24 szep 27, 16:16:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310750 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5595 Dátum: 11 júl 13, 14:14:52 »

gman: De ha valaki szereti azt akkor miért ne növessze meg? Egyszerűen csak vigyáznia kell rá. Igaz én utálom ha hosszú  a körmöm, még az is zavar ha ki van festve, mert érzem hogy van rajta valami, de ennyi erővel azt is mondhattad volna hogy, "ha nem akarsz hajat mosni akkor vágasd le kopaszra...."
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 14:15:45 írta Minagi » Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5596 Dátum: 11 júl 13, 14:33:37 »

Minagi & hanii én is szeretek mosogatni.  Nevet Csak tetű lassú vagyok...  smirksweat Még lassabb mint evésben... Rita tudja ez mit jelent.  ikszdé
Én röviden hordom a körmöm. Így is szép a kezem, minek szépítsem még.  Kúl  Egó-legó.  ikszdé

gman: kívánok neked öt centis műkörmös b.nőt. xP

Fagyit nekem is!! *.* Citrom és csoki kombó a kedvenc.

hanii: apukáddal kapcsolatban ez tényleg baj. Az ülő életmód nagyon nem jó... Menjen sportolni. Vagy sétáljon naponta fél órát.


kerestünk egy nagyon nagyon nagy Hordót a Leanderünknek

Ez fantasztikus! *.* Leanderek hordóban <3
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5597 Dátum: 11 júl 13, 14:40:20 »

Uncsitesómnak hatalmas rózsaszín-virágos, hegyes műkörme van. Szerintem nem szép, de ízlések és pofonok.
Köszi, Seva, majd javaslom neki.  kacsint
Leander. Emlékeztet Görögországra. Ott úgy nőnek a leanderek az út közepén, az út szélén, a határnál, mint itt nálunk a gaz. xD Komolyan, gyönyörű! Egy leander, egy fenyő, egy leander, egy fenyő... Ez a görög határ. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5598 Dátum: 11 júl 13, 15:01:08 »

Ez a leander már nem is tudom mióta meg van, már vagy 3x fel is kellett gyújtani, mert olyan bogarak lepték el akik ellen sehogy sem tehettünk csak tűzzel. De most olyan boldogan éldegél, hogy kinőtte az előző hordóját is. Plusz még van itthon 3 csemetéje amik ugyan olyan nagyok mint az első. >_<

Sevanna, akkor olyan lehetsz evés téren mint az egyik családi ismerünk. Ő egy kis ebédet is (tényleg nem nagy adag) 1,5-2 óráig nyammog el... Ami igazából egészséges, de akkor is jó nézni néha. >_<

hanii, egyetértek Sevanna-val ilyenkor tényleg mozogni kell, elég egy kis séta vagy reggel munka előtt biciklizik egy kicsit, vagy bármi, mert nem tesz jót neki.

Oh nagyon szép lehet a görög határ... egyszer oda is lekukkantok akkor.
Szicíliában volt hogy a narancsfákról a narancs gyakorlatilag az útra esett, és ott pazarolódott el T_T Ha jól emlékszem nem lehetett felvenni és megenni, vagy volt valamilyen szabály... már nem tudom.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5599 Dátum: 11 júl 13, 15:06:13 »

Megéri bekukkantani, nagyon szép hely. =3
Igyekszem magyarázni neki, hogy jó lenne ha mozogna is. Esküszöm, egyszer elcsalom őt bicajozni. Bár, ha így most elképzelem apát a biciklin... Hümm-hümm ikszdé Inkább elmegyek vele kondizni. Vagy sétálni. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5600 Dátum: 11 júl 13, 15:17:37 »

Az én apukám vett egy szőlőt és oda jár ki. Hasznos hobbi. Van egy csomó gyümölcsfánk, meg nemrég méheket is telepített ki. 2x gyűjtötte be eddig a mézet és vagy 100kg lett. Ott eljátszik magának.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5601 Dátum: 11 júl 13, 16:11:45 »

Jól teszi az apukád. Mosolyog Az enyém csak füvet nyír. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5602 Dátum: 11 júl 13, 16:30:52 »

Hanii,az én apukám is ilyen...ikszdé
Bár nyáron szinte minden este elmegy bicajozni,amiért meg kell dicsérjem!Ő legalább szeret.

Apának nincs különösebb hobbija,egész nap a műhelyben ül,és ékszereket gyárt,meg javít.Sokan mondják:de jó,az apukád ékszerész!:) Ráadásul egy utcában a munkahelye mag a z általános sulim.Igaz ott már végeztem (sajna)
de a gimi első évében az azzal szembe levő épületbe fogok járni....ikszdé Így még az úton se kell átmnejek,ha meg akarom látogatni aput Mosolyog

Egyébként Hanii,hogy válaszoljak a japán órás kérdésedre,van nálunk egy magánsuli,ahová a tesóm is jár,és azt félig japánokkal alapították,így mindenféle rendezvényt is tartanak,meg a tanulók órán is kapnak a japán kultúrából( pl. ORIGAMI!Ejj én sose értettem hozzá ikszdé,csak a rajzoláshoz,bár mostanában festegetni is próbálok...) meg tanulják a nyelvet is.A húgom nem,mert 1: nem is muszáj,2: szegényem még az angollal se bír,és rossz tanuló. Szomorú
Én pedig az ő japán tanárnőjükhöz járok külön órákra, 2 másik lánnyal együtt,akik együtt kezdték 2 éve,szal én még buta vagyok hozzájuk képest...Így néha egyedül is megyek.

Egyébként:MOSOGATÁS.
Nekünk hálleluja van mosogatógépünk.De a nagyinál nincs,ezért meg kell csinálni.Gusztustallanak tartom,bár szerintem a WC pucolásnál nem lehet rosszabb,igaz azt nem én szoktam csinálni ikszdé.Bár azt is csak meg lehet szokni.

Lucy-chan: jajj én se tudok vasalni.Én amúgy is mindentől félek,ami forró,ráadásul anyám előbb nyírna ki,semhogy hagyna próbálkozni,mert nincs türelme várni rám...

Én legjobban porszívózni imádok,söpörni,meg felmosni.Mosolyog Olyan mintha táncolnom kéne közben ikszdé.Van hogy szoktam is! Vicces.
Ja meg az ablakpucolás is jó...Imádom a spriccelő hangot,mert akkor a nyár meg a slag jut eszembe.Mennyit locsoljuk a virágokat minden nyáron vele! Meg apa a kocsit Mosolyog

De azért ami mégiscsak a legjobb,az a sütés-főzés! Egyedül igaz nem merek,de még mindig jobb felügyelettel gyakorolni,mintha felégetném a konyhát ikszdé (volt egy esetem a sárgaborsó főzelékkel  smirksweat)
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5603 Dátum: 11 júl 13, 17:14:56 »

hmm sokat írtatok^^ jó volt olvasni Nevet
az apukás témához nincs mit hozzá füzzek de amit Luna-san írt  h szeret/szokott sütni ,főzni  :Dna azt én is de ink csak sütiket csinálok mert az annyira nem vészes mint a főzés(főt étel stb ) én is csak felügyelettel szeretek bármi ilyet csinálni  Nevet
1x szaggattam nokedlit de nagyon sokat huu töbször se Neeem nagyon forró volt :S meg fájdult a kezem.Meg csináltam fel váltva tesommal rántott húst..huu az a kínszenvedés  >.<# nagyon féltem amikor szercseget hívtam tesom vagy anyum h csinálják meg ök Pirul
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5604 Dátum: 11 júl 13, 18:21:48 »

Ááá főzés-sütés és én. Két különálló dolog. Nevet Jujj de nem szeretem és nem is tudok. Ennek ellenére tavaly anya szülinapjára sajtoscsirkét csináltam krumplipürével, persze a mama segített benne. smirksweat
Idén a barátnőm anyukájától elloptam egy sütireceptet, na azt megcsináltam idén anya szülinapjára és éppen ma csináltam megint, most fejeztem be. Ugyanis holnap apa szülinapja lesz, és éjszakára a hűtőben hagyom. Mosolyog Jaa, valamint holnap elkészítem életem első rakottkrumpliját, és nem nagyon akarom, hogy a mama közbeavatkozzon, egyedül csak a sütőt állítsa majd be, a többi az én dolgom. Kúl Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5605 Dátum: 11 júl 13, 18:30:45 »

Hmm és milyen sütit csinálsz?^^ sok szerencsét a rakottkrumplihoz Nevet:D
Hát mi 1x csináltunk tesommal és háát...az nap az volt a szlogenünk h: majd a sütő meg csinálja!Mert hát minden olyan nyers lett meg nem ugy nézett ki ahogy kellett volna..na mind 1 minden kész meg mindent meg sütötünk de valami nagyon fura volt nem olyan amit anyu szokott csinálni..gomdolkozunk ..hát mi csak 2főre csináltuk a hozzá valókat nem 4re  >.<# mind1 az nap kevesett ettünk  Nevet de fini lett  Pirul Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5606 Dátum: 11 júl 13, 18:35:57 »

Köszi! Mosolyog
Az a lényeg, hogy jóízű, bár gondolom azért kicsit még ettetek volna belőle. Nyelvesít
Háátööizé. Ez ilyen pudingos-piskótás csodadolog, de nagyon finom.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5607 Dátum: 11 júl 13, 18:49:39 »

Jajaa^^
Hmm még nem ettem olyat :/ Nevet de meg kóstolnám Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5608 Dátum: 11 júl 13, 18:51:21 »

dRown, téged műtöttek nem rég és arra van erőd hogy ezt közöld velünk fórumon? smirksweat Hmm?
De azért jobbulást mhh!


Hát az a nemrég közel pénteken volt,és ezse akkora. + Rohadtul unatkozok,mert nemmehetek melózni.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5609 Dátum: 11 júl 13, 19:08:51 »

Lucy-chan, majd küldök neked. kacsint Amúgy nem nagy kunszt megcsinálni, még egy ilyen hozzám hasonló konyha-analfabéta is képes rá. Nevet Majd lefotózom és felrakom.^^ Tiszta csini lett, csak jajjisteneeem finom is legyen. Ha nem lesz jó, akkor nem tudom mit csinálok. Felfalok egy tubus cipőkrémet. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!