24 jún 26, 14:06:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1207700 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6705 Dátum: 11 aug 15, 21:32:07 »

Pedig veled is jól szórakoztam a Trollbarlangban anno, Ritli!  Szomorú Mi van, mindenki hirtelen felnőtt, hogy nem tud a neten baromságokkal szórakozni, mint egy idióta?  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 21:33:03 írta Handy » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6706 Dátum: 11 aug 15, 21:33:20 »

Persze...
http://www.youtube.com/watch?v=YYL0AihstNk

Nem hiszek a mesékben csak magamban... Mondjuk nekem igazából mindegy. Úgy is eltűntek a fórumról az úgynevezett igazi trollok a jó kis bannolos példányok. Milyen jó is volt mikor még bannal megvolt oldva a dolog... nem ám írásjog megvonás meg miegymás... arany életetek vanxD

Asszony te pedig jól szóltálXD.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6707 Dátum: 11 aug 15, 21:37:13 »

Jaja Handy poén volt Nevet Amúgy nem mondom, hogy ha lenne egy nem néznék be, de tuti nem tölteném az előtt az egész napomat Nevet  Csak ha van valami érdekes téma Nevet Mint utoljára a pókkirálynős meg ilyenek XDDD

Én gyakran szoktam a neten baromságokkal szórakozni, mint egy idióta. ikszdé Nincs is jobb Nevet De akkor is a Trollbarlang miután már párszor átélted szerintem nem olyan mókás Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6708 Dátum: 11 aug 15, 21:39:16 »

Hát jó, csak megtaláltam azt a képet, és elöntöttek a rég szép emlékek... *elmegy a sarokba depizni* Meg igazából csak a Trollbarlang hozott vissza a fórumra úgy félévente.  ikszdé Szeretem a fórumot, csak már nem olyan mint régen, és eléggé elszoktam tőle.

Én eddig az összes Trollbarlangban ott voltam (ha jól tudom), és látod, még mindig nyafizok érte.  Hümm-hümm
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6709 Dátum: 11 aug 15, 22:28:51 »

A sarokban depizésről..rögtön Tamaki jutott eszembe az Ouranból. Azon a drámaiságon csak nevetni lehetett.  Nevet

Csak velem van így, vagy veletek is, hogy volt két hetem, amikor igazán pihentem, kikapcsolódtam, most pedig hogy hirtelen itt az augusztus, nem tudtok válogatni a programok között? Augusztus, én így szeretlek.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6710 Dátum: 11 aug 15, 23:35:19 »

A trollbarlangot próbáltam én is "elindíttatni":

Konkrét leszek. Terveztek még a nyári szünetben egy troll barlangot?

De mint itt is, ott is nemleges válasz lett a vége  Neeem


Majd legközelebb!
Naplózva

....................................................................................................................
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6711 Dátum: 11 aug 15, 23:45:03 »

Nah mennyi dologról maradtam le.. lesz egy két régebbi idézet.

Amúgy szerintem a legéletképtelenebb állat az a tengerimalac. wtf Technikai KO Sose tudtam azt az állatot hova rakni. Az csak szőrös és remeg meg gúvasztja a szemét. Szerintem valami korai genetikai kísérlet elkorcsosult eredményei Nevet Persze attól még aranyos xD
Inkább hagyjuk azt a kifejezést hogy életképtelen, vagy legéletképtelenebb. Fölösleges használni, bár én imádom.. jó szó, tökéletesen ráillik a sok fatökű, falábú, idióta semmirekellő emberi lényre..

Jajj ez a hörcsögös leírás.. nagyon ott van.. :Đ Sokak szerint olyan aranyosak, szerintem meg csak idegroncs szőrcsomók. Jó mondjuk az evési módszerük, meg néhány mozdulatuk nem tagadom aranyos. Viszont lőjetek főbe ha én valaha arra vetemednék hogy egy ilyen szőrcsomót befogadjak.

A pingvin nyilván evolúciós zsákutca, de akkor sincs nála aranyosabb állatka.
Jó, a kólamaci, de más nincs.
Igazából nem is az hogy olyan hű de aranyos lenne a külseje.. de a butácska topogása.. ránézésre esetlen mozdulatai..  Halálosak.
Koala.. igen "ő" aztán tényleg nagyon aranyos!

Az emberek élete nem értelmetlen? De. Mindenkié az. Mert meghalsz, megszűnsz létezni és nem marad utánad semmi. Mi értelme úszni, ha úgyis megfulladsz?
Az emberek értelme értelmetlen -> Mi értelme úszni ha úgy is megfulladsz? - 
Hm..hm.. hm.. ha valóban értelmetlen az emberek élete és ennyien be is látják, akkor ennél nagyobb halálozási rátát várnék öngyilkossági okokból kifolyólag.. Valóban a természetben semmi jót nem teszünk, nem adunk hozzá, sőt csak rombolunk és a szó szoros értelemben élősködünk.
A maga iróniájában azért élünk hogy tönkre tegyük a világunkat.
Idézet
Hiroto: nem szűnik meg a fájdalom, mert a roncsolt szövetek megmaradnak. Egyszerűen csak csökken az érzés, így a törés nem olyan fájdalmas, mintha fűrésszel reszelnéd a csontjaidat, annak ellenére, hogy ugyanazokat a szöveteket érinti a sérülés.
Már. úgy érted.. mint maga a fűrésszel vágás folyamata? A folyamatosság és a másféle inger miatt nem csoda hogy jobban fáj, ráadásul pszichikailag is megterhelő a tudat.. mert egy természetellenes dolog. Viszont a törés (általában) egy pillanat alatt bekövetkezik, az agy hirtelen fel sem fogja.. csak x másodperc után. Egy idő után pedig hozzászokik valamelyest.

Idézet
.... Az, hogy az emberek önös érdekből személyes értelmet találnak az életüknek, az nem jelenti azt, hogy az emberiség létének és az emberek életének van is értelme.
akkor legyen ez AZ "evolúciós zsákutca".. mégis csak létrejöttünk.. micsoda értelmetlen hajcihő ez a fejlődésfolyamattól.
A föld degenerált szülötte az ember. Szomorú..


Hiei. A harmadik mondatodat 100%--ban igazolni tudom.  >.<#
Ez két mondat volt, hiszen egy épkézláb mondatot sem tud össze hozni amint a duma topicba kerül. :Đ

Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6712 Dátum: 11 aug 15, 23:55:05 »

No, nem olvasok vissza, erre kiderül, hogy a tengerimalacokról volt szó!  Ohh My God Nekem van két malackám, és imádom őket! Igaz, hogy félősek, mert ilyen az ösztönük, de emberhez lehet szoktatni őket. Ráadásul szerintem nem buták, mert pontosan tudják kitől kell kajáért visítozniuk. Volt olyan, hogy amikor készültem este lefeküdni, és épp kikapcsoltam a gépet, akkor kezdtek kajáért nyafogni, pedig még fel sem álltam a székről. Az én szobámban vannak, de ha hallják, hogy valaki bejön a bejárati ajtón, már akkor is visítanak. Meg halál édesen válogatnak a kajájukból, nagyon jól ki lehet tapasztalni, mi a kedvencük, és mit szeretnek legkevésbé.  Nevet Az almát például csak megszaglásszák, és otthagynak, ha olyat akarok adni nekik, de az uborkát villámgyorsan kikapják a kezemből. Még ki is túrják a többi közül. Meg ez mondjuk malacfüggő, de az enyémek csak azután pisilnek, miután visszaraktam őket a ketrecbe.  Pojén
Bocsi, hogy ennyit rizsáztam róluk, de én malacfüggő vagyok!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6713 Dátum: 11 aug 15, 23:58:37 »

Nekünk is van egy. Kint él az udvaron. Elég érdekes története van. Dorombol meg dörgölözik, szeret aludni miközben simogatják. Jahh és szereti a galambokat.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6714 Dátum: 11 aug 16, 00:06:49 »

A galambokat? Ezt hogy.. mit jelent konkrétabban.

Azért megnézem ahogy levadászol egy galambot majd nyársra dobod és megsütöd.. nem semmi..
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6715 Dátum: 11 aug 16, 00:13:15 »

Azokkal él olyan 20-30 darabbal. Nagy spanokXD Így értettem. Kint él az udvaron egy nagy galambházban. Van ilyen kis csapóajtója és ki tud menni egy ilyen dróthálós részre. Az meg nyitott szal, ha esik be megy és alszik ott. Ha a galambok keltetnek oda se lehet nyúlni megcsípkednek. Ő simán járkálhat a tojás mellett hozzá se nyúlnakxD
Lakásba egyáltalán nem szokott lenni.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 16, 00:15:09 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6716 Dátum: 11 aug 16, 00:23:15 »

Fain kis sztori. Mi a neve a kis galambszelídítőnek?
Meghaltam.. ezalatt a két nap alatt szinte semmit nem pihentem. Elköszönök.

Brumm
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6717 Dátum: 11 aug 16, 00:38:18 »

Jé, furcsa természetű malacotok van Hiei, hogy dörgölőzik. Meg alszik, ha simogatják!  Ohh My God Enyéim max akkor alszanak, amikor én is, vagyis ha full csönd van.  ikszdé Meg tök menő, hogy van egy galambfarmja.  Kúl
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6718 Dátum: 11 aug 16, 13:00:09 »

Én mindig is akartam tengerimalacot, vagy hörcsögöt. Esetleg teknőst. De sose engedték meg. Szomorú
Pedig nagyon állatbarát vagyok. A macskáktól kezdve, a kutyákon át, és az összes vad állatra azt mondom, hogy "jaj, de édes." *.*
Egyszer olyan jó lenne megháziasítani egy pandamacit. Gondolkozik Ott várna a kertembe, és amikor haza megyek, akkor megölel a hatalmas szőrös testével. ikszdé

Olyan jó, hogy nyaralás előtt 1 nappal jön rám az allergia. 2 percenként trombitálok. :/

Trollbarlang: Énénénénénénénénénénénénén még nem voltam trollbarlangba. Kíváncsi vagyok !!
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6719 Dátum: 11 aug 16, 13:06:53 »

Panda nem rossz ötlet.

Én egy idióta, mocsok mosómedvét szeretnék. :Đ

Handy: Általában az állatok hasonulnak a gazdájukhoz úgyhogy biztos ezért van ilyen jó és érdekes természete a malacaidnak.

Senki nem írja le az állatai nevét? Pedig olyan érdekes neveket tudnak adni az emberek a petjeiknek.

Bogcsika: allergia? együtt érzek.. én ezen a nyáron egész jól megúsztam..

Trollbarlang, tippem szerint tényleg elfajulna az egész fórum, lenne mit moderálni.. úgyhogy megnézném!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!