Itachi teammel. Talán megyek majd azzal is pár meccsecskét!

tudnál nekem segíteni ?Nevet unlocokgatni nagyon megköszöném Nevet 3 karval tudnánk csinálni ha godnolod van valami msn vagy skypod ahol tudnánk dumálni mert láttom csak te vagy itt onlinen több magyart nem nem ismerek régiek meg már nem játszanak ha van valami dobj meg vele Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13562 Dátum: 13 máj 19, 16:31:19 »

Nem tudom, emlékszel-e arra, hogy valójában ki is volnék én. Az a Dawe vagyok, akinek elvetted a kariját, majd visszaadtad, majd adtál nekem Soulosakat. Na most a helyzet az, hogy én benne vagyok hogy segítsek, mert nekem is lenne 2 kari, amit ki kéne unlockolgatni, de akkor a Ricko-t, amit még odaadtam régebben közösen használjuk, hogy legyen egy alt accom nekem is, meg neked is, és aztán a Rickoval feloldhatunk mindenkit, az maradna közös, majd a többit is feloldogatnánk. Nem tudom, van-e azóta új skypeod, de a régin azt hiszem fent voltál. dawe09666 a Skype-m egyébként, de N-A-n is rámírhatsz. Skype-n keveset szoktam lenni, szóval mondj valami elérhetőséget is. Esetleg valami chat oldalt. Szóval, benne vagyok, de akkor a Ricko legyen közös, mert őszintén a Soulosakkal nem sokra mentem, valahogy még mindig idegesít az a játék, de szeretném ha lenne vagy 2-3 fullos karim. Egyszerűbb egyébként még az, hogyha feljössz Rickoval akatsukira, mert ott szinte biztos, hogy összedob minket, vagy felmegyek én az alt accommal jouninig, és megpróbáljuk ott is. Na, majd kiderül, írd le, neked hogy lenne jó. Mosolyog
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13563 Dátum: 13 máj 19, 17:58:14 »

Nem tudom, emlékszel-e arra, hogy valójában ki is volnék én. Az a Dawe vagyok, akinek elvetted a kariját, majd visszaadtad, majd adtál nekem Soulosakat. Na most a helyzet az, hogy én benne vagyok hogy segítsek, mert nekem is lenne 2 kari, amit ki kéne unlockolgatni, de akkor a Ricko-t, amit még odaadtam régebben közösen használjuk, hogy legyen egy alt accom nekem is, meg neked is, és aztán a Rickoval feloldhatunk mindenkit, az maradna közös, majd a többit is feloldogatnánk. Nem tudom, van-e azóta új skypeod, de a régin azt hiszem fent voltál. dawe09666 a Skype-m egyébként, de N-A-n is rámírhatsz. Skype-n keveset szoktam lenni, szóval mondj valami elérhetőséget is. Esetleg valami chat oldalt. Szóval, benne vagyok, de akkor a Ricko legyen közös, mert őszintén a Soulosakkal nem sokra mentem, valahogy még mindig idegesít az a játék, de szeretném ha lenne vagy 2-3 fullos karim. Egyszerűbb egyébként még az, hogyha feljössz Rickoval akatsukira, mert ott szinte biztos, hogy összedob minket, vagy felmegyek én az alt accommal jouninig, és megpróbáljuk ott is. Na, majd kiderül, írd le, neked hogy lenne jó. Mosolyog

jól van gyere fb re már akkor lehetne a s-a account is közös mert ott tudok játszani és az most kéne egy kicsit mert a n-a ba nagyon szar vagyok jelneg elfetettem mindent szinte de ha van msn az is jó akkor nekem ugy jó h a ricko közös account legyen
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13564 Dátum: 13 máj 19, 21:01:58 »

Rendben. Skype-n is felvehetsz, nevem meg Móna Dávid, Face-n megtalálsz. A tomis account van meg még, a Rechy-s nincs már. De ha gyorsan tudsz kimaxolni, ott is lenne 2 kari, mert Soulhoz meg én nem értek. A facebook képemen én vagyok ünneplőben.
Naplózva

killerbe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #13565 Dátum: 13 máj 23, 22:35:01 »

sziasztok nemtudja véletleb valaki hogy melyik karakterek a mist ninják(erre gondolok: Win 15 battles with Edo Tensei Pakura (S) versus any Mist Ninja. (8/15) )? illetve tudtok jó csapatokat az új karakterekhez? előre is köszönöm
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13566 Dátum: 13 máj 24, 13:31:43 »

Zabuza, Haku, Demon Brothers, Kisame, Kisame Body Double. Meg persze az Edo formáik is. Új karakterekhez majd mondok csapatokat, csak mond meg a küldetésből, hogy kivel kell csapat. Én is megpróbálok szintelni most a hétvégén.
Naplózva

isimoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #13567 Dátum: 13 jún 18, 14:02:11 »

Hali!

Nem mondanám kezdőnek magam ebben a játékban de a karaktereim száma azt mutatja hogy eléggé az vagyok >.<
Mindig elveszi a kedvem a játéktól hogy sorba kellene nyernem 4-5 -t és nem sikerül mert állandó jelleggel találkozok olyanokkal akik leresetelték az accountjukat és péppé vernek engem a magasabb szintű karijaikkal az lenne a kérdésem esetleg valaki nem tudna valami tippet adni vagy valahogy segíteni nekem az előre haladásban ?


Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13568 Dátum: 13 jún 18, 17:06:36 »

Helló! Hát ha ki akarod tapasztalni a karaktereket, arra a N-A helper a legjobb. http://www.fileden.com/files/2009/11/8/2642050/NAHelper.swf Itt megtalálod, habár nekem nem jön be most. Igazából alapokkal is jól el lehet másokat verni ha érted a skilleket. Ha pedig sorba nyerős küldinél gond van, én általában úgy szoktam hogy az utolsó meccsnél amit nyernem kell, csapatot változtatok. Tehát például: Nyernem kell 5öt Narutoval, és a Naruto Zaku Kinnel vagyok, akkor csak 4 meccsen használom ezt a csapatot, az utolsón nem.
Naplózva

isimoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #13569 Dátum: 13 jún 19, 16:07:19 »

Esetleg valami magyar clanhoz nem tudnék csatlakozni ? Vagy nagyon kevesen játszanak jó lenne ha tudnék beszélni 1-2 emberrel  ide alulra beírom a linkem jelenleg 16 os vagyok azt hiszem +5 a high strikem ami elég gyatra :/ am ez a csapat váltásos cucc bejött Mosolyog
http://naruto-arena.com/profile/iishadee/
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13570 Dátum: 13 jún 19, 18:31:04 »

Keresd fel a HungaryanGamersClan oldalát. Google-ba pötyögd be egész nyugodtan, aztán ki fog dobni ezt-azt róla. Van egy chatboxuk is. Ott fent szoktam lenni általában naponta, ha bármi kérdésed van. Dawe96 néven vagyok ott fent. De ha valami probléma van nyugodtan írhatsz privát üzenetet itt, vagy N-A-n. A profilom ott van az aláírásomban.
Naplózva

gaaraa15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #13571 Dátum: 13 jún 21, 08:11:00 »

Az a helyzet , hogy szeretnék kérni tőletek egy csapatot amivel fel lehet jutni sanin szintre , mert eddig a gaara ,yoroi, y kakashi bevált , de mostmár nem akar müködni , szóval légyszí irjátok meg , hogy ti mivel csináltátok meg ezt a szintet.
Illetve még szeretnék egy csapatot kérni shinohoz shino (s) küldijéhez és még kabutoval és orochimaru(s)-el egy csapatot kabuto(s) küldijéhez. válaszokat előre is köszönöm.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13572 Dátum: 13 jún 21, 10:00:34 »

Nem tudom, meddig vannak neked karik, de a Gaara-Gai-Naruto(S)-t tudnám javasolni. A taktika elég egyszerű: Gai-al counterelsz, ha úgy érzed baj van, és ebből jön a 2 fő megölési lehetőség! Az a verzió, hogy Gai-al sikerül a counter, és Narutoval odacsapsz még 40-et, kyuubi
Naplózva

gaaraa15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #13573 Dátum: 13 jún 21, 12:34:29 »

Köszi , eddig bevált! Egyébként megvan sai-on , kakuzun , és kabuto(s) en kivül az összes kari amit jouninig meglehet szerezni , és Dawe lécci még a küldetésekre amit az előzőbne leirtam arra is tudnál mondani csapatokat , nagyon megköszönném.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13574 Dátum: 13 jún 21, 20:49:23 »

Nagyon szívesen! Bocsánat, azt a részét kicsit figyelmen kívül hagytam a hozzászólásodnak! Nevet Nézzük akkor a csapatokat! Shinoval: Shino-Naruto-Ino, Shino-Css-Lee, Shino-Lee-Rin, Shino-Zabuza Chiyo. Szerintem ezek működhetnek!
Orochimaru(S): Oro-Baki-Suigetsu, Oro-Lee-Chiyo, Oro-Itachi-Lee(S)
Kabuto: Sakon-Kabuto-Chiyo, Kabuto-Lee-Torune, Kabuto-Neji-Rin/Kin

Remélem jók lesznek! Ha nem, akkor szólj és írok pár másikat!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 903 904 [905] 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!