24 máj 01, 23:31:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 904 905 [906]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 807314 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
gaaraa15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #13575 Dátum: 13 jún 22, 14:37:46 »

Köszi Dawe a küldetésre jók voltak a teamok , de ha tudnál egy másikat sanninra azt megköszönném , mert a gai-os csapat nemigazán vált be szóval ha tudsz még csapatokat amivel esetleg sikerülhet a sannin akkor megköszönném , ha tudsz többet is irhatsz kipróbálom öket bow

Naplózva
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13576 Dátum: 13 jún 22, 17:12:22 »

na tudok egypár teamet zaku shika jiroubor, jirobu kakashi kakashi s,oro temari oboro,oboro teamri choji,itachi shizune choji,neji rin utaka, ezek amost a felkapottak Mosolyog de ezek is jók ha meg vannak yondaime choji edo deadira,kabuto s choji yondai
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
gaaraa15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #13577 Dátum: 13 jún 23, 13:32:32 »

Végre-valahára megvan a sannin 2 hónap után most nagyon örülök neki  Nevet , köszönöm szépen mindeenkinek aki teamokat irt vagy valamilyen módon segített nekem abban , hogy elérjem a sannin szintet , most jönnek a küldik háth ugyérzem ezzel is lesz még ghondom  >.<#

szerk : Kinkaku küldijéhez a feltételeknél mi az a . ?

Szeretnék kérni konan(s)-hez egy jó csapatot animal pain küldiéhez
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 19:32:46 írta gaaraa15 » Naplózva
Henoch
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #13578 Dátum: 13 jún 29, 17:23:16 »

Hali!

Tanácsot kérnék ehhez:Sandaime Hokage elég nehéz.


Naplózva


Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
octopus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #13579 Dátum: 13 júl 14, 23:01:26 »

Szevasztok!

Mégis melyik barom állatja találta ki a naruto-arena-t aki még a narutohoz sem ért?!!! Mi az, hogy a Yondaime Hokage Hiraisin Rasenganja tai és gen justu?!!!! WTF?!!! És mióta genjutsu a sima Minato Hiraisinje?!!! És Shikamaru skillje/i minden csak nem genjutsu b@szki! És a sannin tagjainak Shinobi édézése mért genjutsu csakra?!! Kakashi Kamiuja mióta genjutsu istenem?! Hadd ne folytassam már... A naruto fanok 99%-a sík hülye.
Naplózva
speedes1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #13580 Dátum: 13 júl 24, 11:11:52 »

Szevasztok. Pár év után újra eszembe jutott ez a játék,de sajnos nincs karakterem. Olyan kérdésem lenne hogy nincs véletlen valakinek egy fölösleges accountja ami legalább 20-as szintű?
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #13581 Dátum: 13 júl 24, 11:23:24 »

octopus:
Szerintem elég egyértelmű ,hogy miért vannak ilyen "bakik". Ha csak azoknál lenne genjutsu aki mangában(animeben) is használ max lenne 10-15 ilyen karakter ,a többinél meg mit kezdenének ezzel a chakrával. Szóval szerintem csak azért fordulnak ezek elő,hogy kb egálban legyenek a különböző chakrákat használók.
Persze ezt csak logikailag raktam össze ,mert magával játékkal talán ha 15-20 meccset ha nyomtam összesen ,szóval kb az alap karikat próbáltam ki.

Bár hogy igy olvasgattam ,lehet adok neki még egy esélyt ,hátha most jobban bejön.
Azért jár a bann ,ha 2 acc-al 2 külön gépről segítem kinyitogatni a ninjákat(bár ha nem járna túl könnyü lenne a játék ikszdé)?
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 24, 23:02:48 írta Verbatimo » Naplózva



ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13582 Dátum: 13 júl 26, 13:29:23 »

Nem jár csak nem lehet meg csinálni mert anniyan játszanak h sose dob össze föleg az új xp rendszer miatt szóval mar 36 lvl se lehet az a baj meg elopták a kibaszot karakterem és nem is használják Szomorú
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
dupla0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #13583 Dátum: 13 júl 28, 15:00:35 »

Miért nem lehet lvl36 felett hasonló xp-vel meg hasonló streakkel swappolni? csak nem értem ki mással dob össze
"When you start a ladder game, you will be automatically matched up against an opponent of equal skill level. Your skill level is determined by your level and your performance in the last couple of games."
Legalábbis nekem ebből az jön le, hogy függ a szintedtől meg a streakedtől.
De, ha valami más a helyzet, nyugodtan javítsatok ki, nem szoktam swappolni.
Naplózva
speedes1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #13584 Dátum: 13 júl 30, 13:42:12 »

Szevasztok tudnátok mondani pár teamet amivel fel tudnék menni missing-ninre,majd utána ANBU-ra is? Sima karikból a Hokagéken kívül mindenki meg van,és Shippuudenes karikból is van egy pár.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13585 Dátum: 13 júl 30, 15:18:06 »

Gai-Naruto(S)Gaara, Orochimaru-Temari-Oboro, Tenten-Zaku-Temari, Naruto-Zaku-Ino, Chouji-Shizune-Itachi, Chouji-Rin-Sakura. Jelenleg ezek jutnak eszembe, amik szerintem jók lehetnek. Most nekem se megy a ladder, meg időm sincs rá, és lusta is vagyok. Pedig fel kéne mennem sanninra a karikért, aztán összehozni valami jó kis streak-et, de igazából nincs miért sietnem. Mire kiszedem őket, megy nekik a nerf.
Naplózva

speedes1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #13586 Dátum: 13 aug 12, 11:33:49 »

Szevasztok! A következő karakterekkel kéne nekem pár csapat:
Jiraiya (S),Namikaze Minato,Naruto (S),Nii Yugito (S),Killer Bee (S), Atsui (S), Shee (S),Omoi (S), Tsunade,Jiraiya,Orochimaru.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 904 905 [906]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!