24 jún 26, 04:38:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 371 372 [373] 374 375 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204888 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5580 Dátum: 11 júl 13, 12:44:19 »

Örülj neki Ritli, egy kis hideg vízben mosogatsz és máris lehűl... legalább a kezed.  smirksweat
De most eszembe juttattad hogy nekem is el kell hamarosan -.-
Amúgy bennem is meg volt hogy szeretnék japánul tanulni. Testvérem tanult is a gimnáziumban, most meg magát tanítja minden félével, és egész jól megy neki, bár azt nem tudom milyen aktívan csinálja. Nagyon szeretnék még mindig tudni/tanulni japánul de már nem az lett a fő célom hogy ezt a nyelvet megtanuljam, ráér számomra.

Minagi: Ez van. ^^ Én könyvmolynak születtem, nem sportembernek. ^^

A kettő nem zárja ki egymást. Nevet Micsoda profi szinten tudnád már nyomni, hogy nulla kézzel mész előre, közben meg olvasod a könyved.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 12:46:27 írta Minagi » Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5581 Dátum: 11 júl 13, 12:48:04 »

És akkor hogy bírod Hiei-t?  Ohh My God :3
Na ez egy jó kérdés ikszdé Úgy, hogy király vagyok. Ohh My God Kúl ikszdé

Morita én is gyűlölök mosogatni Szomorú A legutálatosabb házimunka. Az undorító lábosok és ázott kajamaradékok. Lehánylak És nincs mosogatógépünk. >.> Pedig minden álmom az lenne Nevet Általában anyummal le szoktam dumálni, hogy mosogasson ő én meg csinálok kb bármi mást ikszdé De most nem ér rá Szomorú
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5582 Dátum: 11 júl 13, 12:56:08 »

háát elég cinkes kérdés Pirul de hogy csináljam meg azt h ne legyen 2 hozzászólás egymásután :/?... :$gomen Pirul

amugy én meg már el mosogatam .én utálok mosogatni és Ritli én se vagyok picsa de engem is zavar mikor be törik a körmöm mosogátás közbe vagy utána:/én sajna nekünk sincs mosógépünk-.-sajna egész nyári szünetbe nekem kell madj mosogatni mert  tesom nem csinálja meg...a másik meg sokáig nem lesz ithon..x(
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5583 Dátum: 11 júl 13, 12:59:50 »

Ha írsz egy hozzászólás és elküldöd, jobb oldalt meg jelenik egy olyan hogy "Idézet" vagy "Módosítás", rá kattintasz a Módosításra és akkor vissza kerültél ide a hozzászólás íráshoz, tudsz hozzá tenni, kitörölni stb. Írsz pluszt amit akarsz vagy kijavítod, elküldöd és meg is vagy.

Egyébként én szeretek mosogatni, persze nem mindig, sokszor nincs kedvem, de meg van a maga "varázsa".  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 13:00:44 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5584 Dátum: 11 júl 13, 13:04:15 »

Én szeretek mosogatni, az a legjobb házimunka. xD Csak állsz egyhelyben, sikálsz, sikálsz, öblítesz... Semmi megerőltető. A körmöm miatt meg nem aggódok, nem növesztem meg akkorára, újralakkozni meg úgyis van időm.^^ Amit a leginkább utálok az a söprögetés. Nem is. A felmosás. Jaaaaj belebetegszem amikor azt meg kell csinálni. ikszdé ikszdé >.<#
Sevanna: Hát, apa elég ülős típus, a munkája is szinte csak ülésből áll. Kivéve a fagyizó, ott azért keverni is kell. Vagymi.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5585 Dátum: 11 júl 13, 13:12:09 »

Köszönöm Minagi:)

Én nem is tudom melyik házi munkát szeretem..szerintem egyiket se  ikszdé mindegyiket csak csinálom és kész  Nevet de amit a legjobban utálok az a helyemen takarítás..hu..amikor takarítok minden el tűnik vagy nagyobb lesz a kupi smirksweat
hanii én se növesztem meg nagyra egyáltalán nem növesztem meg mert nem szeretem  a nagy körmöt  Nevet csak sz*r amikor be törik és fáj  Szomorú és amugy mit dolgozik apud (hanii) fagyizós?Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5586 Dátum: 11 júl 13, 13:22:02 »

Hát Szegeden valami kereskedelmi programozó, meg a helyi kábeltévét ő programozza, aztán még valami amiről nem tudok, illetve van egy fagyizója, amit a haverjával nyitottak Dabason. ^^ Kb. ennyi. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5587 Dátum: 11 júl 13, 13:25:07 »

Dabason voltam pár hete mert van ott minden hónap végén egy vásár azt hiszem és kerestünk egy nagyon nagyon nagy Hordót a Leanderünknek, aztán átmentünk Soltvadkertre, mert ott van egy nagyon nagyon finom fagyizó.  Pirul
Naplózva


Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5588 Dátum: 11 júl 13, 13:36:00 »

hanii: hu jó sok helyen dolgozik Nevet

hu itt is van egy fagyizó a sok közül ami nagyon jóó  Nevet kérek 1 gombócot és tiszta olyan mintha 2 gombócot adott volna mert olyan sokat szedett de nagyon jók  Nevet azt birom mikor mondjuk a cirtomosbol kevés van és az összeset ki szedi és az is fel ér 2 gombóccal :Dnagyon jól csinálják Nevet monjduk mindig kígyozó sorok vannak mikor vége a munka időnek én nagyon meleg van Nevet
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5589 Dátum: 11 júl 13, 13:38:31 »

Én szeretek mosogatni, az a legjobb házimunka. xD
Jujj hanii te beteg vagy Ohh My God De jöhetsz hozzánk mosogatni ha egy kis szórakozásra vágysz ikszdé Bármikor szívesen látunk Nevet

Én Horvátban ettem tavaly nagyon jó fagyit *-* Váá ott annyi íz volt meg annyira finomak. És hatalmas adagok *-* Isteni volt. Csak kár hogy 34221 méter hosszú sor volt minden fagyizónál ikszdé

Ja és most annak örömére, hogy elmosogattam befalok egy csoki-vanilia fagyit. :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5590 Dátum: 11 júl 13, 13:45:49 »

wíí Ritli*-* de jó neked  Nyelvesít én majd jeges limonádét csinálok ^^
nektek van kedvenc fagyitok?Nevet:D nekem kimondottan nincs mindig az ami új és jól néz ki Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5591 Dátum: 11 júl 13, 13:53:27 »

Olaszba naggyon fincsi fagyi van. Dehát ez nem véletlen. Mosolyog
Az itteni fagyizók nagyon pocsékak. A citrom például citromlé és jég.. Semmi több. Lehánylak
A kedvenc fagyim... mindegyiket egyformán imádom.*w* Pirul
Ritli, szólj, ha hegyekben áll a mosatlan, hanii repül hozzád! xD Vasalni is szeretek. Csakhát a múltkori eset óta kicsit elővigyázatosabb vagyok. >.<# (ujjacska-chaaan  Sír )
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5592 Dátum: 11 júl 13, 14:00:40 »

én a citromot nem szeressem mert nagyon meg szomjazok tőle meg jaja csak citromlé + jég :/
hát én vasalni nem tudok mindig a vasalás közbe gyürődik a ruha  >.<# nem tudom úgy helyezni h jó legyen  Gondolkozik nekem is az ujjam bánta 1x amikor meg próbáltam vasalni..soha többet  Neeem
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5593 Dátum: 11 júl 13, 14:04:11 »

Istenem fiú ismerőseim milyen boldogok lennének, ha látnák, hogy itt mennyi csaj beszélget a házimunkáról... xD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5594 Dátum: 11 júl 13, 14:12:37 »

Véleményem a köröm témáról: nem kell megnöveszteni, így nem törik le.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 371 372 [373] 374 375 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!