24 jún 26, 04:56:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1205013 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9315 Dátum: 12 jan 09, 18:45:18 »

Idézet
Idézetet írta: Lille17 - 12 jan 07, 22:26:53
Speciel az is eléggé kiakasztó, mikor a sok párductigrisleopárd-lány hidrogénszőke hajjal , kétpercenként fényképezgeti magát, mivel nincs jobb dolga. Szerencsére ilyen ismerősöm nincs, hallomásból is elég durva.  Nevet
De a bölcselkedő, mindentudó, hatalmas irodalmi érzékről tanúsító idézetekkel én is gyakran találkozom. Legjobban imádom, mikor arról vinnyognak, hogy milyen mélyen depressziósak szörnyű, hányattatott sorsuk miatt. Szerintem inkább azok keresztje hatalmas, akik ezekkel a szerencsétlenekkel együtt élnek. Nyávogni mindenki tud, cselekedni kevesen.  Mosolyog
Sajnos nekem van ilyen ismerősöm. :'D A legjobb az volt, amikor a nem-igen nádszál kiscsaj cicanadrág helyett egy szál harisnyában ment el a "diszkóba", amiről persze foto dokumentációt is kellett csinálni, különböző cseppet sem k*rvás pózokba beállva. Nagyon szépen nézett ki a koppintott kínai deszkás cipőjében és a harisnyában. Főleg, hogy olyan harisnya volt, ami a fenekén sűrűbben van szőve. ikszdé
A mindennapi bölcselkedő idézetekről, a legjobbarátnőmmelösszeveszekegyéletreapasimmiatt-i kiírásokról meg már nem is mondok semmit. Meg persze az "én vagyok a legszebb a világon, egy igazi nő, aki tud viselkedni" (kivéve, amikor az árokból kell kipecázni, miután részegen belecsámpázott). ikszdé

Facebook ? Hm a kedvencem mikor a szerelmi életet kell kinn nyíltan a fb falon élni. Mármint nekem van egy olyan ismerősöm, akinek konkrétan az egészet le lehet követni a falán, és folyik a nyál az így úgy szeretlek kicsim, cica .... de a legjobb hogy még nem is látták egymást élőben ikszdé nem tudom hogy bírja mert én majd belehalok abba hogy csak holnap után láthatom a szerelmem Szomorú
Amúgy teljesen röhejesek ezek az emberek.... másik ismerősömnek kábé hetente új pasija van... .__. de a kedvencem amikor megjelölnek embereket olyan képen ami a csajszi profilképe.... há mondom jó hol van  ott ennyi ember egy emberben? ikszdé
De ami az abszolút, az a 'Zsoltiii wagyok cső' "Csaksimán Tomiií" nevű emberek... nem tudom, hogy ez mire jó nekik.... Én nekem sokkal jobban tetszik a tisztességes polgári nevem minthogy pl "Krisztííí vagyok csőő" ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 18:48:40 írta Lilus » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9316 Dátum: 12 jan 09, 18:48:29 »

A Maid Café-s ötlet nekem tetszik, ha jól tudom Manga Pub is van, már, ha megvan még.
Mondjuk az tényleg igaz, hogy errefelé nincs túl nagy kultusza a cseléd leány és az inas/komornyik dolognak, de, ha jó helyen nyitod meg az üzletet, akkor lehet rá igény.
Mindenesetre sok sikert hozzá. ^^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9317 Dátum: 12 jan 09, 19:37:38 »

Lilus: biztosan az még nem elég ikszdé Sikerülnie kell.
Cső Krisztiiii Nyelvesít

^^:ilyen ez a föci, de ezek még a jó tárgyak

hanii: na ugye. Nem kell itt félni, okos vagy te.
És a kémia nem közellenség. 

Rikan: Csak kettest akarsz? Ennye bennye

Nálunk a legdurvább tanárunk az 1-esért feleltetett. Ha nem feleltél, egész évre bukta.

A-chan: Te ezt nem értheted. Jó az amire kitalálták. ikszdé És vannak mazochisták akik élvezik ezt. (én is szeretem valamiképp a fájdalmat(egy szintig))
Felénk nincs kamera, csak traktorok és úthengerek  ikszdé
Mi nem vettünk benne részt( legalábbis én)
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9318 Dátum: 12 jan 09, 19:43:58 »

Sikerülni is fog Nyelvesít

És csőőőőőőőőőőő  Punker Punker Nevet ikszdé

Amúgy egy apró megjegyzés: szerintem egy csomó tárgyat a tanárok miatt utálunk  Pojén
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9319 Dátum: 12 jan 09, 19:53:13 »

Rikan: Csak kettest akarsz? Ennye bennye

Ja, meg banánt karácsonyra.Nevet Szerinted ha felelnek előttem mit tudom én tegyük fel öten, és abból ketten ugyan abból, én  meg megkérem a tanárt, hogy had legyek utolsó, és megjegyzem miket kérdezett nem tudom bemagolni mire rám kerül a sor? ikszdé (Dehogy nem o:)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9320 Dátum: 12 jan 09, 19:54:15 »

-Kettesnél nincs jobb jegy csak szebb!- egyetemen már ez a mottó Nyelvesít főleg nálunk az IK-n... ikszdé
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9321 Dátum: 12 jan 09, 19:58:46 »

Sajnos a kettes átlag nem húzza az ösztöndíjat Szomorú

Lilus: milyen cső?

Rikan: a banánt ne velem beszéld meg. És okos kisfiú vagy te, menni fog a 3 vagy a 4-es is.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9322 Dátum: 12 jan 09, 20:02:30 »

" Cső Krisztiiii Nyelvesít " erre reagáltam Nevet

És igen tudom, hogy nem húzza fel az átlagom de akkor is nagyon tudok díjazni egy kettes zh-t Nevet igaz én nem ösztöndíjra játszom... eléggé nehéz összeszedni azt a 2,8 as ösztöndíjat :S
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9323 Dátum: 12 jan 09, 20:12:34 »

Tényleg nem értem. Túl naív vagyok. 8)

Ez a "bejelöllek a profilképemen, úgyhogy légyszi kommenteld meg lájkold" szerintem gáz.

Tény, hogy függ egy tantárgyhoz való hozzáállásod a tanártól. Hiába szerettem általánosban a fizikát, gimiben kaptunk egy olyan cukipofa proffot, hogy szépen megutáltam, és ennek köszönhetően most az egyetemen szenvedek vele, mert még nem is értem rendesen, hogy mit magyaráznak. :/

Milyen kettes? A nyolcas átlag a menő! Faceg ikszdé

Amúgy nekem csak két hét múlva kezdődik a vizsgaidőszakom. Nevet

Ez a "Nyelvesít" így mi?
Azért jó dolog, hogy ha bemásolunk a szövegből egy ilyet: Nyelvesít helyette kiírja, hogy Nyelvesít. xD
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9324 Dátum: 12 jan 09, 20:15:10 »

Ja engem is bejelöltek egy csajnak a fenekénél.... mondom köszi ... smirksweat tényleg ott vagyok a képen ^^" Ezt nem vágom ennek az értelmét-lehet én vagyok a retardált mamlasz és tünnöm kéne fb-ről ikszdé Amúgy ha lájkolni akarom vagy kommentálni akkor is megteszem ha csak szimplán látom kinn a falon hogy új képet töltött fel..... azért engem ne jelöljön rajta senki xD egy embertől nem zavar de tőle is csak azért nem mert túl kedves ismerősöm Mosolyog

Igen valamiért így másolta be a hangulat jelet. Sorry Pirul

Ja bocs. Nyelvesít sosem lesz nyolcas átlagom Szomorú én akkor ciki vagyok?! Ohh My God Ohh My God Nevet  Pojén

Hogy-hogy két hét múlva? O_O nekem már egy hónapja tart :O
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 20:21:38 írta Lilus » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9325 Dátum: 12 jan 09, 20:46:12 »

Általában így másolja be őket.

Más iskolarendszer.
Pont ezért nem lesz nyolcas átlagod sem.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #9326 Dátum: 12 jan 09, 20:46:50 »

Azért jó dolog, hogy ha bemásolunk a szövegből egy ilyet: Nyelvesít helyette kiírja, hogy Nyelvesít. xD
Minden szmájlinak kellett adni egy nevet, volt régen egy másik nyelvnyújtós és volt ez, ami most van és jobb nem jutott eszembe. xD
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9327 Dátum: 12 jan 09, 21:02:17 »

Szerintem jópofa xD

Jaaaaa      értem Mosolyog nálunk még csak 5 fokozatú van de sokan vallják hogy több kéne...
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9328 Dátum: 12 jan 09, 21:59:08 »

A listán még mindig van ezen kívül két nyelvnyújtós szmájli, csak az egyik (az első) nem akar működni. Nyelvetnyújt Blöeee Nevet

Szerintem a több fokozat felesleges, csak komplikálja a dolgokat. Nálunk is öt (hat) jegy van. Hattól tízig. Az ötös nem számít jegynek, mert ugye nem megy bele az átlagba. Azt mondták, hogy csak arra van, hogy a program felismerje, ha elvágnak valamiből. xD
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9329 Dátum: 12 jan 09, 22:01:16 »

Én nem tudom, világ életemben az ötfokozatú osztályzás volt így csak ezt ismerem.
Tetszenek a nyelvnyújtós smile-k Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!