24 jún 26, 14:04:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1207680 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6735 Dátum: 11 aug 16, 19:59:44 »

Ez most poén volt.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6736 Dátum: 11 aug 16, 20:30:13 »

Visszatérve a tengerimalikra (lol), Hiei, tök jó, hogy kimentettétek szegény malackát a csatornából.  Ohh My God Szegényke. :/
Az enyémeimet Miminek és Kikinek hívják.  Pojén Amúgy Kiki profin tud engem bosszantani azzal, hogy rágja a házikójukat, de ilyen marha hangosan... Pedig van nekik egy fadarab amit rághatnának. >_>

És igen, utálom azokat az embereket, akik pl nemzetiség alapján ítélnek, vagy egyáltalán ítélkeznek mások fölött, miközben nem is ismerik.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6737 Dátum: 11 aug 16, 20:39:30 »

Amúgy igen, ez egy megható történet volt.. Mostantól biztosan jó sora lesz.

Kiki talán sejti hogy ez bosszant.. :Đ jó fej malacod van. Én tuti elajándékoztam volna már, nem tudok zajban aludni.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6738 Dátum: 11 aug 16, 20:41:20 »

Én meg már rég felfalattam volna a macskákkal, vagy a vadászgörénnyel, már ameddig volt ikszdé Na az tud ölni ikszdé
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6739 Dátum: 11 aug 16, 21:14:40 »

Ha adok neki kaját egy időre abbahagyja, de ugye nem lehet tízpercenként etetni, mert a végén gurulni fog.  ikszdé De amikor alszom általában nem csinálja, kivéve pár alkalmat. Az a kedvencem, amikor éjszaka közepén visít fel, de ilyen irtó hangosan, ahogy amúgy sose szokott visítani... De azért imádom őket.  Pojén
szerk: Hm, azt hittem még megvan az az Állatos topik, de mostmár nem találom sehol. Pedig azt hittem eddig offoltunk, de akkor nyugodt szívvel mutatok pár sztárfotót a malackákról, ha már ennyit dumáltam róluk:
Együtt: http://i496.photobucket.com/albums/rr328/Hancy_66/P7040026.jpg?t=1313525681 (Kiki=sötét, Mimi= világos)
Mimi megszeppent pofival: http://i496.photobucket.com/albums/rr328/Hancy_66/P7040086.jpg?t=1313525635
És Kiki ultramenő sérója, ami magától áll így, akármit csinálok vele.  ikszdé http://i496.photobucket.com/albums/rr328/Hancy_66/P7040104.jpg?t=1313525614
Kedvenc: http://i496.photobucket.com/albums/rr328/Hancy_66/P7040072.jpg?t=1313525681 A koszt ne nézzétek a ketrecen, azóta másikban laknak.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 16, 21:20:59 írta Handy » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6740 Dátum: 11 aug 16, 22:11:23 »

Erre gondolsz? http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=250.0

Kiki nagyon helyes, ultramenő séró powa..
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6741 Dátum: 11 aug 16, 22:27:39 »

Kiki cukibb Nevet A sérójáról pedig... barátnőmnek van egy tengerimalaca. Na az ő bundája olyan, hogy mindenhol ilyen forgók vannak benne (vagy nemtom hogy írjam remélem érthető) ikszdé és nem lehet vele semmit csinálni, hiába fürdeted fésülöd stb ugyanolyan idiótán néz ki ikszdé Nagyon gáz szegény Nevet

Uhh megtaláltam neten. Abesszín tengerimalacnak hívják az ilyet O_o Nem is tudtam, hogy vannak különféle fajtái ikszdé Max bolyhos, nagyon bolyhos és kevésbé bolyhos tengerimalac Nevet
Valahogy így fest csak más színű (meg jóval csúnyább) ikszdé
http://4.static.slando.com/photos/live/55/abesszin_tengerimalac_28149755_2_F.jpg
Hát nem nyomorék? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 16, 22:35:50 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6742 Dátum: 11 aug 16, 22:48:08 »

Mint amit/akit mosás után szárítógépbe dobtak.  Technikai KO
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6743 Dátum: 11 aug 16, 22:49:35 »

Handy, nagyon édesek. Nevet Elfogadnám őket.
Ritli, úúú, ez tényleg csúnya. Pojén Vicces.

Hirtelen milyen kihalt lett a fórum. Az elmúlt 1-2 napban gyakran irkáltatok és volt is mit olvasni, most meg már alig. Szomorú
Na de most búcsúzom, mindenkinek jó éjszakát! Bleach maratont tartok hajnali 1ig, aztán holnap délelőtt gyerünk Románia. ^^
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6744 Dátum: 11 aug 16, 22:51:41 »

Jaj szegényke, mázli, hogy az enyémeimnek azért sima a szőre.  smirksweat Kikinek meg jól is áll a kis punk haja. És tényleg olyan, amit Ejfel írt.  ikszdé
Amúgy volt anno itt a Csevegőn belül állatos topik, de nembaj, ha már nincs, legalább elvileg (remélem) nem offolunk.  ikszdé Mert az végülis csak egy szavazás.
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #6745 Dátum: 11 aug 16, 22:52:49 »

Nekem is ilyen malackám van. ikszdé Az mondjuk igaz, hogy egy kicsit sötétebb, de ilyen. Folyamatosan kiszökök a szobámból, végigfutja a házat és közben megkergeti a kutyát. Na, az szokott érdekes lenni, tekintve, hogy egy szép darab németjuhászunk van.  >.<#
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6746 Dátum: 11 aug 16, 23:00:01 »

Éljen, még egy malacgazdi! :3
Hűha, de akkor bátor malackád van, az enyémeket régebben a törpehörcsögöm kergette/támadta meg.  Hmm?
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #6747 Dátum: 11 aug 16, 23:05:07 »

Bátor, de amúgy az a kutya ritka gyáva dög... kiviszem sétálni és ha elengedem, akkor a nála szintekkel kisebb kutyák simán megkergetik. Ráadásul ott van még az a hobbija is, hogy rendre a laptopom tetején van. Szeret ott lenni, de onnan akkor lehetetlen lerobbantani, mert különben kegyetlenül visít. ikszdé
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6748 Dátum: 11 aug 16, 23:15:19 »

Nekünk meg van két kisebb méretű keverék kutyánk, és az egyik minden kutyának nekimenne, nem érdekli, hogy óriási németjuhász vagy husky... Ezért utálom, amikor póráz nélkül sétáltatnak. Amikor mentünk barátnőmmel kutyátsétáltatni a töltésen, ezért kellett lemennünk róla, aztán még vissza is szólt a másik kutya gazdája, aki póráz nélkül vitte a sajátját, hogy ne féljünk, mert nem bánt... Lehet, de az enyém igen.  ikszdé De amúgy aranyos egy kutyus (amúgy Mázli a neve), meg ilyen kis idióta, szóval csak más kutyák társaságában vadul be.
Mellesleg régebben tesómat követve jött be a macskalyukon, és mivel nem kellett senkinek, befogadtuk, ezért lett Mázli.  Nevet A másik kutyust meg Morzsinak hívjuk.  Pojén
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6749 Dátum: 11 aug 16, 23:26:47 »

Nekem volt először egy, aztán kettő, aztán öt, és egyre több malac. Nagyon elvoltak, szaporodtak össze vissza, aztán teljesen szét lettek rakva, el lettek ajándékozva. A kb. hétből most csak kettő él, mindkettő úgy, hogy nálunk van...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!