24 júl 05, 18:06:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1223362 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6375 Dátum: 11 aug 05, 21:15:19 »

Végre egy értelmes hozzászólás! Idézem: Gábornak lenni jó!
Na ná hogy jó. Hány ember mondhatja el, hogy isten bajnoka?  És ráadásképen még arkangyali mivoltunk is van.

Unokaöcsém a Gábort nem tudta kimondani, ezért Gugi-nak nevezett el. Na ez rajtam is maradt. Egy valamit rühellek, ha valaki Gabinak, vagy Gabikának hív. Olyan nőiesnek hangzik  Technikai KO

na értitek hogy még a Dani az stim de hogy Dávidtól Ádámig mennyi ésszel kell bírni hogy oda eljussanak, nem tudom felfogni!: D

Fiú fiú. Velem a nagyi volt így. Engem Zolikázott, meg Csabikázott. Sose értettem igazán, hogy a Gábor a Zoli meg a Csaba hogy stimmelnek,de ráhagytam.

Kallen: Az Amanda igen is szép név. Nem kell érte haragudni, ha Amiznak.  

Ejfel: Az Edina is szép név. És engem csak nagyon jó élmények fűznek ehhez a névhez. Mosolyog

Aes Sedai: Kicsikét misztikus ez a fehér sólyom. Kicsikét indián beütéses.

Valakinél szokott olyan lenni, hogy egy név hallatán bejön egy tipikus személy?
Andrea vagy Amanda: :
http://static7.origos.hu/i/1107/20110707testedlel9.jpg
http://images.eletforma.hu/ups/2307_small.jpg
http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/000012417781.jpg
Vagy
Réka:
http://www.bien.hu/tippek-a-gondor-haj-kezelesere-es-apolasara,szepseg,frizura-haj,112866#
Nem tudom hogy jött ez elő nálam, de néha zavaró.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6376 Dátum: 11 aug 05, 21:18:44 »

Idézet
Ne csináld, hogy tényleg így hívnak.  Gyopárka *-* Ez tök jó név.  A külföldieket meg szard le.

Jó fejek a szüleid, hogy ilyen nevet adtak neked.  Ritka, különleges, de nem valami Ándzsela meg Dzsenifer.

Ja, ennek azért örülök! Mosolyog

Idézet
Tényleg nagyon szép neved van Luna-san , és tényleg nem hallottam még soha. A családod biztos szereti a virágokat, ha már téged és a testvéredet is így hívnak.

 Ó igen, anyu folyton ezzel büszkélkedik, mert ő is Viola, így mind a hármunknak virág-neve van.  ikszdé


Idézet
Luna-san a neved lehetne akár a nickneved fórumon, nem hiszem hogy akárkinek feltűnt volna...  legalább is a fórumozók nagy részének biztos nem!

Igazából volt már más oldalon "Gyopi" nickem.

És köszönönet azoknak akiknek tetszik a nevem.   Mosolyog Pirul

Saphira: Ne izélj már! Te Saphira vagy és kész ikszdé!  Egy kérdésem lehet? ( igazából feltehetném PÜ-be is, de remélem nem  baj, ha itt kérdem Mosolyog )
              Indavidin van egy felhasználó Sapira2 néven. Ugye nem te vagy? Mosolyog Furcsa lenne az egybeesés.

CrazCat: nekem van egy Orsi ismerősöm, szeretem ezt a nevet. Mosolyog Szerintem meg mindegy kit hány évesnek néznek.
Annyi vagy, amennyinek érzed magad. ( ez most olyan volt mintha egy 50 éves mondta volna xD )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6377 Dátum: 11 aug 05, 21:20:02 »

Oh hát én.. konkrétan senkire nem gondolok.. de ha a te iq-dat nézzük még a fighter kategóriába se tudlak belesorolni. ;P

Hát akad egy két valódi IQ harcos az tény. A rejtettség amúgy azért jó nekem, mert a modiság miatt ugye így "ki van írva a nevem" ezer példányban a fórum főoldalán. És ez valamiért egyes lowIQ egyedeket arra késztet hogy mindenféle okokból nekem pü-ket irkáljanak, olyan ügyekben amikhez semmi közöm. Ha meg látják, hogy fent vagyok, akkor ezek a támadások még gyakoribbak. De nagyon érdekes levelek jönnek ám néha... (persze ez alatt neeem azt értem, hogy mindenki hülye aki ír nekem. Sőt szeretem ha írnak, csak legyen valami oka is. Nevet)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6378 Dátum: 11 aug 05, 21:22:18 »

Akkor én nem tartozok azon szájkaratés egyedek közé akik téged szoktak pü-ben megerőszakolni! Nevet De azért részvétem Aes... veled vagyunk!

ui.: Ejfel megint csak bekaphatod a 'fagylaltomat'! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 21:23:13 írta Morause » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6379 Dátum: 11 aug 05, 21:22:32 »

Luna-san, mintha valami női felmenőm volnál, komolyan Nevet

Amúgy, Morause, tippelj hány éves vagyok, vaaagy... tippeljetek, hány éves vagyok, aki eltalálja megosztok vele egy tábla csokit  Kúl
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6380 Dátum: 11 aug 05, 21:29:03 »

De azért részvétem Aes... veled vagyunk!
Nekem nem részvétem.. aki *vának áll ne csodálkozzon ha... :-))) vagyis aki modnak áll az ezt a részét is bevállalja a dolgoknak..
Szóval most nem fogok itt részvét kártyát írni. =)

Ha pasi lennék akkor is bekaphatnám? Ejnye.. nah de ebbe ne menjünk bele mert vannak itt olyanok akiket nem érdekelnek a piszkos részletek.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6381 Dátum: 11 aug 05, 21:35:01 »

De azért részvétem Aes... veled vagyunk!

Köszi. Nevet Bár amúgy Éjfélnek igaza van. ikszdé De ez még semmi: sokkal rosszabb dolgok is vannak. Pl. nem nagyon lehet oltani. Szal azt csinálni amit te meg Saphi. Mondjuk annyira nem műfajom nekem, de néha azért kedvem lenne. Deee ilyenkor a reakció: "eeezt most modiként írtad? Ki fogsz bannolni mert nem értesz egyet velem??" Ez volt már egy párszor. Pl. amikor mod lettem, nah utána egy két héttel elmentem abba a nagyon gyökér anti-Sasuke témába, ami szerencsére már nincs meg, és finoman oltogattam kicsit. (Nem nagy dologra kell gondolni, nem troll-szint volt. Csak sima beszólás, a finomabb fajtából) És azonnal elkezdtek ott nekem kárálni, hogy majd biztos bannolom őket, mert utálják Sasukét.  Technikai KO Utána még volt pár ilyen. Jó, tudom én, hogy ez benne van a pakliban

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 09:11:58 írta Aes Sedai » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6382 Dátum: 11 aug 05, 21:36:30 »

Ejfel: Az Edina is szép név. És engem csak nagyon jó élmények fűznek ehhez a névhez. Mosolyog

Valakinél szokott olyan lenni, hogy egy név hallatán bejön egy tipikus személy?
.....
Nem tudom hogy jött ez elő nálam, de néha zavaró.
Csak hogy reagáljon is valaki a dicséretre.
Igazából a sztorija hogy hogy lettem Edina már nem olyan szép, bár nézőpont kérdése. Viszont köszönöm.
Nálam ilyen nem igazán szokott előjönni, egyedül az Anita név az amit nagyon szeretek, és többnyire Anita Blake vágódik be róla, aki egy regény hős.
Miért zavaró? Talán pont ebből kifolyólag asszociálsz mindig valakire.. mert tudat alatt nem akarsz.
Felejtsd el az egészet, ne foglalkozz vele.
Amúgy meg az asszociálás nem egy rossz dolog, szerintem.

edit: igen a modoknak szvsz fel kell venni egyfajta objektív, kissé személytelen hangnemet, ez elkerülhetetlen
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 21:37:59 írta Ejfel » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6383 Dátum: 11 aug 05, 21:49:53 »

Ejfel:
Nincs mit. Nem a sztori a lényeg, hanem az, hogy szép nevet kaptál.
Nem azért rossz, néha teljesen más embert tudok elképzelni, és a valós találkozás nagy meglepetést hoz, ami nem mindig szerencsés.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6384 Dátum: 11 aug 05, 21:58:37 »

Nahát jah.. nálam is ez a helyzet körülbelül..
lol.

edit: a hajszín lila
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 21:59:18 írta Ejfel » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6385 Dátum: 11 aug 05, 22:07:37 »

Nekem van egy Edina nevű nevű ismerősöm akinek folyton szívom a vérét mert nem szereti hogyha hülyén becézik, azt amire nagyon mérges szokott lenni nem emlékszem vmi 'dzs' betűs én szoktam néha Edinkának hívni... de bezzeg elvárja mindenkitől hogy Dinának hívjuk mikor ő szokott a legidegesítőbb lenni! Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6386 Dátum: 11 aug 05, 22:10:43 »

Nem csak netes, hanem bármilyen találkozás esetén is. Vagy ha ránézek egy emberre, és mi ugrik be elsőnek( érdekes, eléggé sokszor bejön) De ez van. Remélem egyszer leszokom róla.

Ezek szerint én vagyok a szivárvány?

Van itt valaki kontaktlencsés? Ha van akkor megtudná mondani, hogy miért látok az egyik szememmel rosszabbul mint a másikkal (pedig egyforma a szemem)? Szokott ilyen néha előfordulni?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6387 Dátum: 11 aug 05, 22:20:48 »

Nekem van egy Edina nevű nevű ismerősöm akinek folyton szívom a vérét...
szegény Edinka, majd megtanulja a trollság művészetét a drága.. és nem fog kiakadni, max kiakasztani.
bár ehhez megfelelő lövölö kell.. -.-"
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6388 Dátum: 11 aug 05, 22:28:33 »

"lövölö".. Azmiaz? Mind1 majd megsúgod a fülembe ugyeugye? Nyelvesít (biztos vmi tőled jól meg szokott "fagylalt" Nevet)

De amúgy mért nem kell sajnálni, ő kezdi mindig.. én csak vagyok olyan köcsög hogy folytassam ikszdé.. de hát ez van erre szokták mondani hogy... franc nem is tudom erre mit szoktak mondani, már este van! Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6389 Dátum: 11 aug 05, 22:33:50 »

lvl...

ha így sem érthető megfelelő level.. ha még most sem: megfelelő szint..
ha így sem.. megfelelő tapasztalat mennyiség.. ha..
nahjó tényleg este van, mára offolom magam
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 22:34:34 írta Ejfel » Naplózva
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!