24 szep 27, 12:36:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 210991 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #795 Dátum: 11 jún 07, 21:17:39 »

Látom, alkalmazni kell majd Sith oldalon a "Tanítsd a tanítványodat - de csak annyira, hogy még megölhesd, ha ellened fordul és túl gyenge." filozófiát a gyakorlatban...

Amúgy nekem is tetszik a játék. Mondjuk abból a vidiből is látszott, hogy vannak bónuszküldetések. Az extra XP mindig jól jön, de csak addig, amíg nem csap át farmolásba a dolog, remélem a BioWare arcok ügyelnek majd erre.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #796 Dátum: 11 jún 08, 11:22:11 »

Hát igen volt már mmo amit kipróbáltam és néhány szint után már kb 100 q itemeket kellett gyűjteni Nevet Szörnyű volt.
Amennyire én megfigyeltem itt ilyen nem nagyon lesz. Farmolós küldi (ölj meg 10 banthát, gyüjt össze 12 banthaszarvat) nem nagyon van. Vagyis van, de az bónuszküldetés formájában amit nem muszáj megcsinálni.
Tehát kapsz egy küldit, hogy menj és piszkálj meg egy számítógépet, és mellé bónuszként, hogy ölj meg 15 droidot amik a gép körül kallódnak.
Szerintem ez egy jó megoldás, nekem tetszik.

Nézte valaki tegnap este az E3 gameplay streamet? Vagy fogja ma este? Mosolyog
BH companion Blizz nagyon kemény volt Nevet Mázli, hogy pont bh akarok lenni, mert kell az a jawa. Akarom ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #797 Dátum: 11 jún 08, 13:34:09 »

Kis interview + Operation (raid).
Nekem teljesen szimpatikus a rendszer, hogy még a flashpointokban/operationökben is mi szabjuk meg a történéseket =) Ha életbenhagysz valakit, akkor más bosst kapsz, mint az, aki megölte azt a személyt. Így legalább változatos marad a játék egy ideig Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #798 Dátum: 11 júl 02, 14:26:46 »

Nah teszek még egy próbát a Force Unleasheddel. Azóta lett új videókari meg több ram. Talán most már bírja a gépem. Mosolyog Bár sok rosszat hallottam róla, itt is, meg az ilyen SD dobálás nekem se tetszik... de azért ki akarom próbálni.

14 gigás torrent lassan jön le Szomorú
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #799 Dátum: 11 júl 04, 14:27:24 »

Én kipróbáltam pár napja, de nekem kilép a Windowsba egy bizonyos rész után. Valszeg' a játék hibás, mert amúgy hibátlanul fut a gépemen.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #800 Dátum: 11 júl 04, 15:11:22 »

Lehet, hogy rossz a crack-ed?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #801 Dátum: 11 júl 04, 15:12:48 »

Akkor el sem indult volna. A játék megy, de kilép, amint eljutok az első Starkilleres pálya azon részéhez, mikor valami hosszú bizbaszt kell kihúzni a falból, hogy feljussak az engem lövöldöző vihargyalogokhoz. 
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 04, 15:15:25 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #802 Dátum: 11 júl 04, 16:15:05 »

Én is beszoptam vele. :F Nem működik a mentés. Amikor save-elek akkor minden rendben van, de ha utána a load game-re megyek, akkor nem a mentést hanem az utolsó checkpointot tölti be. Azok meg elég ritkásan vannak ebben a sz*rban. -.- Így elég nehéz játszani. Neten nézegettem rengeteg embernek van ilyen baja ezzel. Ami megoldásokat írtak az meg csupa baromság, vagy túl macerás. -.-
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #803 Dátum: 11 júl 04, 16:52:29 »

Konzolról lett átültetve, szóval én már meg sem lepődtem ezeken a megoldásokon. A menüben sem egérrel navigálsz, ami szerintem egy PC játéknál manapság elég ciki. De legalább neked nem lép ki a játék magától.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #804 Dátum: 11 júl 04, 17:56:14 »

Ha lenne rendesen időm gémelni, akár végig is tudnám tolni, mert amúgy jól szól, teljesen laggmentes meg minden. Csak így, hogy iylen 5-10-15 percekre van időm összesen belépni, így nem elegek a checkpointok. Talán majd hétvégén. Mosolyog

A menü amúgy szerintem is nagyon tré, PC-s verzióra nem igazán figyeltek. -.-
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #805 Dátum: 11 júl 04, 18:30:35 »

Nekem semmi gondom nem volt vele, mentés is ment, kilépés sem volt - a menü az tényleg gáz.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #806 Dátum: 11 júl 07, 21:05:16 »

Én a K.O.T.O.R-t toltam végig nem rég, természetesen dark side-on, és zsír volt.Nyelvesít Meg a Battlefront2-n agyaltam még, talán le is töltöm valamikor. Meg ez az mmo is nagyon izgat, nagyon remélem hogy nagy dobás lesz belőle, mert akkor valahogy kénytelen leszek vele tolni.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #807 Dátum: 11 júl 08, 17:16:56 »

Én tervezem, hogy majd kipróbálom a ToR-t. Aztán ha elég jónak fog tűnni, talán majd elő is fizetek rá.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
renato
Vendég
« Válasz #808 Dátum: 11 júl 14, 16:10:24 »

Akkor itt reagálok rondár az "A legrosszabb játék, amivel játszottál..." topicos postodra:
Igazad van, most hogy így mondod, már nekem is kezd beugrani ez az elköszönés. Így már fogalmam sincs, hogy hogy került oda hozzá a fénykard...
Briannával meg egyszer sikerült odáig jutnom, hogy elmondja az eredeti nevét, szóval az anyjáról csak annyit tudok, hogy részt vett, és meghalt a mandaloriai háborúban Malachor V-nál.
Ami Pergaus II-t illeti az egész játék mélypontja volt. De akkor hasonlítsuk össze Manaan-t is az Oderon&Duxn-nal. Manaan egy unalmas, beszélgetős, lassú plan volt, én ezt a plant tartom az egész KotOR I mélypontjának. Ezzel szemben az Oderon és a Duxn izgalmas bolygók, nem "végigpofázom az egész játékidőt" típusúak, és még "fordulat" is van benne (menekülés Oderonról). Szóval megvan az egynek is a maga "Pergaus II-je" (Oderon helyett Nar Shaddaa-val is összehasonlíthattam volna, de az csúfosabb vereség lett volna a Manaannak szerintem Nevet).
Befejezés szempontjából meg inkább a depis Malachor V, mint a kedves, drága, Malakot 8912367x felhealelő csillagkohó (mondjuk ott én is lopkodtam a töltéseket rendesen xD).
Korriban szerintem az egybe jobb volt, Dantooin a Tatooinnál jobb volt szerintem, Kashyyykon meg majdnem idegbajt kaptam, szóval azt is túlszárnyalja Nar Shaddaa. Telos és Taris nagyjából egy szinten vannak. A Pergaus II-t veri az Endar Csúcs, a Ravanger meg szerintem jobb, mint az az ismeretlen bolygó. A vége pedig szerintem a kettőnek jobb volt, kifejtettem miért.
Nálam KotOR I - KotOR II (2 - 6) Nevet

Valamint amit a 2 végéről írtál: nekem kifejezetten tetszett, hogy Traya mindenki sorsát elmondta, a sajátunkat pedig mint egy rejtvényt, úgy mondta el, mivel így lehetőséget hagyott a folytatásra. Bár erre rá lehet cáfolni, mivel megmentettem az Oderont, a Dantooint, és Tarisnak is biztosítottam üzemanyagot, a köztársaság mégis elbukik...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 14, 16:32:11 írta renato » Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #809 Dátum: 11 júl 14, 18:00:12 »

Nekem a 2-vel ugyanaz volt a bajom, mint a Dragon Age folytatásával is: nagyon lebutított az első részhez képest. A 2-ben a elég sok csapattárs meglehetősen hasonlított az első részben látottakhoz, így kissé energiát spórolt a Bioware:
Atton = Carth
Mira = Mission
Handmaiden = Bastilla
Hanhar = Zaalbar
Visas = Yuhani
Tudom, persze, háttérsztori más, néha a viselkedés is, de le se lehetne tagadni, hogy hasonlítanak egymásra. Ja és igen, Canderous kapott egy Mandalorian ruhát, hurrá.
A másik elég nagy bajom a 2-vel, hogy ISZONYATOSAN könnyű, ezáltal könnyen monotonná válik. Főleg Dark Side karakterrel, miután kifejlesztetted a Force Storm + Death Field(? a területi életszívás) képességet. Az első része az pontosan olyan nehézségű volt, amilyennek lennie kell, talán néha kicsit nehezebb is a kelleténél, de én jobban szeretem a kihívóbb játékokat, mint a jajjbenyomtamegyspelltmeghaltmindenki fajtát. Szeretem a 2. részét is, de az egyhez képest nekem kissé csalódás, szóval számomra így néz ki az értékelésük:
Kotor 1: 9/10
Kotor 2: 7 vagy 8/10
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 14, 18:07:30 írta MoonTiger » Naplózva

Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!