24 júl 03, 14:58:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 202609 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #735 Dátum: 10 nov 26, 23:24:34 »

Dettó. Fórumon olvastam, hogy ha meghalsz a szobában akkor nem tudsz továbbjutni. 3 féle megoldást olvastam:
- kezdd előlről a pályát
- válts rucit meg kristályt
- állítólag ha visszamész egy korábbi terembe ahol Kota mondja hogy "Nem juthatnak el a fő ágyúig" ott van egy plusz cella.

Én még egyiket sem próbáltam ki, de Easy-n nem haltam meg és simán ment, most Unleashed-en meghaltam és beakadtam.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Mifune
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #736 Dátum: 11 jan 15, 16:39:10 »

Ó. Van még valaki aki emlékszik erre az ősklasszikusra? :o Mosolyog
Naplózva

"Victory is reserved for those who are willing to pay it's price." - Sun Tzu
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #737 Dátum: 11 jan 17, 14:20:17 »

Tudunk róla^^

De sajna MMORPG lesz, szal igazából nem sok köze van az eredeti KOTORhoz, ami kifejzetten  single player game volt. Szomorú

Várjuk ki mi lesz, egy ilyen játékot nagyon durvára és nagyon sz*rra is meglehet csinálni!
Naplózva
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #738 Dátum: 11 jan 17, 16:42:00 »

Tudunk róla^^

De sajna MMORPG lesz, szal igazából nem sok köze van az eredeti KOTORhoz, ami kifejzetten  single player game volt. Szomorú

Várjuk ki mi lesz, egy ilyen játékot nagyon durvára és nagyon sz*rra is meglehet csinálni!

Mivel a BioWare csinálja csakis jóra lehet számítani (remélem)
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #739 Dátum: 11 jan 18, 09:51:50 »

BioWare név az tényleg jól hangzik. Mosolyog Persze ettől még elcseszhetik, de azért bennük lehet bízni.

Ó. Van még valaki aki emlékszik erre az ősklasszikusra? :o Mosolyog

Mi az hogy? Kotor foreva. Nevet Az egyik legjobb game.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #740 Dátum: 11 jan 28, 11:02:21 »

Taral V flashpoint SW:ToR-ból Mosolyog Nekem tetszik kár, hogy köztársasági insta Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QKr6KbSKPp0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QKr6KbSKPp0</a>
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #741 Dátum: 11 jan 28, 11:26:54 »

A ToR tervezett megjelenési ideje idén tavasz, de én erőteljesen meglepődnék, ha ősznél előbb kiadnák..
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #742 Dátum: 11 jan 28, 11:34:01 »

Mivel a BioWare csinálja csakis jóra lehet számítani (remélem)

A BioWare tényleg nagy név az RPG-k terén, de azért ne feledjük el, hogy ez az első MMORPG-jük, szóval akármilyen jók is megvan a bukás esélye. Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #743 Dátum: 11 jan 28, 11:34:56 »

Ebben videóban csak nekem nem tetszik a karakterek mozgása?ikszdé egyádlalán nem cool... egy jedi nem így mozog:(.
30secnél ahogy futnak tiszta tré:( Yoda utánzat hangja meg katasztrofaXD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 11:36:36 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #744 Dátum: 11 jan 30, 03:30:22 »

Force Unleashed-et csak PSP-n játszottam, az szntem kissé egyszerűsített verzió volt Nevet De nekem tetszett. A psp-n könnyű volt benne haladni, sokkal gyorsabban rájöttem hogy mit kell csinálni egyes pályákon, mint például egy Prince of Persia-nál...
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #745 Dátum: 11 feb 13, 16:50:18 »

Birtokomba jutott a KOTOR 2. része is. Most bejeztem be nemrégen. Nagyjából az volt, amit vártam tőle. Maga a játék nagyon jó, remek játékélmény, a megszokott grafikával. A két KOTOR játékban mindig is szerettem, hogy viszonylag hosszú ideig el lehet lenni vele. Call of Duty-k (single-je) megirigyelhetné a játékidejét. :) A történet: engem az első rész története sokkal jobban megfogott, de ez sem volt olyan rossz. Lehet, hogy nem hoztam ki belőle mindent (társak felém való tisztelete, mellékküldetések, stb.). A kettőnek a végén szívesen láttam volna valami hosszabb záró videót.
A vak csaj mestere, az a Darth F*tyma szerintem elég béna volt. Szerintem megtudhattunk volna róla kicsit többet is azon kívül, hogy egyszer majd össze kell vele csapnunk. Így nekem eléggé jellegtelen volt a karaktere. Igaz, lehet, ha a csajjal többet beszélgetek, kiderült volna sok dolog...erre nem szántam időt.
Most hirtelen más nem jut eszembe.
Összegezve: nem csalódtam a játékban, de nekem az első része jobban tetszett.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #746 Dátum: 11 feb 13, 17:26:34 »

Ha beszélgettél Visas-szal, akkor csak mégnagyobb csalódás Nihilus(?).. volt a nagy duma, hogy ő milyen gonosz, milyen durva, milyen erős, erre mikor odamész meg se szólal Szomorú Még a harc se volt túl nagy was ist das ellene. Kreia már inkább izzasztott meg mikor először játszottam és nem tudtam mi a jó taktika.
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #747 Dátum: 11 feb 13, 17:48:41 »

Igen, én is valami olyasmit vártam tőle, hogy esetleg mesél valamit a múltamról, meg egyebekről. Olyan nagy ellenfélnek volt beállítva...erre ennyi volt össz-vissz...még a pofiját sem láthattuk. :D :/
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #748 Dátum: 11 márc 04, 20:50:25 »

Yaay végre kijött a classom trailere *-* Bounty Hunter Szeretet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pB1ZVoIwq3g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pB1ZVoIwq3g</a>
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #749 Dátum: 11 márc 04, 23:54:19 »

Jaja, én is ma néztem meg, ajánlott HD-ben megnézni ^^ Szerintem kifejezetten hangulatos kis kaszt lesz ez. Hála az égnek úgy látom nem csak a jedi/sith lesz ütős, hanem a többi is. (Bár a balance nem tudom hogy lesz a kasztok közt Nevet)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!