24 jún 16, 05:35:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 899 900 [901] 902 903 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 860162 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
mizukage5
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #13500 Dátum: 12 márc 28, 05:48:24 »

young kakashi  human path pain naruto s   most jounin szinten vok velr +7 , de még mondok párat: asuma  aoba zaku,
demon brothers kidomaru  fu, kyuubi naruto sakura s rin, juugo kabuto s és ide harmadiknak választhatsz tetszés szerint egy karit...
Naplózva
gercsak_streak
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #13501 Dátum: 12 ápr 02, 05:37:06 »

Ezzel meg sokan jatszanak?? gondolkodom h visszaterjek-e...
en mar egy eve nem jatszottam. Talan ismeros lehet a nevem: gercsak_clan
az egyetlen magyar jatekos aki elerte a Kage (lvl 46) szintet  Kúl
a baj h nincsenek meg az uj karakterek es nincs kedvem megszerezni oket:D
nah mind1 ha van vmi jo magyar jatekos az nyugodtan irjon nekem lehet ujra kezdek jatszani
alt acc: gercsak_streak (ezt hasznalom)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13502 Dátum: 12 ápr 03, 19:35:45 »

SZerintem ez a játék egy rakat szar. LEhetetlen benen egy értelmes streak-et csinálni, mert időnként random úgy dönt, hogy vége a meccsnek, és vesztettél. EZ több más szempontból is boszsantó, máshol nem üótközik annyira ki. TAlán még küldetéseknél... fejlődésben... az arányod elszexelésében. RÁdásul ezt olyan tíz-húsz meccsenként egyszer azért eljátsza. Godnolom, akinek mázlija van, annál nem. Akkora zsírság, hogy az már élvezhetetllennéteszi a játékot, mert túl nagy szírság, és elvonja a fényt a játék összes többi tulajdonságáról, szokásáról, eleméről, jellemzőjéről és vonásáról.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #13503 Dátum: 12 ápr 04, 08:30:29 »

Igen. Nyilván egy mozdulattal levesz mindenkiről száz pontot, ha úgyvan két haldokló karaktzerrel akik amúgy is max. ötvenet tudnak sebezni. Bocs, hogy oylan hülye voltam, hogy nem fogtam fel, mi kell ebben a játékban a győzemlemhez és a vereséghez. Eszembe nem jutott volna, hogy köze van a.. hoyg is fogalmaztál, "embereim"(?) kiütéséhez...  véletlenül sem arra utaltam, hogy az egész játék egy halom bug, és nem leeht vele huzamosan átszani a szarsági nélkül, mint például, hogy ha úgy tartja kedve, nem veszi eb az utasításaidat, kvázi kihagyod a kört, amit nem hagytál ki, meg hasonlók, hogy ne csak a legnagyobb abromságátg említsem. Nem, neked volt igazad, kössz, hogy felnyitottad a szemem.

Nem duplaposzt!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 05, 07:17:24 írta Aes Sedai » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13504 Dátum: 12 ápr 05, 21:24:14 »

Én is abbahagytam már rég. Nem igazán kellett már gondolkodjak benne. Emlékeim szerint viszont még ide, ebbe a topicba postoltam ki 2 képet, amin sikerült elbánnom Gercsakkal, éppen streaket csinált, és anbu volt, én meg sannin, másik képen meg azt hiszem jounin már. Szerintem még megvan a hszeim közt. Hundawe96 néven futottam egyébként. Aztán már inkább YGO, több stratégia kell oda, mint Arenahoz. Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13505 Dátum: 12 ápr 09, 21:57:10 »

Hűűű, Naruto Aréna... jó rég játszottam vele, bár így visszagondolva... jobb is, hogy abbahagytam Nevet
A bug-ok még csak nem is a legidegesítőbbek a játékban. A legnagyobb gond, hogy közelebb van egy szerencsejátékokhoz, mint egy vagány stratégiai játékhoz. Legutoljára ha jól emlékszem 20-30 vereség alatt felmentem Sanninra, majd Jinchuurikire menet addig kedveskedett velem a játék, míg vissza nem estem 29 aljára, természetesen a statomat olyan szinten tönkre vágtam, hogy ott is hagytam az egészet. Jó, nem mondom, hogy minden vereségem a chakra rendszernek köszönhető, de túlnyomó részt azon buktam. Az örök kedvencem, mikor addig nem ad X chakrát, míg ki nem nyírják az azt használó karakterem, utána pedig majdnem minden körben kapok egyet az adott chakrából Nevet

A kage szinthez pedig gratulálok.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13506 Dátum: 12 ápr 09, 22:05:31 »

Pontosan ugyan ezen okok miatt hagytam abba én is. Arról nem is beszélve, hogy küldetés nyerjek 5 zsinórban mondjuk Neji Lee Ten-ten csapattal. Az hagyján, hogy ütik egymás Chakráját. Kapok olyan abszurdum ellenfelet mint Kyuubi Első Hokage és Itachi. A legnagyobb vicc, hogy lehet magad még így is tartani... persze a győzelemre az esély minta  lottó 5-ön a 4 találat. Mikor jön persze ilyen? Mikor már 4 et nyertem zsinórba. Köszi ebből én sem kérekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13507 Dátum: 12 ápr 13, 06:44:42 »

sziasztok. akit esetleg érdekel, akkor átadnám az accountom valakinek akinek kell. lvl 26-os vagyok jounin szint. én már nem játszom, de akit érdekel annak tovább adom. irjon nekem pm-et és leirom az adatokat. így pl ha kezdő vagy sem kell az elejétől kezdened vagy akármi és én is örülök, h nem vész a semmibe az accom, amit nem kis idő alatt tornaztam fel erre a szintre!

üdv.: ShiDorI
Naplózva

<Mesterem: heo>
mizukage5
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #13508 Dátum: 12 ápr 13, 16:29:17 »

Pontosan ugyan ezen okok miatt hagytam abba én is. Arról nem is beszélve, hogy küldetés nyerjek 5 zsinórban mondjuk Neji Lee Ten-ten csapattal. Az hagyján, hogy ütik egymás Chakráját. Kapok olyan abszurdum ellenfelet mint Kyuubi Első Hokage és Itachi. A legnagyobb vicc, hogy lehet magad még így is tartani... persze a győzelemre az esély minta  lottó 5-ön a 4 találat. Mikor jön persze ilyen? Mikor már 4 et nyertem zsinórba. Köszi ebből én sem kérekxD

ilyenkor kell azt mondani hogy OMG  az, hogy ezekkel a karakterekkel kell menni az közel sem azt jelenti hogy akkor egyszerre kell menni a hárommal pl mindegyikkel kell nyerni 10x akkor nyersz 10x lee-vel 10x tenten-nel és 10x neji-vel.
Az hogy szerencsejáték abban van valami de gondolj bele, lehet hogy az ellenfelednek is rossz chakrákat ad, és amid van az rajtad múlik hogy használod fel.Tudom milyen érzés én gaara-val szoktam így járni, sosincs ninjutsum de ha kiveszem a csapatból akkor egyből kapok ötöt....Szomorú
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13509 Dátum: 12 máj 12, 17:08:17 »

Eléggé lehangolt lett tényleg a topic. Néha felmegyek, de csak funolni, semmi értelme nincsen már igazából a játéknak, nincs meg a varázsa.Mosolyog Talán Mizukage5-nek írhatnál egy privit, ott pár hsz-el a tiéd felett, ő még biztosan játszik. Esetleg privátozhatunk egy párat, de már komolyan én sem gamelek vele.
Naplózva

kiskakas12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13510 Dátum: 12 máj 21, 16:10:14 »

Van valaki olyan aki játszik Naruto-arénán és megtudna hívni egy Magyar klánba? Körülbelül 2hete játszom a Naruto-arénán és nekem nagyon megtetszett jó lenne egy kis segítség is a magyarok közül mivel még nem nagyon értek profin angolul, ezért jó lenne ha valaki megtudna hívni egy klánba. Előre is köszönöm, ha meghívna valaki.  Név: kiskakas12
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 16:14:30 írta kiskakas12 » Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13511 Dátum: 12 máj 22, 12:15:07 »

üdv xD
az újat nem ismernek, a régieknek remélem rémlik ki vagyok

ha magyar klánt keresel akkor az enyémet ajánlom, a legjobb ( vagyis legelőrébb jutott klán a magyarok közt)
nemrég( azaz tegnap kezdtem újra a gamet poénból, megdönteni a 42.szintet(régi rekordom))

aki gamel és csatlakozna a klánomba írjon az arénás karimnak ( nem hungarygaara, őt már ellopták elég régen)
Dosu_14 ez a jelenlegi karim
további jó játékot:)
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13512 Dátum: 12 máj 22, 14:58:32 »

wáá végre vissza jöttél bow Nevet ennyi idő után:D egyedül már elégé unalmas volt de most már én is tudok ujjat mutattni Nevet
Gyere fel msn-re és majd belépek én is az apo-ba.Nevet most meg akarom majd csinálni a jinches küldöt csak én barom lereseteltem Nevet saninról na de mind1 meg 1-2hónap kihagyás persze  kacsint
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
kiskakas12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13513 Dátum: 12 máj 22, 16:05:24 »

Van valaki olyan aki játszik Naruto-arénán és megtudna hívni egy Magyar klánba? Körülbelül 2hete játszom a Naruto-arénán és nekem nagyon megtetszett jó lenne egy kis segítség is a magyarok közül mivel még nem nagyon értek profin angolul, ezért jó lenne ha valaki megtudna hívni egy klánba. Előre is köszönöm, ha meghívna valaki. 


Név: kiskakas12  Nevet
Naplózva
Asdprefix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #13514 Dátum: 12 júl 16, 21:02:16 »

Én a Naruto(S), Sasuke, Lee párost ajánlanám... Lee 8-as kapuval nagyon erős, naruto oodoma rasenganja, sasuke chidorija is jó. Narutonak a klón és a kyuubi képessége is defes, jól jön, sasuke sharinganja ad defet. Szuper csapat!!! Odavertem egy Itachi, Rock Lee(S) Kiba párost...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 899 900 [901] 902 903 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!