24 júl 03, 15:54:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 202622 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
fight back
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24


« Válasz #720 Dátum: 10 nov 02, 17:19:00 »

Fogalmam nincs  Nevet de nem olyan jó 2004-ben vettük a gépet mondjuk töbször újra lett rakva mert vírusos lett de szerintem azóta nem volt kicserélve a videókártyám
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #721 Dátum: 10 nov 02, 20:41:15 »

Az ezközkezelőben meg tudod nézni a videókártyád típusát!
Naplózva
fight back
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24


« Válasz #722 Dátum: 10 nov 03, 10:06:03 »

szerintem ilyen Radeon 9200 pro Family,meg  Raedon 9200 pro sec family ott néztem ahol mondtad és ott ezek voltak irva
dehogy biztos ami biztos feltötöttem http://i55.tinypic.com/ipy5ug.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 03, 11:46:58 írta fight back » Naplózva
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #723 Dátum: 10 nov 04, 12:06:35 »

Start menü -> Futtatás -> dxdiag, megvárod mig bejön, képernyő fül, és ottvan a neve a vidikaridnak.
Naplózva


fight back
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24


« Válasz #724 Dátum: 10 nov 05, 13:03:09 »

Mindent úgy csináltam ahogy mondtad ez lett az eredménye
http://i51.tinypic.com/2uop4pk.jpg
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #725 Dátum: 10 nov 06, 01:04:03 »

Na akkor nézzük csak! Hmm... Nekem is volt már hasonló gondom ezzel is, meg más opengl-es játékokkal is. (Pl: Quake3, Return to castle wolfeinstein stb..) És nekem az oldotta meg, hogy feltettem a legújabb videókártya driverét, Vagy az is jó, ha felrakod megint ami most van, és megnézed úgy.
Naplózva

jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #726 Dátum: 10 nov 20, 10:54:58 »

Hellotok,letöltöttem a sw kotor 1 et és feltelepítetttem.Jó.Crackeltem meg minden,de amikor rákattoltam Semmi se történik.Mindent probáltam.Futtatás rendszer gazdaként,kombatilis beállítáokkal is.De így se megy.Légyszi valaki tud segíteni?Win 7(ultimate) van a gépemen.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #727 Dátum: 10 nov 20, 11:03:10 »

jatek09!
Akkor szívtad sajnos. Szomorú Kotor és win7 nem igazán szeretik egymást. Szomorú Gugliban találsz egy csomó tippet, hogy mit lehet tenni. Esetleg próbálkozz vele, de nem valószínű, hogy menni fog. Sajna win7 ilyen. Szomorú
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #728 Dátum: 10 nov 20, 11:30:13 »

Hellotok,letöltöttem a sw kotor 1 et és feltelepítetttem.Jó.Crackeltem meg minden,de amikor rákattoltam Semmi se történik.Mindent probáltam.Futtatás rendszer gazdaként,kombatilis beállítáokkal is.De így se megy.Légyszi valaki tud segíteni?Win 7(ultimate) van a gépemen.
Nekem indult win7-en, habár elég sok galiba volt vele.xD
Először is, told fel rá a legújabb patchet. Asszem 1.3-as, de már nem biztos... a lényeg, hogy a "végső" patchet.
Utána goggleban keress rá, egy kotor1-kotor2 vista-windows 7 fixelő fájlra, nem nehéz megtalálni, ezt is pakold rá.
Utána nyílván új crack is kell, a patchel kompabilitiset kell keresned, mert a sima már nem jó, ha patchelted is, márpedig patchelni muszály.xD
Ezután told rá a kompabilitásnál, hogy windows vista és rendszergazdaként futtasd.
Ezután, ha működő torrentet szedtél le, akkor már indulnia kell.
Habár sűrűn ments, mert még így is szereti kidobálni az embert win7-ből.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 20, 11:31:21 írta Den » Naplózva

jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #729 Dátum: 10 nov 20, 12:19:31 »

Köszi mindenkinek a segítségért!De sajn os így se megy,se baj.Tudtok ajánlani egy olyan Star wars játékot ami hosszú,és Win 7  64biten is megy?kössz előre is
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #730 Dátum: 10 nov 20, 12:37:24 »

Jedi Outcast meg Jedi Academy, azok futnak rendesen. Nevet Meg Force Unleashed is állítólag, ha a géped bírja. (Az enyém nem bírja, szal nemtoom, hogy valójában mennyire megy.)
Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #731 Dátum: 10 nov 20, 12:59:38 »

Jedi outcast,meg jedy force unleashed fenn van.Az outcastot most töltöttem le és elsö pályán vok,eddig egész jó.A force unleasheddel az a gond ,hogy van egy olyan pálya ,ahol egy repcsit jobra balra kell mozditani(legalábbis ezt mutatják a nyilak)de sosem sikerál ,pedig egy idö után elkezd füstölni,dehamar jön a többi repcsi.Remélem érthetö voltam Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #732 Dátum: 10 nov 20, 13:14:42 »

Unleashedet én nem próbáltam, mert nemvitte a gép. Szomorú Szal nemtoom, mi lehet a próbléma. xD Outcast meg jó játék, de én elsőre csak walkthrough segítségével tudtam végigvinni. Egy csomó ilyen baromság van benne, ami az akció rovására megy. (Ilyenekre gondol, hogy kattintgatni kell mindenféle kapcsolókat, meg megtalálni a titkos járatot, meg kukákat löködni az Erővel (szószerint!) hogy tovább lehessen menni, stb.  smirksweat) Néha már idegrohamot lehet kapni ezektől a hülyeségektől. xD De ezen kívűl meg király az egész, jó zúzós harcok vannak benne. Nevet Érdemes kétszer végigcsinálni, mert másodjára már könnyebben haladsz, és lehet jobban az akcióra koncentrálni. Mosolyog
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #733 Dátum: 10 nov 23, 13:36:19 »

Mindent úgy csináltam ahogy mondtad ez lett az eredménye
http://i51.tinypic.com/2uop4pk.jpg
Avagy, ha új vid.kártyád van (pl egy HD5850), régebbi driverekkel próbálkozz. Ugyanezt mondanám annak a fórumozónak, akinek nem indult a kotor. Kipróbáltam minden drivert, amit fel lehetett tenni a kártyához, nekem spéci csak és kizárólag a Catalyst 9.12a viszi a régi OpenGL-es játékokat.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Shikamaru12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153



« Válasz #734 Dátum: 10 nov 26, 21:31:42 »

hali játszik valaki a Force Unleashed II-vel?ha igen elakadtam egy pályán amikor az ágyúkkal lehet lövöldözni a "szomszéd" hajóra ott nem tudom kiszedni az egyik ágyúból azt a generátor szerű vmit h tovább jussak
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!