24 jún 26, 04:36:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204871 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9345 Dátum: 12 jan 10, 18:08:15 »

Yatta! Kész a prez. végre. Olyat kapnak Vietnámból amit nem felejtenek el...
ugye a gazdaságról kellett, próbáltam poénra venni, máramennyire lehet... a végén egy quizzel és nyeremény, meg sorsolás is lesz.
Meg szemléltető anyagot is viszek: Cukor, rizs, papír, és ha szerencsém van még cementet is kunyizhatok apától ikszdé
nyeremények a quizre: kis csomag kristálycukor vagy papírdarabkák kis csomagolásban ikszdé
sorsolás főnyeremény: 1 kg rizs, szép szalaggal átkötve. Hogy fognak nézni ikszdé
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9346 Dátum: 12 jan 10, 18:12:34 »

^^ nem azt mondtam, hogy minden esetben, de nagyon sokban azért utálunk egy tárgyat mert rossz a tanár. Nálam a biosz volt ilyen. Kezdtünk egy banyával akinek az első mondata hozzám: "Soha nem fogom tudni kimondani a neved" (ok tényleg nehéz nevem van.. Pljesovszki de más tanár meg addig kísérletezett vele míg ki nem mondta ikszdé) és emlékszem egyszer beadandó dolgozatot kért a nemi szervekről és nem fogadta el azokét akiknek nem volt kép rajta. Hát másodjára dacból nem tettem bele képet ><" aztán jött egy vén tanár, akit bár a tanárt nem utáltam, de hót unalmasan tartotta az órát és semmit nem értettem. Mert maga a tanár tényleg nagyon aranyos volt (feleltetni úgy jött be, hogy "én elhatároztam hogy ma mnindenkinek csak ötöst fogok adni" és megpróbálta belőled kihozni a maxot) De aztán végzős évben jött egy harmadik tanár aki tök érthetően magyarázta el az anyagot, nem feleltetett és mindenki szerette. Szín ötös voltam nála 0 tanulással.

^^ van valami beceneved amin hívhatlak? Csak mert -ne haragudj- de ^^-n hivatkozni rád nekem kicsit fura Mosolyog

és hajrá ahhoz a prezentációhoz *.*

A-chan oké. pár év múlva ha én is végzem és majd meggazdagszom téged kereslek fel hogy tervezd meg a házam Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 18:16:26 írta Lilus » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9347 Dátum: 12 jan 10, 18:16:17 »

Köszi ikszdé amúgy Flexee Kúl
Amúgy én csak mondtam, hogy nálam pont nem.
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9348 Dátum: 12 jan 10, 18:17:22 »

Flexee Mosolyog

igen tudom nekem is volt ilyen tárgyam: A NÉMET  Technikai KO

Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9349 Dátum: 12 jan 10, 18:20:23 »

Hehe. Én képtelen vagyok megszokni a névelőket :/
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9350 Dátum: 12 jan 10, 18:22:01 »

Na csak annyit mondanék, írjátok be google-be a flexee-t, és kiad egy csomó melltartót meg hasonlókat.

Holnap Mechanika vizsga. Faja, tartók, rácsos tartók, befalazott tartók, súrlódás, kötélsúrlódás, gördülési ellenállás  megy, csak a másodrendű nyomatékkal kell még kicsit szenvednem. JEEEEEEEE

Ne szidjátok a németet, vannak nehezebb nyelvek.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9351 Dátum: 12 jan 10, 18:23:36 »

hiroto: tudom mert azok testhezállóak ikszdé flexees. de a nevemnek története van ikszdé amit már unok megosztani No comment
amúgy az első trollbarlangkor kitettük azt a képet, amit talált a gugli elsőre ha beírtunk. mivel ^^-re nem volt találat maradt a Flexee.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 18:24:41 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9352 Dátum: 12 jan 10, 18:49:06 »

Érdekes lehet az a prezentáció... "nesze fiam, nyertél egy kiló rizst Faceg" ikszdé

Nekem a németet csak tanították, de nem mentem vele sokra. Olvasni tudok hibátlanul (csak épp azt nem értem, mit olvasok), a nyelvtan oké (hála az angolnak), de ennyi. Valamiért nem tetszik a nyelv. Inkább maradok az angolnál meg a japánnál.

hiroto: Nekem is hasonló tesztem lesz pénteken. Sok szerencsét. ^^
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9353 Dátum: 12 jan 10, 18:50:33 »

Jövőre lehet elmegyek egy ingyenes japán tanfolyamra, amit angolul tartanak. duplán jól járok, ha megértem. bár nagyon bonyolult a nyelv, azért hobbi szinten elmegy Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9354 Dátum: 12 jan 10, 18:56:44 »

"Nekem a németet csak tanították,"
Én is így vagyok vele én 8 évet tanultam németet ,de egy szót se tudok...Nevet

Japánból én is szeretnék egy nyelvvizsgát bár szerintem számomra ez lehetetlen.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9355 Dátum: 12 jan 10, 18:58:17 »

Még a macskát se vágod? (nem keresztbe meg nem stb..)

jójó értem. én igazából bele sem adok mindent. mondjuk a névelők úgy sem mennének sztem.
nem is értem hogy szedtem össz 7db 5-öst... (meg 2 db 4-est, de ezt értem.)
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9356 Dátum: 12 jan 10, 19:01:57 »

A japán bonyolult? ikszdé Jó tudni... Nevet Szerintem max a kanjikkal (a kínai írásjelekkel) lehetnek bajok, de a többi elég egyszerű.
Ha minden igaz, akkor én azért összekaparok belőle egy nyelvvizsgát.

A jegyek sem mindig számítanak. Ötösöm volt mindig németből, mégnem tudok egy kukkot sem.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9357 Dátum: 12 jan 10, 19:06:05 »

Én nekem is inkább a kanjikkal lenne bajom. De fasza lenne tudni japánul. Talán ha megy akkor még dattebayo' zni is tudok x)
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9358 Dátum: 12 jan 10, 19:06:24 »

Van valaki aki tud oroszul? Ha nem jön össze az olasz, akkor azt akarok tanulni. ikszdé Illetve nem akarok, csak apa mondogatja mindig, hogy majd azzal sokra fogok még menni meg ilyenek.. És ha már nem lehet olasz, akkor legyen orosz. Nevet

hiroto: okos? ikszdé Kicsit túlzás. xD

Maaa olyan töridogát írtam. Nyelvesít Nyelvesít (xD) De a matekom háát.. azt mondta a tanárúr, ha nem csúszott volna be az a hármaska, akkor megadná az 5-öst. :/

Jajj halljátok, nem sokszor járok myvipre, de most felmentem, mert kellett vkinek írnom, és látom h bejelölt valaki. Megnézem, hát egy srác, akinek szabályosan az izéje a profilképe, és a képei is csak a szerszámáról szólnak. smirksweat Hát nem jelöltem vissza már ne is haragudjon. ikszdé De egy csomó csaj az ismerőse, nem tudom hogy egy ilyen szó szerint f*szt hogy lehet ismerősnek jelölni. >.<#

A japán nyelv jó. :3 Nem nehéz, de a kanjikkal tényleg gubanc van nálam is. Technikai KO
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9359 Dátum: 12 jan 10, 19:17:59 »

Nekem bőven elég ha tudok pár épkézláb mondatot elmondani, meg ilyen alap dolgokat. Ha megszokom ezeket akkor jön a többi. Meg annyi előny is van, hogy hozzászoktam a nyelvhez, hála a feliratos animének ^^ és az NKWT-nek ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!