24 jún 29, 01:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213207 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9270 Dátum: 12 jan 08, 21:24:49 »

Régebben én is lúdtalpas voltam, de egy kis lábfejtorna mindent megoldott. Nevet Gépezés közben mozgatni le-fel, jobbra-balra, ujjakat mozgatni... Nem nagy megterhelés. Nevet

Ájjj.. Amikor ti 8.-osok voltatok, nektek is meg kellett tanulni 42 képletet és 34 egyenletet? x.x >.<# Valami borzasztó, még bemagolni se tudom normálisan, mármint az egyenleteket, a képletek még csak mentek valahogy. Hogy holnap ebből hogyan lesz minimum egy 4-es dolgozat, azt még nem tudom. smirksweat Ja, igen, kémiáról beszélek, életem legnagyobb ellenségéről. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9271 Dátum: 12 jan 08, 21:28:31 »

Lúdtalpam is van Nevet de nem nagyon zavar xD

8.osztály, kémia? na ez pont az a kombináció amire nem emlékszem Nevet de nem volt így egyben asszem Mosolyog bár nagyon nagyon régen volt...
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9272 Dátum: 12 jan 08, 21:31:16 »

Jó neked, hogy nem emlékszel, bár nekem se kéne emlékeznem e retek tantárgyra. Hála a tanáromnak, nagyon megutáltam. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9273 Dátum: 12 jan 08, 21:35:24 »

ja hát én is így éreztem a kémia iránt ahogy te  smirksweat amikor vége lett gimi harmadik évében össze tettem a kezeim Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9274 Dátum: 12 jan 08, 22:29:12 »

Én eleinte nagyon szerettem a kémiát, utána jó ideig nem éppen, de végül csak az lett a 2. választott tárgyam értségein, valamint még fogok vele egyetemen szenvedni jó ideig ikszdé de idén már minden kémiám meglett. Amiben anno gimis tanárnőm nemigen hitt.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9275 Dátum: 12 jan 08, 22:30:23 »

Attól mentsen meg az isten hogy még egyetemen is a kémiával kelljen szenvednem Nevet elég nekem az a sok matek Szomorú  Hümm-hümm azzal is mennyi gondom bajom van x"D
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9276 Dátum: 12 jan 08, 22:32:18 »

8.-os kémia de szerettem én azt. Itt egyetemen nagy szívás a kémia. A legapróbb részletig mindent tudni akarnak ikszdé

Lilus: milyen egyetemre mész?
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9277 Dátum: 12 jan 08, 22:41:08 »

Hát már semmilyenre mert már az ELTE IK programtervező informatikus képzésén koptatom a padot Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9278 Dátum: 12 jan 08, 22:44:34 »

Ne is mond a szerves kém. majdnem azért nem lett meg mert lehagytam néhol az elektron feleslegeket és hiányokat (pedig mindenre válaszoltam, de át se nézte rendesen..., szóban alig kérdezett bele csak mondta h írjak neki aminosavakat, ATP-t, cellobiózt, meg koleszterolt és esetleg meglehet a 2es) :S, sőt szervetlenkémből nem sok hiányzott, hogy aláírásom se legyen, de abból szerencsére sima írásbeli vizsga volt így felhúztam magam 3asra *-* (bár első vizsgán ebből pont megvágtak xD).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9279 Dátum: 12 jan 08, 22:45:33 »

Ahan, még több egyetemista. És tetszik a vizsgaidőszak?

Lilus:És mellesleg, nincs kémiátok?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 22:46:27 írta hiroto » Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9280 Dátum: 12 jan 08, 22:48:10 »

Hát mivel sikeresen elszúrtam a félévem így nagyon tetszik hogy februárig itthon vakarom a hasam....

Amúgy nem nincs kémiánk miért lenne? Gondolkozik
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9281 Dátum: 12 jan 08, 23:20:25 »

Elszúrtad? Mit csináltál?

Miért? Mert a kémia elvileg nektek is kell alapszinten nem?
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9282 Dátum: 12 jan 08, 23:22:21 »

Nem nincs ilyen Mosolyog

Hát jó tanárok is jóval közbejátszottak mert hát volt amelyik görény volt és mindenem megvolt, zh beadandó de nem engedett vizsgázni aztán volt amelyik szimplán nem magyarázott semmit, de azért emelt matek zéhát írjak meg meg jól  megszívatott az is... -.- és így kezdhetem gyakorlatilag az elejéről :S

Aztán így most van egy üres vizsgaidőszakom, és jövő félévben gürizhetek mint állat, ja és már tutira csúszok egy évet Szomorú és az fáj a legjobban hogy azt a tárgyat tudtam is és most félévben egy normális tanárnál lazán megcsinálom minden gond nélkül... és mivel a ráépülő tárgy csak tavaszi félévben van ezért az utána jövő félévem is egy üresjárat lesz...  Szomorú eléggé elkeserít de majd lesz valami. :S

Amúgy egyetemen az a jó hogy kábé két olyan tárgy van ami nem a szakodhoz kapcsolódik a jog meg a közgáz legalábbis itt nálunk. Szóval informatikus létemre nem tanulok kémiát, mert minek is kéne az nekem? O.o alapszint? Azt már elvileg gimiben lerendezték nem? Mármint ott az a cél, hogy vágd ezeket egy bizonyos szinten, bár azt se vágom hogy nagyon minek kell. Jó én soha nem akartam velük semmit kezdeni, aki akart azokat is megértem, hogy azok miatt viszont kell. Csak akkor tették volna faktnak őket..... Nevet gimiben am két évig tanul az ember kémiát Nevet 3 évig földrajzot és bioszt. Kivéve ha felveszed faktnak akkor ugyebár végig Mosolyog én infó faktra jártam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 23:31:34 írta Lilus » Naplózva
Janoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14



« Válasz #9283 Dátum: 12 jan 09, 03:01:32 »

Nahszóval már egy ideje gondolkodok azon hogy mibe is lenne érdemes belekezdeni vállalkozásilag itt Mo-n ami még érdekelne is és kedvem  lelném benne azonkívül tartalmaz is valamiféle egyediséget így országon belül, végülis arra jutottam hogy Maid Cafe  Nevet

Lenne értelme belevágni? Nemtudom mennyire lenne rá igény, valamint a célközönség sincs letisztázva előttem nagyon.

Am engem is sikerült e félévre elkaszálni matekból hála kedves profomnak és a fasza kis zh-jának bár mondjuk van időm még bőven...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9284 Dátum: 12 jan 09, 06:35:36 »

Hát, igazából nem tudom lenne-e rá igény. Az biuztos, hogy osk embernek nem tetszene.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!