24 jún 16, 13:57:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 198103 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #810 Dátum: 11 júl 14, 20:33:16 »

Hát én csak a II-vel játszottam, és nem volt nehéz. Könnyű volt, de nem nagyon bár 10 éves voltam. Vagy 9. ikszdé Végigtudtam vinni, úgy hogy teljesen béna voltam, és sose játszottam Dark oldallal, inkább nővel. Valahogy nem volt jó érzés kö****-nek lenni. Bár használtam a skilljeiket. ikszdé
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
renato
Vendég
« Válasz #811 Dátum: 11 júl 14, 20:52:54 »

MoonTiger: benyomod hardra a nehézséget, és őrzővel kezdesz tanácsos helyett, valamint nem nyomod be a spammer skilleket, és voálá, egyből nehezebb. Nem szeretem a könnyű játékokat, bár szó mi szó, hogy egyszer kivittem a legnehezebb módon, aztán kezdtem keresgélni a kiskapukat, mert főként az a célom, hogy megtudjam mi a karakterek személyes háttere, és hogy a végén mivel másabbak a jóslatok a sötét, és a világos oldalon.
Így, hogy mondtad feltűnt nekem is jó pár hasonlóság, mondjuk Attont és Carthot gyakran összekevertem régebben is. Valamint akkor már Jolee és Mical is hasonló szerepű karakterek, mindkettő az orvosi szobát bújja, és személyes nézeteltérései vannak a renddel.
Igazából nekem az egybe a grafika mellett ez a KEVÉSBÉ érdekes történet nem tetszett. Valamint a Yavin V-on 1 órát bénáztam, mire rájöttem, hogy itt bizony nem fogok térképet találni xD Nem is beszélve arról, hogy azóta is várom, hogy megtaláljon a kedves Twi'lek azzal, hogy Carth fia Korribanon van...
Megjegyezném, hogy nekem mindkét játék top 1, szóval nem akarom bemocskolni az első részt, csak szeretném bizonyítani nektek, hogy az is van olyan jó, mint az elődje.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #812 Dátum: 11 júl 14, 23:05:48 »

A KotOR I szerintem sokkal jobb sztorival bírt (én vagyok/voltam a főgonosz??? eszméletlenül jó húzás volt!), de a vége kicsit elnagyolt volt. A második rész szerintem részletesebben ki volt dolgozva, de a sztori laposabb volt.

Amúgy én Consular-t indítva az első harmadban igencsak szenvedtem, még egyszerű beállításon is - a Force Storm-ig, ehhehhehheheheheh.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #813 Dátum: 11 júl 14, 23:07:32 »

renato: Ha jól megnézed, az összes bolygó a KotOR I-ben mondanivalóval bírt. A Manaant én pl. pont azért szerettem, mert a felszíne gyönyörű. A belátható óceán, a szép utcák melyeket megtölt az élet, és a sithek meg a köztársaságiak békében megvannak egymás mellett és a zene is ezt hirdeti... megteremti az ideális utópiát. A baj csak az, hogy a nagykövetségeken, az alsó állomásokon pedig áskálódás megy, elszabadul a pokol. Tehát az állam hiába akar semleges lenni, előbb utóbb valaki ezt megszegi.    

Mondjuk megjegyzem, a Yavin IV nem is azért volt betáplálva a gépbe, hogy ott az ember csillagtérképeket keressen Nevet
"Nem is beszélve arról, hogy azóta is várom, hogy megtaláljon a kedves Twi'lek azzal, hogy Carth fia Korribanon van..."
Én a Dantooine-on találtam meg.

Meg azért visszatérve a történet mélypontjaira, más az, ha valaki izgalmasan indít és ez megmarad a végéig, és más az, ha valaki egy naaagyon vontatott résszel kezdi a játékot, és csak később válik érdekessé. Arról nem is beszélve, hogy pár zenét leszámítva a folytatás még zeneileg is alulmúlta az előzményt.

Azért az Onderonos akció tényleg nagyon jó volt, szerintem az lett a játék fénypontja.  Mosolyog Meg úgy maga az Onderon is egy elég kellemes bolygó. Még a Telos is tetszett, annak is volt egy sajátos hangulata.  De ez a többi bolygóról annyira nem mondható el. Malak szimpatikusabb volt, mint a második rész gonoszai. Mindegyikben több potenciál volt, mint amennyit kihasználtak. Elég belegondolni Darth Nihilus helyzetébe, akit jól bereklámoztak, aztán ő szerepelt a legkevesebbet. Sionról is keveset tudunk meg, egyedül talán Kreia lett jól összerakva.  
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
renato
Vendég
« Válasz #814 Dátum: 11 júl 15, 09:55:14 »

Hát a főellenségek tényleg szégyenek voltak a 2-be, ez tény és való. Egyedül Kreia/Traya volt az, aki méltó volt a főellenség címre. Nihilust meg sem kellett amúgy ölni... haver a napokban vitte ki a második részt, és értetlenkedve kérdezte, hogy mi lett Nihilussal, mert szerinte eléggé béna, hogy az egyik legjobban beharangozott főgonosszal nem kellett megküzdeni. Utólag kiderült, hogy ő elhelyezte a Ravangeren a bombákat, és eljött onnan, még csak véletlenül se jutott Nihilus közelébe Nevet Meg még az a párbeszéd tetszik... minden sérülés nélkül leviszem Nihilus életét a felére, és akkor úgy dönt Visas, hogy nem tudjuk legyőzni... hát köszi, nekem nagyon máshogy tűnik.
Sion meg... ahhoz képest, hogy Korribanon volt, hogy hozzá se tudtam érni, Malachorra meggyengült... nem is kicsit... minden nehézség nélkül le lehet győzni, nem kellett sok hercehurca hozzá.
Kreia/Traya viszont szerintem pont ideális volt. Először könnyebben legyőzhető, majd hirtelen megváltozott, rád küldte a 3 fénykardot, amik nagyon nagy sebzést tudtak bevinni, viszont így a védelme 0ra zuhant.
Ellenben Malak erős is volt, védelme is jó volt, és még 0-ról 100-ra is tudta gyógyítani magát. Szóval szépen el kellett lopkodni azoknak a jediknek az életenergiáját, akik abban a teremben voltak, és így kellett az erős, nagy védelmű Malakot lerohanni... hát köszönöm szépen, én 10-20-szor próbáltam, mire sikerült, és akkor is csak azért, mert menekültem előle, és ahol lehetett megfordultam ráküldeni egy kis villámot (bár lehet, hogy ez az én rossz karakteremnek köszönhető, nem tudom).

Carth fiával kapcsolatosan: minden bolygót végigjártam, olvasgattam fórumokon, hogy a Dantooinon bukkan föl az a Twi'lek, aki majd adja az információt vele kapcsolatban, de nem akart megérkezni... Ugyan ez Juhanival kapcsolatban is, úgy olvastam, hogy neki is van valami olyan küldetése, amit az a Twi'lek adna, de hozzá se jön...

Zenéről én nem tudok nyilatkozni, mert 90%ban én levettem a hangot, és valami sajátot hallgattam Nevet

Manaanon nekem a mellékküldetések tetszettek (Jolee haverjának a tárgyalása pl), a fő küldetés olyan unalmasabb volt... a víz alól nem hittem, hogy valaha kijutok (és ez a szörnyű űrruhás séta még a Leviathanon is kellett......), valamint azok a cápák is rettenetesen bénák voltak, egy csapással megöltem őket, viszont miattuk nem tudtam azt megcsinálni, hogy leragasztom az előre gombot, és amíg ügyesen megy a karakterem, én csinálok valami mást, mert akkor meg megettek a cápák Nevet Mondjuk oda is kellett ellenség, oké, de akkor legalább a karakterem sebességét feljebb vihették volna. A sith bázis nekem konkrétan nem tetszett, egyik kasztnál túl könnyű, másiknál túl nehéz volt, és még a következménye is idegesítő volt (bíróság-tárgyalás-köcsög ügyvéd).

Kashyyyk volt még az, ami nekem annyira nem tetszett. Itt viszont konkrét negatívumot nem fogok tudni mondani, mivel nekem maga az az erdős mindenség volt unszimpatikus, és a szörnyek kinézete. Ami szörnyeteg erősnek volt beharangozva, azt minden nehézség nélkül győztem le, viszont azok a mérgező sáskafélék folyamatosan kinyírtak...

Nekem még Nar Shaddaa tetszett a kettőben, bár szerintem azért, mert itt volt a tőzsdés dolog kibontakozása. Bár azt a mentőakciót csinálhatták volna jobbra szerintem...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 09:59:54 írta renato » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #815 Dátum: 11 júl 15, 15:30:49 »

Carth fiával csak akkor beszélhetsz, ha már eleget tudtál meg a csávó múltjáról. Juhanihoz pedig a Korribanon körbe kell járni az Ebon Hawkot. Megjegyzem, majdnem mindegyik karakterhez tartozik egy ilyen misszió. Missioné volt a legtanulságosabb.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #816 Dátum: 11 júl 15, 15:57:20 »

Hát nekem a 2. rész fordulata, hogy Kreia a főgonosz, nem taglózott le. Akkora szemétláda volt az egész játékban, hogy egyáltalán nem lepődtem meg.
Az elsőnél bezzeg a gatyámba élveztem. Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #817 Dátum: 11 júl 15, 20:14:39 »

rondár: már elmondta, hogy mi történt a feleségével, és a fiával, szóval 100%, hogy elő kéne jönnie.

CsiziDani: ha nem lett volna 29123 darab utalás rá (Hanharrtól, Tobin ezredesen át, a folyamatos Dark Side Pointig), akkor meglepő lett volna Nevet vagy el lettek volna rejtve, mint az egyben (mert 2-3-szor kijátszottam az egyet is, és egyre több utalást vettem észre). Viszont engem a Canderous-os dolog meglepett (bár rájöhettem volna, mert Canderous vezetékneve Ordo  smirksweat ). Szóval szerintem a kettőben is voltak nem várt fordulatok, ezt te sem tagadhatod (csak azt, ami a legnagyobb fordulat lett volna szépen lassan kiszivárogtatták...).
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #818 Dátum: 11 júl 15, 20:26:35 »

Meg a Sithek bosszúja is akkortájt került vetítésre, így aki a film megnézése után játszott vele, már meg sem lepődött, hogy a főellenség egy magát Jedinek álcázó Sith Lord xD. Amúgy most olvastam, hogy akartak volna KotOR 3-at csinálni, de a LucasArts törölte a projectet, mert "nem tűnt túl pozitív befektetésnek". Ezt mondjuk nem értem... Az első és a második rész is jól teljesített az eladásokon, akkor miért lett volna előnytelen egy harmadik epizód, mely trilógiává avathatta volna a Knights of the Old Republicot? Tudja a fene.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
renato
Vendég
« Válasz #819 Dátum: 11 júl 15, 20:44:33 »

Ja... Mondjuk megcsinálhatták volna Exar Kun történetét is, ő is hasonló utat járt be, mint Revan... Vagy a galaxis határain kívül Revant követve egy befejező részt, aminek a végén pl. le kell győzni Revant, így teljesen lezárva a történetet... Most nem azért, nem ócsárolni akarom, de a Jedi Knightból csináltak trilógiát, ebből meg nem? A Jedi Knightnak olyan béna története volt, még be se fejezték (ha jól emlékszem Sith módban elmenekülünk Kyle elől, Jedi módban meg Dessan tanítványa -akinek most nem ugrik be a neve- elemenekül miután legyőztem).
http://www.youtube.com/watch?v=DOvbv-LkK6w - bár... lehet, hogy jobb is, hogy ebbe fektetik a munkájukat, mivel nagyon jónak ígérkezik ez az MMO (mondjuk az én gépem még a betétzenéket se játszaná le szerintem xD). De azért remélem valamikor még kijön egy harmadik rész.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #820 Dátum: 11 júl 15, 21:43:32 »

A baj csak az hogy a Jedi Knight sem lett trilógia. Nevet Ez egy általános tévhit, hogy a Jedi Academy a harmadik rész. Mindkét Jedi Knight résznek volt egy kiegészítő epizódja, a lista így néz ki:

-Jedi Knight: Dark Forces II
-Jedi Knight: Mysteries of the Sith
-Jedi Knight II: Jedi Outcast
-Jedi Knight: Jedi Academy

A Star Wars részek hatalmas gondot fektettek a jellegzetes római számok lerajzolásaira, amely a KotOR epizódjainál is megfigyelhető.

http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/thefews/uploads/JediKnight2JediOutcast.jpg Itt van II-es
http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/jedi/uploads/jedi_academy.jpg Itt nincs III-as.

Ennél több bizonyítékra remélem nincs szükség. Folytatásnak folytatás, de nem a harmadik epizód.

Exar Kun történetét pedig szerintem nincs értelme megcsinálni, hisz azt minden, az SW világában jártasabb rajongó ismeri. Nem lenne nagy kihívás, megváltoztatni ugye meg nem illik. 

Tavion pedig nem menekül el, ő konkrétan megdöglik mindkét befejezésben. Aki elmenekül, az Marka Ragnos, a Sith szellem.

Sztorit tekintve pedig az Academy valóban nem volt a legnagyobb húzás, de az Outcast története nagyon állat volt. Talán a mai napig a legélethűbben megcsinált Jedis SW játék.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
renato
Vendég
« Válasz #821 Dátum: 11 júl 15, 22:46:26 »

Szóval magyarul ügyesen kijátszották, hogy ne legyen trilógia, de meglegyen a 4 rész Nevet Szép húzás, mondhatom.

Az Oucast-ot én is nagyon szerettem régebben, egy jó féléve már, hogy játszottam vele, azóta nem igazán vettem elő :S

Academyről nem is beszélve... utolsó küldetés előtt besz*rt a játék, így nem bírtam bemenni abba a sírba legyőzni Taviont, így a (kb 5-6 évvel ezelőtt játszottam vele) régebbről gyűjtött információkból tudok okoskodni Nevet (és még hozzá tenném, hogy 9-10 évesen nem nagyon értettem az angol szöveget Nevet).

Ez egy kicsit off, de megkérdezem, mert érdekelnek ezek a dolgok: így a filmen kívül történt eseményekről hol lehet részletesebb információt szerezni? Csak mert most kicsit kínosan érzem magam, mert szeretem a Star Warsot, viszont Exar Kunról csak annyit tudok, amennyit a KotOR-ba mondtak Nevet Előre is köszönöm a választ.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #822 Dátum: 11 júl 15, 22:59:20 »

Főképp a Wookiepedia-t javaslom átnyálazásra, nagyon alaposan le vannak írva a Star Wars-szal kapcsolatos dolgok Mosolyog
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #823 Dátum: 11 júl 16, 00:17:55 »

Ha mindenképp magyarul akarsz olvasni,  a Star Wars.hu-n is vannak fent infók. Nem olyan hosszú és részletes mint a wikis, de azért az is leírja Kun életét.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
renato
Vendég
« Válasz #824 Dátum: 11 júl 16, 12:04:03 »

Köszönöm szépen mindkettőtöknek, a napokban át fogom tanulmányozni őket Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!