24 jún 26, 04:58:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1205024 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5625 Dátum: 11 júl 14, 12:37:15 »

Szijjajjsztook kispajtások!Mindenkinek szép napot!
Hát én ma 8kor akartam kelni..de minek ..mondjuk fél 1kor keltem smirksweat naa de én is éhes vagyok majd kilyukad a gyomrom :S >.<#

Luna-san nagyoon finoman néz ki a pudingóód*-* gondolom fini is volt ^^

A-chan neked meg de jó h van tavad  Nevet szép lehet O.O
Én is szeresem a békákat de csak a kisméretűeket^^ nagyoktól félek ^^"

bogcsiika hát az rossz lehet :/ főleg nyáron..de én is allergiás vagyok valamire de nem tudom mire...anyum azt mondja valami virágra..:/
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5626 Dátum: 11 júl 14, 12:54:51 »

Juj, én is szeretem a békákat, kígyókat, gyíkokat!!<3 A mamám szívinfarktust kap, ha meglát egyet. ikszdé Rögtön sikít egy hatalmasat, persze amikor én semmi sikítás, ordibálás nélkül, halál nyugodtan szólok, hogy "Juj, itt egy pók!", akkor meg ki van akadva, hogy jaaj már megint be vagy sz*rva egy kis póktól... smirksweat
Én is megcsináltam ma a rakottkrumplit, nagy sikere volt. Kúl Nekem mintha sótlan lett volna, de nekem minden sótlan. ikszdé A sütim is állítólag tök jó lett, mégse lett kevés a csokispuding, viszont a karamella kicsit folyós lett szerintem, de mindenki azt állítja, hogy ez így nagyon finom és nagyon jó az állaga is. Hát akkor jó. Lefotóztam, majd ha valaki kíváncsi rám, felrakom. Végülis ígyis-úgyis felrakom. Nyelvesít Csak most lusta vagyok bedugni az USB-t. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5627 Dátum: 11 júl 14, 13:08:36 »

hanii tudtam én h jó lesz  Kúl ügyes vagy^^ majd minél elöbb rakd fel a képet Nevet Nevet
Én viszont ha meg látok egy pókot sikítok egyet és akkor el futok jóó messzire  ikszdé írtózok a pókoktól  Technikai KO Lehánylak
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5628 Dátum: 11 júl 14, 13:16:07 »

Képzeljétek, napfényallergiám van ..
Ezt hogyan kell értelmezni?
1. Vámpír vagy.
2. Allegiás rohamot kapsz, ha beledobnak a napba. Faceg
3. Valami ritka betegséged van, ami miatt nem mehetsz ki a napra.
4. Tüsszentened kell, ha rádsüt a nap.
Ha az utóbbi, akkor nem gáz, mert az emberek 10%-a így van vele. (Én is.)
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5629 Dátum: 11 júl 14, 13:20:27 »

gman bocs de ez rohadtul nem vicces -.-" A napfény allergia lényege, ha jól tudom az, hogy a bőrön vált ki allergiás reakciót. Nem tudom pontosan milyen tünetekben nyilvánul ez meg, de biztos hogy kellemetlen dolog főleg nyáron.

bogcsiika azért ne keseredj el.  Mosolyog Milyen fokú az allergiád?

Én minden bogarat utálok és nagyon félek tőlük.  Sír

hanii a kajához grat!  Nevet
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5630 Dátum: 11 júl 14, 13:25:58 »

gman bocs de ez rohadtul nem vicces -.-" A napfény allergia lényege, ha jól tudom az, hogy a bőrön vált ki allergiás reakciót. Nem tudom pontosan milyen tünetekben nyilvánul ez meg, de biztos hogy kellemetlen dolog főleg nyáron.
Nekem régebben valószínűsíthetően ilyenem volt rövid ideig. Piros pöttyös lesz tőle a bőröd.

Zsófika, hamarosan! Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 14, 13:26:53 írta CsiziDani » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5631 Dátum: 11 júl 14, 13:28:07 »

Köszönöm szépen! =)
Az öcsémnek is volt egy kicsi ilyenje, neki is piros pöttyös, de az még tűrhető.
Viszont tényleg nem éppen vicces, mert egy ismerősömnek meg például a mellkasán, ha nem keni le magát naptejjel, ilyen hatalmas hólyagok jönnek ki. Technikai KO
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5632 Dátum: 11 júl 14, 13:29:53 »

gman bocs de ez rohadtul nem vicces -.-"
Tényleg meg voltam győződve, hogy a 4. a helyes, mert sok ilyennel találkoztam, így azt hittem, hogy ezt jelenti, szal nem poénkodni akartam más baján.
Tudom, stupid gman.
Bocsánat.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5633 Dátum: 11 júl 14, 13:37:03 »

Semmi gond, nem tudhat mindenki mindenről.  Nevet Én is jártam már így. Mondjuk elég borzalmas, hogy annyi betegség van, hogy az ember egy élet alatt nem hall mindegyikről kb. :S

Dani: szerintem allergiában nincs olyan, hogy rövidebb idő. Pont hogy fokozódni szoktak a tünetek az évek során. Szóval az mástól volt szerintem.  Gondolkozik És nem vagyok Zsófika.  Durci Ezért megfürdetlek sziten a szökőkútban.  Ördögi  Nevet
Naplózva


bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5634 Dátum: 11 júl 14, 13:53:08 »

gman, persze, vámpír vagyok! *-*

Sevanna, alacsony, csak a szemhéjam viszket, bepirosodik és egy kicsit megdagad. Ezentúl, ha erős a napfény, mindig kell napszemüveget hordjak, azzal lehet védekezni elleni. Menő leszek. Kúl

Ha már a bogarakról beszélünk, nekem bogárfóbiám van .. : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5635 Dátum: 11 júl 14, 14:04:16 »

Seva miért ne lenne rövidebb idő? Én is allergiás voltam a tejcukorra egy ideig. Amíg az ember fiatal addig ki tudja nőni az allergiát, ha vigyáz magára. Én se ittam tejet meg semmi tejes dolgot nem ettem. (illetve olyan tejet ittam ami laktózmentes volt) Ééés ennek hála kinőttem rövid időn belül. Lesütöttszemek Ezt az allergiák nagy részével el lehet érni ha szerencsés az ember.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5636 Dátum: 11 júl 14, 14:39:27 »

Jaa ki lehet nőlni én is kis koromba allergiás voltam a fahéjra sokáig nem ettem mert az arcom ki pattogott tőle :S .Aztán késöbb mikor már nagyobbacska voltam ettem fahéjat és nem volt semmi bajom. Hümm-hümm Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5637 Dátum: 11 júl 14, 15:23:01 »

Elég érdekes dolgokra is lehetünk allergiásak. Az öcsém például kimondottan a Lipton teákra allergiás. Mosolyog :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5638 Dátum: 11 júl 14, 16:05:02 »

A lipton teákra? Nem lehet,hogy van bennük valami ami a többi teában nincs?
Egyébként én nem szeretem   a lipton teákat...ikszdé

Allergiáról,nekem valószínű poratka-allergiám van,mert az orrom már 1 éve KÁÓ.Nevet
De azért még nem fulladtam meg,szerencsére.

A fóbiák meg olyan idegesítőek!Én pl. néha félek a sötéttől.Főként mikor olyan idiótán búg a hűtőnk.ikszdé
Az én szobám meg kész kísértetház! Mindenféle zacskóval van tele,és folyton recsegnek.
A padláson meg egész télen egy menyét futkosott (olyan arik ^^ )és erre én azt hittem betörők járnak nálunk.
Szegény apum meg kiakadt,hogy mindig összejárta a kocsit ikszdé
Én a pókokat nem merem megfogni,pedig nem félek tőlük.A kaszáspókokat viccesnek találom.ikszdé Csak a nagy szőrösök kíméljenek! A nagyim meg a rágcsiktól fél,így a törpehörimre rá se bír nézni...Pedig Csöpi annyira imádnivaló!:)
 
A békucik is olyan édik!:) Nálunk 1 béka volt eddig,a vizes vödörben tanyázott,elneveztük Ricsinek,és 2 nap múlva elengedtük a Balcsi mellett. Olyan szomorú voltam!:(

Hanii,zsír lehetett nálatok az ebéd Mosolyog
Rakott krumplit 1x csináltam,de nem raktam bele borsot,csak a tetejére,és anélkül fura volt.ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5639 Dátum: 11 júl 14, 16:14:39 »

Teekanne tea a legjobb! *-* Abból is a pálinka ízű, ami nekem van. ikszdé

Szerintem én nem vagyok és nem is voltam semmire sem allergiás *lekopog*, ezzel szemben a legjobb barátnőm rengeteg dologra. Többek között a csokira is (helyesebben a kakaóra). Szegény... >.<#

Menyétek a mi padlásunkon is voltak. Apu látta is őket. ^^ Én nem... Sír Pont a szobám felett volt a fészkük, úgyhogy mindig hallottam őket.

Rakott krumplit már én is csináltam. Meg muszakát is, ami nagyon hasonlít a rakott krumplihoz, csak darálthús van benne. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!