24 jún 16, 18:12:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181184 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5610 Dátum: 11 júl 13, 19:13:55 »

Jójó ^^ hmm fotózd is leeee Nevet:D cipőkrémet miért ennél? Gondolkozik xd
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5611 Dátum: 11 júl 13, 20:10:38 »

Hát persze, hogy akkor jut anyunak eszébe a fűnyírás, amikor leülök fórumozni és megírok egy fél hsz-t... ikszdé
Egyszer sikeresen kettévágtam egy szerencsétlen békát a fűnyíróval, úgyhogy azóta kevesebb lelkesedéssel állok neki a témához. >.<# Főleg, ha épp fórumozhatnékom is van. ikszdé

A-chan: elmegyek Apának ruhát venni és utána felteszem a képet és elküldöm.  kacsint Amúgy nagyon élveztem ezt a 3-as MSN-ezést. *.* Szerintem tök jó volt! Remélem lesz folytatása. A robogó is menő.  Nevet Én semmit nem tudok vezetni.  ikszdé Biciklizni se tudok. Na majd én tanítalak fényképezni, te meg engem robogózni. Poor world...  Nevet

Ez szegény már nem menő... Anyuék szanaszét verték. >.<#
Remélem én is. Nevet Hogy a harmadik érintett mennyire reméli, azt már nem tudom... Hümm-hümm Képet meg már szerezteeee~m, úgyhogy nem kell fáradnod vele. Nyelvesít
Taníts és tanítalak! *-* (előbb be kellene szereznem egy rendes fényképezőgépet ikszdé)

Én szeretek mosogatni, az a legjobb házimunka. xD

Hozzánk is jöhetsz! Én is olyan szinten utálom, hogy anyuval megegyeztünk, hogyha én megfőzök, akkor ő mosogat... ikszdé

Ha én itthon olyan sütit csináltam, aminek állnia kellett volna egy napot a hűtőben, mindig időnap előtt megették. Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5612 Dátum: 11 júl 13, 20:28:47 »

Én is fenyegetőztem, hogy nem lesz jó vége, ha valaki bele mer nyalni, neadjisten megenné. Ördögi ikszdé Akkor drasztikus módszerekhez kell folyamodnom. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5613 Dátum: 11 júl 13, 23:50:43 »

A minap nézegettem kb 10 ember hozzászolási aktivitását és arra jutottam hogy a forumozok közel fele a késő esti órákban tevékenykedik. a Hozzászolási aktivitás jópár embernél a 22-02 óráig a legmagasabb =D Érdekes. Az ember azt hinné ilyenkor nem nagyon van fennt senki =D ( mondom ezt úgy hogy ezt az üzit 0:50kor írtam  Gondolkozik ) Bár eddig azthittem különc vagyok de jó látni hogy nem ^^
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5614 Dátum: 11 júl 14, 00:05:06 »

Hát én nem aktív éjszakai hozzászóló vagyok, hanem inkább aktív éjszakai fórumleső Nevet. De mondjuk most is 1:05-kor írok, mert ilyenkor már alig vannak fent emesén, satöbbi. Szóval ilyenkor ráérek szétnézni errefele ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5615 Dátum: 11 júl 14, 05:59:38 »

A-chan: én benne vagyok, hogy füleljük le Danit a Tescoban. Én megismerem úgyhogy nem lesz nehéz dolgunk.  Ördögi Bemegyünk és vásárolunk nála 20 ezer Ft értékben és öt forintosokban fizetjük ki, meg direkt olyan cuccokat veszünk, amiken nincs csipogó meg ilyenek. haha *gonosz pofi*
Csak 50 db 5 ft-ost tudok elfogadni, annyi van egy rolniban. Ez se jön össze. Nyelvesít
50-et vagy köteles elfogadni... többet is elfogadhatsz:D
tegnap hozzám 1500Ft-nyi 10 és 20 forintost hoztak oda...  multkor 100 db 5Ft-set kaptam... (az ilyen méé nem megy az asko kasszához ahol az automata számolja megXD

multhéten egyik csajnál 30 000 forint értékben fizettek CSAK 200-as érmékkel...  (150 db)

jah, és fel kéne kellnem az ágyból, mert 9kor kezdek a kasszában:D
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 14, 06:01:17 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5616 Dátum: 11 júl 14, 07:23:22 »

Idézet
Majd lefotózom és felrakom.^^

Na az egyetlen dolog amit lefotóztam "alkotásaim" közül az ez: ikszdé

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/188/3/8/the_life_is_a_pudding_by_luna_san96-d3l99i4.jpg
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5617 Dátum: 11 júl 14, 07:57:27 »

Húú tök jól néz ki! Nyelvesít Ez valamilyen vaníliás dolog? =)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5618 Dátum: 11 júl 14, 10:34:05 »

Jaj ne beszéljetek kajáról, éhen halok.  Behalt Főzni nem tudok és nem is nagyon izgat a téma.  ikszdé Szakács férj kéne nekem.  ikszdé
 Luna-san nagyon jól néz ki a pudingod. *.* Ügyes vagy. ^^

A-chan: ez a békás dolog nagy brutál...  Szomorú Imádom a békákat. Belehaltam volna, ha velem történik. A múltkor az utcánkban pont láttam egy nagy varangyot és meg is tudtam simogatni. :3 Meg szerencsére sikerült az útról a forrás felé terelni.  Nevet
Dani remélem, hogy reméli.  Nevet Nekem úgy tűnt, hogy igen.  kacsint



Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5619 Dátum: 11 júl 14, 11:05:30 »

Én már láttam Luna-san pudingját DA-n! nyenyenyee~ Nevet

Képzelheted, hogy azóta hogy vágom a füvet... >.<# Amikor magasabb fűhöz érek, akkor mindig szétnézek, hogy van-e közte béka vagy valamilyen másik jószág. ikszdé
Amúgy én is szeretem a békákat, csak már az agyamra mentek, amiért szétfúrkálták a kertemet. >.<# Ettől függetlenül nem akartam őket bántani, úgyhogy csak vizet kaptak - menekültek is. ikszdé + van két kecskebéka a tavamban. Őket ha akarod örökbefogadtahod. Pojén Meg a mogyoróbokrokon szoktam találni levelibékákat *-* azok olyan aranyosak! Nevet

ÉS, előkerült a motorkulcs! Anyu beágyazta... ikszdé
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5620 Dátum: 11 júl 14, 11:45:23 »

Jaj ne beszéljetek kajáról, éhen halok.  Behalt
Én is nagyon éhes vagyok Szomorú Naaaaaagyon. Ráadásul érzem az incsifincsi kajaillatot a konyhából. Sír Ettől csak még rosszabb.

A-chan a fű rossz. Értem? :0 Nem jó ha ennyire vágod a füvet Nevet

Amúgy én is bírom a békákat olyan kis édik. Pirul Bár azért a varangyost annyira nem kedvelem. Az csúnya. Pojén A kecske meg a leveli viszont kawaii. :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5621 Dátum: 11 júl 14, 11:47:16 »

Mi régen csináltuk azt öcsémmel hogy kifogtunk egy csomó ebihalat kerestünk egy jó nagy vödröt szedtünk ki a patakból algát vízinövényeket ( oxigén termelés miatt asszem  Gondolkozik,legalábbis haver aztmondta hogy azért kell ) és néztük ahogy elöször a hátsó két lábuk bujik ki, utána az első 2, leválik a farkuk stb =D jó volt.

Anyám meg nemtudta elképzelni miért van ennyi béka a kertbe  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 14, 11:48:07 írta Lew » Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5622 Dátum: 11 júl 14, 12:01:06 »

amiért szétfúrkálták a kertemet.

Ezt hogy érted?  Nevet Van saját tavad? *.* De jóóó! Levelibéka az ritka vendég nálunk sajna.  Szomorú Örökbe fogadok minden békát nálatok.  Nevet

Ezüstöm én már kajáltam azóta. Remélem te is. :3 Tök jó, hogy te is szereted a békákat! *.* Újabb közös pont. <3 Majd fogjunk együtt békát a kaposvári tóból, ahol voltunk a múltkor.  Nevet

Lew: ez jó lehetett.  Nevet Anyukád boldog lehetett...  ikszdé
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5623 Dátum: 11 júl 14, 12:08:07 »

A fű a rossz... Pojén Illetve nem is rendes fű, inkább gyom. ikszdé A rendes fű között nincs béka, mert ott nem tud elbújni. ^^
Nálunk meg néhyány éve egy béka belepetézett a tavamba, utána meg tele volt ebihalakkal. x)

Úgy értem, hogy a varangyoknak szokásuk üregeket ásni, amikbe bebújnak... Az én kiskertem meg tele volt ilyen üregekkel és mindbe volt vagy 15 béka. ikszdé Amikor egyszer kiöntöttem őket, el is kezdtem számolni, de 19-nél ráhagytam. ikszdé

A tavacskámra meg nagyon büszke vagyok. ^^ Az első rendes munkámért kapott fizumból építettem. Nevet
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5624 Dátum: 11 júl 14, 12:09:55 »

Képzeljétek, napfényallergiám van .. Komolyan mondom, annyi betegségem meg problémám van, hogy azt sem tudom, hogy minek élek egyáltalán? ^o) (Nem önsajnáltatás, költői kérdés.)
Amúgy nem mentünk szét, együtt maradtunk, és nagyon boldog vagyoooook. : )
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!