24 szep 27, 23:10:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 211048 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #780 Dátum: 11 ápr 25, 16:17:01 »

Hogy tudnék a Movie Battles 2 mod-ban klienset találni? Mert semmilyen listát nem hoz be a drága.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #781 Dátum: 11 máj 22, 17:06:45 »

Hogy tudnék a Movie Battles 2 mod-ban klienset találni? Mert semmilyen listát nem hoz be a drága.
http://jediknight3.filefront.com/file/Movie_Battles_II_V002_Full;116249

Amúgy valaki segítene mert sehogy nem akar elindúlni a játék, rányomom hogy indítsa el, bejö a jedi academy felirat aztán kilép, próbáltam patchel is me ja+ moddal de nem sok sikerrel, lécci valaki ha tud segítsen mert most megjött a kedvem a játékhoz

ui: megoldottam, kellett egy opengl dll fájl mert az újabb driverek nem támogatják a régebbi opengl verziókat de letöltöttem és megoldotta (xp-m van szóval nem csak win7-nél lehet ilyen gond)
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 23:25:48 írta Kanokanor Seme » Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #782 Dátum: 11 máj 22, 20:20:08 »

jasp.exe fájl kell... letöltöd berakod az eredeti helyére és kész...
                        (Ugyanis ez a launcher ami elindítja a játékot.

Ha kell vegyél fel msn-re és átküldöm.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #783 Dátum: 11 jún 06, 21:08:34 »

http://www.swtor.com/media/trailers/return
Új TOR trailer *-* Könnyekig hatódtam Pattog ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 21:09:40 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #784 Dátum: 11 jún 06, 21:42:34 »

Én is én is Mosolyog Pont most akartam linkelni ^^ Nagyon hangulatos trailer lett, és mindkét oldal főbb karakterei + stílusjegyei teljesen stimmelően lettek bemutatva. Főleg a smuggler tetszett nagyon, na meg persze a 2kezes lightsaber 1 kézben, meg egy 1kezes a másikban. Áááá jöjjön mááár Nevet
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #785 Dátum: 11 jún 06, 22:01:49 »

Na, ez egy hangulatos trailer volt!  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #786 Dátum: 11 jún 06, 22:26:22 »

Én eddig valahogy nehezen tudtam elképzelni a zabrak jedit, de a videoban nagyon szimpire sikeredett. Mosolyog
Indián János, a csempész pedig menő volt Nevet Nem beszélve a pureblood sithről, a Raven szerű maszkjával. :3 Kár, ami történt vele. De ez a sith mesterek sorsa. kacsint
De sajna nem volt benne Imperial Agent, pedig mikor láttam a smugglert azt hittem az is lesz. Jó lenne valami reklám már neki mert elég népszerűtlen class.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #787 Dátum: 11 jún 07, 14:37:00 »

Most még (újra)néztem hozzá egy kicsit régebbi gameplayt is, és... jöjjönmáááááár T___T Ezt + a Guild Wars 2-t várom a legjobban, végre egy játék, amiben újra úgy el fogok tudni veszni, mint a WoW első 2 évében ^__^

A videó ha érdekel valakit esetleg:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2I0imBz6y38" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2I0imBz6y38</a>
A szörnyek le lettek butítva a PAX idejére, mivel ugye ez volt az első alkalom amikor játszhatták a játékosok, és nem akarták, hogy wipefest legyen a dologból. Játékban jóval kihívóbb lesz Mosolyog Nekem legalább kifejezetten szimpatikus ahogy együttdolgozik a csapat. Várjuk várjuk.
A grafika aláírom, hogy nem olyan nagy szám, de őszintén megmondva marhára nem tud érdekelni, a játékélmény nagyon stabilnak tűnik. (+visszahozza ugye a Kotor kinézetet Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 14:38:12 írta MoonTiger » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #788 Dátum: 11 jún 07, 15:20:59 »

Miért ne lenne nagy szám a grafika? Nekem igenis tetszik.  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #789 Dátum: 11 jún 07, 15:28:25 »

Muszáj lenne a KOTOR szintjét hozni márcsak azért is mert újra a BioWare dolgozhat rajta (nem úgy mint a KOTOR II-nél) szóval márcsak azért is mert már elég régóta dolgoznak rajta, egy jó játékot kéne összerakniuk, majd meglátjuk milesz, előbb adják ki, és ha fizetős lesz akkor legyen hozzá trial verzsön hogy előtte ki lehessen próbálni
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #790 Dátum: 11 jún 07, 15:43:05 »

Trial soha nincs akkor amikor egy mmo frissen jön ki. Open beta remélhetőleg lesz, de még az se biztos Mosolyog
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #791 Dátum: 11 jún 07, 17:21:13 »

Nos igen, az új trailer hihetetlen hangulatos, a játék is jónak ígérkezik (bár még nagyon könnyen elronthatják), de az a fránya havidíj...  Neeem Na majd ha lesz tört server azért kipróbálom...  Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #792 Dátum: 11 jún 07, 18:00:30 »

Miért ne lenne nagy szám a grafika? Nekem igenis tetszik.  Nevet

Azért mert ez egy mmo lesz ahol nem a szépség a játszhatóság fog számítani. A játék a közelében nem lesz ennek. Itt a mennyiség fontosabb mint a minőség. Már pedig az mmot nem atom gépre kel lírni különben faild;).
Ez csak reklám. Inkább ezt az időt is a gamera kéne fordítani. A kutyát érdekel a köríté nekem minőségi játékot adjanak. Aion is gyönyörűnek ígérkezett. Azt egy rakás kaki lettXD

u.i. a minőséget a játszhatóságon és az ötleten értem. A grafika engem annyira nem érdekel. Ha jó lesz akkor jó lesz, ha nem akkor nemxD
Hogy mikor jó egy játék?ikszdé ha tudok vele 3000 órát gamelnixD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 18:10:43 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #793 Dátum: 11 jún 07, 19:24:48 »

Én se értem miért olyan rossz a grafika. Egy mmo-hoz képest szerintem jó. Nekem van a gépemen 3 órányi gameplay amit alig tudtam megszerezni mert bioware mindig mindenhonnan törölte és szerintem nagyon is jól néz ki. Nem egy wow, ahol a robe a lábadra van tapadva, és a köpeny alig mozog. Ahogy a srác mászkált a videóban teljesen a mozgásához igazodott a ruhája lobogása. Meg persze nem csak ez, sok más dolog is tetszett a grafikában, és nem igazán jut el az agyamig, hogy miért fikázza mindig mindenki. Ha úgy csillogna meg villogna mint egy single game akkor nemtudom kinél futna el, ha még 7392 másik ember rohangál körülötte és nyomatja az aoe meg mindenféle csillogó támadásait, hogy menőzzön. Hmm?
Főleg ha nem a legújabb, legmodernebb gépe van.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 19:26:01 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #794 Dátum: 11 jún 07, 20:24:44 »

A félreértések elkerülése végett: Nekem az égegyadta világon semmi bajom nincs a grafikájával. Szerintem tök jól néz ki, és nem kell majd hozzá atomerőmű, hogy fusson Mosolyog Ha megnézitek a gameplay videót amit linkeltem, ott látszik a játék normális grafikája, és azt kell mondjam, hogy szerintem az az instance kifejezetten hangulatos lett. És(sel nem kezdünk mondatot, de nem érdekel Nevet) végre nem föld alatt/barlangrendszerben/várbörtönben kell bóklászni instance néven, hanem (mint a videóban is látható) nyílt terepen is vannak, ami nekem nagy felüdülés lesz, mivel kezdett már nagyon elegem lenni a zárt terekből. Oké, aláírom, a WoWban is voltak nyílt(abb) terepű insták, de hasonlítsunk össze egy ZA/ZG nyíltságot azzal, ami a videóban van. Szép nagy terület, lehet futkározni, nem rohansz bele könnyen egy másik packba ^.~
Naplózva

Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!