24 szep 28, 22:36:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1312630 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9285 Dátum: 12 jan 09, 11:35:35 »

Én programozásból vagyok elkaszálva... hiába indul most is de ami rá épül tantárgy az nem indul csak jövő tavaszi félévben így már borítékolt 1 éves csúszásom van. És az egyik tanáromnak és a lusta javítási módszerének hála még elbuktam azt  a tárgyat is ami csak szeptemberben indul, és épül rá vagy 6 analízis ami szintén szívatós tárgy úgyhogy fe kell kössem a gatyát. Nevet valószínűleg most félévben ha lesz időm rá akkor párom jegyzeteit azért megnézem az analízisből hátha akkor ha másodjára látom már nem lesz annyira  vészes az anyag x') nem kéne azokon csúszni mert akkor ki is lehet kerülni az államiból és arra meg nincs pénzem :S

Naplózva
Janoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14



« Válasz #9286 Dátum: 12 jan 09, 11:59:40 »

Hát végülis ha valami ellene vannak az olyan rosz nem lehet, a negatív reklám is reklám néha még job mint a pozitív...

És igen elég gázak ezek az egymásra épülő tárgyak megrövidíthetik az életed 1 évvel  Szomorú
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9287 Dátum: 12 jan 09, 12:04:12 »

Nálam is az a helyzet, hogy közgázra szívem szerint magasról tennék... de annyi minden épül rá hogy félek a végén majd elveszem szegény közgazdászok munkáját... xD Ami még szívás hogy a csütörtöki fizikára eddig még szart  se tanultam emiatt a hülyeség miatt... pedig fizikára is épül bőséggel tárgy xD és ah nemakarom ezt a hetet én pihenni akarok februárig (na de azért jó is lenne ha meglenne minden kredit)... Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9288 Dátum: 12 jan 09, 12:33:18 »

Igen én sem szeretem őket. Meg most nekem is kell még néznem öt kreditnyi tárgyat amit köv. félévben veszek fel.... mert 30 kéne és csak 25nyi van felvéve.  Gondolkozik Aztán meg tényleg, kicsit már várom hogy elvégezzem-bár első félévben vagyok csak ikszdé - de már jó lenne diplomával a kezemben császkálni .... Nevet

Közgáz nekem nem épül rá semmi, de kötelező elvégeznem valamely félévben. Én a most következőben fogom. Mosolyog

Amúgy melyik egyetemre jártok ? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 12:38:37 írta Lilus » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9289 Dátum: 12 jan 09, 13:59:19 »

Lilus: majd következő félévbe tudni fogod, hogy kihez ne járj. És hogy miért kellene kémia: az informatikában is vannak olyan dolgok,( chipek, stb) amikről jó lenne azt tudni, hogy miként is kerül oda. Na mármost szerintem ehhez kell egy minimális kémiai alaptudás. (bár lehet hogy csak szerintem)

Engem anyagtanból kaszáltak el, de nem izgatom magam, 10000 Ördögi évig fogok élni, lesz még időm bepótolni.

Janoo: biztos hogy Maid Cafe-t akarsz? Bár ha jó csajok lesznek a pincérek, lehet benézek ikszdé
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9290 Dátum: 12 jan 09, 14:07:22 »

Még mindig nem vágom hogy annak, hogy van egy chip az alaplapomon mi a manó köze van a kémiához... ehhez nem kell kémia... de mindegy Nevet Max annyiban hogy tudja az ember hogy hány fokot csináljon egy gépben. De amúgy nekem nem is ez kell, hogy melyik chippet hova tegyek, az a rendszergazda dolga. Én csak a szoftvert írom majd a gépekre ahhoz meg aztán még úgy sem kell kémia ikszdé hálistennek. Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9291 Dátum: 12 jan 09, 14:13:42 »

Jah, úgy gondoltam, hogy nektek gyártástechnológiai szempontok is kellenek. Akkor mindegy. És milyen szoftvereket tudsz már írni? ( víruson kívül ikszdé)
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9292 Dátum: 12 jan 09, 14:26:09 »

Még nagyon az elején vagyok. Egész félévben csak az alapokat "tanultuk". Merthogy nem is magyarázott a tanár smirksweat
Ja az már más. Ott már igazad van kell a kémia, de neeem mi olyat nem tanulunk ~ szerencsére. Nevet
Ajj istenem csak ne fogtuk volna ki ezt a ****tanárt programozási alapismeretekből Szomorú
Naplózva
Janoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14



« Válasz #9293 Dátum: 12 jan 09, 14:40:08 »

hiroto a Maid Cafe alapja a gyönyörű lányok  Pontosan 
Am még csak elképzelés fázisban van először szerezni kellene egy diplomát + kis alaptőkét bár ahogy így számolgatok nem olyan tőkeigényes bár, attól függ mit is szeretnék kínálni (nemcsak kávé hanem sütik is vagy valami plus nemtudom, nagyon elmélet még)
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9294 Dátum: 12 jan 09, 14:48:13 »

Lilus: Akkor szerencséd van. Nekünk ilyen polihisztor jellegű tudásunk kell hogy legyen. Matematika, fizika, kémia, informatika, stb.

Janoo: Akkor ha lesz nyitás, szólj, megnézném milyen is. Remélem nemcsak kávé lesz, azt nem szeretem. ikszdé
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9295 Dátum: 12 jan 09, 14:49:34 »

Hm... Maid Cafe? Remélem összejön ^^ melyik városban szeretnéd? Nevet

Hm... abba bele is halnék Nevet elég nekem ez a sok(k) matek  Technikai KO
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9296 Dátum: 12 jan 09, 14:55:02 »

Érdekes lenne itt ebben az országban egy Maid Café. Mosolyog

Amúgy nekünk olyan tantárgyaink is vannak mint: Tánc és dráma, társadalomismeret, rajz az nincs ( micsoda gonoszság )

Ó és persze van kémia, amiből versenyre akarnak küldeni, konkrétan az Irinyire, ahol 9.-10. egy csoportban írja, szerves kémiát még nem vettünk, és úgy egyáltalán neki sem tudok állni, így nem tudom mit akar a tanárnő... Szomorú

Fizika az a rémálmom... holnap kell javítóznom, meg szerdán témazáró, csak akkor lehetek 5-ös, ha mindkettő az lesz...
Bár én már feladtam. Kitűnő sohase lehetek már, mert tesiből nem fogja megadni a tanár a jobb jegyet, csakazértse.

Az egyetlen célom annyi volt, hogy a félévi jegyeim átlaga legyen 4,8 és valószínű meglesz, úgyhogy nem aggodalmaskodom...  Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Janoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14



« Válasz #9297 Dátum: 12 jan 09, 14:59:59 »

Hát igazából ahol megvalósítható lenne az csakis Bp ugyanis kissebb városokban nemlenne érdemes elindítani érdeklődés szempontjából, a mostani meg sztem a későbbi gazdasági helyzetet nézve (közgazdász vagyok tudom miről beszélek (legalábbis merem remélni)). Am én Pécsi vagyok és itt szívok a közgáz karon amit jövőre csak 95%al akarnak leépíteni állami szinten...
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9298 Dátum: 12 jan 09, 15:02:16 »

Hm . De hiányzik a gimis élet Nevet

Nekünk a kémia szívásabb volt mint a fizika... fizikán tök könnyű témazáróink voltak amit játszva megírtunk ötösre ... utolsó évben (avagy utcsó előttiben de fizika utolsó évében Nevet) meg több filmet néztünk mint ahány anyagot vettünk (pl így neveld a sárkányodat, vagy még egy vígjátékot de nem jut eszembe a neve Nevet) így egyetemről visszagondolva hiányoznak a tz-k a kisdogák. Jóval egyszerűbb volt az élet. Mosolyog

Uhh grat a 4,8hoz nekem a legjobb átlagom 11-ben a 4.7 volt. Nevet én lusta voltam annyit tanulni meg a német nem is ment és ez jóval lehúzta az átlagom. Mosolyog


Janoo , ha pesten csinálod akkor benézek majd Mosolyog Nyelvesít És Pécs az szép város *.*
le akarják építeni? O.o hogy-hogy? Szomorú
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9299 Dátum: 12 jan 09, 15:03:16 »

Lilus: Hát sajna én is majd meg halok. A legfőbb gond, hogy néhány dologba nagyon aprólékosan belemennek.

Luna-san: Ne félj, lesz még rosszabb is.

A fene a matekba, deriválás, integrálás, meg minden ami kell holnapra nehéz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!