24 júl 06, 01:59:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 203075 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #765 Dátum: 11 márc 05, 19:48:11 »

Kéretik az átlagkasztokat nem lebecsülni. Kotor 2-ben Attontól hallhattunk taktikákat, hogy egy "átlag" ember is le tud győzni Jediket, csak eszesnek kell lennie. Egy komoly MMOban meg a kasztok közt NEM lehet olyan hatalmas eltérés, mivel akkor azokkal a kasztokkal szinte senki nem játszana, így a fejlesztők teljesen fölöslegesen öltek volna beléjük energiát..
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #766 Dátum: 11 márc 05, 20:55:48 »

MoonTiger, abban igazad van, hogy egy komoly MMOban nem lehet igazán nagy eltérés a kasztok között. Csak sajna a Star Wars világa mégiscsak kötelez, vagy legalábbis köteleznie kéne. Mosolyog

Csibe veled nem értek egyet: az SW univerzumot nem nagyon kéne igazítani semmihez, legfeljebb egy nagyon kicsit. Mert ugye adott egy hosszú, epikus történet, ami az igazi fanok számára szentség. Nevet Ráadásul ennek a világnak a története/történelme nagyon összetett, és minden összefügg mindennel. Szal, pl. ha egy játékot elmérnek kissé, az gyakorlatilag baromsággá teheti a filmeket, meg hasonló. Lásd: Fore Unleashed csillagromboló-dobálás, meg egyéb übertápos jedülések. -.-

Persze ettől még lehet jó játékot csinálni, csak nagyon óvatosnak kell lenni. Pl. KOTOR sztem jól illeszkedik a Star Wars kánonba.

Havidíj sucks. :F
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #767 Dátum: 11 márc 05, 21:19:31 »

Aes az SW univerzum számomra is szent és sérthetetlen, de most egy Bioware-ról beszélünk, akik egyszer már letettek egy RPG-t az asztalra, amit sokan imába foglalnak azóta is és persze messze a legjobb SW játék azóta is, ők pontosan tisztában vannak vele, hogy emiatt óriási bukta lehet az egész, de most mondok valamit, vegyünk egy wowo-ot, mondjuk egy shadow priest egy enchancement shámi ellen, aki ismeri a két kasztot és talentet tudja mennyire abszurd a dolog és hogy gyakorlatilag a shámi esélytelen a pap ellen, ennek ellenére mégis megtörténhet, hogy a pap megszívja, én úgy gondolom ugyanez a szisztéma a Jedi/Sith VS átlag ember/űrlény kasztokba is átültethető. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 21:20:34 írta Csibe » Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #768 Dátum: 11 márc 05, 22:31:49 »

Vegyük a következő szituációt:
Van egy frissen kiképzett sith/jedi, és ellene egy veteránnak számító katona. Az a frissen kiképzett sith/jedi gond nélkül beleeshet egy csapdába csak azért, mert nincs elég tapasztalata a hadviselés terén. Igen, az esélyek inkább feléjük tolódnak el, de csak azért, mert valaki az erő birtokosa nem jelenti azt, hogy 100%-ban az övé a küzdelem. Éppen ezért engem nem is zavar, hogy ha az átlagkasztok is kb. a jedi/sith szintjén lesznek. Számomra a lényeg, hogy fun legyen a játék, azt meg szerintem semelyikünk sem mondhatja, hogy 100%-osan ismerné a SW univerzumot, akármennyire is szentnek és sérthetetlennek tartja. Amikor ez játszódik nem azok a szabályok voltak érvényesek, mint a filmek alatt, és után (amik a könyvekben vannak leírva). Kicsit úgy érzem, hogy néhányan túltökéletes játékot akarnak látni. Ilyen nem létezik. Már csak az, hogy ez egy mmoRPG lesz, és nem egy MMOrpg (érti aki érti) egy nagy adomány a játékostársadalomnak ^^
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #769 Dátum: 11 márc 05, 22:36:44 »

Csakhogy itt nem veterán katonák, hanem frissen kezdő újoncok lesznek azopnos szinten egy Jedi/sith-növendékkel, egy veterán meg egy olyan Sith Lorddal, aki több emebrt ölt le, mint ahány szúnyogot lecsapott, és egy laza nézéssel megfojtanak bárkit ötven méterről.  
Ez olyan, mint Boba Fett leszedné Vadert.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #770 Dátum: 11 márc 05, 22:55:22 »

Jaja:D. Boba fet vs Yoda esete:D. Boba fett is párját ritkítja és Yoda is. Moontiger szeritnem, ha ilyet akarsz akkor ne a sw világából várd  a megváltást? Adomány szeritnem egy epic faild lesz.  Mint amilyen az Aion is lett. A sw világa alkalmatlan egy tökéletes mmorpgre:D. Ezért tartom bukottnak már most. Engem szép grafikávbal nem lehet meg venni. Ígényeim is vannak. Nem lehet, hogy te vagy igénytelen?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #771 Dátum: 11 márc 05, 23:20:33 »

Ha az igénytelenség nekem volt címezve, akkor nem. De nem is vagyok pesszimista egy olyan játékkal kapcsolatban, ami még ki se jött, de egy olyan csapat fejleszi, aki a modern rpg-k istene kacsint Amúgy tényleg nem értem miért vagytok ilyen pesszimisták. Adott a SW univerzumának azon időszaka, amit lényegében maga a Bioware talált ki (a LA-val karöltve), adottak a kasztok, amiben szabad kezet kaptak, az rpg-kben pedig még SOHA nem okoztak csalódást. Ez alapján miért kell teljesen negatívan hozzáállni?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 23:27:02 írta MoonTiger » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #772 Dátum: 11 márc 06, 01:16:39 »

Ez olyan, mint Boba Fett leszedné Vadert.

Majdnem megtörtént. kacsint Nem hiába lett Boba a galaxis legjobb fejvadásza az "apja" után. Vader tisztelte is Boba Fettet, miután az kis híján lelőtte őt Maryx Minoron.  

Ami pedig a játékokat illeti, nekem ez a túleffektezés nem tetszik ami a Force Unleashednél felbukkant. Pl. az Erő-lökésnek külön aurája is van, a fénykardból néha cikáznak a villámok, stb. Ennek ellenére talán adok majd esélyt a ToR-nak, talán ebben az MMORPG-ben végre lehet majd normálisan szerepjátszani is a haverokkal. Az előítéletek pedig jogosak. Egyszer már sikerült egy gagyi MMO-t csinálni, és ezt a játékot sem feltétlen lehet megmenteni ettől. Gondolok itt most az olyan roppant Star Warsba illő nevekre, mint a dezso2000, vagy a suckmyballsandeatshit-re.   
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 01:26:13 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #773 Dátum: 11 márc 06, 01:24:14 »

Majdnem, ami azt jelenti, hogy nem. Továbbá az nem nyílt küzdelem volt, itt pedig az lesz. Meg én is arra gondoltam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 01:34:15 írta STM » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #774 Dátum: 11 márc 06, 01:27:05 »

Csak azért nem lőtte le, mert félt hogy akkor rámászna a Birodalom. De szívesen megtette volna.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #775 Dátum: 11 márc 06, 01:49:32 »

Lehet, de ha jól emlékszem, ott a MaryxMaryx Minoron ő is menekült (ő menekült is). Amúgy igazad van, csak ez nem jtutot eszmebe, amikor leírtam amit, és ez téynleg nem az a helyzet, ahol (kis túlzással) szemből egymásnak menenk, azt' az egyik állva marad, mint egy mmorpgben.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 01:51:20 írta STM » Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #776 Dátum: 11 márc 06, 10:03:58 »

rondár: Melyik mmo-ra gondolsz, mint fos? A Galaxies? Mert az, amikor megjelent egy iszonyatosan jó mmo volt, akkor romlott el (de nagyon), amikor a jedi class alapból választható lett. Először úgy volt, hogy hoooosszú idő után lehettél csak force sensitive, majd azután ismét egy hooosszúú questsor végén padawan Mosolyog A játékosainak kb. 95%-a akkor hagyta abba, amikor úgy döntöttek a fejlesztők, hogy rögtön indítható lesz, mivel ez egy iszonyatosan nagy arconcsapás volt azoknak, akiknek több hónapba telt csak az, hogy padawanná váljanak. A mostani verzióval viszont egyetértek, tényleg fos. A neveket meg gondolom majd lehet reportolni, vagy gondolom lesz itt is RP szerver, ahol senki sem fog hülye nevet adni a karaktereknek ^^
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #777 Dátum: 11 márc 06, 17:08:53 »

MoonTiger

Nem csak az, hanem az egész kikövezett út nem tetszett. Például ha Jedi akartál lenni, akkor ugyanúgy teremtmények gyilkolásával - nem pedig megmentésével - jutottál előre. Legalábbis én nekem ez volt a dolgom a kipróbálható 14 napos verzióban. Aztán miután eljutottam oda, hogy Han elvigyen a Tatooine-ra, közölte a játék hogy fizessek elő. Pedig szívesen futottam volna pár kört a sivatagban. Szomorú És hiába próbáltam beszélni más játékosokkal, csak 2-en írtak vissza nekem, és ebből csak az egyikkel tudtam kommunikálni. Mindegyik a saját tápolásával volt elfoglalva. Azon kívül a játékból készített előzetes videók - melyek bemutatták a párbajrendszert a Jedik és Sötét Jedik között - alapján sokkal látványosabbnak tűnt a párbajozás, de mikor a játékosok ingame videót nézegettem, kiábrándultam hogy ez mi akar lenni? Szinte el sem találták egymás fénykardját, csak csapkodtak jobbra-balra. Nem egy Jedi Knight II szintű harcrendszert vártam el, de az előzetes vidik alapján ennél jobbra számítottam.     
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #778 Dátum: 11 márc 06, 21:10:46 »

Ez a SW TOR sajna kimarad, mint minden MMORPG, nincs rá időm ...
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #779 Dátum: 11 ápr 01, 23:52:08 »

én most a sw knight of the forccal tolom szentem nagyonjóra sikeredett Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!