24 júl 06, 02:58:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 203087 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #750 Dátum: 11 márc 05, 13:44:02 »

Az a baj sw-ben Sithen kivül semmi mással nem tudnék lennixD Szóval én ilyen maradék kasztokat mint Bounty hunter mélyen megvetem. Kis senkik egy fojtásra vannak a haláltól:D. Ráadásul ez nem is Bounty ahogy nézem inkább tűz oltóXDDD tolja a purhabot a kezébőlxDDd
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #751 Dátum: 11 márc 05, 14:04:43 »

Tudja valaki hogy a SW:TOR körülbelül mikor jelenik meg??? mert már nagyon várom és körülbelül az ára mennyi lesz olyan 10000 FT fölött vagy kicsivel alatta??? Amugy ahogy nézem nem lesz rossz de a Yoda hasonmás nem lett jó Neeem. én biztos hogy Jedi akarok lenni ahogy a hires mondás tartja "Az erő legyen veletek" ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 14:05:27 írta Ricko14 » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #752 Dátum: 11 márc 05, 14:06:04 »

AZért az nagyon gáz lesz, ha itt is minden kasztot felhúznak hasonló szintre, mint ahogy az lenni szokott....
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #753 Dátum: 11 márc 05, 14:46:05 »

Márpedig valószínű, hogy tápolni fogják a "mezei" bakákat is - teszem hozzá, van némi alapja, lásd Jango Fett vs. Jedik vagy mikor a KotOR 2-ből megtudjuk, hogy Revan miként képzett kifejezetten Jedik ellen katonákat...

Amúgy én is Sith lennék a TOR-ban, valószínűleg Inquisitor.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 14:47:35 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #754 Dátum: 11 márc 05, 15:21:00 »

Tudja valaki hogy a SW:TOR körülbelül mikor jelenik meg???
Hát ha minden igaz 3. negyedévben valamikor. De ami biztos hogy április és december között ikszdé Aztán kitudja lehet még csúszik Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #755 Dátum: 11 márc 05, 15:23:05 »

AZért az nagyon gáz lesz, ha itt is minden kasztot felhúznak hasonló szintre, mint ahogy az lenni szokott....

Teljesen igaz. Szégyen egy jött ment Bounty legyakja a jediket:D. Jango egy dolog nem 100 nekem ne legyen már sorozat gyártás Jedi gyilkos fragekből. Ez a game megfogja gyalázni a Sta Wars nevet.
Rohadjon le a keze annak aki kitalál ilyeneket. Komolyan mondom egy paraszt megöli a háborúban a lovagotXD vicc.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #756 Dátum: 11 márc 05, 15:26:27 »

Jango Fett azért nem sima emberke volt, hanem Mandalorian. Nevet Azok azért kemény gyerekek, van esélyük jedik, sithek ellen is. ikszdé De am az valóban röhej lenne, ha minden sima emberke is tudna Jedit irtani. Csak ugye enélkül meg nincs balance, mindenki mindig csak jedivel lenne.

De am a paraszt vs. lovag hasonlatnak van értelme. Eléggé ilyen dolog ez.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #757 Dátum: 11 márc 05, 15:32:45 »

Komolyan mondom gyalázat. Ha én játszani fogok rasszista guildet csinálok  és olyat aki nem tud erőt használni fel se veszekxD A szomorú, hogy fel kell mert a !tank! egy 200 kg-s gépágyúval tolja:D. Epic lesz. Oké, hogy MMO, de ez a Star Wars gyalázata. Harcosok akik 8 vágást is benyelnek a fénykardból és még  futnakxD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 15:35:43 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #758 Dátum: 11 márc 05, 15:39:55 »

Ne sírj de a sith warri is tank. Ha arra specializálódik.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #759 Dátum: 11 márc 05, 15:44:35 »

Faja akkor még is lesz Rasszista guildem:D. Tuti a sötét oldal legelvetemültebb karakterét fogom megcsinálni. Valszeg addig amíg meg nem kapom az első küldimetxDD szedjek gombát Darth MalacitnekxDDDD
A küldikre kíváncsi leszek:D. A sitheknek mit kell majd csinálni?Nevet. Gyilkoláson meg a zsarolások kívül nem nagyon tudom elképzelni ahogy gombát gyűjt Malacit sérüléseire:D.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 15:47:17 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #760 Dátum: 11 márc 05, 15:58:18 »

Hát, még kémkedést, kutatást valami ereklye/akármi után, vagy iylemsit tudnék elképzelni, de ez elég is.

Amúgy úgy tudnám elképzelni itt értelemsen az erőviszonyokat, ha a Sith abszolút kiemelt kaszt lenne, amiben vagy ötször oylyan gyorsan fejlődsz, a Jedi hasonló erejű, de nehezebb fejlődni, és kevesebb képességet szerezhet meg (ha megunja, viszont átállhat a sötét oldalra, ahonnan akár vissza is leehtne térni, és így elég változatos képességű lkarakterek is lehetnének), a többi kaszt meg maximum csapatban, vagy egy tíz szintel feljebb ér valamit az erőhasználók ellen, de azért van valami előnyük, hogy emgérje velük lenni.... iylen nem jut eszembe, de midnegy.
A Jedi Sith ugrálás azért tetszene, meg esetleg az is, ha (ha már a Kotor "folytatása") hogy van valami jellem-érték, és vannak olyan döntések a küldetésekben (meg random cselekedetek) amik befolyásolják, és ez is eltolhat a másik odllal felé... na, bilibe lóg a kezem, és igazából az mmorpg stíluson ez rontana is.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 16:00:04 írta STM » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #761 Dátum: 11 márc 05, 16:33:48 »

Faja akkor még is lesz Rasszista guildem:D. Tuti a sötét oldal legelvetemültebb karakterét fogom megcsinálni. Valszeg addig amíg meg nem kapom az első küldimetxDD szedjek gombát Darth MalacitnekxDDD

Pont az ilyen küldetések miatt volt komolyan vehetetlen a Star Wars Galaxies című MMORPG. Én Jediként kezdtem, de egy ügyeletes mester azt a parancsot adta nekem, hogy öljek meg 10 állatot hogy harmonikusabb kapcsolatba kerüljek az Erővel. x'D De ugyanezek a küldetések voltak fejvadászoknak, csempészeknek is. És milyen terület már az, ahol a Birodalom és a Lázadás emberei is közösen söröznek? xD. A birodalmiaknak fel sem tűnt hogy éppen ölöm a csempészeket, vagy mi? xD. De a legrosszabb az volt, hogy akár egy kilométerre is lehettem tőlük, akkor is eltaláltak kis pisztollyal, sőt néha átlőttek a falakon is. És ha meghaltam - mint a Spore-ban - a saját klónomként támadok fel. És így már annyira nem is tetszett a játék. Elő se fizettem rá. Ennél a ToR csak jobb lehet. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #762 Dátum: 11 márc 05, 17:04:04 »

Nekem már a játék grafikai stílusa se tetszik (igen, a stílusa, nem a minősége), de ha valóban nem lesz havidíj akkor egy próbát megér. Egyenlőre még a smuggler és jedi consular között vacillálok,  sajnos még nem tudni hogy milyen specializációi lesznek a consularnak, de ha a smuggler mellett döntök akkor biztos gunslinger leszek.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 17:04:55 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #763 Dátum: 11 márc 05, 18:47:30 »

de ha valóban nem lesz havidíj akkor egy próbát megér.
Tudtommal havidíjas lesz, nem is hallottam olyanról, hogy nem :O De lehet tévedek.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #764 Dátum: 11 márc 05, 19:02:53 »

Hiei, őszintén van olyan játék, amit képes vagy maradéktalanul pozitívan fogadni, mert a szkepticizmusod már ijesztő. Nevet

Úgy látom sokan elfelejtik itt, hogy a Bioware egy MMORPG-t csinál és ennek a műfajnak tetszik vagy sem megvannak a maga sajátosságai, amikhez alkalmazkodni kell illetve hozzá igazítani ezt a bizonyos SW univerzumot, most őszintén, amit itt egyesek felhoztak érvként arra, hogy miért lesz sz*r a játék és inkább nem kéne, ezek mind olyanok, amik ha úgy lennének, ahogy akarjátok, akkor durván behatárolnák a játék lehetőségeit, egyébként pedig senki nem kényszerít titeket, hogy játszatok vele, ez minden játéknál a ti döntésetek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 19:07:34 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!