24 jún 26, 04:51:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204986 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Janoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14



« Válasz #9300 Dátum: 12 jan 09, 15:06:39 »

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Feduline.hu%2Ferettsegi_felveteli%2F2012%2F1%2F5%2FEllehetetlenitette_a_gazdasagi_es_jogi_egye_6N4Q1Y&h=7AQGzun_sAQHqZUlWuFEj46rUBJzjAlK5fJ0qCzF6b-xZcA <-- itt olvashatsz róla de az állam egész dúrván kiakar vonulni az felső oktatásből, úgyhogy aki most felvételizik jólgondolja meg mire megy
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9301 Dátum: 12 jan 09, 15:07:08 »

hiroto a számból vetted ki a szót: fene a matekba. amúgy sok kalappal  holnapra Mosolyog

Janoo hát ez van sajnos Szomorú
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9302 Dátum: 12 jan 09, 15:14:26 »

Lilus: kösz, remélem meglesz, de nagy gond nem lehet, csak remélem jót húzok.

Hát én mi már nagyon a határon voltunk
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9303 Dátum: 12 jan 09, 15:38:04 »

Biztosan meglesz Mosolyog

Aztán meg ajj valamit kezdenem kéne magammal Nevet leszedtem ilyen narutós párbajos játékot ikszdé
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9304 Dátum: 12 jan 09, 16:49:37 »

Hm köszi, olvashattam vissza 4 oldalt kábé smirksweat átok reád suli...

Vietnam gazdaságáról kellett összeállítanunk 2-en egy prezentációt, de én vállaltam, hogy megcsinálom az egészet 2 forrócsoki fejében. Már meg is van, próbáltam poénra venni, remélem a tanár majd értékeli. Ha nem akkor nem így jártam.

Németül kellett a kedvenc városomról írni, a választottam egyértelműen Pangea lett. Amúgy Tokió.
Most böngésztem át a Wikit, írtam pár sort, aztán belevetettem magam a képekbe. Bámulatos egy-két kép..
Persze a legtöbb kép a nemrég történt katasztrófákról szólt Szomorú azt nem volt jó látni.

Kémia: hehe.. I love 0. év. Amúgy eleinte szerettem, de 8-ra már kész rémálom lett. Bármennyit erőlködtem 4-eseket kaptam, aztán egy idő után már tojtam is a tanulásra. Valahogy akkor is 4-eseket kaptam. Persze rizikósabb négyesek voltak. Aztán összeszedtem magam de képtelen voltam megérteni. Nincs érzékem ilyenekhez :/
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9305 Dátum: 12 jan 09, 16:53:35 »

Ajj. Feleslegesen paráztam, nem is tz-t írtunk, "csak" az egyenleteket. x) Nem is gond. A tz már féléven túl fog esni, és amint e hét pénteken lezárnak mindenből minket, már semmi se fog érdekelni, csak görbüljön az a kettes. ikszdé Na jó nem, igyekezni fogok egy 3-ast legalább kihozni. De már nem fogom magam annyira odatenni, mint az utóbbi másfél évben. Csak hajtottam magam. Félévzárás után már csak pár dolog fog érdekelni: elsősorban hogy jól írjam meg a felvételiket (sima és tehetséggondozó), készüljek a középfokú nyelvvizsgára, kézilabda meccsek, angol versenyek és persze hogy felvegyenek oda ahova elsőként jelentkezek (és az egyik barátnőmet is felvegyék, mert ő is oda szeretne menni^^ ). Ha ezek megvannak, akkor hawaii dizsi napfény. Kúl Nevet

A kémia továbbra is közellenség. Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9306 Dátum: 12 jan 09, 17:10:33 »

Hm. Olyan fura hogy most nem kell a félév miatt paráznom.  Mosolyog
Hajrá a felvételihez kacsint hova felvételizel ? Mosolyog
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9307 Dátum: 12 jan 09, 17:11:56 »

Én a kémia tanárt utálom.ikszdé De a földrajz még rosszabb... Viszont fizikán olyan jó a tanárunk, hogy imádom.ikszdé Csak feleltet, és 4 mondatra már adja a kettest, meg mindenkitől ugyan azt kérdezi, szóval simán fel lehet készülni.ikszdé Meg azért lehet órán is hülyéskedni vele, mert minden poént vesz, sőt néha ő is szokott velünk.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9308 Dátum: 12 jan 09, 17:14:17 »

Nálunk gimiben a kémia tanárnál pontosan tudtuk ha feleltetni fog az óráján~ akkor rajta volt a köppenye ikszdé   Amúgy jó szívű volt Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9309 Dátum: 12 jan 09, 17:21:04 »

Rikan-kun, igazán cserélhetnénk fizikatanárt. Nyelvesít

Köszi szépen Lilus. Pirul Jó neked, hogy nem kell már paráznod miatta. =))
Öhm, több helyre is, természetesen Pestre. Illetve hát miért is lenne természetes, na mindegy. xD
Első helyre a Karinthy Frigyes Kéttanos gimit, meg még bejelölöm a Madách-ot meg a Teleki Blanka gimit. Meg még itt a közelben a monori JAG-ot. Nevet De oda nem vágyok annyira, inkább ilyen "D-terv", ha nem jönne össze a felvételi olyan jóra. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9310 Dátum: 12 jan 09, 17:21:13 »

A miénk olyan volt tisztára mint Piton prof. csak nőben. de totál olyan volt. nagyon bírtuk ikszdé
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9311 Dátum: 12 jan 09, 17:29:05 »

Én annyira soha nem tartottam fontosnak a félévet.... ok utolsó években igen de amúgy nem paráztam miatta soha. :-) lesz ami lesz alapon ^^ Nevet

De szurkolok ^^ remélem a számodra legkedvesebb helyre fogsz bejutni kacsint
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9312 Dátum: 12 jan 09, 17:37:22 »

Köszi Lilus, én is drukkolok, hogy majd a vizsgáid jól sikerüljenek. Pirul A programozás nem lehet könnyű dolog. smirksweat Asszem apa is programozószerűség, és másra nagyon nincs is ideje.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9313 Dátum: 12 jan 09, 17:39:55 »

Sajnos már nincs vizsgám  smirksweat szóval ez a félév és vizsgaidőszak számomra üres. Szomorú de azért kösziiii! Mosolyog)
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9314 Dátum: 12 jan 09, 18:36:21 »

hát nem is tudom, kikötözős játékban jó ha valaki ,,fűzős". ikszdé
Készülődök, hogy egy úthengert is beszerzek, és avval megcsinálom
sajnálom a bögrét
Az miért jó, ha kikötöznek, és valamiért hirtelen megrántod a kötelet vagy a valamit, amivel ki vagy kötve és a "kapcsok", amik benned vannak, tövestől kiszakadnak? Nevet
Mondom, minimum egy videót róla... ikszdé
Neked is és Flexeenek is köszönöm a részvétet. Lesütöttszemek

Speciel az is eléggé kiakasztó, mikor a sok párductigrisleopárd-lány hidrogénszőke hajjal , kétpercenként fényképezgeti magát, mivel nincs jobb dolga. Szerencsére ilyen ismerősöm nincs, hallomásból is elég durva.  Nevet
De a bölcselkedő, mindentudó, hatalmas irodalmi érzékről tanúsító idézetekkel én is gyakran találkozom. Legjobban imádom, mikor arról vinnyognak, hogy milyen mélyen depressziósak szörnyű, hányattatott sorsuk miatt. Szerintem inkább azok keresztje hatalmas, akik ezekkel a szerencsétlenekkel együtt élnek. Nyávogni mindenki tud, cselekedni kevesen.  Mosolyog
Sajnos nekem van ilyen ismerősöm. :'D A legjobb az volt, amikor a nem-igen nádszál kiscsaj cicanadrág helyett egy szál harisnyában ment el a "diszkóba", amiről persze foto dokumentációt is kellett csinálni, különböző cseppet sem k*rvás pózokba beállva. Nagyon szépen nézett ki a koppintott kínai deszkás cipőjében és a harisnyában. Főleg, hogy olyan harisnya volt, ami a fenekén sűrűbben van szőve. ikszdé
A mindennapi bölcselkedő idézetekről, a legjobbarátnőmmelösszeveszekegyéletreapasimmiatt-i kiírásokról meg már nem is mondok semmit. Meg persze az "én vagyok a legszebb a világon, egy igazi nő, aki tud viselkedni" (kivéve, amikor az árokból kell kipecázni, miután részegen belecsámpázott). ikszdé

Maid Cafe  Nevet
Elgondolkodtál azon, hogy az átlag magyarok, akik az életben nem hallottak még erről, hogyan fognak rá reagálni? Az egy dolog, hogy nekünk, akiknek van fogalmunk róla bejön az ötlet.
Szerintem a konzervatív európaiak a Maid Cafe-t kb egy bordélyházzal fogják majd azonosítani. Látod, hogy az animéket/mangákat is milyen támadások érik. Van egy olyan érzésem, hogy a te kávézóddal is hasonló lenne a helyzet.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!