24 szep 27, 20:05:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311277 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6690 Dátum: 11 aug 15, 17:38:41 »

lenne egy tök jó játékötletem ikszdé kicsit beteg de tetszik, szal 2 szereplő van Lee meg Sakura ikszdé naszal ha Leevel vagy akkor el kell találnod Sakurát a csókjaiddal 1 percen belül minél többel
ha Sakurával vagy akkor egyértelműen el kell hajolnod a csókok elől. erre is 1 perced van ikszdé
nem tom tud-e  vaaki flash játékot csinálni ikszdé szerintem ez nagy ötlet lenne Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6691 Dátum: 11 aug 15, 17:40:09 »

Ez úgy hangzik mint vmi kidobócska! Nevet
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6692 Dátum: 11 aug 15, 17:50:21 »

Imádok bemenni az ilyen topicokba és a nevemre keresni ikszdé

Most látom miket írtak mikor VIP lettem ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6693 Dátum: 11 aug 15, 17:51:57 »

Gdat88: Thai boxolsz? Budapesti vagy? Ha igen, tudnál ajánlani egy jó edzőtermet, ahol megtanítják az alapokat? Nagyon szeretnék elkezdeni, de jelenlegi lakhelyem 50 km-es körzetében sehol sincsen.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6694 Dátum: 11 aug 15, 20:46:14 »

Aaa, úgy hiányzik egy jó kis Trollbarlang, emlékszem, visszahozott a fórumra anno mindig. Megtaláltam a gépemen ezt a képet, és eszembe jutottak a széép emlékek.  Hümm-hümm (Remélem Cart olvasod ezt.  Nyelvesít)
http://kepfeltoltes.hu/110815/Troll_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Egyrészt kiélhettem az elfolytott agresszivitásom meg rajongásom, másrészt minden alkalommal volt 2-3 ember, akit felvettem utána MSN-re!  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 20:47:21 írta Handy » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6695 Dátum: 11 aug 15, 20:49:12 »

Tegnap(előtt?) én is azt emlegettem valakinek, hogy kéne már. Nevet Mire xy okokból le lettem oltva.. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6696 Dátum: 11 aug 15, 20:51:34 »

Cart nem fogja ezt olvasni. Garantálom:D. Troll topic. Engem egyáltalán nem érdekel már. Meguntam... mondjuk 6 millió troll barlang után nem is csoda.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6697 Dátum: 11 aug 15, 20:53:25 »

Dejó, akkor nem én vagyok az egyedüli, akinek hiányzik! Akkor nyafizzunk egy sort, vagy nézzünk mindenkire bociszemekkel, hátha...  Hümm-hümm

Hiei, valahogy nem lepődtem meg rajta. De nem baj, nem halok bele, ha te nem írsz bele.  Nyelvesít És nem is volt olyan sok, vagy ha mégis, elég rég volt a legutolsó. Ha meg Cart nem olvassa, mond el neki, hogy a hülyegyerekek megint Trollbarlangot akarnak, és legalább neki is újra eszébe jut.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6698 Dátum: 11 aug 15, 20:59:10 »

Nem hiszem, hogy Cartot ez meghatnáXD Ha akarsz tőle valamit írj neki Pü-t nem vagyok a postásod. A hétvégén és kövi hét elején a csapat többsége nem lesz Naruto-kun közelben szóval, ha lesz is Troll barlang az nem most lesz:D.
No és, hogy tovább romboljam a reményeiteket. A csapat nagy részét nem érdekli a troll topic:D. Adjatok be peticiót, de jó sokan írjátok ám alá. Ha elegen hisztiztek biztos megkapjátok. Mivel ez a fórum értetek van:P Ennyit tudok segíteniXD.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6699 Dátum: 11 aug 15, 21:00:36 »

Én is mindig emlegetem a trollbarlangot, utsó asszem egy kicsivel azután volt, hogy átb*sztak minket hogy bezár az oldal. ikszdé (ezt szebben nem tudom kifejezni. xd)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 21:01:10 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6700 Dátum: 11 aug 15, 21:03:10 »

Szerintem tuti lennének emberek, akik használnák.  Nyelvesít Aztán csak meg kell csinálni, és kész, nem kell többet foglalkozni vele annak, aki nem akar. Az meg nem zavar, ha nem most rögtön lesz, csak mondjuk még ebben az évben gondoltam.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6701 Dátum: 11 aug 15, 21:21:55 »

Túl sokat gondolkodsz:P Miért akarsz nekünk módiknak ennyi trollt?Nyelvesít Tulajdonképpen a Trollbarlang olyan mint a rendőr akadémia... csak itt Trollokat képeznekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6702 Dátum: 11 aug 15, 21:27:03 »

Hiei. A harmadik mondatodat 100%--ban igazolni tudom.  >.<#
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6703 Dátum: 11 aug 15, 21:27:48 »

A trollok kitombolnák magukat a Trollbarlangban, elégedettek lennének utána, aztán már nem lenne kedvük a normális topikokban szenvedni.  Pojén Kiírják magukból az összes bajukat, a "Szeress engem" topikokban még a szeretethiányukat is kielégíthetik, és mindenki happy lenne!  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 21:30:24 írta Handy » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6704 Dátum: 11 aug 15, 21:30:18 »

A rendőrakadémiában (a film ikszdé) is elég sok trollt képeztek Nevet

Amúgy engem se izgat a trollbarlang az első még izgi volt, de utána már elég uncsi szerintem a sok összehordott értelmetlen baromság. :S 1-2 jó téma van de azok is kihalnak pár oldal után mert nyitnak még 89832 témát elé a népek mert az tök jó. >.<# Jó tudom ez a trollbarlang lényege de akkor se értettem soha miért kell olyan hülye témákat nyitni ahova senki se fog beírni egy szót se és még a nyitója se tudja mi értelme van ikszdé

Amúgy a trollok a barlang után nem nyugodnak le Handy épp ellenkezőleg. Telespammelik a duma topicot 2 szavas értelmetlen hsz-ekkel mert elfelejtik mik a szabályok Technikai KO
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!